Baglama, Muhabbet, Celb ve Teshir Majileri,Nedir ve nasil calisir?

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Baglama, Muhabbet, Celb ve Teshir Büyüleri,Nedir ve nasil calisir?

Kimilerine belkide basit gelebilir ama bence bazi seylerin temelini bilmek ve anlamakta fayda vardir.Aramizdaki tecrübeli arkadaslarimiz mutlaka bizleri aydinlatacaktir.

Baglama, Muhabbet, Celb ve Teshir Büyüleri nedir ve nasil calisirlar.
Burda önemli olan sistemin nasil calismasidir yani isin detayina girmek istiyorum.Örnegin xkisinin "Dilini nasil baglariz" ve bu ne anlama gelmektedir.Burdaki sistem nasil calismaktadir?Ayrica sizin favori Büyü uygulamaniz hangisidir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tüm calışmaların temeli ilk önmce kişinin kendisini yücetmesiyle başlar bu nun işin kişiliğin gelişmiş olması ve bir konuda eğonun ortadan kalması gerekir(iyi yada kötü insan olmaktan bahsetmiyorum) sonra yapılması gereken çalışmalar var bunları büyücülük dersinde anllatım aslında

bağlama büyülerinin temeli kişinin karşı gücü etkilemesi ile olur öncelikle bunun çalışması yapılmalıdır.

i harfi karşı güçleri etkileme a harfi kişinin kendisini etkilşemesi için kullanılır.

öncelikle a harfine çalışacaksınız yani 20 nefes 20 nefes süresi kadar a harfi 1 hafta çalışılacak
sonra i harfi 20 nefes 20 nefes süresi ii harfi en temel başlangıç budur.

onlarca ayrıntı var aslında ama birden nasıl anlatacağımı bende bilmiyorum

bu konuyu bu şekilde devam edeyim her seferinde yeni bir bilgi ile devam edersem daha doğru olur yoksa herşeyi bir anda bitiremem

not: en beğendim calışma benim bal mumu heykellerle yapılan bebek çalışmaları çingene olduğum için yazmalılardan çok metaryal kullanarak doğa güçünü kullanmayı severim

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu harflere nasil calisacagiz? kastettiginiz soz konusu harfleri seslendirmek mi?

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Bir cok anadolu tarzi büyülerde cesitli dualar ve ayetler kulanilmaktadir.Örnegin 41 baklaya tek tek bir ayet yada dua okunur ve benzeri seyler..Bunlar neden yapilir?
O duanin görevlilerini büyü calismasi icin aktif hale getirmek icin mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
anadolu büyüleri temelde anadolu şamanlarına iat yöntemlerdir . tüm şamanlar astral buyut değiştiriler yada astral bir varlığın boyut değiştirmesini sağlayarak dünyada işleri için kullanırlar şifa koruma vizyon vs vs yüzlerce sebepten ötürü yapılabilir .

diikat edilirse genelde ateşte kavrulur. yakılır kora atılır külü sürülür . vs vs

bunun sebebi şaman bir tütsü yakar bu tütsünün yaydığı titreşimi kullanarak işlem yapmasındandır.

islamiyetin itkisiyle pagan /şaman inanışları da doğal orak değişti uygulamalar islami harf yada duların görevlilerini(hadim) kullanarak çalışma yapmaya döndü.

ama artık şamanın unsurların etkisi kalmadı. karabiber bakla nohut vs vs şeylerin hükmü kalmadı artık onlar eski alışkanlıktan kaynaklanan bir gelenek haline geldi işlemi yapan bakla değil okunan duadır aslında fasülyede yapsanız değişmez

