Aynaların sırrı!

treworax

Kayıtlı Üye
Genelde Aynaları demon çağırımında kullanıyorlar.Ormanda dolunayın aynaya yansıması ve belirli cümlelerin kurulması ile demonları davet ederler.Diğer ruhanileride çağırırsınız ama kapı açıkken kimin geleceği belli olmaz:)

Demon değildir o.Demon davetleri kapalı mekanlarda yapılır.Tezahür eden enerji/varlık oldukça yoğun olduğu için etki ettiği bölge kontrol altında tutulabilsin diyedir,hatta çember/pentagram açmanın bile sebebi budur.Demon çağrılmadan önce bile günlerce/aylarca oda içerisinde farklı farklı ritüeller yapılır.Farklı bir varlıktan veya ruhaniden bahsediyorsun sen.

Gece olduğunda aynaya bir iki dakika boyunca loş ışık olan bir yerde bakıldığı zaman gerçekten varlıklar görünüyor.Herkes algılayabiliyor mu bilmiyorum ama ben baktığımda hemen arkamdan siyah bir gölgenin geçtiğini görüyorum ve yanımda olan varlığı hissedebiliyorum.Cesaretli olmayanlar gece aynaya uzun süre bakmaktan kaçınmalılıar.

Bilinçaltının yansımalarını görmüşsündür,yada görmek istediklerini/istemediklerini.En profesyonel majisyenler bile varlığı görüp,iletişime geçseler bile varlığın gerçek olup olmadığını anlayamazken sen,bir gölge görüp bir varlık geldiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?

deneyeceğim ama arakdan bulunan loş bir ışık olmadanda olabilirmi tamamen karanlığın içinde ?

Loş ışık olması şart değil,etrafı görebilmen için gereken bir şey.Ama loş ışık renkleri de önemlidir.Mesela aura temizliği için yapılan çalışmalarda mavi ışık tavsiye edilir ama böyle bir çalışmada benim sana tavsiyem,loş ışık yerine mum ve tütsü kullanmandır.

Cesaretlisın.Sana kolay gelsın.:willy_nilly:Ama gördüklerini bize de alnatırsan sevinirim.Merakla bekliyorum

Gördüklerini sana anlatması,yapılmaması gereken yegâne şeydir.Bu olay senin kendini,onun gördüğü şeyi görmeye şartlandırır.Buradaki asıl amaç bilinçaltını gün yüzüne çıkarmaktır,fakat böyle bir durum olursa onun anlattıklarını görmekten başka yaptığın hiçbir şey olmaz.Ve hiçbir ilerleme kaydedemessin.

Ayna ile yapılan bir uygulamada ben vereyim ;

Aynanın karşısına geçilir,herhangi bir nefes tekniği şart değildir,hiçbir nefes tekniğini yapamayan biri iseniz,burundan alıp burundan vermeniz ve bu sırada göğüs yerine karnınızı(diyafram nefesi) şişirmeniz gerekir.Eğer nefes tekniklerini bilen,uygulayan biri iseniz,genelde nefes egzersizlerinde yapılanın aksine,burada nefese değil aynaya odaklanacaksınız.Oturur pozisyonda ayna karşısında geçilir.Aynadaki yansımamızın bize baktığını hissetmeye çalışırız.Aynadaki simanızın değiştiğini görebilirsiniz,bu korkacak bir şey değildir,bu uygulamada olan hiçbir şey korkacak bir şey değildir.Ayna karşısına geçtikten yaklaşık 15-20 dk sonra (süre,herkese göre farklılık gösterir),boşluk hissine kapılınır.Kendi yansımamız bize bakıyor.Yansıma(mız), bizim haricimizde bir varlıktır.Bu nedenle hiç tanımadığımız bir varlığa odaklanmış oluyoruz ve ondan bize,bizden ona bir enerji aktarımı gerçekleşmektedir.Bu uygulamanın etkisi,yeni başlayanlar için maksimum 2-3 dk olabilir.Yani en fazla 5-10 dk meditatif bir konumda kalınır.Uygulamada ilerleme kaydetmek isteyenler,etki süresini arttırmaya ve alınan/verilen enerjiyi hissetmeye çalışmalıdırlar.

