Artık rüyalarımda gerçek oluyor acaba rüya mı ?

jensına

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar daha önce uzaylıları gördüğümü ama olayın rüya olmayıp paralel evren gibi şeylerin olabileceğini düşünmeye baslamıstım bugun çok ilginç şey daha oldu. Bugece rüyamda kaza yaptıgımı gördüm öyle gerçektiği resmen gerçek gibi yaşadım kaza çok büyük değildi arabamda ufak tefek çizikler vardı ve bunları görüyordum. Neyse uyandım öğleden sonra dısardaydık tam eve döneceğiz yolda kaza yaptım. Ve kaza çok ilgiçtirki rüyamda gördüğüm şekilde ufak tefek çizikler ile atlattım. Kazanın şoku yeni yeni geçti ve düşünmeye başlayınca bu olayla bagdaştırdım. Sizce bu olayın bir anlamı varmı. Gerçekden paralel evrenleremi gidiyoruz bilmeden zamanlar ilerledikçe dünyadaki çok gizli şeyleri keşfedeceğiz galiba.

KronoM

Kayıtlı Üye
Dostum ben Rüyamda 3. Boyutun dışına çıktım. Çok güzel bir deneyimdi.

İlk gün ışınlanma ve zamanı kontrol etme yeteneğim vardı.
Sonraki gün rüyamda görünmezlik uçma ve hız ( elektrik veya şimşek kadar hızlıydım) bedeni büküp ruh formuna girip yapmıştım rüyamda.

Çok değişik rüya deneyimlerimi paylaşmak istedim.

KronoM

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar daha önce uzaylıları gördüğümü ama olayın rüya olmayıp paralel evren gibi şeylerin olabileceğini düşünmeye baslamıstım bugun çok ilginç şey daha oldu. Bugece rüyamda kaza yaptıgımı gördüm öyle gerçektiği resmen gerçek gibi yaşadım kaza çok büyük değildi arabamda ufak tefek çizikler vardı ve bunları görüyordum. Neyse uyandım öğleden sonra dısardaydık tam eve döneceğiz yolda kaza yaptım. Ve kaza çok ilgiçtirki rüyamda gördüğüm şekilde ufak tefek çizikler ile atlattım. Kazanın şoku yeni yeni geçti ve düşünmeye başlayınca bu olayla bagdaştırdım. Sizce bu olayın bir anlamı varmı. Gerçekden paralel evrenleremi gidiyoruz bilmeden zamanlar ilerledikçe dünyadaki çok gizli şeyleri keşfedeceğiz galiba.

Uzaylı dedin ya.

Uzaylılarla ilgili tüm rüyalarım.
1.
Bir rüyamda evimdeyim, yan odadaki yatakta uyuyorum. Dibimde ayakta uzaylı elinde bir kitap var gibi. Bana dilek dile diyordu, Allah dileğini gerçekleştirecek diyordu. ( ne dilediğimi hatırlamıyorum) sonra pencereden bir baktım küçük uzay gemileri yüzlerce.

2. Eski bir rüya 5-7 sene önce. Rüyamda mahallenin yokuşlu yollarındaydım. Bir baktım ki gece vakti uzay gemileri savaşıyor ateşler öyle bir gerçek ki hissediyordum herşeyi sonra ailemi merak etmiştim. O okadar.

3.Rüyamda yattığım yeri gördüm pencereden dışarıya baktığımda koskocaman uzay gemisi gökyüzünü kaplıyor kirlenmiş beyaz renginde korku ürperti geliyordu ama o gün uyandığımda dedim ki bunlar gerçek ama boyutsal farkdan göremiyoruz diye düşünmüştüm.

4.Rüyamda pencereden baktım. Kabe yi gökyüzünde gördüm. Etrafında uzay gemileri vardı. Çok garipti korkutucu.

Uzaylılara pek ilgim Yok sadece orta düzey merak bunlar uzaylılarla ilgili rüyalarımda paylaşmak istedim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Uzaylı dedin ya.

1.
Bir rüyamda evimdeyim, yan odadaki yatakta uyuyorum. Dibimde ayakta uzaylı elinde bir kitap var gibi. Bana dilek dile diyordu, Allah dileğini gerçekleştirecek diyordu. ( ne dilediğimi hatırlamıyorum) sonra pencereden bir baktım küçük uzay gemileri yüzlerce.

2. Eski bir rüya 5-7 sene önce. Rüyamda mahallenin yokuşlu yollarındaydım. Bir baktım ki gece vakti uzay gemileri savaşıyor ateşler öyle bir gerçek ki hissediyordum herşeyi sonra ailemi merak etmiştim. O okadar.

3.Rüyamda yattığım yeri gördüm pencereden dışarıya baktığımda koskocaman uzay gemisi gökyüzünü kaplıyor kirlenmiş beyaz renginde korku ürperti geliyordu ama o gün uyandığımda dedim ki bunlar gerçek ama boyutsal farkdan göremiyoruz diye düşünmüştüm.

