Bakımlarınıza yardımcı olunacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili arkadaşlar.

Sitemizde birçok kişinin bakım yapmak istediğini ve bunun için oldukça zorlandığını görüyorum. Buna bir çözüm üretmek adına ve fal bakmak isteyen kişilere bu olgu ile ilgili detaylar vermek amacı ile ve baktıkları fallarda onlara yardımcı olmaya karar verdim. Böylece sitemizde bakım yapmak isteyen ama kendisine bir yol çizemeyen arkadaşlarında zorlandığı konularda onlara yardımcı olunacak bir başlık açmam gerektiğini hissederek bu konuyu açıyorum.

Bu başlıkta bakımları konusunda yardım isteyen arkadaşlar kart açılımlarını burada bildirerek ve ne tür bir tarot kullandığını bildirerek bakımlarındaki detayları öğrenebilecekler. Resimli olarak bakımınızı ekleyebilirseniz ve burada onu gösterirseniz daha faydalı olacağını düşünüyor ve taleplerinizi bekliyorum. Sevgi ve Işıkla...

NAZLI BEŞERİ

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Ablamdan öğrenmiş olduğum iskambil kağıtları ile bakılan bir fal biliyorum.Bu fala baka bilmek için,sadece maça kartlarının 13 adeti ve kupa kartlarının 13 adetini diğer kartlardan ayırmak gerekiyor.Toplam 26 adet kağıt ile bakılıyor.vale,kız,papaz fala bakılacak kişinin cinsiyetini ve ten rengini belirler.Herbir rakamın bir anlamı ve birbirleri ile yakınlığına göre neden sonuç degerlendirmesi var.Kartlara konsantere olundukdan sonra fala bakılacak kişi erkek veya kadın sorulur, ten rengi belirlenir ve bu kişi adına kartlar karıştırılır 3 defa açılır.Geçmiş,şuan,ve gelecek olmak üzere bakılır.
Bu falı sadece aile içerisinde ve sonuçlarını merak ettigim işlerimde, sorularım olduğunda açarım bana net cevabını verir.
Benim bu bakmış olduğum fal ile ilgili sorum olcak.bu falı bilenler varsa bana bilgi vermelerini istiyorum.Ablam bu falı bir çingeneden ögrenmişti.oda merak ediyor bu fal ne falı,tarihçesi nedir,kimler bakardı vs..
Şimdiden Teşekkürler..

yule

Yönetici
İş
İSkambil falının aslı 22 kartla açılırmış. Zaman değiştikçe her kartın bir anlamı oluşmuş ve her bir açılımdaki dizilişler yanyana gelerek şu anki iskambil falı oluşturulmuş. 52 'lik bir destede bulunan 3 4 5 ve 6 numaralı kartlar çıkartılarak bakılmaktadır bu fal. Ayrıca iskambil falına tek başına bakmak uğursuzluk sayılmaktadır. Fala baslamadan önce, bir kagit süjeyi temsil amacıyla seçilir. Eger süje esmer ise, kadinlar için maça kizi, erkekler için maça papazi, eger kumral ise kadinlar için sinek kizi, erkekler için sinek papazi, eger sarisin ise erkekler için karo papazi, kadınlar için karo kizi ve son olarak da eger kumral saçli, mavi veya yesil gözlü ise, erkekler için kupa papazi, kadinlar için kupa kizi seçilir. Ayrıca karların bir yönüne işaret konulmalıdır. Bunun amacı da kartların ters ve düz yorumlarının ayrıdı içindir.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
sevgili yule dün bir ilişki açılımı yaptım kendime.
ben terazi burcu bu yuzden kılıç kraliçesi
nişanlım akrep oda kupa kralı seçtim.

