aynaya davet

sdbr

Banlı Kullanıcı
bismillahirrahmanirrahım.emmen metemu gaceretayati heleke velese şeme-u ve meleke renküma anecu lebese yevmen ve şatanu şatnema ve emcin yerahıyyen heysin hefşin eza ve eza keşu külilema hakşin temuzacin nemuzacin memlehun ahiyyen şerahiyyen ezunayin asbavusin elese şeddayi . bu tasarrufa baslamadan önce sessiz sakin bir odaya cekilirsin bir mum yakarsın mumun karsısınada bir ayna koyarsın. evvela on istigfar on kelimeyi tevhid yedi tekbir üc yasini şerif okuyup peygamber efendimizin ruhuna bagıslarsın . devamlı surette aynaya bakarak 110 kere yukardaki tasarrufu okursun buna 110 gece devam edilir yalnız bu süre dolmadan görürsün sadece bünyenin hazır oldugu anı beklerler ayna metaryali direkt görüşmedeki zararları engellemek için verilir.

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben belirli bir duayi okudukdan sonra bir elimizi aynanin uzerine bastirip cektikden sonra goruldugu benzer bir uygulamaya sahit olmusdum. Sozunu ettgim uygulama hakkinda bilgisi olan lutfen paylassin yada beni ozelden bilgilendirsin .

sdbr

Banlı Kullanıcı
asnırım boy aynası olucak

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral aleme geçişin karşılıklı olarak en kolay olduğu yol ayna yoludur. Ruhsal varlıklar ve bizler aynayı bir geçit olarak kullanırız. Kişi titreşim seviyesini yükselttikten sonra aynadan geçebilir. yada ayna yolu ile bir varlığı getirebilir. Ayna yerine parlak bir taş kristal bir küre yada aynsıtıcı özelliğe sahip herhangi bir cisim kullanabilir. Bunlara genel anlamda gören ayna denir. Gören ayna hazırlama yöntemleri uzun sürebilir. Bunlardan en bilineni ayn aya bir cin hapsetmektir. Ayna siyah bir beze sarılır. Ve dua okunur. Sonra kan içinde kaynatılır. Daha sonra kanla beraber kurumaya bırakılır. Kurumuş kanı temizlemeden önce yine belli bir süre dua okunur. Sonra cin hapsetme duaları belli bir süre daha okunur. Ara ara çalışmalarla kontrol edilir. Belli bir süre sonra artık bir gören aynamız olur. Ayna üzerine yazılabilecek ve çizilebilecek bazı özel tılsımlar vardır. Bunlar davut yıldızı, pentegram, süleymanın mührü, piramit, baklava dilimi, çemberdir. İstenilen köşeye 4 sembolden biri çizilir. İçine kişinin majikal dillerden biriyle ismi yada isim sicili yazılır. Ortasına dört köşesine cizdiğimiz sembollerden birisi daha büyük bir şekilde çizilir. Ve bazı zikirler yazılabilir. Belhetiyye el basir el vudut ya allah arapça olarak yazılabilecek kelimelerdir zikirlerdir. Daha sonra yazılmış olan zikirler ebced değerleri kadar zikredilir. Örneğin ebced değeri 120 olsun. Her gece aynı saatte 120 defa bu kelime zikredilir. En az 11 defa cin suresi okunur. Ve istenildiği şekilde türkçe dua edilir.

sdbr

Banlı Kullanıcı
urum aynalar astral seyahatda bize yardımcı olabilir mi?

Pantea

Kayıtlı Üye
Ayrica unutmayin goren ayna kullanmadiginiz zaman mutlakasiyah bir kadife kumasa asla gun isigialmayacak sekilde sarili olarak korunmalidir.Gun isigindan uzak kalmalidir .

Şaman

Kayıtlı Üye
urum aynalar astral seyahatda bize yardımcı olabilir mi?
evet yardımcı olur örneğin bu iş için hazırladığın özel aynanın karşısına geç ve boyut kapısına orda aç.ayna sana çok daha kolay ve temiz bir eçiş sağlar.
pagan ritüellerindeki birçok ruh çağırımı ve tanrı davetleri aynayla yapılırdı.
yalnız aynanın önünde günlük tütsüsü yakmanı öneririm ya da karanfil istenmeyen etkilerin ve varlıkların geçişini önler.
aynaya bakma konusunda ise illa aynaya cin hapsetmeseniz de olur aynanın arkasına mısırda tılsımlar hazırlanıp çizilirmiş bunun gibi birşeyde yapabilirsiniz bir vefk mesela.denemedim sadece aklıma geldi söylemek istedim.

sdbr

Banlı Kullanıcı
şaman bununla ilgili bir çalışma yapıp forumda paylaşırmısın benim açımdan iyi olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
aynalar astral seyehatte tabiki bize yardımcı olular . şamanında dediği gibi günlük şart bir tütsüdür. sadece bu iş için kullanacağın bir ayna sonra bu aynanın üzerine bu konuda kullanabileceğin cam boyasıyla bir tılsım çiz. pentagram bile olabilir yada sadece daire. çizeceğin şeyi kendin belirle gücü sen ona aktaracakson çünkü. uygun bir esma yada başka bir zikir seç ve çalış

sdbr

Banlı Kullanıcı
nasıl bir zikir tam olarak söylermisin ve enerjimi daireye nasıl aktarıcam

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tamam Herşey güzel denerim. Olacağınada eminim. Banan şunu anlatırmısınız. Ben böyle bir davet yaptığım zaman rahmani olan varlıklar gelmeyecektir. Şeytani varlıklar gelecektir. Rahmanilerin gelmesi için çok önemli ve etkili bir sebebp olmalıdır. Şeytani varlıklarda geldikleri zaman birçok olumsuzluk yaratırlar. Ben aynaya bu şeytani varlıkları kapatırsam bize ne gibi etkiler idokunucak.

