Bağlama Büyüsü Etkileri ve Süresi

gizlimabetteyim

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Öncelikle sorumun cevabını sitede çok aradım ama tam olarak bulamadım.

Birini birine bağlamak aşık etmek amacı ile varlık kullanılarak yapılan işlemlerde etki süresi nedir? Kara değil ama ritüel şeklinde yani bir şeyler yedirilip içirilmeden yapılan işlemlerden bahsediyorum. Kullanılan malzemeler mesela yapılan ve yaptıran kişilerin fotoğrafları yaptıran kişinin kanı balmumları. Gül ağacı gibi belirli ağaçların altında yakma işlemleri vs. toplamda 4 aşamalı bağlama işlemi. Yakma işlemi son. Bilgililer ve tecrübeliler neyden bahsettiğimi daha iyi anlayacaklardır. Son yakma işlemi yapıldıktan sonra işlem etkisini ne kadar sürede gösterir ya da daha öncesinde göstermeye başlar mı?

Yapandan ziyade yaptıran kişi iletişim olmasa da işlemin tutmaya başladığını hissedebilir mi anlayabilir mi, nasıl?

Yapılan kişide değişim ve sonuç süreci nasıl başlayıp ilerler?

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Birini birine bağlamak aşık etmek amacı ile varlık kullanılarak yapılan işlemlerde etki süresi nedir? Kara değil ama ritüel şeklinde yani bir şeyler
Varlık kullanıyorsanız "sevdiğiniz" kişiye varlığı musallat ediyorsunuz. Bildiğim bağlama büyülerin etkisi en fazla 4 yıl sürer. Bu işlemin etki uzunluğu rituele değil operatöre bağlı oluyor. Bağlama büyü daima kara dur. Kişinin hür iradesini kıran kara büyü.

Son yakma işlemi yapıldıktan sonra işlem etkisini ne kadar sürede gösterir ya da daha öncesinde göstermeye başlar mı?
Birkaç hafta beklemek gerekir. Büyü bir tohum gibi düşünün. Filizlenmesi ve kök bırakması zaman alır. 6 ay içinde sonuç almazsanız büyü tutmamıştır.
Yapandan ziyade yaptıran kişi iletişim olmasa da işlemin tutmaya başladığını hissedebilir mi anlayabilir mi, nasıl?
Ruya falan görebilir, ama fazla güvenilmez buna. Çünkü insan düşündüğünü rüyada görüyor genelde.

Yapılan kişide nasıl değişimler olmaya başlar?
Kişilik değişecek yavaş yavaş. Kötü yöne. Ve de sevmeyecek. Adı bağlama büyü. Size bağımlı olacak. Yapılan büyünün türüne göre değişiklik gösterir.

gizlimabetteyim

Kayıtlı Üye
Varlık kullanıyorsanız "sevdiğiniz" kişiye varlığı musallat ediyorsunuz.
Anladığım kadarıyla konular hakkında bilgili birisiniz. Varlık kullanılıp kullanılmadığından tam emin değilim, kullanıldığını düşünme sebebim işlemi yapan kişinin bu konu dahil işlem yapılan her konu için görevlendirilebilen farklı varlıklar olduğundan bahsetmiş olması. Kullanılan varlıklar da işlemine göre yani meslek gibi ayrılıyorlarmış sanırım. Bahsettiğine göre görevlendirmiştir diye düşünüyorum. Peki bağlama işlemlerinde görevlendirilen varlık veya varlıklar kişinin üzerinde nasıl etki yaratıyor da istenilen sonuç elde edilebiliyor?

Son düzenleme:

gizlimabetteyim

Kayıtlı Üye
Birkaç hafta beklemek gerekir. Büyü bir tohum gibi düşünün. Filizlenmesi ve kök bırakması zaman alır. 6 ay içinde sonuç almazsanız büyü tutmamıştır.
Açıkcası 6 ay çok uzun bir süre gibi geldi. Yanlış anlamayın sadece bilgi edinebilmek amaçlı sorguluyorum, daha önce şahit olduğunuz bağlama işlemi oldu mu?

gizlimabetteyim

Kayıtlı Üye
Kişilik değişecek yavaş yavaş. Kötü yöne. Ve de sevmeyecek. Adı bağlama büyü. Size bağımlı olacak. Yapılan büyünün türüne göre değişiklik gösterir.
Kişilikte kötü kabul edilecek ne gibi değişiklikler oluyor? Doğrudur büyünün türüne göre değişiyordur tabii ki ama genel olarak ne gibi değişiklikler olduğunu merak ediyorum.