1-büyücü : şuanki durum bunu yorumlayamadım.
2-kupa kraliçesi
3-kupa yedilisi
4-kupa sekizlisi
5-değnek prensi
6-para ikilisi
7-güneş
8-kılıç şövalyesi
9-imparatoriçe
10-değnek dokuzlusu
11-para sekizlisi
12-kılıç ası

çok karmasık geldi bana aradaki durum buyucu ve sonuç kılıç ası bunları hiç yorumlayamadım..

birde erkekten kadına duygular dendiği zaman kraliçe çıkması????
beni aldatıyor mu acana para 2 lisi de beni çok düşündürdü..lütfen yardımm

daha doğrusu ben bu kişi kartlarını yoramıyorum hep kişi olarak yormak zorunda hissediyorum kendimi.bazen ilişkinin durumunda bi kral çıkıyo yada prens bunu nasıl yorumlayabilirim..nişanlımla nişanı atma durumuna geldim bir günde bu fal ne demek benim kafam çok karıştı.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
sevgili yule çok yoğunsun diye taahmin ediyorum ama lütfen beni gör :)

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Ben az önce daha önce yaptığım gibi sadece bir tane tarot kartı seçerek bir soru yönelttim.ve büyücü kartı çıktı sizce sorumun cevabı nedir ?ben kendimce yorumladım ama sizde yorum getirirseniz memnun olurum

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Gerçi ben bu konuda çok acemiyim ama bence sorduğunuz sorunun cevabını siz kendi enerjınızle kendi becerinizle başarabilirsiniz..yani olumluya yada olumsuza çevirmek sizin kişisel yeteneğinizle becerinizle gerçekleşecektir.

Haddim değil bu konuda yorum yapmak ama kişisel bişeydi. :)

laragökçe

Kayıtlı Üye
bu mümkünmü bilmiyorum ama yinede sizlerle paylaşmak istedim.iki haftadır tarotla ilgili paylaşımları okuyordum ve kartlarımı bu gün aldım ve ilk deneyimim bir saat önce oldu.. karıştırdım ve saat yönünde hepsini dizdim ve kartların üzerinde elimi gezdirdim inanamadım ama kartlarım ısı yayıyor gibiydi.ben sordum kartlarıma onlar cevap verdiler her soruma doğru cevaplar verdiler.. ilk denemem böyle geçti , çok güzel bir deneyim...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
sevgili yule kişi kartlarını aralarındaki durum olarak yoramıyorum.yani kişiyle ilgisiz yerlerde çıkınca takılıyorum. birde daha önceki mesajımda da yazdığım gibi ilişki açılımında aradaki durumda buyucu çıktı bu tur kartları buralarda yorumlayamıyorum.sonuç oarak da kişi kartlarından çıkıyor bazen o zaman çok takılıyorum.Nasıl yapıcam lütfen bana yardım eder misin?

yule

Yönetici
İş
sevgili yule dün bir ilişki açılımı yaptım kendime.
ben terazi burcu bu yuzden kılıç kraliçesi
nişanlım akrep oda kupa kralı seçtim.

1-büyücü : şuanki durum bunu yorumlayamadım.
2-kupa kraliçesi
3-kupa yedilisi
4-kupa sekizlisi
5-değnek prensi
6-para ikilisi
7-güneş
8-kılıç şövalyesi
9-imparatoriçe
10-değnek dokuzlusu
11-para sekizlisi
12-kılıç ası

çok karmasık geldi bana aradaki durum buyucu ve sonuç kılıç ası bunları hiç yorumlayamadım..

birde erkekten kadına duygular dendiği zaman kraliçe çıkması????
beni aldatıyor mu acana para 2 lisi de beni çok düşündürdü..lütfen yardımm

daha doğrusu ben bu kişi kartlarını yoramıyorum hep kişi olarak yormak zorunda hissediyorum kendimi.bazen ilişkinin durumunda bi kral çıkıyo yada prens bunu nasıl yorumlayabilirim..nişanlımla nişanı atma durumuna geldim bir günde bu fal ne demek benim kafam çok karıştı.

Önce size klasik yorumlarını yapacağım kartların.

