Bağlama büyüsü Lütfen önemli

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Benim bu noktaya gelecek kadar ne yaşamış olabileceğimi hiç düşündünüz mü? Normal gelişen bir “istenmeme” acısı inanın bana insanı büyüden medet umacak kadar aciz bir duruma düşürmez.
Bu kadar çaresiz hissedecek, “maksimum ısrarla” bu tarz şeylerden medet umacak şeyleri hiç yaşamamanızı dilerim.

Not. Bir doz empati…

Sevgiler.

Herkesin acısı kendine ağır gelir çünkü acıya gösterilen eşik sınırı farklıdır. Sizi derinden üzen bana etki etmez. Beni derinden yaralayan size komik gelebilir.

Fakat,

Her ne yaşamış olursanız olun ısrarcı olmayın. Hepsi deneyimdi geçti gitti bitti. İnsanları yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Deneyimleri koyun cebinize yolunuzu adımlamaya devam edin.

İntikam karma davetidir başka hiçbir şey değil. Atalardan gelen düğümü çözmeden üstüne (+) katmak akli tutumun çok dışında.

Bu hal sizi faule düşürür.

Not, Bir doz(t) ileri görüşlülük

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
6 yıllık eşimle boşanma aşamasındayiz. 6 yılın sonunda 2 düşükten sonra bir kızımız oldu şimdide eşim annesi ve ablasının aklına gidiyor boşanmak istiyor. 2.5/3 aydır annesinde kalıyor ne ettiysem gelmedi bir anda çıktı gitti gittikten 1 ay sonra seni sevmiyorum artık soğudum senden demeye başladı ne oldu diyorum tiksiniyorum senden diyor konuşalım ne oldu diyorum engelliyor düşman gibi davranmaya basladi soruyorum gel oturalım diyorum istemiyorum yüzünü görmek diyor lütfen yardımcı olur musunuz kimseyi bulamadım yardımcı olacak Allah rızası için geri getirme bağlama yapacak yada yapabilecek lütfen yalvarırım 🙏🙏 çok zor durumdayim
6 yıllık eşiniz bunca yıpranışınızın ardından çocuğunun yanında durmak yerine kendi küçük bir çocuk olup annesinin kucağında ağlamaya gidip, annesinden akıl alıp kendi ailesini kurmayı beceremiyorsa belki de boşanmak sizin için en doğrusudur. Evet bekara koca boşamak kolay. Özellikle kadın çalışmıyorsa küçük çocukla boşanmak zor da oluyor farkındayım da yani böyle bir adamdan da hayır mı gelir? Bu adam kendi çocuğu ne halde merak etmez mi mesela? Belki de bir şeyler için çabalamaktan öte tamam inceldiği yerden kopsun kafasına girip sessiz kalırsanız, aramaz ve sormazsanız bir süre sonra o sizsiz yapamaz. Bu kadar da çaresiz, kurban olmamak gerek. Bu yüzden şımarıp böyle saçma sapan davranıyorlar. Büyüyü bilmiyorum ama bu kurban mentalitesinden çıkın. Hep siz çabalarsanız o da bozulanı toplamaz. Bazı insanları düzeltemezsiniz çünkü düzelmek istemezler. Siz sessiz kalın, toparlamaya çalışmayın nasıl gelecek kuyruğunu sıkıştırıp. O noktadan sonra da duygusal, kurban rolünden çıkıp daha politik davranırsanız anca toparlarsınız bir şeyleri. Kurtarıcı beklemekle olmuyor maalesef.

benzersizkullanıcıadı

Kayıtlı Üye
Maalesef faydadan çok zararı var. O yüzden dm açılmayacaktabu ki

Maalesef faydadan çok zararı var. O yüzden dm açılmayacak.
Tabi ki insiyatif sizde ama açıldığı takdirde iletişim bilgileri paylaşımı yapabilir arkadaşlar ve tüm sorumlulukta sizlerin değil o kişilerin olur, yani hem mağduriyet ortadan kalkar hemde site yöneticileri üstünden zararlı gördükleri şeyleri atarlar

benzersizkullanıcıadı

Kayıtlı Üye
Tabi ki insiyatif sizde ama açıldığı takdirde iletişim bilgileri paylaşımı yapabilir arkadaşlar ve tüm sorumlulukta sizlerin değil o kişilerin olur, yani hem mağduriyet ortadan kalkar hemde site yöneticileri üstünden zararlı gördükleri şeyleri atarlar
Yani kimse size gelipte şöyle bir mağduriyet yaşadım diyemez kuralları önceden kabul etmiş olur

