arife

arife kan

Kayıtlı Üye
sevgili pantea dün geceki rüyamı yorumlamanı rica edeceğim. hepsini tanıdığım kalabalık bir toplulukla birlikte deniz kenarında camla çevrili yüksek bir yerde denizin dalgasını izliyorum, denizin dalgası birden şitdetleniyor ve bize kadar geliyor, tusunami gibi bizi içine alacak diye kaçıyoruz dalgadan. sonra dalganın şiddeti azalıyor deniz masmavi durgunlaşıyor , bu sefer arkasına bembeyaz kar yağıyor.. herkes şaşırıyoruz,deniz kenarına kar yağıyor çünkü.. ama kar bulunduğum kısmın batı yönüne yağıyor, doğuya bakan yana ise yağmur yağıyor, karı görünce heğimiz çok seviniyoruz,karı elime alıyorum..

pantea sence deniz,dalga,kar yağmur nedir, nasıl bir rüyadır. açıklarsan memnun olurum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Deniz hayati simgeler durgun yada dalgali olmasi kisinin icinde bulundugu sartlari ve hayatinin bicimini simgeler , yagmur temizlik ev arinma ihtiyacini yada bu ozelliklere sahip bir kisiligi simgeler,kar genelde cinsel yonden soguk mizacli olmayi yada cinsel konulara bakis acisini simgeler , elbette bunlar sadece kaba taslak bilgilerdir ruyadaki baska unsurlar ozellikle kisinin duygulari analizde onemli rol oynar.
Siz toplumla ic ice cevresi genis olan biri olmalisiniz , hayatinizin akisini baska insanlarin varlgiyla ve onlarinda gorusleriyle bicimlendiriyor baska fikirlere onem veriyorsunuz, ama yanlis kararlar alarak hem kendinizi hemde size yakin olanlari zora sokmakdan korku duyuyorsunuz, belkide hayatinizin bir doneminde bazoi hatalar yaptiniz ama sonra her sey birazda cevrenin destegiyle duzene girmis olabilir.

arife kan

Kayıtlı Üye
merhaba pantea, yine aklımda kalan bir rüyayı sana sormak istiyorum. rüyamda üzüm asmasında sallanan iri iri taneli siyah ve beyaz üzüm salkımları varmış, elimdeki beyaz üzümleri yiyorum , tadı şeker gibi tatlı diyorum babama, babam bana simsiyah üzüm salkımını gösteriyor bak bu salkım daha iri diyor. üzüm asmasının yanında bir hediyelik eşya satan yer varmış ,ben penceresinden kafamı sokup içerideki ürünlere bakıyorum, dükkanın kapısıda karşımda görürüyorum, pencereden bakmaya devam ediyorum, dükkandaki eşyalar toz içinde kız kardeşime hediye almak istiyorum. bir mumluk figürünü beğeniyorum ama almıyorum.. pencereden kafamı geri çıkarıyorum. sonra tanımadığım orta yaşlarda bir erkek rengarenk doğal taşlardan yapılmış kolyeyi elime veriyor, al bunu tak diyor ve gidiyor.. kolyedeki renklerin taşı yeşil ve ametist renginde.. şaşırıyorum ve kolyem olduğu için seviniyorum..
pantea bu rüyamıda yorumlarsan sevinirim..

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba pantea, yine aklımda kalan bir rüyayı sana sormak istiyorum. rüyamda üzüm asmasında sallanan iri iri taneli siyah ve beyaz üzüm salkımları varmış, elimdeki beyaz üzümleri yiyorum , tadı şeker gibi tatlı diyorum babama, babam bana simsiyah üzüm salkımını gösteriyor bak bu salkım daha iri diyor. üzüm asmasının yanında bir hediyelik eşya satan yer varmış ,ben penceresinden kafamı sokup içerideki ürünlere bakıyorum, dükkanın kapısıda karşımda görürüyorum, pencereden bakmaya devam ediyorum, dükkandaki eşyalar toz içinde kız kardeşime hediye almak istiyorum. bir mumluk figürünü beğeniyorum ama almıyorum.. pencereden kafamı geri çıkarıyorum. sonra tanımadığım orta yaşlarda bir erkek rengarenk doğal taşlardan yapılmış kolyeyi elime veriyor, al bunu tak diyor ve gidiyor.. kolyedeki renklerin taşı yeşil ve ametist renginde.. şaşırıyorum ve kolyem olduğu için seviniyorum..
pantea bu rüyamıda yorumlarsan sevinirim..

Yasamin guzelliklerle dolu oldugunu hissetmissin yada bu yonde dusuncelerin olmus secim yapmanin onemi yanisira hayatin sunacagi surprizlerin de oldugunu biliyorsun.Kimi zaman hayata bakisin olumsuz olsada bu durum sende cok uzun zaman barinmiyor yasami seviyorsun.