Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denisarda

Kayıtlı Üye
bazen insanların inatları tutuo yapcak bişey bulamıolar.Hem Allahtan istioruz.dua sonuçta.yedirme içirme yok.bence bu büyü değil.hacet duası gibi bişey.

hasan06

Kayıtlı Üye
Benim bu dua hakkındaki düşüncelerim;

Bu duayı okumak karşıdaki kişiyi size karşı heyecanlandırıp az da olsa sizin yokluğunuza karşı bunalıma sokarken, sizde de fiziksel olarak sol el bileklerinde ağrılar, kalbinizde sızılar, nefeste daralma meydana geliyor fakat bunlara dayanırsanız karşıdaki kişi size büyük bir aşk ile geri dönüyor, neden sıkıntıların meydana geldiğini medyum hocalara sorduğumda amelin yapılmasını engellemk için bazı cinlerin dua okumanıza müdahele ettiğini, sizin uygulamayı yarım bırakmaya sebebebiyet verdiklerini söylediler, eğer o sıkıntılara dayanırsak ve uygulamayı günde duayı 7 defa olmak üzere 21 gün boyunca okumaya devam edersek muvaffak olacağımızı söylediler, bendeki etksinde ise; sevdiğim kişi ile artık daha sık görüşüyoruz, üniversite bitince evlenmeyi düşünüyoruz, ben bu uygulamayı tam hakkı ile yapmadım aslında 10 gün boyunca günde 2 defa okumuştum, ihtiyacı olanlara faydalı olur da dua alırım diye paylaşıyorum.

duanın kaynağının osmanlıca el yazması olan Cavahirr-el Havvas olduğunu belirtiyorlar.

Alıntıdır.

blackblood

Kayıtlı Üye
(14 gün okumada ise okumadan sonra 40 gün başka bir işlem ya da okuma yapılmaması önerilir.) peki 40 gün içerisinde bir daha okuma yapılırsa ne olur ?

luna.ekn

Kayıtlı Üye
Şimdi haftanın her günü 1 defa mı okumamız gerekiyor, yoksa 21 gün boyunca günde 7 defa mı okumamız gerekiyor?

pinky

Kayıtlı Üye
Duanın içinde bi tane yanlış yer var.izaca süresinde "fer sebbih" yazıyor orası "fe sebbih" olacak

maestrodesalto

Banlı Kullanıcı
baskasının iradesi dışında bir birlikteliğe kavusmak için 40 gün bu dua yı yapacağınıza, bir gün samimi bir kalp ile, allah (c.c) a dua edin hakkınıza en hayırlı olanı karşınızıza inşallah cıkaracaktır.

sinsi

Kayıtlı Üye
ben bunu okudum ama başka biyerde 7 gün boyunca okunacak die yazıyordu yaptım tutmadı tam olarak öğrenin heva olmasın 40 gün yanlışta anlamayın

Soul

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Software Engineer
varlıkları kullanıyorsak büyü olma ihtimali olabilirmi çünkü metin içerisinde bazı kelime tekrarları mevcut fakat biryandanda besmeleyle başlıyor ve selavat var biraz açıklık getirirmisiniz , ikinci olarak okunuş nasıl arapça çünkü , birde bu dua sizin okuduğunuz şekildemi eksik falan varmı dorumudur hepsi
teşekkürler .

mimar52

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bence bu dünyada büyü kadar iğrenç birşey yoktur ben büyü yapılmış bir insanım ve bana büyü yapan insanı bulursam öldüreceğim kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri neden başkasına yaparsınız?Şimdi bazı kişiler dua ediyoruz diyecek ama sonuçta sen insanların özgür iradesiyle oynuyorsun yanlışsam biri yanlışsın desin.
büyü bir enerjıdır canım kardesım o yüzden büyüyü igrenc dıye tanımlaman fikrimce cok yakışık almamış.her insan zaman zaman büyüye maruz kalmıst
ır.emın ol yalnız degılsın.mabette bıcok korunma yolları var.bakarsan işine yarayacak bilgiler bulabilirsin.
ben kimin bana ne büyüsü yaptıgını rüyamda görüyorum çogu zaman.önlemımı de ona göre alıyorum.en basit olarak tuz ve sirkeyi mutlaka büyüden korunmak için kullanıyorum.

kucukavril

Kayıtlı Üye
Öncelikle bugun 3.günüm ve bu duayı 7.kez okudum ve bitirmiş oldum. Bununla beraber 21 besmeleyede dün başladım. Neyse gün gün olanları aktarmak istiyorum.
Hissettiklerim:
İlk gün; Ateş bastı, okurken ellerimde uyuşma hissettim.
İkinci gün; Baş ağrıları ve agresiflik oldu.
Bugün yani üçüncü gün; Yine baş ağrım var.