Şaman

Kayıtlı Üye
nasıl bir zikir tam olarak söylermisin ve enerjimi daireye nasıl aktarıcam
ya basir ya musavvir ya muheymin ya allah
esmalarını kendi isminle birleştir
sonra hadim ismini çıkart bundan hadimin ismini oluştur hesaplayıp
sonra bu hadime bir yemin oluştur dualarla
sonra hadimin ebced değeri kadar bu duayı aynaya oku
ve esmaları kendi isminle birleştirmenle oluşan sayıyı bir vefk haline getirip onu aynanın arkasına çiz.

Tamam Herşey güzel denerim. Olacağınada eminim. Banan şunu anlatırmısınız. Ben böyle bir davet yaptığım zaman rahmani olan varlıklar gelmeyecektir. Şeytani varlıklar gelecektir. Rahmanilerin gelmesi için çok önemli ve etkili bir sebebp olmalıdır. Şeytani varlıklarda geldikleri zaman birçok olumsuzluk yaratırlar. Ben aynaya bu şeytani varlıkları kapatırsam bize ne gibi etkiler idokunucak.
şeytani varlıklara karşı tütsünün içine günlük ve devedkeni tohumu kat

havvaana

Banlı Kullanıcı
zor bir iş ayrıcada tehlikeli bir deneme olur

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
aynaya gerek yok baska boyuta gecmek ıcın ruhun nefsı kırması anı gecıs ıcın en kolay yol yoksa seytanı varlıklarla ugras babam dur

meleklerle aynı dereceye yada onlardan ustun hale gelmeden gecıs denemeyın

_
__
_-__

aslında bu kadar rıtuele ugrasa hıc gerek yok demek ıstedım sadece herzaman kolay bır yol vardır

bılgıyle . . .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bu yol zor bir bir yol değil bir kaç şey yapmak lütfen zor gelmesin

insile olarakta yapılabilir yada hiç bişey yapmadan gerçekleşebilir elbet bu sadee bir yöntem gerek duymayanlar kullanmaz gerek duyanlar kullanır

tek faktörcü bir yaklaşım bizi ilerletmez yada bişey öğretmez tek olanda kalırız

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
baska boyuta gecmek ıcın ruhun nefsı kırması anı gecıs ıcın en kolay yol +meleklerle aynı dereceye yada onlardan ustun hale gelmeden gecıs denemeyın
Anliyamadim,Nefs kirmasi ve meleklerden üstün olma konusunda detayli bilgi veririmisin Khayser kardesim.Ayrica Urum kardes insile olarakta yapılabilir demissin,astral seyahati mi kastediyorsun? Eger evetse Dört büyük melekten biri heralde bizlere yardimci olabilir degilmi?
ya basir ya musavvir ya muheymin ya allah
esmalarını kendi isminle birleştir
sonra hadim ismini çıkart bundan hadimin ismini oluştur hesaplayıp
sonra bu hadime bir yemin oluştur dualarla
sonra hadimin ebced değeri kadar bu duayı aynaya oku
ve esmaları kendi isminle birleştirmenle oluşan sayıyı bir vefk haline getirip onu aynanın arkasına çiz.
[/COLOR]
Saman,zikir metoduna alternatif olarak aynaya davet etmek istedigimiz varligin sigelinide kulanabiliyoruz heralde?

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
sadece bu tur rıtueller vakıt kaybı

uzun zaman alanlar var

sadece bır ısımle hıc melek cagırdınızmı

bunun ıcın sadece benlıgınızı yok edın

burada tasavuftan anlayan varsa dılımızden anlar

erkan89

Banlı Kullanıcı
allahtan isteyip beklemek ZAMAN...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet astralde yine nerji çalışmaları kullanılabilir bu astral aleme geçişi hızlandırır. bir kelime yada bir siğillede bunu yapmak mümkün yada sadece düşünmekte yetrli olabalir.

blothayser bu konuyu uzatmak yeterince manasız bir çok yapmak mümkün bazı kişiler hiç bir şey kullanmadan yada öğrenmedende yapabilir.

altarnetif bilgiş sunuluyor sitede eğer sizinde bilginiz varsa buyurun paylaşın. ama lütfen şu var şu doğru değil bu yanlış gibi genel çümleler kurmak yerine bilginiz varsa paylaşın

bu uygulama gereksiz zaman kaybı şunu deneyin diye bilginizi ortaya koyan bilginizi paylaşmak istemiyorsanız ozaman hiç bişey yazmayın .

bu site bilgi alışverişinin olduğu bir sitedir amaç daha çok bilgilenmektir. kimsenin bilgisini bilgi vermeden eleşetirmek için değildir.

tasavvuftan anlayan varsa dilimizden anlar demek yerine tasavvuftanda bahsedebilir var olan bir diliniz (bilinç yada anlayış seveniz varsa onuda paylaşabilirsiniz.

peril

Kayıtlı Üye
bu gören aynayı sadece astral için mi kullanabiliriz?