Athena55

Athena55

Kayıtlı Üye
Rüyamda pencereden bakıyorum, her yer kıpkırmızı. Kan yağıyor sokaklara. Sokaklarda kanlar öyle birikmiş ki akıyor hep, ben çok korkuyorum. Bulutlar kan yağıyor falan, sonra korkup hemen odama doğru koşuyorum. Kitaplığımdaki Kur'an'ı alıp sarılıyorum. Sonra sandalyeye oturup bir şeyi bekliyorum. Bir şey geliyor ve bana bir hamle yapıyor, elimdeki Kur'an'ı yere düşürüyor. Ben de felç oluyorum, ağzımın yamulduğunu görüyorum.

Sabah kalktığımda ellerime kına yakılmıştı. Sabunla yıkadım, kazıdım ama çıkmadı.
Geçer dediler ama bilmiyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sıkıntı ve buhranlı bir dönem, azap ve acı çektiğiniz işaret ediliyor. Problemler ve karşılaştığınız zorluklar da bunu körüklüyor.

İşte tam da bu ruh haliyle günah işlememeniz için uyarılıyorsunuz. İyi olan şey ise, size kötülük edecek, üzecek kimselere karşı kalkan hediye edilmiş.

Aşağıda Hadis detaylarından da göreceğiniz gibi, görüldüğü gibi uykudan uyandığında elinde ayan-beyan kınalar görmek mutlak manasıyla hayra alamet.

Hz. Muhammed (sav) : ”Kına yakınZira güzelliğinizi, gençliğinizi ve nikah sevginizi arttırır”
İlk kına yakan İbrahim Peygamber’dir. Siyahla ilk boyanan da Firavundur”
Kocası öle kadın (iddeti bitine kadar) süslü elbise giymez.Ziynet de takmaz, kına sürmez ve sürme çekmez”
Boyanmanın en iyisi kına ile olandır”
İhtiyarlığınızı kına ile giderin. Zira bu, yüzleriniz için güzellik, ağızlarınız için hoşluk, kadın için kuvvettir. Kına cennet ehlinin kokusunun seyyididir ve kına küfürle imanı ayırır”
”Kına ile boyanın. Çünkü o güzel kokuludur ve korkuyu yatıştırır
“Saçlarınızı kınalayın ve Yahudilere benzemeyin” buyuruyor ”Peygamber Efendimiz, ayağından rahatsız olana ,”git ayağına kına koy” derlerdi”
”Bedeninde bir yara olursa üzerine kına korlardı”
”Kadının elinde kına eseri olmasını hoş görürlerdi”

Yine Gizlimabet’ te bu konuda açılmış görüşleri okumak isterseniz aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

Elin kınalanması - Sayfa 2 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgiler