Aura ve Aura geliştirme Tekniği- Işık Kulesi

aris

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Tem 2008
Mesajlar
660
Tepkime puanı
142
Buraya aura hakkında copy paste yapmayacağım. Asıl bu başlığı koymamın nedeni aura alıştırmasını koymak. Ama yinede aura hakkında kısaca bilgi vereyim: Aura insanların etraflarını saran ve kademeleri olan enerji alanlarıdır. Hastalıklar aurada başlar ve auranın renkleri vardır. Bu renkler kişiliğe göre değişir. Aurayı geliştiememiz gerekiyor. Peki neden? Nedeni çok basit aslında. Biz sürekli insanlarla enerji alışverişi içinde bulunuruz. Örneğin üzüntülü bir insanın yanında ister istemez sizde üzüntülü olursunuz ve benzeri olaylarda da bu etkileşim mevcuttur. İşte aurayı güçlendirirerek bu olumsuz alışverişlerden kurtuluruz. Ayrıca aurayı güçlendirmek özgüveni arttırır ve başarı sağlar. Aura güçlenince hiç kimsenin yıkamayacağı bir kalkan gibi olur. Bu güçlendirilmiş auradan içeriye negatif enerji yani nazar, ruh veya cin sizin izniniz olmadığı sürece giremez. Aurayı bir tek siz içerden yıkabilirsiniz. Ayrıca aurayı güçlendirmek psişik wampirlerden de korur. Bunlardan dolayı aurayı güçlendirmeliyiz. Daha çook bigi almak isteyenler forumdan bu bilgiyi alabilirler. Şİmdi asıl konuya geleyim. İşte arşivimde bulunan ve ruhsal savunma teknikleri adlı kitaptan yazığım IŞIK KULESİ adlı alıştırma:

IŞIK KULESİ 1(Aura Güçlendirme)

1.Derin ve düzgün nefes alın.(Pratik süresince devam edin)

2.Tüm vücudunuzu gevşetin.

3.Yürürken dik, düzgün, sakin olun. kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın. Otururken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı birbirine paralel yerleştiriniz. Elleriniz, avuç içleri aşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.

4.Bedeninizi çevreleyen uzun, elips şeklinde, yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin. Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır. Başınızın üstünde ve ayağınızın altında 40 santime kadar da uzanır. Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kaplar aslında. Üsteli,k genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir. Alanı neden mi küçülttük? İhtiyaç duyduğunuz koşulları yaratmak küçük alanda daha kolaydır da ondan.

5.Sizi tümüyle çevreleyen bu iyice belirlenmiş yoğun parlak mavi ışık alanını gözünüzün önüne getirdiniz mi? Tamam. Şimdi auranın en üst noktasından, başınızın biraz üstünde parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin. Hayır, küre başınıza değmiyor.

6.Dikkatiniz bu küre üzerine yoğunlaştırın. Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir.Bunu yaparken yukarı bakmaya gerek yok, varlığını hissedin yeter. Bu imajı, “Yüksek Varlığınız”ın Işığını temsil etmek üzere yaratıyorsunuz. Bu ışık gerçekten de oradadır. Bu küreyi hayal ederken dokunmaya kalkmayın. Çünkü “Yüksek Varlığınız” ı bilinçli varlığınızla tespit etmiyorsunuz.

7.Şu iki imajın farkında olun: Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre… Onlar zaten varlar ama şimdi siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

8.Beyaz küreyi sembol olarak gözünüzün önüne getiremeseniz bile, gerçek ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğini kabul edin. Ve düşünebileceğeniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninizde dolaşmasına izin verin. Bu pozitif düşünceler bırakın tüm benliğinizi sarsın…

9.Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlığın beyaz ışık saçtığını görün. Bu ışık, gümüş pırıltılarla doludur. Önce auranızı, sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

10.Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken, içi canlı parıldayan beyaz ışıkla dolacak. Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde sürdürebildiğiniz sürece bu vizyonu, yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve size doğru akar. Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir. Auranızda sürekli dolaşır. Pırıltılıdır, sert ve keskin bir şekilde belirlenmiştir. “İlahi Güç” ün bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin farkında olun!

11.Auranız zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

IŞIK KULESİ-2(Acil Metod)

1-Hemen etrafınızı saran canlı,parlak mavi aura elipsini düşünün.Başınızın bariz üstünde de “Yüksek Benliğiniz”in parlak,beyaz küresini gözünüzde canlandırın.

2-Başınızın üstündeki parlak kürenin farkında olun.Hayal edilmiş bir sembol olsa da,kürenin ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğinin farkına vararak en yüksek iyiliği amaçlayın.

3-Parıldayan kürenin beyaz ışık saçtığını görün.Bu ışık,gümüş pırıltılar ile doludur,auranıza akar ve size nüfuz eder.Auranın sert kabuğunun keskin mavi dış çizgilerini görün.

