Aynı rüyalar sizce ne demek ?

glfm

Kayıtlı Üye
Lütfen yorumlayın, aynı rüya. Merhaba ben bazı aralıklarla gördüğüm aynı rüyayı anlatmak istiyorum. Aynı rüyayı sanırım 3. yada 4. kez gördüm.

Geçen nisanda benim dayım evlendi, evde bekar çok, diğer dayımda sıra onunda evlenmesini istiyoruz, yaşı da geldi ama kadersizlik mi dersiniz bir türlü denk ve doğru birini bulamadı. Aslında fazlada aklımda yok, ama rüya şöyle; dayım evleniyormuş. Ortada düğün görmedim ama rüyamda öyle bir hazırlık ve telaş içindeyiz ve ben düğünde giyeceğim elbiseyi almayı unutmuşum para da pek yok, bu rüyayı ilk gördüğümde aynı konuda ama elbiseyi alacağım yer mağaza kapalı. 2. görüşümde unuttuğumu ve bu son görüşümde de almak için yeterli param olmadığını gördüm. Aynı konu aynı rüya ama farklı sebepler. Sizce bunun bir anlamı varmı. Lütfen yorumlarsanız kısa sürede çok sevineceğim.

glfm

Kayıtlı Üye
orayada yazdım ama halen cevap alamadığım için birde buraya açtım..

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Pantea, müsait olduğu en kısa zamanda rüyanızın analizini yapacaktır. Yukarıdaki konu altına açtıktan sonra buraya açmanıza gerek yok. Çünkü sadece Rüyaların Psikolojik Analizleri altında analiz istenen rüyalar yorumlanır, aksi taktirde bölüm gereksiz yere şişiyor.