Alttakine Sor

Su-Jok e─čitimi - kerim ali

HiddenGhost

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
23 Haz 2022
Tepkime puan─▒
101
Her forumda klasik acilan eglence konularindan biri "alttakine sor" oyunudur. Az once gordugum bi konu bana bu oyunu cagristirdi. Hatta sanirim direk bu konuyu acmak istemis ama cevaplayanlar her soruya cevap veriyor ve soru sorma dongusu karistigi icin konunun anlasilmadigini dusundum ­čśÇ

Cevaplayan once usttekinin sorusunu cevapliyor daha sonra kendi sorusunu soruyor ve bir sonraki cevaplayan usttekinin sordugu soruyu soruyor ve o da kendi sorusunu alttakine soruyor bu sekilde oynaniyor. Cevap yazdigimizda yeni bir soru sormayi unutmayalim.

star53

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
17 Ara 2012
Tepkime puan─▒
549

Alakan

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
20 Tem 2022
Tepkime puan─▒
278
Kitab─▒ma g├Ârseller haz─▒rlad─▒m ve devam ediyorum ­čśŐ
Sorum: Duygular─▒n─▒ kontrol etmeye ├žal─▒┼čt─▒n m─▒ yoksa ak─▒p gitmesine izin mi verdin?
Kontrol etmeye ├žal─▒┼čt─▒m:cautious:
Sorum: "Belirsizlik" senin i├žin ne ifade ediyor?

HiddenGhost

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
23 Haz 2022
Tepkime puan─▒
101
Kontrol etmeye ├žal─▒┼čt─▒m:cautious:
Sorum: "Belirsizlik" senin i├žin ne ifade ediyor?
Iki sey ifade ediyor bir karar verememek, birden fazla yol ama ayni zamanda da caresizlik gibi. Digeri ise tamamen bosluk gelecek kaygim gibi.

Son zamanlar da hayatindan genel olarak memnun musun?

Mya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
25 Nis 2017
Tepkime puan─▒
2,343
Iki sey ifade ediyor bir karar verememek, birden fazla yol ama ayni zamanda da caresizlik gibi. Digeri ise tamamen bosluk gelecek kaygim gibi.

Son zamanlar da hayatindan genel olarak memnun musun?
Hay─▒r hi├žbir zaaman..
Bu aralar arad─▒─č─▒n uygun b├╝y├╝y├╝ buldun mu o ├Âzel konu i├žin ?

Ori

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2010
Tepkime puan─▒
2,473
Konu d─▒┼č─▒ olacak ama yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam bu tip oyun konular─▒n─▒n a├ž─▒lmas─▒ yasakt─▒. Yanl─▒┼č hat─▒rl─▒yor da olabilirim.

URUMHAMATAHAY─░L

Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
5 Haz 2008
Tepkime puan─▒
3,411
─░┼č
Wellness Antren├Âr/Psikolog/ Sosyolog
Bir d├Ânem s├╝rekli b├Âyle konu a├ž─▒l─▒yordu. Alt─▒na ┼čark─▒ s├Âz├╝ yaz. Alt─▒ndakinin son kelimesinden c├╝mle yap, alt─▒ndaki ┼čuan ne yap─▒yor o y├╝zden yasaklam─▒┼čt─▒k. Forum anac─▒n─▒n d─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒yordu. ┼×imdi ├Ânemi de─čil. Abart─▒l─▒rsa gene yasaklar─▒z ­čśŐ

HiddenGhost

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
23 Haz 2022
Tepkime puan─▒
101
sevdi─čim ki┼činin bedenine girmek isterdim

D├╝nyaya hamgurger olarak gelseydin fit yemek kategorisine girmeye ├žal─▒┼č─▒r m─▒yd─▒n ?
Degisik bir soru ­čśé Hayir oldugum neyse o olmaliyim her seyin alicisi var, sagliksiz beslenmeninde yiyicisi cok, saglikli beslenmeninde. ­čśŐ

Diyelim ki bir yas perisiyim ve onumuzdeki bir yil boyunca istedigin yasa gelmeni saglayacagim, kac yasinda olmak isterdin? Ve suan kac yasindasin?

Demileus

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 A─ču 2022
Tepkime puan─▒
137
Degisik bir soru ­čśé Hayir oldugum neyse o olmaliyim her seyin alicisi var, sagliksiz beslenmeninde yiyicisi cok, saglikli beslenmeninde. ­čśŐ

Diyelim ki bir yas perisiyim ve onumuzdeki bir yil boyunca istedigin yasa gelmeni saglayacagim, kac yasinda olmak isterdin? Ve suan kac yasindasin?
San─▒r─▒m 70 ya┼č─▒na gelmek isterdim,O ya┼ča kadar ├žok bilgi sahibi oluca─č─▒mdan kendimi ne kadar geli┼čtirdi─čimi g├Ârmek isterdim. ┼×uanda 21 ya┼č─▒nday─▒m

4 ana melekten biri olmak istesen hangisi olurdun? Neden

star53

Tecr├╝beli ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
17 Ara 2012
Tepkime puan─▒
549
San─▒r─▒m 70 ya┼č─▒na gelmek isterdim,O ya┼ča kadar ├žok bilgi sahibi oluca─č─▒mdan kendimi ne kadar geli┼čtirdi─čimi g├Ârmek isterdim. ┼×uanda 21 ya┼č─▒nday─▒m

4 ana melekten biri olmak istesen hangisi olurdun? Neden
San─▒r─▒m ben Mikail olmak isterdim. Do─ča olaylar─▒na etki edebilmesi ilgimi ├žekiyor.
Paranormal konulu bir filmde oynamak isteseydin hangisinde oynard─▒n?

HiddenGhost

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
23 Haz 2022
Tepkime puan─▒
101
San─▒r─▒m ben Mikail olmak isterdim. Do─ča olaylar─▒na etki edebilmesi ilgimi ├žekiyor.
Paranormal konulu bir filmde oynamak isteseydin hangisinde oynard─▒n?
Ben galiba hic paranormal guzel bir film izlememisim ya bu soruyla bunu fark ettim. ­čśü Mumya paranormale giriyor galiba, Mumya olabilir.

─░zledigin en iyi 3 fantastik veya paranormal film veya dizi neydi?

AuroraBorealis

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Eyl 2017
Tepkime puan─▒
36
En sevdiklerim dizi olarak The witcher, Game of thrones,Merlin.Asl─▒nda House of dragon yay─▒nlan─▒yor ama iyi yada k├Ât├╝ demek i├žin sezon sonu g├Ârmek
gerek.Film olarak Y├╝z├╝klerin
efendisi,Harry potter,Hobbit,1408. inception vs vs hey bunlar─▒ izlememi┼č
olamazs─▒n ­čśŐ

├çocukken akl─▒na ilk d├╝┼čen felsefi soru neydi?

Rune Okulu - kerim ali