Seçtiğiniz kart sizin kişilik özelliklerinizi simgeliyor yani kılıç Kraliçesi. kova ikizler yada terazi burcusunuz ve bu burçta olan kişiler biraz aksi dediğim dedik genelde kendi düzeni ve kendi kurallarına göre yaşayan ve sabit olmayı kararlı olmayı hedef edinmiş Sert bir mizaca sahip birisi olduğunuzu gösteriyor.

1 Kart Büyücü: Bu kart sorunun asıl nedeni ve şu an sorunun ne durumda olduğunu gösterir size. Bir büyü olabileceği ve ya sizin bir şeylerle uğraşmış olabilecğeinizin göstergesidir bu kart. Belki kendinize bağlamak için birşeyler yapmış olabilrisiniz ve bu da o kişiye uygun uygulamalar olmayabilir buda geri tepmiş olabilir. En büyük ve teme sorun bu konulara olan merakınız ya da uygulamalara olan merakınız ve yahut birisinin sizin ilişkinizin aksi gitmesi için yaptığı bir şey olabilir.

2 Kart Kupa Kraliçesi Bu kart sizin düşünceleriniz engelleriniz, olmulu ya da olumsuz olacak gelişmelerdir. Bu kart sizi nbu kişiye gerçekten bağlı ve ona karşı büyük şeyler hissetitğinizi gösterir. Seviyorsunuz nişanlınızı bu ortada.

3 Kart Kupa 7 lisi: Bu kart geçmişte neler olduğunu anlatır. Geçmişte sürekli hayaller umutlar ve birçok beklenti içine girmişsiniz hatta bir birlikteliğiniz olmuş ve bu birliktelik 4 kartta çıkıyor.

4 Kart Kupa 8 lisi: Bu kart geçmişin etkisinden bahseder. Bu birlikteliğiniz ve ya hut umut ettiğiniz birliktelikte karşınızdaki kişi yeniden başlangıçlar için bırakıp gitmiş.

5 Kart Değnek Şovalyesi: bu kart sizin korkularınız endişeleriniz ne düşündüğünüzdür. Geçmişte yaşadıklarınızdan dolayı şu anki ilişkinizde de geçmişte olan olayların tekrarlanacağı korkusunu üzerinizde taşıyorsunuz. Yine bırakıp giderse yine kötü birşey olursa diye sürekl ibir endişe içindesiniz ve kendinizi de bu kişiyi de sıkıyorsunuz. Bu kişi Orta boylarda Buğday tenli belki bıyıklı bir kişi.

6 Kart Para 2 lisi: İlk gelecek kartı ve yakı ngelecekte olacak olaylardır. Yakın gelecekte bu ilişkinizle ilgili bazı olaylar olacak yalan aldatma ya da size ters gelebilecek farklı bir şeyler. Yani gelecek ilk kart sizin içn olumsuz.

7 Kart Güneş: Bu sizin bu ilişkiye bakış açınızdır tutumunuzdur. Aslında sevecen ve yakın olmaya çalışıyorsunuz hatta size çok uymayan cocukça ve tatlı sırnaşmalar ve cilveler bile yapıyorsunuz.

8 Kart Kılıç Şovalyesi: Bu dışarıdaki insnaların ya da karşınzıdaki insanın size karşı tutumudur. Ve dış sebeplerdir. Sizi nbu tutumunuza karşılık olarak karşı tarafın agrasif tutumu sizi endişeye sevkedebiliyor. Bir günü diğer gününü tutmadığı için siz de nasıl davranacağınızı anlayamıyorsunuz.

9 Kart İmparatoriçe: Bu kart sizi nuyarınızdır ne yapmanız gerektiğ iile ilgili de tiyo verir. Bu karta göre çocukça ve nazlı ruh halinden çok bu karşınızdaki kişiye anaç bir tavırla yaklaşmanın sizin için daha avantajlı olacağın ıgösterir. Bir diğeri de bu kişinni ailesinde anne rolunde ve ya anne kadar değer veridği bir kişinin ilişkinize karşı olduğunu da gösterebilir.