4.Rüyamda pencereden baktım. Kabe yi gökyüzünde gördüm. Etrafında uzay gemileri vardı. Çok garipti korkutucu.

Uzaylılara pek ilgim Yok sadece orta düzey merak bunlar uzaylılarla ilgili rüyalarımda paylaşmak istedim.

Ben de görmüştüm gökyüzünde sayılamayacak kadar çok uzay gemisi gerçek demek ki..

KronoM

Kayıtlı Üye
Ben de görmüştüm gökyüzünde sayılamayacak kadar çok uzay gemisi gerçek demek ki..

Anaaa sana bişey dicem. Çok çok büyük savaş görmüştüm. Dünyanın sonu. Güneş’in gezegenlerin DNA gibi ayrışıp dünyaya çarptırıyolardı çok pis bi rüyaydı ama ciddi ciddi gördüm gerçekti.

Bilincimden silinmiş şimdi hatırladım.

DNA gibi ve uçlarında sembollere denk gelen silah veya garip bişeyle dünyayı veya bir boyutu yok ediyordu Işın ve fiziksel darbeyle. Çok net hissettim farklı yıldızların gücüyle yapıyorlardı. Çok parça parça hatırlıyorum o rüyayı ama gerçekmiş gibiydi

KronoM

Kayıtlı Üye
Ben bir de büyük bir kalabalık görmüştüm herkes gökyüzüne bakıp onları izliyordu.

Bakalım bugün ne rüyası göreceğiz ?.
Uzaylıların Kıyamet gibi rüyalar görmek istemiyorum. Çok sert ve gerçekçi oluyo çıkılmıyo.

Dün sevdiğim bi kızın rüyasına giriyim diye düşündüm ama ben kızı rüyamda gördüm?.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bakalım bugün ne rüyası göreceğiz ?.
Uzaylıların Kıyamet gibi rüyalar görmek istemiyorum. Çok sert ve gerçekçi oluyo çıkılmıyo.

Dün sevdiğim bi kızın rüyasına giriyim diye düşündüm ama ben kızı rüyamda gördüm?.

Böyle rüyalar hiç beklemediğin anda oluyor anladığım kadarıyla. Çok yorucu aynı zamanda. Kafamı dinliyorum sade rüyalar görünce :D

KronoM

Kayıtlı Üye
Böyle rüyalar hiç beklemediğin anda oluyor anladığım kadarıyla. Çok yorucu aynı zamanda. Kafamı dinliyorum sade rüyalar görünce :D

Rüyalarda , yatmadan önce niyet etmek çok etkili oluyor, mesela beyinsel olgunluğa da ulaştıysan, vücuduna söz geçirebiliyorsan , atıyorum Cansu’nun in rüyasına girmeyi istiyorum diyerek yattım. Bi baktım rüyamda onla vakit geçiriyorum. ?.

Genelde Beklemediğimiz anda oluyor. Doğru tespit.
Alfa dalgası yaydığımızı bilerek uyumak daha fantastik şeyler görmeyi sağlıyo.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki rüyalar 3 şekilde ortaya çıkar. Bilinçaltı, Arzular ve Gönderilenlerdir. Sizin yaşamış olduğunuz olayın genel olarak açıklaması "Zaman paralelini istemsizce bükerek muhtemel geleceğe anlık bir bakış atmışsınız." Zaman kavramı gerçek dünyada paralellerden meydana gelmektedir. İçinde yaşamış olduğumuz bu gezegenin uzayda ki Asirot ve Parleks konumuna bağlı olarak zaman kavramını kendi içinde şekillendirebildiğini görüyoruz. Dünyamız da zaman paralellerini bükerek paralel evrende ki yaşanmışlığından haber alabilen insanlar var. Sizde bunlardan birisiniz. Bir an önce bu kontrolsüz bükülmeleri durdurmanız gerek.. Aksi takdirde büktüğünüz zaman paralelinde zihni, ruhi ya da bedeni olarak sıkışabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla.

hilalalalla

Kayıtlı Üye
uzaylılar değil de kendim ve etrafımdaki insanlar hakkında gördüğüm rüyalarımın hepsini yaşıyorum bunun hakkında bilgi sahibi olanlar bana ulaşabilir mi?

jensına

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda uzaylı görenler arttı artık bizle daha sık iletişim halindeler. Mersin kazısında ufo gemisi bulduklarını düşünüyorum acaba frekans ile onları uyandırmış gibi olabilirmiyiz yerimizi buldular ve yavas yavas bizle iletişime geçiyorlar. Az kaldı ya dünyamız yok olacak yada onlar başa gelecek bir köle gibi hizmet edeceğiz.

