Alttakine Sor

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Her forumda klasik acilan eglence konularindan biri "alttakine sor" oyunudur. Az once gordugum bi konu bana bu oyunu cagristirdi. Hatta sanirim direk bu konuyu acmak istemis ama cevaplayanlar her soruya cevap veriyor ve soru sorma dongusu karistigi icin konunun anlasilmadigini dusundum 😀

Cevaplayan once usttekinin sorusunu cevapliyor daha sonra kendi sorusunu soruyor ve bir sonraki cevaplayan usttekinin sordugu soruyu soruyor ve o da kendi sorusunu alttakine soruyor bu sekilde oynaniyor. Cevap yazdigimizda yeni bir soru sormayi unutmayalim.

Alakan

Kayıtlı Üye
Kitabıma görseller hazırladım ve devam ediyorum 😊
Sorum: Duygularını kontrol etmeye çalıştın mı yoksa akıp gitmesine izin mi verdin?
Kontrol etmeye çalıştım:cautious:
Sorum: "Belirsizlik" senin için ne ifade ediyor?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Iki sey ifade ediyor bir karar verememek, birden fazla yol ama ayni zamanda da caresizlik gibi. Digeri ise tamamen bosluk gelecek kaygim gibi.

Son zamanlar da hayatindan genel olarak memnun musun?
Hayır hiçbir zaaman..
Bu aralar aradığın uygun büyüyü buldun mu o özel konu için ?

Ori

Kayıtlı Üye
Konu dışı olacak ama yanlış hatırlamıyorsam bu tip oyun konularının açılması yasaktı. Yanlış hatırlıyor da olabilirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir dönem sürekli böyle konu açılıyordu. Altına şarkı sözü yaz. Altındakinin son kelimesinden cümle yap, altındaki şuan ne yapıyor o yüzden yasaklamıştık. Forum anacının dışına çıkıyordu. Şimdi önemi değil. Abartılırsa gene yasaklarız 😊

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
sevdiğim kişinin bedenine girmek isterdim

Dünyaya hamgurger olarak gelseydin fit yemek kategorisine girmeye çalışır mıydın ?
Degisik bir soru 😂 Hayir oldugum neyse o olmaliyim her seyin alicisi var, sagliksiz beslenmeninde yiyicisi cok, saglikli beslenmeninde. 😊

Diyelim ki bir yas perisiyim ve onumuzdeki bir yil boyunca istedigin yasa gelmeni saglayacagim, kac yasinda olmak isterdin? Ve suan kac yasindasin?

Demileus

Kayıtlı Üye
Degisik bir soru 😂 Hayir oldugum neyse o olmaliyim her seyin alicisi var, sagliksiz beslenmeninde yiyicisi cok, saglikli beslenmeninde. 😊

Diyelim ki bir yas perisiyim ve onumuzdeki bir yil boyunca istedigin yasa gelmeni saglayacagim, kac yasinda olmak isterdin? Ve suan kac yasindasin?
Sanırım 70 yaşına gelmek isterdim,O yaşa kadar çok bilgi sahibi olucağımdan kendimi ne kadar geliştirdiğimi görmek isterdim. Şuanda 21 yaşındayım

4 ana melekten biri olmak istesen hangisi olurdun? Neden

star53

Kayıtlı Üye
Sanırım 70 yaşına gelmek isterdim,O yaşa kadar çok bilgi sahibi olucağımdan kendimi ne kadar geliştirdiğimi görmek isterdim. Şuanda 21 yaşındayım

4 ana melekten biri olmak istesen hangisi olurdun? Neden
Sanırım ben Mikail olmak isterdim. Doğa olaylarına etki edebilmesi ilgimi çekiyor.
Paranormal konulu bir filmde oynamak isteseydin hangisinde oynardın?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Sanırım ben Mikail olmak isterdim. Doğa olaylarına etki edebilmesi ilgimi çekiyor.
Paranormal konulu bir filmde oynamak isteseydin hangisinde oynardın?
Ben galiba hic paranormal guzel bir film izlememisim ya bu soruyla bunu fark ettim. 😁 Mumya paranormale giriyor galiba, Mumya olabilir.

İzledigin en iyi 3 fantastik veya paranormal film veya dizi neydi?

AuroraBorealis

Kayıtlı Üye
En sevdiklerim dizi olarak The witcher, Game of thrones,Merlin.Aslında House of dragon yayınlanıyor ama iyi yada kötü demek için sezon sonu görmek
gerek.Film olarak Yüzüklerin
efendisi,Harry potter,Hobbit,1408. inception vs vs hey bunları izlememiş
olamazsın 😊

Çocukken aklına ilk düşen felsefi soru neydi?