Son düzenleme:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yapılan işlem hedefe uygun ise
Yapılan işlem amaca uygun ise
Yapılan işlem zamanında yapılmış ise
Yapılan işlem eksiksiz yapıldı ise
Yapılan işlem de malzemeler sorunsuz ise
Yapılan işlem de hedef ile yapılan kişi ile uyumlu ise
Evrense yasalar delinmedi ise
Karma yok ise
İşlemin cevap vermeye başlaması 24 saatte başlar ve 1 ay içinde sonuç vermeye başlar.
Eksiklere hatalara ve olasılık yüzdesine göre uzayabilir lan en başta uzayacağı belidir ve 4 işlem değil de 30 işlem gereklidir zaten bu bilinerek yapılır.
Hedef ile ilgili işlem bakımı yapılarak bunlar zaten önceden hesaplanır

gizlimabetteyim

Kayıtlı Üye
en başta uzayacağı belidir ve 4 işlem değil de 30 işlem gereklidir zaten bu bilinerek yapılır.
Hedef ile ilgili işlem bakımı yapılarak bunlar zaten önceden hesaplanır
Öncelinle sorumu yanıtladığız için teşekkür ederim :) Alıntıladığım bu kısımda ne demek istediğinizi tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla cevaplamak istiyorum.

İşlemi yapan kişi evet bahsettiğiniz gibi öncesinde bakım yaptı, sonrasında temizleme dediği bir işlem yaptı. Temizleme işlemi tek işlemdi ama sonuçlanması yaklaşık 3 hafta sürdü. Benim ki 3 hafta sürdü ama daha kısa veya uzun sürenler de olabiliyormuş, dediğiniz gibi kontrol bakım yaparak duruma göre ilerlediğini söyledi yapan kişi. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra bağlama kısmına geçti. Bağlama kısmında aynı hafta içinde 2 sonraki hafta 1 işlem yaptı, yani temizleme dediği işlemle toplamda 4 işlem oldu ve 4. işlemin son olduğunu söyledi. Son işlem için malzemelerine ek 2 tane de balmumu kullanmış, balmumu kullanmasının sebebi de plastik mumlar sönebiliyormuş ve kabul edilmiyormuş sanırım. Böyle bir şeyler. Bu arada temizleme dediği işlemi kişide büyü vs olduğu için yapmadı, öyle bi temizledi anlamadığım için bilmiyorum :):) Son işlemi yapalı 5 gün oldu. Açıkcası meraktayım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
5 gün ise daha zaman geçmemiş. Tohum atar atmaz filizlenmiyor zaman istiyor.
Plastikten mumdan kasıt parafin galiba.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki bağlama işlemlerinde görevlendirilen varlık veya varlıklar kişinin üzerinde nasıl etki yaratıyor da istenilen sonuç elde edilebiliyor?
Sizi arzulamaya zorluyor. Büyü yaparken, kişinin baba adı değil de anne adı neden kullanılıyor hiç düşündüğünüz mu? Mama's baby, papa's maybe. Babası varlık olabilir çünkü.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

gizlimabetteyim

Kayıtlı Üye
Aklınıza kötü olarak ne geliyorsa, herşey olabilir.

Büyücüyü kastettiğim.

İşlemi yapan kişi, size kimseye anlatmamanızı söylemeye unutmuş olmalı. Gizem kuralı ihlali oldu
Söyledi. Çevremden ve gündelik hayatımda kimseyle paylaşmıyorum, bu platformda bilgili insanlar olduğundan meraklarımı giderebilmek amaçlı sordum. Bunun da etkileyebileceğini düşünmemiştim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Böyle tek tek gün bilmiyorum. Yani işlem nedir kime yapılmış, ne zaman yapılmış amaç ne, onlarca faktör var. Yani şu büyüler şu kadar zaman da etki eder diye bir şey yok.