Bakım yoluyla define tespiti

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu sitede medyumluk yeteneği olan arkadaşlardan bir ricam olacak. Çok yaşlı muhtemelen Bizans döneminden kalma bir ifritten alınan bir bilgi var. Bu kişi öldürülmemek için bir define yeri verdi. Kendisi birine musallat halinde. Bakım yapıldı. Altın görülmedi ama gömülü birşey var ne olduğu anlaşılmadı. Bakım yapan kişi bu ifritin kazı esnasında bulunacak bu şeyle kazı yapanları öldürüp oraya gömmeye planladığını söyledi. Altın varsa da bu ifritin ölümünden sonra alın dedi. Zaten ev halkı yıllardır evin altında gömülü altın görüyorlarmış.
Burada kroki paylaşsam sarkaçla veya başka yöntemle burda ne olduğunu tespit edecek arkadaşlar var mı? Ve gerçekten bu ifritin niyeti o kişileri bu yolla öldürmek mi? Teşekkürler.

Berliner

Kayıtlı Üye
Define işi buradaki herkesi aşar,
40 günlük felan halvet yapmayan kimse defineyi net göremez, bu halvetden sonra ya hüddamları gösterir ya da kendi göz perdesi kalkmıştır öyle görür. Medyumlar ile felan olacak iş değil, ifrit kapatır hazineyi göstermez, Bakan medyumun da başına bela açar. ifrit öldükten sonra kabilesi/ailesi bakalım o hazineyi boş bırakacak mı o da var , Büyük ilim sahibi bir hoca olmaz ise bu iş çözülmez. Definenin yerini bulup çıkarmaya çalışsanız bile çok büyük sıkıntılar yaşarsınız defineden dolayı nice hocalar , ilim sahibi insanlar öldü, çıkarmayın demiyorum yapabilirseniz yapın ama sağlam bir hocanın eşliğinde yapmayacaksanız da hiç mi hiç bulaşmayın, tavsiyem bu olur takdir sizindir

EkSen

Kayıtlı Üye
Benim anlamadigim bu ifritler cinler defineyi napacak satip dunya turuna mi cikacakta bildigi halde sakliyor?

Bizler için saklıyorlar. İnsanoğlunun aç gözlülüğünü bildikleri için günün birinde define peşine düşen insanlara istediklerini yaptırabilmek adına koz olarak kullanıyorlar. Ayrıca altının yaydığı enerjiden de hoşlandıkları gibi altın sahiplenen cinler arasında bu ayriyeten bir gösteriş aracı olarak da konumlarına yardımcı oluyor. Yani altın sahibi cinler itibar görüyorlar.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Teşekkürler arkadaşlar,ben sadece hisleri ile sezinleyecek birileri var mı onu merak ettim. Birde o ifritin orayı kazdırıp ,kazan kişiyi orda öldürme planı ilginç geldi. Bunun gerçekliğini merak ettim.Kalbine birşey doğan olur da buraya yazan olursa sevinirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu konunun ifrit kısmına hiç girmiyorum ve ailenin evin altında gömülü altın görüyor olayını anlayamadım. Normalde define yerlerinde işaretler olur. Öncelikle belli başlı işaretler veya figürler bulursanız definenin boyutu ve tehlikesi hakkında bilgi sahibi olma ihtimalimiz yükselir. Cinler veya ifritler konusunda işin ehli bir hoca şart. İllegal bir iş olduğu için hapis cezasıda var. Yani bir işe kalkışmadan önce orada gerçekten define var mı veya yok mu anlamak kesinlikle şarttır. Bu his veya kişiler yardımıyla olmaz bana sorarsanız. Bunun için çeşitli aletlere ihtiyacınız var. Eğer yük yapmam diyorsanız veya polisler çevirirde aletlere el koymasından korkuyorum diyorsanız saklaması kolay define çubukları var, onlardan tavsiye ederim. Onun dışında alet edevat şart.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Rüya ve vizyon olarak evin altında gömülü altın görüyorlarmış.Cevap için teşekkürler. Bakım yoluyla birşey bulunursa makine ile de bakılır ama 10 mt derinde iyi bir cihaz lazım bu da maliyetli olur sanırım.

