Bağlama Büyüsü Etkileri ve Süresi

rabbit.

Kayıtlı Üye
Yaparken kabul eder de sonra ona göre ödetir gibi düşünebiliriz.
Eğer baştan ket vursa zaten kimse yapmamış olurdu, yapanla yapmayanın farkı kalmazdı.
Tüm evrensel yasalar için böyle, büyü yaparken “delinmedi ise” yazılınca diye sordum, bağlama büyüsü benim bildiğim kara büyü, bazı dinlerde evli iseniz ve eşinizi geri getirmek için yapılıyorsa kara büyü türlerine girmiyor diye duymuştum

createtherules

Kayıtlı Üye
Tüm evrensel yasalar için böyle, büyü yaparken “delinmedi ise” yazılınca diye sordum, bağlama büyüsü benim bildiğim kara büyü, bazı dinlerde evli iseniz ve eşinizi geri getirmek için yapılıyorsa kara büyü türlerine girmiyor diye duymuştum
Genelde bir haklılık kriteri vardır. Turnusol kendi vicdanın verdiği ses. Yapan haklı olarak mı haksız olarak mı bunu işlediğini aslında biliyor, ağzı ne söylerse söylesin o hissettigi duyguya göre dönüş alacak.

Ege48

Kayıtlı Üye
yapılan işlem hedefe uygun ise
Yapılan işlem amaca uygun ise
Yapılan işlem zamanında yapılmış ise
Yapılan işlem eksiksiz yapıldı ise
Yapılan işlem de malzemeler sorunsuz ise
Yapılan işlem de hedef ile yapılan kişi ile uyumlu ise
Evrense yasalar delinmedi ise
Karma yok ise
İşlemin cevap vermeye başlaması 24 saatte başlar ve 1 ay içinde sonuç vermeye başlar.
Eksiklere hatalara ve olasılık yüzdesine göre uzayabilir lan en başta uzayacağı belidir ve 4 işlem değil de 30 işlem gereklidir zaten bu bilinerek yapılır.
Hedef ile ilgili işlem bakımı yapılarak bunlar zaten önceden hesaplanır
Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ?