Bağlama büyüsü

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bir kisiye büyü yapilldinda ister iyilik icin olsun ister kötülük icin, her büyü isleminda cinler cagrilir. quote]

her büyü işleminde mi? yani hüddam olarak sınıflandırılan büyülerden başka yaptığımız her büyüde mi cinler çağrılıyor? havasta da vefklerde de pagan büyüleri,eski anadolu şaman vs hepsinde mi yani??

topraksu35

Kayıtlı Üye
Merhaba ben şunu anlayamadım.Şimdi ben bir erkek için yapmak istiyorum.Erkek için olanı mı yazacağım sadece,yoksa her ikisini de mi yazacağım?Bir de bu ibrişim nerelerde satılıyor acaba?Birkaç yere sordum bulamadım.Teşekkürler

Karabey

Banlı Kullanıcı
Büyülerde; doğanın ve maddelerin enerjileri, cinler ve melekler kullanılabilir.Her büyünün kendine has çalışan bir mekanizması vardır.Bütün büyülere cinler aracı olur demek doğru olmaz.Eğer ki büyüyü yapan arkadaşın daha önceden herhangi bir tecrübesi veya en azından azami bir bilgisi yoksa eğer büyüden karşı tarafa değil, yapanın kendisi zarar görür.Bu zarar, gece yatakta sallanırmışcasına irkilmek, şiddetli baş ağrısı, karanlıktan korkma, devamlı yanımızda birşeylerin varlığını hissetmek, özellikle banyoda gözlerimiz sabunluyken karşımızda birinin durduğu hissi, yürürken arkamızdan birinin bizi takip ettiği düşüncesi, ağır psikolojik rahatsızlıklar vs vs sıralayabiliriz.Bence bu ilim dünyasına merak salıp birşeyler öğrenmek isteyen arkadaşlar burada verilen formülleri denemek yerine, ilk önce bu ilimler hakkında bilmesi gerekenleri tabandan araştırarak öğrenmeleri gerekir ve son olarak ta eklemek isterim ki bilginiz, ustalığınız ne olursa olsun büyü yapmaya devam ettiğiniz sürece bir takım şikayetleriniz de devam eder, bundan tamamen kurtulamasak da bu süreçte yaşanan sikayetleri hafifletmemiz mümkündür.Bu konuda Hurum üstadımız gerekli bilgiye sahiptir.İlk insan anatomisini öğrenelim, sonra neşteri elimize alıp ameliyata girelim ;) Herkese sevgiler...

deli_i

Kayıtlı Üye
inşallah deneyeceğim bende ve olumlu veya olumsuz olarak buraya yorum yapacağım insallah Cenab hak bütün hacetlerimizi muradlarımızı kabul eyler.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Merhaba ben şunu anlayamadım.Şimdi ben bir erkek için yapmak istiyorum.Erkek için olanı mı yazacağım sadece,yoksa her ikisini de mi yazacağım?Bir de bu ibrişim nerelerde satılıyor acaba?Birkaç yere sordum bulamadım.Teşekkürler

İkisini birden yapacaksın canım, kız için olana kendi adını erkek için olana onun adını yazacaksın, ibrişim yüncülerde ve iplikçilerde satılır ...

marmarisli48

Kayıtlı Üye
bu vefkler celbi muhabbet arzusu ile tek parça bir kağıda yazılıp arka taraflarına ise kişilerin isimleri anne isimleri ilave edilir ve bu bir erkek için ayrı bir kadın için ayrı yazılır ve ayrı ayrı nar dalına sardıktan sonra bu iki dalı kırmızı renki bir ibrişimle sıkı bir şekilde sarıp beş tane düğüm atılır. Her düğümde ise Ali imran suresinin 103 Enfal suresinin 63. ayeti Ali imran suresinin 108. ayeti birer kere üzerine okunur niyet aklıdan geçirilir veya isteğe göre söylenir.. bu işlem bittikten sonra evin biryerinde saklanır...

ERKEK İÇİN
YAZILACAK VEFK

KIZ İÇİN
YAZILACAK VEFK

acaba neyle yazılmalıdır yazılar kursun kalem vs? ayrıca resimden kopya cekerek yazsak olurmu görebildigimiz kadarıyla? nar dalının boyutu nasıl olmalıdır bilgili bi arkdasımız acıklayabilirmi birazdaha.. saklanacak yer nasıl olmalıdır ve günü ve saati varmıdır?? duaı nereden bulabiliriz ?

Osiris

Kayıtlı Üye
Safran mürekkebiyle yazılması makbuldür bildiğim kadarıyla.Yanlışım varsa affola.

Saygılarımla Osiris.

jacker

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herhangi bir muhabbet vefk' i yazdırıp veya yazıp daha sonra faydasını goren kimse varmı? burda bi sürü şey var bu işin gerçekten erbabı kimse bana bir vefk yazabilirmi ? eger yazan olursa Rabbimin izniyle olursa eger yazadıgı vefk için o arkadaşa 1 yıl boyunca hergün dua edecegim.

Ludwig

Kayıtlı Üye
Bunları yapıcak olan birinin dini inanışlarının ne olduğu fark edermi acaba?

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Etmez..Mühim olan yaptığın işin olacağına inanmak ve disiplinli şekilde işlemini gerçekleştirmez..

dabidap

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar deneyen ve sonuç alan varsaa yazsın lütfen..Ben denemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

dabidap

Kayıtlı Üye
Benim sevdiğimin anne adı kımlıkte farklı ama söylenen farklı ben hangısını yazacağım lütfen yardım edin.