10 Kart Kılıç Ası: bu kart sonuç ve mutlak sondur. Bu karta göre bu ilişkinizi geleceği çok parlak görünmüyor sallantılar ve sürekli tartışmalar başgöstermiş. Bu ilişkinizi sürdürüp ileriye taşısanız dahi bu birlikteliğin sonunda bir son görünüyor. Yani ölüme kadar birlikte olmak yada bir yastıkta kocamak diye bir kavtram bu ilişkide söz konusu değil. Eninde sonunda bir kılıç sizin aranızdaki bağı kesip alacak ve bu ikişki bitecek.

Sevgili arkadaşım. Hem sizin karşılaştırmanız açısından hemöde diğer arkadaşlara örnek olması açsıından önce klasik anlamlarındna değindim ama yorumları dabişeyler katarak yapmaya çalıstım. Bu bi örnek olsun diye böyle yaptım. Bir dahaki bakım yardımlarında bu kadar ayrıntıya değinmeyeceğim. İlk örnekte bunu size sağlamış oldum. Kartların anlamlarından yola cıkarak ilk söyleidklerimden yola çıkarak yorumlar geliştirebilirsiniz. Ama asıl bakımcılık kartları yorumlamak değil onlarla konuşmaktır. Yoksa baktığınız fal sadece bir kart okuma olacaktır. Sevgi ve Işıkla...

yule

Yönetici
İş
Ben az önce daha önce yaptığım gibi sadece bir tane tarot kartı seçerek bir soru yönelttim.ve büyücü kartı çıktı sizce sorumun cevabı nedir ?ben kendimce yorumladım ama sizde yorum getirirseniz memnun olurum

Buna benim getirecğei mbir yorum olamaz. Te kbir kart seçerek sadece kendi kendinize bir şeyden cevap alabilrisiniz. Bu kartın ne olduğu ve sorunuzun ne olduğu sizin kişisel becerinizle alakalıdır. Benim yapacağım bir yorum maalesef yok.

gülkurusu

Kayıtlı Üye
İSkambil falının aslı 22 kartla açılırmış. Zaman değiştikçe her kartın bir anlamı oluşmuş ve her bir açılımdaki dizilişler yanyana gelerek şu anki iskambil falı oluşturulmuş. 52 'lik bir destede bulunan 3 4 5 ve 6 numaralı kartlar çıkartılarak bakılmaktadır bu fal. Ayrıca iskambil falına tek başına bakmak uğursuzluk sayılmaktadır. Fala baslamadan önce, bir kagit süjeyi temsil amacıyla seçilir. Eger süje esmer ise, kadinlar için maça kizi, erkekler için maça papazi, eger kumral ise kadinlar için sinek kizi, erkekler için sinek papazi, eger sarisin ise erkekler için karo papazi, kadınlar için karo kizi ve son olarak da eger kumral saçli, mavi veya yesil gözlü ise, erkekler için kupa papazi, kadinlar için kupa kizi seçilir. Ayrıca karların bir yönüne işaret konulmalıdır. Bunun amacı da kartların ters ve düz yorumlarının ayrıdı içindir.

Sn arkadaşım özelinize de yazdım; bu kartların anlamlarını çok merak ediyorum, rica etsem açıklarmısınız?

gülkurusu

Kayıtlı Üye
Bende de tarot kartları var ama maalesef bir tanesi kayboldu, kılıçların ikilisi. Şimdi sorum: Bir kart eksik olunca tarot falı bakılamaz mı? Kartı hiç bir yerde bulamıyorum.

yule

Yönetici
İş
bende de tarot kartlari var ama malesef bitanesi kayboldu kiliclarin ikilisi
simdi sorum bir kart eksik olunca tarot fali bakilamazmi?
karti hicbir yerde bulamiyorum

Neden bakılmasın? Benim destem tam değildir. Ben kaybetmedim ama kendim çıkardım. Enerjimle uyuşmayan ve olumsuz hisler yaratan kartları destemden çıkarmışımdır. Tabi takdir sizindir.

gülkurusu

Kayıtlı Üye
Neden bakılmasın! Benim destem tam değildir. Ben kaybetmedim ama kendim çıkardım enerjimle uyuşmayan ve olumsuz hisler yaratan kartları destemden çıkamrışımdır. Tabi taktir sizindir.

