Aynada Baş Dönmesi

pleiadian

Kayıtlı Üye
Merhaba
Uzun yıllardan beri aynaya baktığımda çok anlık bir baş dönmesi yaşıyorum. Daha çok ilk baktığım an oluyor, daha sonra geçiyor. Sadece baş dönmesi gibi de değil, o an sanki her yer sallanıyor gibi hissediyorum. Bu durumu yaşayan başkaları da olup olmadığını merak ediyorum. Nörolojikbir açıklaması da olabilir belki ama çok araştırdım epilepsi, vertigo gibi rahatsızlıklarda olabiliyormuş. Bende bu tür br nörolojik rahatsızlık yok çok şükür. Bu durumu yaşayan birileri varsa ve görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Impulse

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar bayılma eşiği de yüksekse tansiyonunun düştüğünü farkedemiyor. Mesela tansiyonu düşen biri aynadan baktıgı sırada arkasında az uzakta aniden bir karartı geçtiğine şahid olabilir.

Zamanla tecrübe ederek vücudunuzun nelere nasıl tepki verdiğini anlayabilirsiniz.

Sizde de hastalık ya da daha hafif geçici rahatsızlıklar sebebiyle olabileceğini düşünüyorum. Gençsiniz, farkında değilsinizdir.
Altında ezoterik bir sebep arıyamadım.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar bayılma eşiği de yüksekse tansiyonunun düştüğünü farkedemiyor. Mesela tansiyonu düşen biri aynadan baktıgı sırada arkasında az uzakta aniden bir karartı geçtiğine şahid olabilir.

Zamanla tecrübe ederek vücudunuzun nelere nasıl tepki verdiğini anlayabilirsiniz.

Sizde de hastalık ya da daha hafif geçici rahatsızlıklar sebebiyle olabileceğini düşünüyorum. Gençsiniz, farkında değilsinizdir.
Galiba ilk kez bir mesajini begendim. Ama sen de kendin bir ilki gerceklestirdin:)

pleiadian

Kayıtlı Üye

Çok da genç değilim ama yine de haklısınız. Sanırım yaşadığım bazı şeylerin ardında ezoterik sebepler aramaya meyilliyim. Aslında öncelikle fiziksel rahatsızlık kısmını değerlendirip araştırıyorum ama bulamayınca mistik cevaplar arıyorum. Aynı durumu yaşayan birileri olduğunu ve bir cevap bulabileceğimi umarak açtım konuyu. Yanıt için teşekkürler.