Olaylara gelecek olursam:
İlk gün; Karşı tarafla bi konuşmam olmadı
İkinci gün; Mesaj atmama dahi cevap vermedi. (Ama aramızda hiç kötü bişey olmamıştı duaya başlamadan önce herşey güzeldi ama ben daha iyi olması için başlamıştım.) Benden hoşlandığını söyleyen adam artık benden hoşlanmadığını kafasını dinlediğini ve başkalarınada mavi boncuk dağıttını gayet güzel dile getirdi. Ki bende akşama doğru inanılmaz derece ağlamaya başladım. Duygusal yönden çokta bişey hissetmeme rağmen deli gibi aşık oldum diyebilirim.
Son gün yani bugün; Dün attığım mesajada cevap vermemiş ve iş gittikçe kötüye gidiyo.

Sonuç olarak duayı büyü olup olduğunu araştırmadan başladım. Bi umutla okudum ve gerçekten inanmıştım. Halada başım ağrıyor. Daha kötü olmasını istemiyorsanız yapmayın, başlamayın. Gerçekten çok istemiştim ve inanmıştım. Devam etmeyeceğim, bırakıyorum.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Öncelikle bugun 3.günüm ve bu duayı 7.kez okudum ve bitirmiş oldum. Bununla beraber 21 besmeleyede dün başladım. Neyse gün gün olanları aktarmak istiyorum.
Hissettiklerim:

İkinci gün; Mesaj atmama dahi cevap vermedi. (Ama aramızda hiç kötü bişey olmamıştı duaya başlamadan önce herşey güzeldi ama ben daha iyi olması için başlamıştım.) Benden hoşlandığını söyleyen adam artık benden hoşlanmadığını kafasını dinlediğini ve başkalarınada mavi boncuk dağıttını gayet güzel dile getirdi. Ki bende akşama doğru inanılmaz derece ağlamaya başladım. Duygusal yönden çokta bişey hissetmeme rağmen deli gibi aşık oldum diyebilirim.
Son gün yani bugün; Dün attığım mesajada cevap vermemiş ve iş gittikçe kötüye gidiyo.

Sonuç olarak duayı büyü olup olduğunu araştırmadan başladım. Bi umutla okudum ve gerçekten inanmıştım. Halada başım ağrıyor. Daha kötü olmasını istemiyorsanız yapmayın, başlamayın. Gerçekten çok istemiştim ve inanmıştım. Devam etmeyeceğim, bırakıyorum.

Ya Allah aşkına inanmayın böyle savastalara heleki Allahın ayetlerini okuyarak büyü yapmak günahların en büyüğüdür. Allah sizin için hayırlı olanı bilir ve verir Ona dua edin ve Ondan yardım isteyin..

htas83

Kayıtlı Üye
degerli arkadaşım ben bunu bir kaç kez yapdım ama hiç olumlu bir sonuç alamadım ...*

yorgun savascı

Kayıtlı Üye
İş
elektronik güvenlik s. ve iktisat fakültesi
ya sevgılı kardeslerım sımdı sız buna dua dıyorsunuz kesınlıkle buyu yapmıyoruz dıyorssunuz eyvallah dogrudur fakat dua bıle ettıgınız vakıt rabbımın ızını olmadan sızın kısmetınız olmayan bırını ıstedıgınız kadar falanca gunde bılmem ne kadar surede okusanız bıle nasıl o kısyı asık edebılırsınız soruyorum sıze

focus

Kayıtlı Üye
Hissettiklerim:

bakın bu sakın ters tepen bir büyü uygulaması olarak verilmiş olmasın yani dilim varmıyor demeye ama..

bırakın bu tür müdahale yöntemlerini,

gerçekçi olun bence bir kadına erkek deger veriyorsa kadın kıymet bilsin bir erkege kadın kıymet vertiyorsa erkek kıymet bilsin,

yahu büyü ile anca taşıma su misali olur bunlar, en güçlü büyü sevgidir,

sizi sevmeyen birini niye elde etmeye çalışırsınız anlamıyorum, o zaman niyette bir yanlışlık var derim.

bence bırakmakla iyi yapmışsınız.

saglıcakla.

repece

Kayıtlı Üye
zilzal şer uygulamalar için değil miydi??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...