Ama herkese anlattım ..

business woman

Kayıtlı Üye
2017 de bir rüya gördüm. Hatta yazdım genelde çizerim ve çıkar bazen. bende çıkmasın diye herkese anlattım. 4-5 sene içinde depremler savaşlar hastalıklar yangınlar felaketler sebebiyle şehirlerin yerle bir olduğunu koca şehir merkezlerinde 30-35 civarı insan kaldığını barakalarda yaşadığımızı gördüm. Toz duman yaşamaya çalışıyoduk bi arada kalmaya çabalıyoduk. Daha sonra sarı saçlı bi adam geldi. Bizim burda iyi olup olmadığımızı sordu. Yerleşke arıyorlarmış. Arkamdan yaşlı bi amca kendi gezegeninde saygı görüyorsa hiç gelmesin dedi bana. Söylemek için döndüğümde çoktan havalanan bi uzay gemisi vardı. Ve bu rüyayı aşamıyorum. Günlüklerimde bulursam resmini de atarım arkadaşlar. Ve sonra 2021e geldik. Burdayız. Arkadaşlarım ara ara hatırlatıp kızıyolar bana 😂

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Bende 1-2 yıl önce bir gök yüzünde uzay gemisi gördüm rüyamda. Büyük bir uzay gemisiydi.
Uçakların olduğu uzaklıktaydı ve uçaklardan 1000 kat daha büyük bir şeydi.
Epey şaşırmıştım. Gördüğüm en sıra dışı rüyalardan biriydi.

business woman

Kayıtlı Üye
Bende 1-2 yıl önce bir gök yüzünde uzay gemisi gördüm rüyamda. Büyük bir uzay gemisiydi.
Uçakların olduğu uzaklıktaydı ve uçaklardan 1000 kat daha büyük bir şeydi.
Epey şaşırmıştım. Gördüğüm en sıra dışı rüyalardan biriydi.
Ara ara bende görürüm ama nadir olur 3-5 defa falan ama biri tam olarak dediğin gibiydi. Kurtuluş günü filminden etkilendiğime yormuştum onu 😂

Metanoia

Kayıtlı Üye
Ara ara bende görürüm ama nadir olur 3-5 defa falan ama biri tam olarak dediğin gibiydi. Kurtuluş günü filminden etkilendiğime yormuştum onu 😂
Ben de savaşlara/istilalara dair rüyalar görüyorum zaman zaman. Bazen geçmişte olan savaşları, bazen de gelecekte olacakları izliyorum. Görünmez bir izleyici şeklindeyim, benim varlığımın farkında olmuyorlar hiç. Bir keresinde de uzay gemileri görmüştüm, sağa sola uçuyorlardı. Bir tanesi oldukça yakınımdan geçip gitmişti hatta. İlginç olan, benim varlığımın farkına vardı ve geri döndü, önümde havada asılı biçimde durdu bir süre. Oldukça şaşırmıştım, nasıl yani beni görebiliyor musun diye düşündüm o an. Alışmışım görünmez olmaya 🤣 Gemi ışımaya ve şekil değiştirmeye başladı. Işıktan bir üçgen şekline dönüştü, sonra da eski haline dönüp aynı hızla uzaklaştı gözden. Çok etkilenmiştim o rüyadan, selam verip gitmişti resmen 🤣

business woman

Kayıtlı Üye
Ben de savaşlara/istilalara dair rüyalar görüyorum zaman zaman. Bazen geçmişte olan savaşları, bazen de gelecekte olacakları izliyorum. Görünmez bir izleyici şeklindeyim, benim varlığımın farkında olmuyorlar hiç. Bir keresinde de uzay gemileri görmüştüm, sağa sola uçuyorlardı. Bir tanesi oldukça yakınımdan geçip gitmişti hatta. İlginç olan, benim varlığımın farkına vardı ve geri döndü, önümde havada asılı biçimde durdu bir süre. Oldukça şaşırmıştım, nasıl yani beni görebiliyor musun diye düşündüm o an. Alışmışım görünmez olmaya 🤣 Gemi ışımaya ve şekil değiştirmeye başladı. Işıktan bir üçgen şekline dönüştü, sonra da eski haline dönüp aynı hızla uzaklaştı gözden. Çok etkilenmiştim o rüyadan, selam verip gitmişti resmen 🤣
Keşke kaydedip benzer rüyaları birleştirebilsek muazzam bi bilim kurgu filmine imza atmış olurduk herhalde 😂 müthiş ilham kaynakları rüyalar 🤗☺️ keşke iyi bi yorumcumuz olsa ☺️