Bana yardim edin Düşmandan nasil Kurtulurum

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle şunu idrak etmelisiniz; kaderi kendinizden ve kendisinden uzak tutamaz, ayıramazsınız. Planlanmış olan her olgu yaşanmak zorundadır. Lakin bu olguların yapıcı yada yıkıcı etkisini azaltmak, arttırmak mümkündür. Bunu yapabilmek için en etkin ve kestirme yol "Büyü" den geçer tabii. Lakin karşınızdaki kişinin büyü kullanıp kullanmadığından emin değilsiniz bu sebeple farklı bir yol yada yöntemle bu kişiden kurtulmaya çalışmanızı önermem. Eski ahit zamanlarda baş düzen büyücülerinin görünür kılma ayinlerinde kullanmış oldukları "Nimbusas" isimli kitap ta geçen etkili bir dua vardır. "Gungi yuğ gig tuma fisurati levnim" Bu duayı iki gün boyunca sabah gözlerinizi açtığınız ilk anda direkt 5 kere tekrar edin. 2 günün sonunda 3 günün başlangıcından itibaren olmaya başlayacakları sadece seyredin.

Bilginize Saygılarımla.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba,
Öncelikle şunu idrak etmelisiniz; kaderi kendinizden ve kendisinden uzak tutamaz, ayıramazsınız. Planlanmış olan her olgu yaşanmak zorundadır. Lakin bu olguların yapıcı yada yıkıcı etkisini azaltmak, arttırmak mümkündür. Bunu yapabilmek için en etkin ve kestirme yol "Büyü" den geçer tabii. Lakin karşınızdaki kişinin büyü kullanıp kullanmadığından emin değilsiniz bu sebeple farklı bir yol yada yöntemle bu kişiden kurtulmaya çalışmanızı önermem. Eski ahit zamanlarda baş düzen büyücülerinin görünür kılma ayinlerinde kullanmış oldukları "Nimbusas" isimli kitap ta geçen etkili bir dua vardır. "Gungi yuğ gig tuma fisurati levnim" Bu duayı iki gün boyunca sabah gözlerinizi açtığınız ilk anda direkt 5 kere tekrar edin. 2 günün sonunda 3 günün başlangıcından itibaren olmaya başlayacakları sadece seyredin.

Bilginize Saygılarımla.

Bahsettiğiniz kitabı temin edebileceğimiz bir yer var mı ? O duanın anlamını aradım ama bulamadım ne demek istiyor acaba

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilginize Saygılarımla.
Benimle Bunu paylastiginiz icin cok Teşekür ederim. Söylediginizi Arastiracagim. Peki bu Kitabi nerde bualbilirim.
Saygilarimla

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Benimle Bunu paylastiginiz icin cok Teşekür ederim. Söylediginizi Arastiracagim. Peki bu Kitabi nerde bualbilirim.
Saygilarimla

Merhaba,
Bu kitabın orijinalini yada kopyasını bulabilmeniz mümkün değil. Çünkü bu gibi karanlık ve ak güçlerin sırlarını içeren kitaplar büyük devletler tarafından kademeli güvenlik sistemleriyle korunur.

Bilginize Saygılarımla.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Merhaba,
Bu kitabın orijinalini yada kopyasını bulabilmeniz mümkün değil. Çünkü bu gibi karanlık ve ak güçlerin sırlarını içeren kitaplar büyük devletler tarafından kademeli güvenlik sistemleriyle korunur.

Bilginize Saygılarımla.

Peki siz nasıl ulaşıyorsunuz ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Bahsettiğiniz kitabı temin edebileceğimiz bir yer var mı ? O duanın anlamını aradım ama bulamadım ne demek istiyor acaba

Merhaba,

Dua Eski Düzenin Yüce diliyle yazıldığından günümüz modern bilgilerini içeren arama motorlarında anlamını bulabilmeniz imkansızdır. Duanın anlamı; Gök perdesini aralar, yer kabuğunu kırar ve herşey ortaya çıkar.

Bilginize Saygılarımla.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba,

Dua Eski Düzenin Yüce diliyle yazıldığından günümüz modern bilgilerini içeren arama motorlarında anlamını bulabilmeniz imkansızdır. Duanın anlamı; Gök perdesini aralar, yer kabuğunu kırar ve herşey ortaya çıkar.

Bilginize Saygılarımla.

Bu duayı bilinmez sırlara ulaşmak için de okusak faydalı olur mu? Mesela o kitaptaki bazı bilgilere ulaşmak için..