Ü

Üye silindi 58480

1975 yilinda cikan illimunati oyun kartlarindaki kartlardan bir tanesi de sudur :

zor durumda kalirsan sahte uzayli saldirisi protokolunu baslat.

yani bu da olacak. baska gezecenlerde de illa hayat vardir. ama bu seferki ileri suni olarak kopurtulecek gibi duruyor.

uzayli ruyalari sadece MArvel, Avengers, ve daha birsuru uzayli irklari hayal gucu ile projelestiren bilimkurgu filmlerinin ve PR arayan reptilyan kankalari olan youtuberlarin ortaligi uzaylilara bogmasi dolayisiyla artis gosterdi.

gundemde ne varsa ruya haritanizin sembol dili de ona gore evdirilir.

ruyada uzayli gelmesi demek uzak bir yerden haber alacaksin demektir artik kisaca.

Ü

Üye silindi 58480

ruyada uzayli gelmesi demek uzak bir yerden haber alacaksin demektir artik kisaca.

hatta suur altinda uzaylilar fenomeninden korkuyorsan kotu bir haber alacaksin demektir.
ama uzaya ilgin varsa, astronomiyi seviyor ve arastiriyorsan da iyi bir haber alacaksin demektir. o cok istedigin sey olacak demektir.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Son zamanlarda uzaylı görenler arttı artık bizle daha sık iletişim halindeler. Mersin kazısında ufo gemisi bulduklarını düşünüyorum acaba frekans ile onları uyandırmış gibi olabilirmiyiz yerimizi buldular ve yavas yavas bizle iletişime geçiyorlar. Az kaldı ya dünyamız yok olacak yada onlar başa gelecek bir köle gibi hizmet edeceğiz.

Sevgili arkadaşlarım ne uzaylısı?
Gözünüzü seveyim beyninize daha fazla işkence etmeyin. ?

Dünyada akıllı iki tür canlı var. Önce Cinler yaratıldı dünyayı bozguna uğrattılar. ALLAH sonra Adem i yarattı ve insanlık çogalmaya başladı.

Dünyada bilmediğimiz çeşitli canlılar hala var fakat akıllı diyebileceğimiz yok. Dünya' dan başka yaşam alanı da yok, akıllı canlılar için. Cinler her yere giderler gelirler fakat arz burası. Hayat, canlılık burda var.

Gördüğünüz rüyalardan etkileniyorsunuz sitedekileri de buna dahil ediyorsunuz.
Kendinize destekçi mi arıyorsunuz, bilmiyorum ki?

Rüyalarınızın sebebi de şeytandır. Sizdeki malzemeyle demek ki uzaylı da çıkıyor. Varmış kullanılabilecek güzle bir alt yapı...

Biraz İslamiyet e uygun yaşayın bakın bu rüyalar kalıyor mu? (Tabi müslümansanız.)

Ondan sonra yeniden bu başlık altında konuşuruz.

İbisu

Kayıtlı Üye

Dünyada akıllı iki tür canlı var. Önce Cinler yaratıldı dünyayı bozguna uğrattılar. ALLAH sonra Adem i yarattı ve insanlık çogalmaya başladı.

Dünyada bilmediğimiz çeşitli canlılar hala var fakat akıllı diyebileceğimiz yok. Dünya' dan başka yaşam alanı da yok, akıllı canlılar için. Cinler her yere giderler gelirler fakat arz burası. Hayat, canlılık burda var.

Rüyalarınızın sebebi de şeytandır. Sizdeki malzemeyle demek ki uzaylı da çıkıyor. Varmış kullanılabilecek güzle bir alt yapı...

Biraz İslamiyet e uygun yaşayın bakın bu rüyalar kalıyor mu? (Tabi müslümansanız.)

lyranlar konusunu oku bir sen beynin karadeliğe düşebilir
hatta suur altinda uzaylilar fenomeninden korkuyorsan kotu bir haber alacaksin demektir.
ama uzaya ilgin varsa, astronomiyi seviyor ve arastiriyorsan da iyi bir haber alacaksin demektir. o cok istedigin sey olacak demektir.
uzaylı fobim var benim ama bu sitede okuduklarımdan sonra karşılaşsam o kadar korkmam galiba

jensına

Kayıtlı Üye

Sen görmediğin için öyle diyorsun görmediğin için burdan sabah kadar yazsak boş. Yanımda uçan esyalar varken siz yoktunuz ben vardım. İslamiyet diyorsun lakin kuranda bahsedilen 7 varlıkdan haberin yok sanırım. Bunların 2 si belli değil yani onları bilemezsin belki uzaylı belki baska canlıdır.

mystery1210

Kayıtlı Üye
Uzaylı dedin ya.

1.

Rüyalarınızı bu kadar paylasmamaniz gerekmektedir rüyalariniz sirlariniz olsun