Cok tesekkür ederim, buna sevindim. Garip olan, o kartin anlami benim ruh halimi ve bulundugum durumumu yansitiyordu.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Arkadaşlar bugün bir bakım yaptım ama beraber yorumlayalım lütfen.
Bir arkadaşımın aşk hayatı için baktım. Erkek arkadaşıyla sorunları olduğunu söyledi.

1-şeytan: Şu anki durum olarak saplantılı bır aşk olarak görüyorum bu ilişkiyi.

2-güç: Bu konuda güçleneceğini düşündüm. Şu an için acı çekiyor fakat toparlanacağını yorumladım.

3-ay:Geçmişte arkadaşımdan gizli bir işlerin olduğunu, karşısındaki erkeğin ondan gizli bir şeyler çevirdiğini yorumladım.

4-Değnek 6 - Mücadele sorası zafer anlamını taşıyor ama bu açılımın gidişatı olarak; erken kutlanan bir zafer mi demeliyim?

5-değnek 7-Bayanın kaybetme korkusu var ve bunun için bir mücadele içinde gözüküyor. Fakat kendisi öyle olmadığını düşünüyor.

6-imparator-Gelecek kartı. Otorite sahibi bir erkek mi demeliyim?

7-kupa 2 : İlişkiye bakış açısı olarak yoramadım.

8-para 9 : Dış etkenler; para, mutluluk, lüks bir yaşam. Dışarıdakiler bu kişinin böyle bir hayat yaşadığını mı düşünüyor?

9-kupa 3 : Umutlar, kutlama, eğlence. İlişkisiyle ilgili bir kutlama, bir zafer bekliyor.

10-para prensi: Kader olarak bunu başka bir kişi olarak mı yormalıyım? Yoksa bu kartın başka bir anlamı var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

laragökçe

Kayıtlı Üye
Ben de kendime ilk defa bir kelt açılımı yaptım. Yorumlarımı geliştirmek amacıyla yardımcı olursanız sevinirim.

Belirleyici kartım kılıç kraliçesi.

1. kart yıkılan kule,
2. kart kılıç sekizlisi,
3. kart tılsım kralı,
4. kart değnek yedilisi,
5. kart tılsım dörtlüsü,
6. kart kupa üçlüsü,
7.kart joker,
8.kart araba,
9.kart tılsım üçlüsü,
10.kart kader çarkı.

Benim yorumum: Kötü sayılan huylarımdan vazgeçmeye çalışıyorum yani çabuk sinirlenme yada sivri dillilik gibi. Artık zihnimi rahatlatmam gerektiğini biliyorum ama bir sorunla karşılaşınca ya az tepki veriyorum yada hiç tepki vermiyorum. Böyle davranmam bana pozitif olarak mı geri dönecek bilemiyorum. Bu da beni huzursuz yapıyor. Sorunlarımın çoğu Boğa burcu olmamdan ileri geliyor, bana maddiyatın değerini acı bir şekilde öğretiyor ama ben kendi kazandığım parayla mutlu olan biriyim. Kafamdaki bu düşünceleri atıp kendi kendimi mutlu edecek şeyler yapıyorum, tabiki tedbiri elden bırakmayarak. Kartlarım kariyer yapmam gerektiğini söylüyor ve bu kariyerle bana yeni ve iyi bir dönem gelecek.

yule

Yönetici
İş
Ben de kendime ilk defa bir kelt açılımı yaptım. Yorumlarımı geliştirmek amacıyla yardımcı olursanız sevinirim.