4-İhtiyacınız olduğu sürece bu canlandırmayı sürdürebilirsiniz.

5-Görüntünün bilincinizden uzaklaşmasına izin verdiğinizde,bu korumanın hâlâ görünmez şekilde sizin çevrenizde olduğunu bilin.
alıntı 

logii

Kayıtlı Üye
Katılım
17 May 2009
Mesajlar
1,044
Tepkime puanı
269
Hızlı Acil Bir Korunma Tekniği

Aşağıdaki ayin prosedürü, ‘’Işık Kulesi Acil Metodu’’nun bile uygulanması için zamanın yetmediği acil durumdaki bir kişinin kullanımı için tasarlanmıştır. Seyrek olarak gerekir ama etkili sonuç verebilir.

1-Tehlikenin geldiği yöne yüzünüzü dönerek durun.

2-Ruhsal korunma özel sembolünüzü parlak mavi ışık içinde gözünüzde canlandırın. Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü bir şekilde parlak bir ışık hayal edin.

3-Kollarınızı öne uzatın. Ellerinizin iç kısmı karşıya dönük olmalı. İki işaret parmağınızı ve baş parmaklarınızı uçlarında birleştirin.

4-Bu şekilde iki elinizi yukarı kaldırın ve ellerinizin arka tarafları alnınıza değsin, bu üçgen canlandırdığınız sembolü çerçevelesin. Bu şekilde bir an durun.

5-İlahi bir isim söyleyin. (Sesli veya Sessiz.) Onun gücü canlandırdığınız sembolü harekete geçirecektir.

6-Aniden ve şiddetle kollarınızı önünüze savurun. Ellerinizi ayırın ve bu hareketle sembolü öne, tehlikeye doğru adeta atın. Bunu yaparken nefesinizi verin.


spa1306small.jpg

Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü şekilde parlak bir ışık hayal edin.

(benim kaleme aldıgım bir yazı)
 

KURTT

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Eki 2009
Mesajlar
38
Tepkime puanı
0
Verdiğiniz metod hangi sisteme dayalıdır acaba ?
 

logii

Kayıtlı Üye
Katılım
17 May 2009
Mesajlar
1,044
Tepkime puanı
269
Ruhsal korunma tekniklerinden birisidir.
 

ADHA

Banlı Kullanıcı
Katılım
24 Ara 2009
Mesajlar
93
Tepkime puanı
4
Ne yazıkki imgeleme barındıran hiç bir metodu yapamıyorum.Ki tek ben değilim bundan muzdarip.Çoğu kişi bu sebeple bu tür uygulamalara yanaşamıyor.Önce bir imgeleme dersi almamız gerek herhalde...
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,556
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ne yazıkki imgeleme barındıran hiç bir metodu yapamıyorum.Ki tek ben değilim bundan muzdarip.Çoğu kişi bu sebeple bu tür uygulamalara yanaşamıyor.Önce bir imgeleme dersi almamız gerek herhalde...


O zaman ben size bi imgeleme eğitimine başlatayım. Öncelikle gözleriniz kapatın bunu yatarken uyumdan önce ya da dinlenirken yapabilirsiniz. Gözlerinizi kapattığınız zaman önce o karanlıkta bir nokta hayal edin. Tabi imgeleme hayal etmek değildir. Gözleriniz kapalı ikende görmektir bana göre. Her neyse daha sonra bu noktayı uzatın sağa sola üste alta hareketler ettirin. ve buna daha sonra şekiller vermeye çalışın. mesela bir yuvarlağa cevirin bu noktayı ve artık her şekli verebildiğinizi düşündüğünüzde bu şekilleri renklendirin. mesela kırmızı noktadan bu şekilleri tekrar cıkartmaya çalışın daha sonra başka renklerle devam edin. Bu alıştırmalar sizin imgeleme gücü ya da yeteneğinizi geliştirecektir.
 

logii

Kayıtlı Üye
Katılım
17 May 2009
Mesajlar
1,044
Tepkime puanı
269
ruhsal korunma derken biraz açabilirmisiniz acaba ?

'' Neden Ruhsal Korunma ?''

Astral plan, kendimizdeki ve diğer varlıklardaki fiziksel, içgüdüsel, duygusal, zihinsel kaynakların bir araya geldiği yerdir. Ve ruhsal korunmada bu astral planın önemli bir yeri vardır. Ruhsal korunmaya kimler ihtiyaç duyar ? Öncelikle metafizik konularla uğraşanlar, medyomlar ve ezoterizmle uğaşan herkes diyebiliriz.. Ayrıca; İş dünyasında yaşayanlar, psikoterapistler, hemşireler, başkalarının sağlık ve iyiliğinden sorumlu oldugu varsayılan herkesi ilgilendiriyor ruhsal korunma. Kısacası negatif koşulların bulaştıgı herkesi... Ruh hastalarını, stresli ve aile hayatı gergin kişileri, özellikle de ev kadınlarını... Kendinizi bazı anlarda kötü şans tarafından baskı altına alınmış hissediyorsan ve cevabın '' Evet '' ise sende ruhsal korunmaya ihtiyaç duyuyorsun demektir..
 

