Allahtan yol göstermesi için uygulama ?

melankolik

Kayıtlı Üye
Selamlar ,

İleriye dönük hedeflerim var bazen karamsarlığa düşüyorum bu konuyla ilgili içimde büyük bir heves azim var ama bir yandan olmaz olmaz diye bastırıyor bir yanım. Ne yapmam gerektiği konusunda bana yol göstermesini istiyorum bana Allahtan ama ne şekilde bir uygulaması formülü varmıdır ?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Selam aklıma ilk gelen şey istihare oldu. Ben de bazen gelecekle ilgili planlar yaparken birden ya kötü olursa iyi midir kötü müdür diye tereddütte kalıyorum. Sonra Allah' a sık sık şükredip hayırlısını diliyorum. Hayırsızsa bir mani ver olmasın hayırlıysa önümü aç diye dua diyorum. iyi geliyor.

nsnnsn

Kayıtlı Üye
yatsı namazından sonra 145 kere ya müheymin ya allah çekin ve gece yatarken dua edin allahım bana rüyamda göster diye.. Zamanla sezileriniz kuvvetlenecek ve rüyalarınızda görmeye başlayacaksınız. Ben bu yöntemi uyguluyordum fakat görmek istemeyeceğim şeyler görmeye başlayınca bıraktım

melankolik

Kayıtlı Üye
yatsı namazından sonra 145 kere ya müheymin ya allah çekin ve gece yatarken dua edin allahım bana rüyamda göster diye.. Zamanla sezileriniz kuvvetlenecek ve rüyalarınızda görmeye başlayacaksınız. Ben bu yöntemi uyguluyordum fakat görmek istemeyeceğim şeyler görmeye başlayınca bıraktım

Ne gibi şeyler gördünüz korkutucu olabiliyormu ?

nsnnsn

Kayıtlı Üye
ilk başta beyaz noktalar görüuordum yanımda uçuşuyorlardı zamanla bana bakan gözler görmeye başladım..