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Ve hepsini inanın defalarca okudum oradada şöyle bir soru aklımı kurcalıyor, robot gibi olacak demişsiniz size geldiğinde sevmeyecek yani normal benliğinde olmayacak demişsiniz ve bu gibi şeyler var mı gözle görülen elle tutulan birşey bu örneklerde bu şekilde bunu dememde ki neden ise bu tarz olaylarda hemen hemen herkes videolarda yorumlarda bu şekilde olacağından bahsetmiş ama ben çevremde böyle tek bir insana rastgelmedim
Ben öyle olacağını düşünüyorum çünkü normalde size o duyguları beslemiyor robot dan kastım sizi sevmiyor sizden soğumuş ama bı anda size ölesiye bağlı olacak benim demek istediğim bu robot mevzusu yani bilmiyorum ama sahte sevgi olacak şöyle karsınızda diyelim size aşkla bakıyor bı dediğinizi iki etmiyor bildiğiniz robot işte bana göre normalde öyle değildi ama bı anda öyle oldu hakkınızda hayırlısı olsun diyecek birşey yok

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siz yenisiniz sanırım, bu site 15 senedinden fazladır var. Tecrübe ile sabit ki dm yasağı getirdik. Üyelerimiz çok bilir neden bu yasağı getirdiğimizi. Sitemizde tüm kurallar üzerimizin güvenliği içindir.

benzersizkullanıcıadı

Kayıtlı Üye
Ben öyle olacağını düşünüyorum çünkü normalde size o duyguları beslemiyor robot dan kastım sizi sevmiyor sizden soğumuş ama bı anda size ölesiye bağlı olacak benim demek istediğim bu robot mevzusu yani bilmiyorum ama sahte sevgi olacak şöyle karsınızda diyelim size aşkla bakıyor bı dediğinizi iki etmiyor bildiğiniz robot işte bana göre normalde öyle değildi ama bı anda öyle oldu hakkınızda hayırlısı olsun diyecek birşey yok
Teşekkür ederim yorumunuz için, gerçekten büyüde bu şekilde onu bilmiyorum açıkçası. Zaten kurduğunuz cümleler heryerde dildendile dolaşan cümleler etkileri bu şekilde oluyormuş demek ki bilemem yapanı da bu şekilde etkiyle gelenide hiç görmedim sadece sizin gibi aynı yorumu yapanları okudum diyebilirim. Burdaki kastım körü körüne bağlı olsun bir dediğimi iki etmesin değil sadece bir karşılaşmaya aracılık etsin bunu yapacak kişi sadece bana yol açsın yani tek görüşme bile yeterli gelir herşeyi düzene sokmaya bana gelipte robot olsun bu şekilde yapılsın demiyorum asla sadece birileri bir şekilde ön ayak olsun

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yorumunuz için, gerçekten büyüde bu şekilde onu bilmiyorum açıkçası. Zaten kurduğunuz cümleler heryerde dildendile dolaşan cümleler etkileri bu şekilde oluyormuş demek ki bilemem yapanı da bu şekilde etkiyle gelenide hiç görmedim sadece sizin gibi aynı yorumu yapanları okudum diyebilirim. Burdaki kastım körü körüne bağlı olsun bir dediğimi iki etmesin değil sadece bir karşılaşmaya aracılık etsin bunu yapacak kişi sadece bana yol açsın yani tek görüşme bile yeterli gelir herşeyi düzene sokmaya bana gelipte robot olsun bu şekilde yapılsın demiyorum asla sadece birileri bir şekilde ön ayak olsun
Telefonu yok mu? Arayın görüşelim mi diyin? Aramadan önce sevgi enerjisini hissedin

korkmaz276

Kayıtlı Üye
Kesinlikle haddim değil ancak sizden neden boşanmak istiyor? oturup bunu konuşmayı ya da rahatsız olduğunu özelliklerinizi eğer yanlışsa düzeltmeyi denemelisiniz. Büyü tarzı yollarla kendinize bağlasanız huzursuzluk olacağını, eninde sonunda bunun sizden çıkacağını düşünüyorum. Tamamen kişisel görüşümdür.
"Acaba ona büyü mü yapıldı" deseniz anlardım ancak siz onun iradesine müdahale etmeye çalışıyorsunuz. Belki de boşanmak için haklı sebepleri vardır. Hiç oturup konuşmayı denediniz mi bu konuda?
Haklısın güzel kardeşim bende büyü yapıldığını düşünüyorum zaten bunun yanında yani 1 ay içinde böyle bitmesi bir anda büyüden şüpelendim onuda geçtim çıktı annesine gittikten sonra annesi ne yaptı ne etti hiç bilmiyorum sonra tamamen kopardı heryerden engelledi sesini duyunca cildiracam dedi

korkmaz276

Kayıtlı Üye
Bağlama büyü çare olmuyor. Bir sürü olumsuz yan etkileri var.
Eğer eşinizi sizden tiksindirecek bir şey yapmadiysaniz, kendisine soğuma büyü yapılmış olması ihtimali var. İlişkinize arınma yapın.
Tiksinecek ne olabilir bilmiyorum ki kardeşim askerliği biliyorsun zaten bir anda olan şeyler yemin ediyorum evden çıktı gitti tamam anladım konuşuyorduk ne oldu dedim bişey olmadı dedi annesinin evinde 3/4 günden sonra engelledi sesini duymak seni görmek istemiyorum demeye başladı engelledi heryerden