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Ciddi misin? Yani gercekten sekere,baklaya,dügümlere ne bileyim nelere büyü uygulamasi sirasinda okunmasi gereken o Dualar mi bu Büyüyü aktif hale getiriyor urum?
Gercekten bunlara okunan Ayetlerin etkisi varmidir? Inanirmisin, ben bu islemlerin aslinda hep bir psikolojik destek yada iluzyon oldugunu düsünmüstüm ama demek ki gercekten cesitli surelerdeki görevliler bu büyü islemlerini kolaylastirmak üzere kollarini siviyorlar.Peki genelde bir cesit rakamlar ,sayilar verilmektedir bazi büyü tariflerinde yani örnegin küp seker üzerinde xduayi 41 kere oku yada 61 Bakla üzerine falan.....bu sayilar neye göre belirlenmistir? Isin ilginc yönü nedir biliyormusun,ben avrupada bir cok maji "sekli"ile karsilastim ama böylesine ilginc ve sistemli bir büyü yöntemleri iceren birsey göremedim.Yani aslinda majisyen bu ayetleri o öngörülen sayida bunlarin (Seker,fasulye,nohut,ip,sarimsak,elma...)üzerine okuyup bir tür yükleme gerceklestiriyor ve cinler yetkilendiriliyor/görevlendiriliyor.Oldukca basit ama cok enteresan bir olaydir bu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
avrupada büyü işlemlerin çoğu insiliye yoluyla ilerlediği için biraz daha kolay oluyor bir madde kulklanmadan bile direk kişinin bilinç altına hükmedilebiliyor ama önceden insiliye olmak şart bazı ön çalışmları var uzmanlaşırken zor ama uzmanlaştıktan sonra iş kolaylaşıyor tabi

anadolu büyüleri ise islam büyülerinin etkisinde kalmadan önce daha kolaydı tabi köyün şamanı yani bu konudaki yetenekli kişi kendini geliştirtikten sonra bir çok uygulamayı çok kolay olarak yapabiliyordu hala yapan şamanlar var (cadılarla şamanları aynı kefe koyabiliriz)

en karmaşık yapı afrika büyülerinde iksirler hayvanlar törenler ayinler vs vs

en iyisi şöyle diyim üç çeşit büyü vardır.

1.kişinin kendi enerjisini kullanmak (element enerjisi kendisi su toprak ateş yada hava olabilir) beyin gücnü kullanmak
2. bir varlığın enerjisini kullanmak
3. metaryal enerjisini kullanmak

ister tek birini ister hepsini kullabilirisiniz.

tek başına bir şekerin yapabilceği bişey yok çünkü onu programlayan kişin kendiücü yada kendi gücünü kullanarak varlığı programlama gücüdür.

sayı değerleri tüm dünyada kullanılır çünkü sayılar evrenin kendisidir. bu tür konuları araştıranlar sayıların gücünü keşfettiğinde (yada varlık sayesinde öğretildiğinde) hesaplama yöntemleri geliştirmişlerdir. bazen bir yıldızı bazen tanrı ve tanrıcaları bazen bir şeyin doğumu yada ölümü gibi bir çok aritmetiği göz önününe alarak belli değerler biçilmiştir.
güneş ay venüs gibi

sonra harflere sayı değerleri yüklemişlerdir. genelde başlangıç harfi en düşük son harf en yüksek değeri almıştır .sonuçta o konuyu titretmeye yarayacak kadar olan sayıyı hesaplanmı ( öğretilmiş) ve uygulanmıştır. bezen o sayılardan az yada çok yapmaka gerekebilir tabiki keskin hatlar değildir. ama büyüler gelenekten etkilenerek ilerlediği için kişiler öğrendiklerine genelde sıkı sıkıya bağlıdır.

bu bağlılık anadolu büyüleri içinde geçerlidir. 41 sayısı en çok rastlayacağınız değerdir. 41 sayısı kim bilir neye göre oluşturuldu bir tanrıca yada bir yıldızla alakalı olabilir. sonuçta bu işi öğrenmek isteyen yada kafadan atıp yapanda çoktur. 41 ilerledikçe ilerledi herşeye 41 denmeye başladı. 41 sayısının önemi artık kullanılmasından kaynaklanan bir titreşim değeri yaratmasındadır. eskiden neden önemliydi bilemiyorum tabi.

ibrani büyülerinde arap büyülerinde ve bir çok ekolde ebced değeri kullanılır. harfin sayı değeri
bir çok büyü türlerinde astroloji kullanılır. vs vs uzarda gider bu konuşma sonuçta evren sayısal bir değer içinde varlığını sürdürür. sayılar herşeyin başı ve sonsuzluğun kendisidir.

