Anlayan bakabilir mi acaba?

file

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim önceden hoşlandığım biri vardı ama uzaktan, beni tanımıyordu. Bende hiç acılmadım. Bir zaman sonra bu kişiyi bıraktım aradan 1.5 yıl geçti garip bir şekilde yine bu kişiye çekiliyorum. Tabi kendisiyle irtibatımız yok beni tanımıyor uzaktan beğendiğim birisi oldukça sosyal medya üstünden bakıyorum. Bu kişi hayatıma neden girdi diye sordum bu kartlar geldi. Anlamı nedir acaba?
Birinci kart değnek dörtlüsü
İkinci kart kupa altılısı
Üçüncü kart ermiş
Dördüncü kart kupa onlusu

moonse

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim önceden hoşlandığım biri vardı ama uzaktan, beni tanımıyordu. Bende hiç acılmadım. Bir zaman sonra bu kişiyi bıraktım aradan 1.5 yıl geçti garip bir şekilde yine bu kişiye çekiliyorum. Tabi kendisiyle irtibatımız yok beni tanımıyor uzaktan beğendiğim birisi oldukça sosyal medya üstünden bakıyorum. Bu kişi hayatıma neden girdi diye sordum bu kartlar geldi. Anlamı nedir acaba?
Üçüncü kart ermiş
Bence yorum yapılması doğru olmaz çünkü kartlarinizin size uyup uyumlanmadığı çok önemli.. ve neden 4 kart.. keşke 3 kart şeklinde seçseydiniz

file

Kayıtlı Üye
Ben genelde 4 kart olarak seçiyorum. Ben bayadır kullanıyorum kartlari uyumlanma var bence ama belki yorum yapmamak daha doğrudur bende bilemedim.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Üçüncü kart ermiş
Duygusaldan ziyade maddi sezginin açık olması için kart uyarıyor olası yanlış bir iş karar buna bağlı maddi hata yanlış seçim yapabilirsiniz diğer konu fark etmeden göz bağı o kişiyle ruhsal kanal açmış olabilirsiniz bu tür psişik bağların pekte sonuç getirmediğini söyleyebilirim iş eğitim konusunda sezgisel hataya düşme diyor kartlar tarot baktığım için eskiden tecrübeme dayanarak yazıyorum insanları fazla tanımayan hataya açık durumda olduğunuzu gösteriyor kartlar sağlıvcakla kalın.

file

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim cevabın için. Artık hayırlısı diyelim.

yenibaslayantarotcu

Kayıtlı Üye
Duygusaldan ziyade maddi sezginin açık olması için kart uyarıyor olası yanlış bir iş karar buna bağlı maddi hata yanlış seçim yapabilirsiniz diğer konu fark etmeden göz bağı o kişiyle ruhsal kanal açmış olabilirsiniz bu tür psişik bağların pekte sonuç getirmediğini söyleyebilirim iş eğitim konusunda sezgisel hataya düşme diyor kartlar tarot baktığım için eskiden tecrübeme dayanarak yazıyorum insanları fazla tanımayan hataya açık durumda olduğunuzu gösteriyor kartlar sağlıvcakla kalın.
Kartlar güzel değil mi niye olumsuz sonuçlar çıkıyor ben de yeni başladım da bu işe çok zor uff

moonse

Kayıtlı Üye
Üçüncü kart ermiş
Bu kişi kupa 6 lısı ile geçmişten bir kişiyi size anımsatıyor.. geçmişte yarım kaldığınız birine huyu yada siması çok benziyor olabilir bu kişi sizi geçmişe götürüyor ve gecmis güzel zamanlarınızı duygularınızı anımsatıyor.. değnek dörtlüsü karti bu kişi ile bir iliski bir kutlama yapmak istediğinizi söylüyor yarım kaldığınız ilişkiyi bu kişiyle tamamlamak acılarınızı bu kişiyle unutmak istediğinizi söylüyor.. ermiş karti bu kişiye acılmamanızın vermiş olduğu sıkıntıyı dile getiriyor.. kupa onlusu onunla ya tamamlanıp evli mutlu çocuklu olduğunuzun hayalini yada öyle olacağınızı söylüyor... umarım yardımcı olmuşumdur bildirim çok gelince yazasım geldi 😇

moonse

Kayıtlı Üye
Kartlar güzel değil mi niye olumsuz sonuçlar çıkıyor ben de yeni başladım da bu işe çok zor uf

Kartlar güzel değil mi niye olumsuz sonuçlar çıkıyor ben de yeni başladım da bu işe çok zor uff
Kendi deneyimimi paylaşayım sizinle tarot kartlarını bir hevesle aldım.. öğrenmeye çalıştım karışık geldi bir köşeye attım yada kartlar beni istemedi bilemiyorum.. çok kötü günler gecirdiğim bir gündü kartları elime aldım bir gece boyunca elimden bırakmadım karıştırdım durdum inceledim anlamına baktım kısacası kafa dağıtmak istedim sezgilerim zaten vardı ama.. Ben tarotu o gece çözdüm ben sordum o cevapladı.. yada kartlar beni o gece istedi bilemiyorum.. yani ezbere dayalı gitmeyin anlamaya çalışın baktiniz olmuyor biraz kendinizi özletin kartlara 😇

file

Kayıtlı Üye
Bu kişi kupa 6 lısı ile geçmişten bir kişiyi size anımsatıyor.. geçmişte yarım kaldığınız birine huyu yada siması çok benziyor olabilir bu kişi sizi geçmişe götürüyor ve gecmis güzel zamanlarınızı duygularınızı anımsatıyor.. değnek dörtlüsü karti bu kişi ile bir iliski bir kutlama yapmak istediğinizi söylüyor yarım kaldığınız ilişkiyi bu kişiyle tamamlamak acılarınızı bu kişiyle unutmak istediğinizi söylüyor.. ermiş karti bu kişiye acılmamanızın vermiş olduğu sıkıntıyı dile getiriyor.. kupa onlusu onunla ya tamamlanıp evli mutlu çocuklu olduğunuzun hayalini yada öyle olacağınızı söylüyor... umarım yardımcı olmuşumdur bildirim çok gelince yazasım geldi 😇
Çok teşekkür ederim. Tutarlı bir yorum bence.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
kartların yönüne göre eksi artı olarak bakacaksınız her kart negatif çıkar gibi görünür aslında o kart iyiyede işarettir sürekli pratik yapın kartlarla bağ kurun anlamlarını kavrayın belli süre sonra sadece okumaya döneceksiniz otomatik bakacaksınız tarot enerjinizinizle uyumlanması için zaman verin size bu yeni yolda başarılar dilerim beklenti yapmayın dileyin bırakın o size cevap verecek.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Benim de bir açılım sorum olacak yorumlayabilir misin acaba?
tarot bakarken bilinçaltınızı araya katmayın çelişir niyetleyin kartı açın her gün pratik yapın kartların yönü vardır aşağı yukarı sağ sol yanındaki destek kartlara göre yorumlayın tarot kartlarda tam iyii ve kötü yoktur o yorum size otomatik gelecek zaman gelecek karşıdaki ne düşünüyor göreceksiniz size duruişiti durugörü yolu açacak ben tarot sayfamı kapattım psişik şeyleri sadece okuyorum majiye tövbe ettim karmamda bu var ailemi etkiliyor rüyamda uyarı gelince bıraktım ilgilenen olunca yazıyorum önce kartları sindirin enerjiyi uyumlayın kanal açacak size.