Arkadaş Çekme Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eirenej

Kayıtlı Üye
Büyünün amacı asosyal kişilerin , arkadaş edinemeyen kişilerin anlaşabileceği arkadaş çekmesi için yapabileceği büyü

Malzemeler

3 kahverengi 3 mavi mum

Kağıt sayfa (saman kağıdı)

Çakmak / Kibrit

Yakma Kabı

Uygulamamızı büyüyen ay döneminde yapıyoruz öncelikle mumlarımızı yakıyoruz kağıdın üzerine yeni arkadaşınızın olmasını istediğiniz nitelikleri yazın ve yazdıktan sonra yazdıklarınızı bağırarak okuyun ve mavi bir enerjinin evrene yayıldığını imaje edin sonra kağıdın yanlarını mumla yakın dikkkat edin yazıları yakmayın ayrıca her mumun ateşiyle temas etmesi gerekiyor ve alttaki spelli söyleyin yada kendiniz için spell yazabilirsiniz

Kalbim ve zihinim ile konuşuyorum
Bu kağıt bana klavuz olsun ve yanıma yeni arkadaş getirsin

Yanlızlık yok olsun yerini iyi yoldaşlar doldursun
Acılarımızla mutluluklarımızla yeni bir dostluk inşa etsin

Sonra ise kağıdı yakma kabında yakalım ve inancımıza göre teşekkür edelim.. sevgi ve ışıkla :)

Oxedan

Kayıtlı Üye
Sadece Wiccanlar'mı yapabilir eğer sadece wiccanlar yapabiliyorsa nasıl wiccan olunuyor bunuda söylermisin istersen burdan yaz ister özel mesaj at farketmez.

Eirenej

Kayıtlı Üye
Sadece Wiccanlar'mı yapabilir eğer sadece wiccanlar yapabiliyorsa nasıl wiccan olunuyor bunuda söylermisin istersen burdan yaz ister özel mesaj at farketmez.
Eğer içinizden paganizmi ve vika öğretilerini benimsemişseniz ve kendinizi paganizme ait hissetmişseniz zaten pagansınız demektir forumu bol bol araştırıp bilgi eksikliğinizi giderebilirsiniz bu arada pagan inancına ait bir büyü :)

Oxedan

Kayıtlı Üye
Paganizm'e ait bir büyü ise Wicca Maji uygulamalarında ne işi var acaba ( Kötü amaçla sormuyorum bilmediğimden :D )

Eirenej

Kayıtlı Üye
Paganizm'e ait bir büyü ise Wicca Maji uygulamalarında ne işi var acaba ( Kötü amaçla sormuyorum bilmediğimden :D )
Niye sormak ayıp olsun ki öğrenmemek ayıp asıl :) vika öğretisi paganizmin alt koludur eğer anlayacağınız şekilde konuşursam mezhepdir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...