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Gercekten oldukca ilginc,demeki cinler resmen objelere teshir ediyor ve sonrasinda karsi tarafta etkiyi uyandiriyor..gercekten müthis bir olay.
Bak ben bu tarz seylere inanmazdim,biras fantastik gelirdi ama demek ki gercekten "cözülmüs"yani önceden arastirlimis bir sistem üzerinde calisiliyor.Ama bana göre cogu büyüler zaman icinde mainstream olmus ve herkes kendi düsüncelerini dahil etmis ve sonuc itibariyle yapilan arastirmalarin yerine yine iluzyonlar almis.Ya,dogru söylemek gerekirse hayatim boyunca´yani bilincli bir sekilde aktif bir büyü uygulamasi gerceklestirmedim.Kimse yanlis anlamasin,maji alani oldukca genis bir alandir ve farkli degisik kolari vardir ve ben nerdeyse her türlü rituel majisi ile ilgilenmis oldum ama bu tarz büyü tarifleri iste sekerin üzerine sunu yap,ipliye yedi dügüm at falan bana acikca söylemem gerekirse biras komik ve gercekdisi gelmisti.Cogunun uydurma oldugunu düsünmüstüm ama gördügüm kadar ile, bu tarz büyüler gercekten olumlu sonuc verebiliyormus yada da dogrusu sizlerden gelen mesajlar o yönde.Sizler ne diyorsunuz?

hard_disc

Kayıtlı Üye
bende büyü okuluna kayıt olmak istiyorum benide alın benideeee

hermia

Kayıtlı Üye
eğer bir kişide büyü kötü büyü varsa bunu üzerinden nasıl atabilir. neler yapması gerekir. bilgisi olan var mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
büyü ve nazardan korunma ile ilgili bölümümüz var sitede oradan bakabilirsiniz bu konuya

heduba

Kayıtlı Üye
avrupada büyü işlemlerin çoğu insiliye yoluyla ilerlediği için biraz daha kolay oluyor bir madde kullanmadan bile direk kişinin bilinç altına hükmedilebiliyor ama önceden insiliye olmak şart bazı ön çalışmları var uzmanlaşırken zor ama uzmanlaştıktan sonra iş kolaylaşıyor
en iyisi şöyle diyim üç çeşit büyü vardır.
1.kişinin kendi enerjisini kullanmak (element enerjisi kendisi su toprak ateş yada hava olabilir) beyin gücnü kullanmak
2. bir varlığın enerjisini kullanmak
3. metaryal enerjisini kullanmak
insiliye olduktan sonra kişinin bilinçaltına direk hükmedilebiliniyor ise şayet;hiçkimseye yaptırılamayacak hiçbirşey yoktur.bu çok tehlikeli olabilir.veya zaten bu durumda kendi enerjimiz,beyin gücümüz dışında başka hiçbirşey kullanmaya gerek yok değil mi?bütün bunlar oldukça ilginç...

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
cowen kısmına gideceksin hard_disc

cowen kısmına gidemiyorum işte bende.şifre soruyorlar bende bilmiyorum! forumun anasayfasında latest posts diyor bi başlık görüyorum heyecanlanıyorum.tıklıyorum....açıldı açılacak derken...cowen bölümü şifrelidir diyor...bende böyle hıık diye tıkanıp kalıyorum...çok moralim bozuluyor çook! Ama napalım bir bildiğiniz vardır elbet..Ümitle bekliyorum...:)

bayram

Kayıtlı Üye
olum işleri nasıl yoluna koyarım büyüsü nasıl oluyo

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sitemizde bu konuda yeterince veri var inceleyin lütfen

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
cowen kısmına gidemiyorum işte bende.şifre soruyorlar bende bilmiyorum! forumun anasayfasında latest posts diyor bi başlık görüyorum heyecanlanıyorum.tıklıyorum....açıldı açılacak derken...cowen bölümü şifrelidir diyor...bende böyle hıık diye tıkanıp kalıyorum...çok moralim bozuluyor çook! Ama napalım bir bildiğiniz vardır elbet..Ümitle bekliyorum...:)
afedersiniz yanlış yönlendirdim enerji çalışmaları kısmına gideceksiniz canlarım.

yarali kalp

Banlı Kullanıcı
Selam, ben burda yeniyim.Sevdigim insani hic sebeb yokken kayip ettim.türkiyeye annesini ziyaret etmeye gittikten sonra benden nefret ediyor beni sevmiyor ve asla yüzümü görmek istemiyor.birseyler yapildigini düsünüyorum ve ilk defa ona büyü yaptirdim.elbette tutacagina inaniyorum ama cok merak ettigim konular var.mesela ayirmak icin büyü yapilan insana yine büyü tutarmi ve uzaktaki insana nasil etki yaprar yani nasil bir olay bu.? ve en önemlisi ne gibi bir süre sonra sonuc bekleyebilirim.simdiden ilginize cok tesekür ederim