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Peki siz nasıl ulaşıyorsunuz ?

Merhaba,

Bu vb bilgilerin birçoğu ailemden miras kaldı. Geri kalanı ise kendi çabamla ve uğraşlarımla edindiğim bilgilerdir. Ancak nasıl ulaşabildiğimi açık açık paylaşamam tabii ki.

Bilginize Saygılarımla.

Bu duayı bilinmez sırlara ulaşmak için de okusak faydalı olur mu? Mesela o kitaptaki bazı bilgilere ulaşmak için..

Merhaba,
Sırra, görünür kılma duasıyla ulaşamazsınız. Bu dua eylemleri etkilemez ancak etkileyen etmenleri ortaya çıkarabilmek amacıyla okunur.

Bilginize Saygılarımla.

Aisling

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilginize Saygılarımla.

Bu insan lisanı mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aisling

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Boyut Lisanı.

Bilginize Saygılarımla.

Cevap için teşekkürler. Peki, boyut lisanı ise yani bu konuşma çapı boyutlar arasına ulaşan bir dil ise bunu konuşan başka türlerin dikkatini çekmez mi? Yani biri bu duayı yapacak olsa sakıncası yok mu? Başına bir sey gelmez mi? Rahatsiz edilir mi? İster istemez böyle konularda korkuyor insan. Ben yorumunuzu okurken o kelimeleri görmemeye dikkat ettim mesela, olur ya içimden söylerim diye :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Cevap için teşekkürler. Peki, boyut lisanı ise yani bu konuşma çapı boyutlar arasına ulaşan bir dil ise bunu konuşan başka türlerin dikkatini çekmez mi? Yani biri bu duayı yapacak olsa sakıncası yok mu? Başına bir sey gelmez mi? Rahatsiz edilir mi? İster istemez böyle konularda korkuyor insan. Ben yorumunuzu okurken o kelimeleri görmemeye dikkat ettim mesela, olur ya içimden söylerim diye :)

Merhaba,
Şimdi şöyle anlatayım size; biz insanlar dua kavramını çok yanlış algılıyoruz ve anlamını tam olarak yorumlayamıyoruz ne yazık ki. Dua dediğimiz olgu "Vati dalgalarını kullanarak" tanrıya gönderdiğimiz dilektir. Bu dilek tanrıya boyutlar aracılığıyla değil direkt olarak ulaşır. Yani x bir varlık tarafından duyulamaz. Duyulsa dahi onun ilgi alanına giren bir konu değil. Çünkü evrende dilek kabulünü ve reddini gerçekleştiren tek varlık Tanrıdır.

Bilginize Saygılarımla

Merinos

Kayıtlı Üye
Selam Gizlimabet Üyeler,

Gizliden Gizliye, Bana Düsmanlik Besleyen bi şahis beni Rezil etmek icin ellinden gelen herşeyi yapiyo.
Ben bu Şahisin varligini cok Gec ögrendim. Ve bu Yılan,Onca sene gizliden gizlige, Arkamdan Kuyumu Kazip, elline Koz Biriktirmiş.
Bu Şahizla bir kez bille yüz yüze Gelipte konuşmadık. Onun elde etmek istedigi Şeyi ben cok iyi biliyorum.
Her Namazimda Rabbime Yalvariyorum onu benden uzaklastir diye, ama Olmuyo. Sanki onun ellinde bir ip var, uzaktan beni oraya Cekiyo gibi. Bunu size nasil anlatacagimi bilmiyorum.

Burda Bilgilir bir cok Abim ve Ablalarim vardir, Bana önerebileceginiz Bir Dua varmidir? Onun benden ve Sevdiklerimden uzak tutmak icin? Planladigi Kötülükler kendi Ellinde Patlamasi icin bir Dua?

Ben cok kez, birak boşver o senle Ugrasin dursun desemde. Bu Yılan Rahat durmuyo.

Sucu kendimde de Ariyorum, cok İyimser oldugum icin, Acik Gözlülük bende yok. Herkeze Saf Temiz Duygularla Yaklasiyorum. Bendede Suc var biliyorum.
Zehirini Herkze Akitiyo bu Şahiz ve öyle bi kişilik ki, herkeze kendini inandiriyo.
Bana Yardimci olursaniz Sevinirim.
Yasin suresi 9. Ayeti günde 100 kere insallah faydasi olur.
Kale haz firaku beyni ve beynik 1378 di sanirim tam hatirlamiyorum yinede arastir.