Ayrılık sonrası şiddetli acı, lütfen okuyun

xesim

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Ocak 2009
Mesajlar
80
Tepkime puanı
34
çok teşekkür ederim yardımlarınız için
 

xesim

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Ocak 2009
Mesajlar
80
Tepkime puanı
34
Geçmiş olsun lustral kullanıyorsanız veya başka bir antidepresan ilk etapta çenede kasılma,mide bulantısı ,aşırı iştahsızlık,ellerde yoğun titremeler,gerçekci kabuslar görme ve cinsel anlamda sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.ama hepsi 2 hafta sürüyor.ve 1.aydan sonra artık çok iyi oluyorsunuz.herşeyden zevk almaya başlıyorsunuz.yani olması gerektiği gibi.1 ay sonra gelin sizle artık güle güle konuşuruz bu mevzuları ne kadar aptallık etmişiz diye.kendinize önem verin.şu fani hayatta 3 gün yaşıyorsak 2 günü kederle geçmesin.
başlayalı 7-8 gün oldu yan etkileri yaşıyorum. 1 aya iyi olur diyorsunuz yani değil mi? inşallah ya
 

Aisling

Tecrübeli Üye
Katılım
31 Tem 2016
Mesajlar
604
Tepkime puanı
935
Konum
Delilik diyarında.
başlayalı 7-8 gün oldu yan etkileri yaşıyorum. 1 aya iyi olur diyorsunuz yani değil mi? inşallah ya

merhaba, ben de bundan iki ay evvel işitsel ve görsel sanrılar ve uyku düzeni sorunum için gitmiştim, iki ay oluyor başlayalı ilaçlara, iki aydır sanrım yok ve uyku düzenim düzelmeye başladı, artık o başlangıçtaki halime göre çok daha iyiyim, inanın işe yarıyor :)
 

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Mar 2014
Mesajlar
43
Tepkime puanı
14
Konum
Ankara
İş
Yazıhanecilik
başlayalı 7-8 gün oldu yan etkileri yaşıyorum. 1 aya iyi olur diyorsunuz yani değil mi? inşallah ya
Evet bende 2 hafta sürmüştü maximum 1 ay olsun.mide bulantısı için emedur kullanabilirsiniz.Öbür türlü iştahsızlık için pek yapacağım bişey yok çorba falan içmeyi tavsiye ederim.çenede kasılmanında önüne geçilmiyor.
 

arifaydin

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Şub 2012
Mesajlar
27
Tepkime puanı
29
bana yardım edin..... içinize ne doğuyor......tavsiye verin.
Senin icin birsey diyemem. Yaşaman gerekiyor. agarta adlı kitapta dediği gibi. Bu planı sen seçtin....
Ben olsaydım kendime şunu derdim "sadece bir rüya. Gerçek değil. Gerçek değil........" (filmden bir replik )
 
Üst