Astral Seyahat'e Kesin çıkacaksınız ! Akıllara Takılan Tüm sorular !|Dev Konu|

gsser

Kayıtlı Üye
Gaza geldim bugün deneyeceğim. Hep son evred dikkatim dağılıyor

Mithra

Kayıtlı Üye
konu çok güzel olmuş aklımdaki tek soru şu astral seyahatteyken eşyaların yerlerini değiştirebiliyor muyuz

Bende merak etmekteyim o tecrübeye ulaşmış biri varmı yada söylermi.Astral sırasında siyah kedi gözleri ise kehribar renkli neyi sembolize ediyor rastlayan bilen varmı?

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende merak etmekteyim o tecrübeye ulaşmış biri varmı yada söylermi.Astral sırasında siyah kedi gözleri ise kehribar renkli neyi sembolize ediyor rastlayan bilen varmı?

Konuyu açan arkadaş cevabını vermiş zaten, kitabı açıp okuyamazsınız demiş. Ama denemekten zarar gelmez bence :D

Mithra

Kayıtlı Üye
Evet cevap verilmiş herkes farklı deneyim yaşamakta olurda bunu başarmış biri çıkabilir.

j700

Kayıtlı Üye
ya ev çevre yolunun dibinde tam çıkacam adam motorun eksozunu bi patlatıryor

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Astral projeksiyon hakkında gereksiz sorular çıldırtacak düzeyde. Cinlerden korkanlara söyleyeyim çıkamayacaksınız. Korkumla yüzleşeyim diyeceksiniz yinede başaramayacaksınız. Beyniniz koruma mekanizması olarak çıkmanızı engelleyecek. Üzgünüm, beyniniz siz hayatta kalın diye yapıyor bunu. Beynin, sizler için ilk 2 görevi;
1-Hayatta Kal
2-Soyunu devam ettir.

Çıkmak için tek yolunuz, hani böyle saat 10-11 gibi uyumuşsunuzdur,saat 3-4 gibi idrarınız gelir ve o esnada hani tamamen boşlukta olursunuz o sersemlikle. O sersemliği kullanarak beyninizi kandırabilirsiniz. Çünkü beyin izin vermediği sürece çıkamazsınız üzgünüm. Korkunuzu fiziksel bedende iken yenmeniz gerek.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Ben belirtilerini pek bilmem ama 2 haftadır deniyorum bir kaynakta okudum gögüsümü şişirmeden nefesimi alıp veriyorum 4 saniye ile bugun sabah uykulu olarak kalktım saat 12de 12 30 a kadar sadece nefes denedim.(1 haftadır nefes antrenmanı yapıyorum) bugun değişik bir şey oldu yaparken kalbim garip bir atışa geçti kulaklarım çınladı ve başım döndü bu dönüş garipti ama sanki vucudum birbirinin içine giriyordu garip bir şeydi fakat ben çok mutlu oldum gülerek kendimi kopardım.Sonra tekrar denerim diye... Kısım kısım gitmeyi seviyorum. İlk başta nefes antrenmanı yaptım.İkinci olarak nefes antrenmanını ilerlettim kulaklarım çınladı. Üçüncü olarak hepsi aynı anda (Kulakçınlaması,kalpatışı,garipbaşdönmesi,Biraz da acı gibi bir şey) gerçekleşti hissediyorum olacak.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Nadir ve bazen üst üste yaşadığım depersonalizasyon durumu mevcut. Bu astral seyahat için bir artı mıdır?

Duhoka Mîn

Kayıtlı Üye
İş
BiliÅŸim
ben denedîm arkadaşlar (gûnlerdîr denîyorum bu dostumuzun dedîklerînî) ama foss çikti bana gore kalbîm atiyor nevrîm donuyor uyuşuyorum duşunmuyorum ama yok kalp atiyor hizli hizli ondan sonrasi yok teknîklerîde denedîm yîne olmadi :banghead:

Kaizis

Kayıtlı Üye
Müslüman olmayanların nasıl korunmaları tavsiye olunur? Dinlerden bağımsız olarak genel geçer bir teknik var mı?