NOT ; Uygulamayı deneyenler,olumlu veya olumsuz herhangi bir sonuç alanlar,yaşadıkları olayları başkalarıyla paylaşmasınlar.Bu olay onları,KESİNLİKLE geliştirmez.Aksine,onun gelişimini zorlaştırır.

DİPNOT ; Uygulamadan önce el yüz yıkanırsa iyi olur(abdest) ama olmasa da olur.Uygulama esnasında sevilen bir tütsü ve mum kullanılması iyi olur.Mumu kendiniz yapmak zorunda değilsiniz ama motivasyon açısından kendiniz yapsanız daha güzel olur.
Tütsü olarak tavsiyem ; Darshan(asoka)'dır.Sinirleri rahatlatır,konsantrasyonu arttırır.Birlikte hareket etmeyi sağladığı için yansıma ile uyum içinde olmayı tetikleyebileceğini düşünüyorum.Aynı zamanda karma temizlemede kullanılan bir tütsüdür.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
1-2 yıl önce bunu farklı bi sitede görmüştüm ve çok kez denedim gözlerini kırpmadan bakınca 1 dakika falan kırpmamak gerek yüzün birden değişiyo
farklı bi şekle bürünüyo arkanda bişiler görüyosun ama gözünü kırpınca gidiyo yani göz yanılmasından başka bişi değil deneyin öle korkulcak bişi değil eğlenceli :)

DatSoul

Kayıtlı Üye
Eger kalkamazsak mi kafayi usutme oranimiz yuksek yoksa kalksak bile mi usutme riski var?

Lokasenna

Kayıtlı Üye
Sıyah aynalar geleneksel olarak cam küreler gibi fal bakmak için kullanılır. Normal aynalar çeşitli ayinlerde, ritüellerde ve büyü için kullanılabilir..
Kötü niyetli kişilerin negatif enerjilerini geri yansıtma ritüellerinde kullanılan aynalara kesinlikle bakmamak gerekir. Ritüel sırasında bu aynanın araka tarafını kendimize, yansıtan tarafını dışarıya dönük olacak şekilde tutulur ve düşmanların negatif enerjileri onlara geri yansıtılır. Bazı davet ritüellerinde de çağırılan varlık sağı solu belli olmayan türden ise, koruma kalmanı olarak da kullanılır. Bu aynalara ne olursa olsun bakmamak, ayin bitince bir kılıfa koymak yahut koyu renkli bir beze sarıp kapatmak gerekir.

Bulunduğum şehirde yıllar önce yaptığımız bir geçmiş hayar regresyonu çalışmasından sonra, ev sahibi hanım duvarlardaki aynalara bakmayın, enerji çalışmalarından sonra kapı açılır ve öteki tarafta kaybolabilirsiniz diye uyarmıştı. Enerji çalışması yapılan ortamda özellikle ayna kullanımı yoksa, bütün aynaların örtülmesi tavsiyesini başka majisyenlerden de duydum.

Ama varlık gelmesi konusuna pek katılmıyorum, duvardaki gölgelere yoğunlaşılıp kristal kürede olduğu gibi fal bakılabilir ama her öyle gördüğünüz gölge varlık değildir.

eletan

Kayıtlı Üye
Bence bilinçaltından kaynaklanan şeylerde olabilir veya göz yanılması tabi tam bilmeden yorum yapamam. Yapan varsa deneyimini yazabilir mi ?

factorx

Kayıtlı Üye
Evet aynalarla ilgili çok uygulama vardır, kadim bilgelerin aynaları kullanarak varlık çağırma ya da bilgi alma gibi şeyler yaptıkları da söylenir. Portal oldukları söylenir. Aynayı ayna yapan arkasında adına sır denilen kaplamadır. Bu da manidar... :)

Kişisel olarak aynaya uzun süre bakma ve aynanın önüne ve arkasına mumlar koyarak yapılan teknikleri denedim. Ne beklediğimi bilmiyordum çünkü ben gerçekten doğa üstü bir fenomen yaşamak istiyordum, bilinçaltımın bana oynayacağı psikolojik yanılsamaları değil.. O nedenle aynaya bakıp sadece zihnimi boşaldım ve olacak her şeye algılarımı açtım ama hiç bir şey olmadı. Bunları gece yarısı evde tek başımayken yaptım bir de... Duası da varmış bunun aynaya bakıp onu da okudum, gözlerimini içine bakıp odaklandım hatta o ruh haline gireyim çalışsın diye ama sonuç negatifti.