PESS

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Eyl 2010
Mesajlar
446
Tepkime puanı
136
Konum
Mersin
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Eminim çoğunuz aura'dan haberdarsınızdır. Kimi görüşe gören ruhun dışa çıkan kısmıdır, kimi görüşe göre ise manyetik bir alandır. Ne olursa olsun şurası kesindir ki auralarımız vardır hatta görülebilir. Aurada katmanlardan oluşur.
Mesela eterik bedeni kolay görürsünüz. Hemen kafamızın üzerinde tüm vücudumuzu kaplayan beyaz renkte bir hale. Onun dışında üstlere doğru o anki ruh halimizi hatta kişiliğimizi gösteren renkler vardır. Bunlar dışında auranın davranışları vardır. Mesela kimi aura geniştir kimisi dardır. Bu kişilerin hisleri ve kişilikleri de bu şekildedir. Mesela psişik vampirlerin auralarında almaçlar bulunur. Bu almaçlar diğer auraları delerek onlardan enerji alır. Bu diğer aurada hasarlara yol açtığı gibi enerjisi çalınan kişide yorgunluğa neden olur. Neyse mesela başka bir örnekte iki sevgilinin auraları birleşir ve gül rengi olur. Dostlarımızlardaykende auralarımız birleşir. Sevmediklerimizde ise auralarımız birbirlerini iterler. Hatta kimisine kanımız ısınır
çünkü auralarımız o kişinin aurasını çekerken kanımızın ısınmadığı kişileri itmektedir. Öbür yandan auralar bizi koruyan
kalkanlarımızdır. Etrafımızdan acayip şekilde etkileniriz ve sürekli enerji alışverişi olur. Negatif kişilerden negatif, pozitiflerden
pozitif alırız. Eğer ki auramız çok gelişmemiş ve güçsüzse bizi bu enerjilere karşı koruyamayacaktır. Ve de negatif enerji bize
etkileyecektir. Halk arasında nazar denen olay, yada beddua yada büyü bu tür şeyleri aura engelleyemediği için bize etki edecektir. Ama güçlü bir aura bunları kısmen engelleyebilir hatta geri yansıtabilir. Kimisine büyü tutmaz hatta geri yansır çünkü aurası güçlüdür. Yada nazar işlemez. (bunlar daha farklı ve derin konular bunlara hiç
girmeden sadede geliyorum.) Yani auramız bizim için önemlidir. Ne kadar güçlüyse auranız özgüvenimiz o derece artar ve dış etkilere karşı o kadar korunaklı oluruz. İşte aşağıda verdiğim alıştırma Ruhsal Korunma Teknikleri Adlı kitaptan alınmıştır ve hergün biraz vakit ayırarak bu alıştırmayı yaparsanız auranız zaman için güçlenecektir.


Alıntı =)
Bu tekniği doğa üstü varlıklardan zarar gelmesi içinde kullanabilirmiyiz yani etkili olurmu yoksa sadece insanların bize yaydığı negatif enerjiden korunmak için kullanılan bir teknikmi ?
 

mumunisi

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ara 2010
Mesajlar
32
Tepkime puanı
10
Hızlı Acil Bir Korunma Tekniği

Aşağıdaki ayin prosedürü, ‘’Işık Kulesi Acil Metodu’’nun bile uygulanması için zamanın yetmediği acil durumdaki bir kişinin kullanımı için tasarlanmıştır. Seyrek olarak gerekir ama etkili sonuç verebilir.

1-Tehlikenin geldiği yöne yüzünüzü dönerek durun.

2-Ruhsal korunma özel sembolünüzü parlak mavi ışık içinde gözünüzde canlandırın. Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü bir şekilde parlak bir ışık hayal edin.

3-
Kollarınızı öne uzatın. Ellerinizin iç kısmı karşıya dönük olmalı. İki işaret parmağınızı ve baş parmaklarınızı uçlarında birleştirin.

4-Bu şekilde iki elinizi yukarı kaldırın ve ellerinizin arka tarafları alnınıza değsin, bu üçgen canlandırdığınız sembolü çerçevelesin. Bu şekilde bir an durun.

5-İlahi bir isim söyleyin. (Sesli veya Sessiz.) Onun gücü canlandırdığınız sembolü harekete geçirecektir.

6-Aniden ve şiddetle kollarınızı önünüze savurun. Ellerinizi ayırın ve bu hareketle sembolü öne, tehlikeye doğru adeta atın. Bunu yaparken nefesinizi verin.


spa1306small.jpg

Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü şekilde parlak bir ışık hayal edin.