tuarec

Kayıtlı Üye
ev sahipleri rüyalarında ne görüyor evin mimari özellikleri ne kaç katlı bahçelimi bodrumlumu bahçede kuyu varmı dut agaçı varmı vs bu bilgiler eklenebilirmi

Ori

Kayıtlı Üye
Rüya ve vizyon olarak evin altında gömülü altın görüyorlarmış.Cevap için teşekkürler. Bakım yoluyla birşey bulunursa makine ile de bakılır ama 10 mt derinde iyi bir cihaz lazım bu da maliyetli olur sanırım.
Aslında kiralayabileceğin yerler var fakat polise yakalanma riskin yüksek diye düşünüyorum. Çeşitli medyumların bu tip görüleri veya tespitlerine karşı pek taraf biri değilim. O yüzden kesin yöntemler her zaman tercihimdir. Tabi yinede araştır tercih senin. Bende bu işlerin peşinden gittim o yüzden kesin yolları tercih etmen daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Aslında kiralayabileceğin yerler var fakat polise yakalanma riskin yüksek diye düşünüyorum. Çeşitli medyumların bu tip görüleri veya tespitlerine karşı pek taraf biri değilim. O yüzden kesin yöntemler her zaman tercihimdir. Tabi yinede araştır tercih senin. Bende bu işlerin peşinden gittim o yüzden kesin yolları tercih etmen daha faydalı olur diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim. Bakım dan emin olursam makine ilede tespitten sonra harekete geçeriz diye düşündük.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
ev sahipleri rüyalarında ne görüyor evin mimari özellikleri ne kaç katlı bahçelimi bodrumlumu bahçede kuyu varmı dut agaçı varmı vs bu bilgiler eklenebilirmi
Rüyada zeytin dibinde yaşlı bir kadının gömdüğü altınlar şeklinde rüya. Karı koca ikiside aynı rüyayı görüyor. Ev tek katlı,üç zeytinin ortasında,yanda dut ağacı önde solda kuyu var.Bodrum yok.

Hasvili

Kayıtlı Üye
Dut agacinin 3mt etrafini gumus cubukla arastir. Gumus cubugu tutarken sag eline eski altin al.

NaBe

Kayıtlı Üye
İfritin ne kadar doğru dediğide tartışmaya açık aslında.. bunların sözüne itibar edilmez.. varsayalım gerçek söylüyor mühürlenmiştir onun acılması lazım muhakak onun dışında adım atmak yanlış olur maalesef bir arkadaşın ifadesi gayet yerinde insanoğlu aç olduğu icin cinler bunu bilip koz olarak kullanıyorlar kafamda bir sürü soru aslında var

İfrit bir bedende yakalandı diye ifade etmişsiniz konuşturan kişi medyummu ? Devamında ne yapıldı hangi işlemler uygulandı ?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
İfritin ne kadar doğru dediğide tartışmaya açık aslında.. bunların sözüne itibar edilmez.. varsayalım gerçek söylüyor mühürlenmiştir onun acılması lazım muhakak onun dışında adım atmak yanlış olur maalesef bir arkadaşın ifadesi gayet yerinde insanoğlu aç olduğu icin cinler bunu bilip koz olarak kullanıyorlar kafamda bir sürü soru aslında var

İfrit bir bedende yakalandı diye ifade etmişsiniz konuşturan kişi medyummu ? Devamında ne yapıldı hangi işlemler uygulandı ?
Musallat olan üç ifrit ,rukyeci tarafından çıkartılmak istendi. İkisi öldürüldü. Kalan ifrit,zaten musallat olduğu kişiye görünüyor,konusuyor,ölmemek için defineyi rüşvet sundu.Bir anlaşma yapılmadı. Bir hafta sonra bu ifrit içinde çıkarma işlemi yapılacak.Baska bir yerde bakım yapan biri; evin altında ne olduğunu anlayamadığı bir şey gördü ,bunun ifritin tuzağı olduğunu söyledi,ondan kurtulduktan sonra kazın dedi