Ben bunu self hipnoza bağlıyorum. Kadimlerin aynadna öğrendikleri bilgiler de meditatif ruh haline girerek akaşik kayıtlardan ya da kendi içlerindeki farkında olmadıkları kayıtlardan bilgi çekmeleri olabilir. Varlıklar konusuna gelince arkadaşlar emin olun orda burda biçok kişinin yazdığı varlık gördüm filan hikayeleri genelde kendinden tezahür bulan yansımalar. Yani doğuştan zihni buna yatkın olan biri karşısında kendini baştan çıkaran bir periyi farkında bile olmadan hayal edip gerçekmiş gibi görebilir ve bunu kendinin yaptığını farkedemeyebilir. Ayna bu bakımdan sadece bir araçtır. O ruh haline sokabilmek için kişiyi. Ama aynı bazı kişilerin isteseler bile hipnoz altına girememeler gibi (ben giremem) bazı kişiler buna yatkın bazıları değildir...

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Aynalar dıger boyutlarla baglantılı dıye bılıyorum. Ayrıca loş bır ortamda nereye odaklanırsanız odaklanın yarım saatten sonra farklı seyler zaten goruyorsunuz

Arrows

Kayıtlı Üye
Gece aynaya sadece baktıktan sonra cinlerin geleceğine inanmıyorum.O kadar çabuk gelmeleri biraz saçma olurdu.Görebilmek için bir şeyler yapmak gerekir.Gece geç saatte aynaya baktığınızda garip şeyler görmeniz tamamen normaldir.%80 ihtimalle yanınıza bedensiz bir varlık gelmemiştir.Tamamen bir göz yanılmasıdır.İnsan gece geç saatte otomatik olarak biraz ürperdiği için aynaya bakınca da garip şeyler görebilir.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Aynalar boyutlar arası geçiş kapısıdır...

VECİHA

Kayıtlı Üye
bu olay tamamen doğru. bende çoğu zaman iletişimi bu yolla sağladım. ama bunu yaparken illaki arkamda ya bir cam yada saydam başka bir cisim kullandım. gerçekten çok işe yarayan bir durum. hemde öyle loş bir ortam falan da değildi. ışıkları açıp , yalnız bir odada ayna karşısına geçip bildiğim dua ve sureleri okuyarak (tabiki abdestli bir şekilde) istediğim herşeyi sorarak gerekli cevapları arkamdaki camda yazdırıldığını bir çok kez tecrübe ettim.
kış aylarında arkamdaki buğulu cama yazdırırdım. normal zamanlarda da cama siprey sıkıp üzerine pudra dökerek yazdırırdım.

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Bunuda deniyim bi bakıyım ne gelicek arkaya gelsin bi görüşelim onunlada, Ama arkaya vuran loş ışık bulabilirmiyim bilmemde ayna var kendimi şartlandırmam ama kalkamazsamda sorun yok hem en fazla ne çıkar ki daha öncedende blood mary davası vardı aynaya bak 3 kere söyle gülerdim kaç kerede söyledim bir şey çıkmadı ama bunu sevdim, Bi yemek yiyimde gidip bunu yapıcam neyse, Sevgi ve ışıkla.