Belirleyici kartım kılıç kraliçesi.

1. kart yıkılan kule,
2. kart kılıç sekizlisi,
3. kart tılsım kralı,
4. kart değnek yedilisi,
5. kart tılsım dörtlüsü,
6. kart kupa üçlüsü,
7.kart joker,
8.kart araba,
9.kart tılsım üçlüsü,
10.kart kader çarkı.

Benim yorumum: Kötü sayılan huylarımdan vazgeçmeye çalışıyorum yani çabuk sinirlenme yada sivri dillilik gibi. Artık zihnimi rahatlatmam gerektiğini biliyorum ama bir sorunla karşılaşınca ya az tepki veriyorum yada hiç tepki vermiyorum. Böyle davranmam bana pozitif olarak mı geri dönecek bilemiyorum. Bu da beni huzursuz yapıyor. Sorunlarımın çoğu Boğa burcu olmamdan ileri geliyor, bana maddiyatın değerini acı bir şekilde öğretiyor ama ben kendi kazandığım parayla mutlu olan biriyim. Kafamdaki bu düşünceleri atıp kendi kendimi mutlu edecek şeyler yapıyorum, tabiki tedbiri elden bırakmayarak. Kartlarım kariyer yapmam gerektiğini söylüyor ve bu kariyerle bana yeni ve iyi bir dönem gelecek.

Neyle ilgili soru sorduğunuzu bilmiyorum ama görünüşe göre tamamen hissiyat ile bir bakım yapmışsınız. Bu sizi tıkar ve zamanla körelirsiniz. Biraz kartların size anlatmak istediklerini de dinlemeniz gerekiyor. Bunu üzerine hissiyatınızı katarak yaparsanız bakımınızı çok daha başarılı olursunuz. Bir de kendinize çok zor bakım yaparsınız. Sadece bazı zamanlar danışmanızı öneririrm. Aynı zamanda kendi falınızda tarafsız olamayabilirsiniz. Bunları da göz önüne almanızı öneririm. Sevgiyle...​

elis

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben burada yeniyim. Rica etsem biri bana fal bakabilir mi? Kafam çok karışık inanın. Lütfen benim için fal bakan olursa gerekli bilgiyi ben veririm, ne sorarsa cevaplarım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Bana fal bakarmısın lütfen bir cevap yazın. Bana fal bakacak kimse yok mu? Çok istiyorum. Şu ara hiç bir şey yolunda değil. Kimden yardım alabilirim, kime baktırabilirim? Lütfen bir cevap yazın, yardımcı olun. Cevabınızı bekliyorum.

origanum

Yönetici
mrb ben burda yeniyim rica etsem biri bana fal bakabilirmi kafam çok karışık inanın lütfenn bnm için fal bakan olursa gerekli bilgiyi ben verrim ne sorarsa ccvplarım yardımcı olrsanız çok mutlu olurummm

bana fal bakarmısın lütfen bi cvp yazın bana fal bakacak kimse yok mu çok istiyorum şu ara hiç bişi yolunda değill kimden yardım alabilirim kime baktırabilirim lütfen bi cvp yazın yardımcı olunnn cvbınızı bekliyorummm

Bu sitede fal bakımları sadece Yule tarafından yapılır. Ücret konusunda ona özel mesaj atıp bilgilenebilirsiniz.
Mesajınızı yanlış yere yazmışsınız. Bu bölüm fal bakımı konusunda ilerleme aşamasında olanların eğitim gördüğü, yorumlarken tıkandıkları noktaları çözmelerine yardım amaçlı bir alandır.
Fal baktırmak isteyenlerin yönlendirildiği başlık altında detaylar zaten yazılıdır. Bu linkten görebilirsiniz.
Fal isteyen arkadaşlara .... - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...