Allahin geri çevirmeyeceği en güzel herşeye gücü yetecek dua

cemtürk

Kayıtlı Üye
İş
kimya mühendisliği bölümünde okuyan üniversite öğrencisiyim
Dua çok güzel bir duaya benziyor.En yakın zamanda okuyacağım.Paylaşım için teşekkürler.:)Allah herkesin iyi dualarını kabul etsin.Allah yar ve yardımcınız olsun.Vesselam

akbal

Kayıtlı Üye
rabbim hiç bir duayı geri cevirmez zaten

focus

Kayıtlı Üye
rabbim hiç bir duayı geri cevirmez zaten

çok net bir ifade çok net.

ayrıca emek verip bizlere bu duayı yazan kardeşimede teşekkür ederim. bir zahmete girip aktarmış, ellerine saglık. Allah razı olsun.

bir ismi-azam' ı bilseydim varya, Rabbim içimden ve aklımdan geçeni sen biliyorsun daha yazmayacagım.

asb

Kayıtlı Üye
Dua çok inşallah kabul olur .burada beli bir saat ve gün var mı adet olarak ne kadar okumak gerek .

alikaka

Kayıtlı Üye
Saati,duası,geçin orda YÜCE MEVLANIN güzel isimlerininden ne kadar güzel sıfatlarını görüyoruz,bu bile insana yetiyor....

serinumara

Kayıtlı Üye
Tesadüf mü demek gerek bilmiyorum. Pek güçlü inancım yoktu, şu duaya başlayana dek.
Telefon gelsin diye niyet ettim. Daha 4. bölümde telefonum çaldı, niyet ettiğim kişiden.
"Şükür" her zaman gerekli. Ve kalp hep temiz olmalı.

Saygılar.

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar bu duayı edip duası kabul olunan arkadaslar varsa bizi bundan haberdar edebilirler mi lütfen. Sevgiyle ve mutlulukla...

Undinee

Kayıtlı Üye
Fakat ben bir şeye değinmek istiyorum.Bu sitede genellikle büyü,psişik güçler,havas ilmi filan var.Yani hem bunları yapıp hem de bu duayı okumak pek doğru olmaz bence.Ya duayı okuyun yada büyülerle uğraşmayın.Bence en mantıklısı bu.

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
Paylasim icin tesekkurler.Hic olmazsa bir kere okuyun derim.Hayirlara dua edin hakketen geri cevirmez.

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
Ben bu duayı bu sabah 04:40 da okumaya başladım okurken hiç uzunluğunu düşünmedim okudukça içim rahatladı ferahladım. Özel bir istek dilek için okumadım. Duanın sonunda Allahım sen herşeyin hayırlısını ver. dedim dua bitdiğinde saate bir baktım 05:25 bence çok tesirli bir dua ve güzel haberler gelmeye başladı. Paylaşım için teşekkürederim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Mesele duada değil gönülde bitiyor.Gönlü tamamen O'na bağlı olan içinden geçen isteği istemeye bile utanır fakat yaratan o isteğini bilir ve ona verir.Ama gönlünde en ufak bir inanç olmadan,sevgi olmadan kuru kuru duayı yüzbinlerce kez okusun yinede fayda sağlamaz.