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Bunuda deniyim bi bakıyım ne gelicek arkaya gelsin bi görüşelim onunlada, Ama arkaya vuran loş ışık bulabilirmiyim bilmemde ayna var kendimi şartlandırmam ama kalkamazsamda sorun yok hem en fazla ne çıkar ki daha öncedende blood mary davası vardı aynaya bak 3 kere söyle gülerdim kaç kerede söyledim bir şey çıkmadı ama bunu sevdim, Bi yemek yiyimde gidip bunu yapıcam neyse, Sevgi ve ışıkla.
Denediniz mi acaba merak ettim?

bleanr

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bizim memlekette biri ölünce aynalar kapatılır demişsiniz bu daha çok yahudilerin geleneginde ölen kişinin yansımasını görüp ölmediğini
sanmasından dolayı yapılır fakat aynalara yaklaşıp belediğimde sanki içine girer gibi olurum kendime inanamaz ve hemen kendime gelmeye çalışırım çünkü sersemlerim ve birde işte o zaman gözlerimin renginin kırmızılığını görüp korkarım

horrorist

Kayıtlı Üye
Ben de aynaya bakarken bazen yüzüme odaklanıyorum sonra yüzümün şekli değişiyor acayip bir şeye dönüşmeye başlıyor ben de bırakıyorum.

Junkie05

Kayıtlı Üye
Bana şimdi kimse bunun yalan yada bilinçaltı zamazingosu demesin. Aynısını yazmaya girmiştim. 3-4 kez denedim gülümsedim giderek daha fazla ve senden daha yakışıklıyım dedim istemsizce nasıl bir egom varsa :) gözlerim kanlandı ve uykum olmadığı halde esneyip duruyorum. Korktuğumdan değil ama bu değişik birşey bence. Ve ben giderek büyüyordum.

yuzarsif88

Kayıtlı Üye
Odama gittim, yatağa yattım başımı yastığa dayadım, dışarıdan gelen loş ışıkla odadaki nesneleri göreviliyordum, gözüm aynaya takıldı ve bakkaldım istrmsizce, isteyerek şumu bi deniyim demedim, bi 15 sn sonra aynadan üzerine çıka gelen siyah duman mı dersin siyah bi gölge mi dersin birşey geldi üzerime, üzerime gelirken de gördüğüm o tüm nesneler o bana doru gelirken görememye başladım ve en sonunda da başım öyle bir döndü öyle bi sarsıldım ki yastığa dayadığım başım bile 3 saniye sallandı. Sonra isteyerek yapmadığım için rahatsızlığımın olduğunu düşündüm ve tekrar denedim denemz olaydım. Yine daldım yine aynadan üstüme birşey simsiyah gölge gibi duman gibi birşey geldi ve gelirken gözümün gördüğü herşeyin o bana gelirken yok oldupunu gördüm ve bu sefer baş dönmem ve kafa sarsıntımın daha şiddetli oluşu oldu ben anlamadım bu bedir lütfen biri yardım etsin

berkot

Banlı Kullanıcı
aynalar yansıtıcı olduğu için, eve kötü enerjilerin girmemesi için
aynaları dış kapı girişinin tam karşısına koymak-asmak uygundur diye okumuştum ve biliyorum
yani bu sayede dışardan gelebilecek yada getirilebilecek negatif enerjilerin eve girmesi engellenmiş oluyor
onun dışında bende bi ara uzun süre baktığımda suratımın şeklinin değiştiğini görmüştüm
sonra boşver bu işlere fazla kafa yorma diyerek bir daha uzun süreli bakmadım

nilay

Kayıtlı Üye
evet bunlar heyecanlı, farklı, ürkütücü ve cesaret isteyen deneyimler arkadaşlar. insanı değişik bir şekilde çekiyor kendine. önce kendinize korumamı yapacaksınız bilmiyorum ama ne çıkacağı belli değil başınıza bela almayın..

hyukoh

Kayıtlı Üye
Aynalar hakkında pek çok rivayet var hangisi gerçektir bilinemez ama şahsen ben de aynaların bazı mistik güçlere sahip olduğunu, başka bir boyuta açılan ve varlıklar ile iletişime geçmeye yarayabilen bir eşya olduğunu düşünüyorum.Küçüklüğümden beri aynalara karşı fobim var zaten,yattığım odada asla bir ayna bulundurmam.Televizyonun,bilgisayarın veya dolabın camı bile aşırı derecede rahatsız eder beni,özellikle geceleri karanlık bir ortamdaysam.Belki de bu rivayetlerden dolayı oluşan bir korkudur.