(benim kaleme aldıgım bir yazı)

İki elimi üçgen şeklinde yapıp alnımıza (alnımızdaki hayali kor ışığa) getirmemizdeki sır nedir?
Kısaca üçgendeki sır?
 

darksense

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Eyl 2010
Mesajlar
187
Tepkime puanı
48
Kesinlikle faydalı bir korunma yöntemidir. Eğer sizin korunmanız gerektiği anda soğukkanlı olup bu tekniği uygularsanız. İşte o zaman tam bir aydınlanma yaşanacaktır.
 

kustahh

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Nis 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Üçgen ile herşeyi gören göz mü imgeleniyor acaba?
 

sekhmet734

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Tem 2010
Mesajlar
95
Tepkime puanı
5
Konum
ütopya
İş
tiyatro
Hızlı Acil Bir Korunma Tekniği

Aşağıdaki ayin prosedürü, ‘’Işık Kulesi Acil Metodu’’nun bile uygulanması için zamanın yetmediği acil durumdaki bir kişinin kullanımı için tasarlanmıştır. Seyrek olarak gerekir ama etkili sonuç verebilir.

1-Tehlikenin geldiği yöne yüzünüzü dönerek durun.

2-Ruhsal korunma özel sembolünüzü parlak mavi ışık içinde gözünüzde canlandırın. Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü bir şekilde parlak bir ışık hayal edin.

3-
Kollarınızı öne uzatın. Ellerinizin iç kısmı karşıya dönük olmalı. İki işaret parmağınızı ve baş parmaklarınızı uçlarında birleştirin.

4-Bu şekilde iki elinizi yukarı kaldırın ve ellerinizin arka tarafları alnınıza değsin, bu üçgen canlandırdığınız sembolü çerçevelesin. Bu şekilde bir an durun.

5-İlahi bir isim söyleyin. (Sesli veya Sessiz.) Onun gücü canlandırdığınız sembolü harekete geçirecektir.

6-Aniden ve şiddetle kollarınızı önünüze savurun. Ellerinizi ayırın ve bu hareketle sembolü öne, tehlikeye doğru adeta atın. Bunu yaparken nefesinizi verin.


spa1306small.jpg

Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü şekilde parlak bir ışık hayal edin.

(benim kaleme aldıgım bir yazı)
Peki ilahi varlık derken ne demek istediniz?Yani Allah mı diyecz yoksa melek isimleri vb. falan gibi şeyler mi?
 

Devres

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Mar 2011
Mesajlar
36
Tepkime puanı
9
Ben gözlerin gözüyüm Hz.ALİ

Sevgili arkadaşlar bu bir örnek olabilir...
 

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Tem 2013
Mesajlar
41
Tepkime puanı
1
Hızlı Acil Bir Korunma Tekniği

Aşağıdaki ayin prosedürü, ‘’Işık Kulesi Acil Metodu’’nun bile uygulanması için zamanın yetmediği acil durumdaki bir kişinin kullanımı için tasarlanmıştır. Seyrek olarak gerekir ama etkili sonuç verebilir.

1-Tehlikenin geldiği yöne yüzünüzü dönerek durun.

2-Ruhsal korunma özel sembolünüzü parlak mavi ışık içinde gözünüzde canlandırın. Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü bir şekilde parlak bir ışık hayal edin.

3-Kollarınızı öne uzatın. Ellerinizin iç kısmı karşıya dönük olmalı. İki işaret parmağınızı ve baş parmaklarınızı uçlarında birleştirin.

4-Bu şekilde iki elinizi yukarı kaldırın ve ellerinizin arka tarafları alnınıza değsin, bu üçgen canlandırdığınız sembolü çerçevelesin. Bu şekilde bir an durun.

5-İlahi bir isim söyleyin. (Sesli veya Sessiz.) Onun gücü canlandırdığınız sembolü harekete geçirecektir.

6-Aniden ve şiddetle kollarınızı önünüze savurun. Ellerinizi ayırın ve bu hareketle sembolü öne, tehlikeye doğru adeta atın. Bunu yaparken nefesinizi verin.


spa1306small.jpg

Alnınızın ortasında, mümkün olduğu kadar güçlü şekilde parlak bir ışık hayal edin.

(benim kaleme aldıgım bir yazı)

Söylediğin şey mantıklı gibi geliyor fakat ya işe yaramazsa ? Yani atıyorum ciddi bir durumda bize doğru gelen bir tehlike var, Yumruk, araba, bıçak v.b. şeyler karşısında işe yarayabilir mi ?
 

sibelya

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Haz 2017
Mesajlar
39
Tepkime puanı
10
gerçekten işe yarıyomu deneyenler yazabilirmi
 
Üst