Aldatılıyorsam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Helen96

Kayıtlı Üye
Bir ilişkim var ama sevgilime güvenemiyorum ve beni aldattığını düşünüyorum nasıl öğrenebilirim ?

Amele

Kayıtlı Üye
Beni yanlış anlamayın. Fakat parapsikolojiyi başka insanlar üstünde kullanmak yerine araştırıp sorabilirsiniz. Ki her uygulama doğrudur tutar tutmaz bi nevi şans işi... Etrafınıza bakın anlarsınız...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu konuda eğer kendiniz araştırıp öğrenmezseniz diğer yöntemler askıda kalır. fal baktırıp öğrenebilirsiniz fakat ben fal baktırdım sen beni anlatıyormuşsunuz diyeceksiniz. ya da bakan falcı çok iyi değilse sizi yanlış yönlendirebilir. bu konuda daha önce aldatılan ya da çevresinde olan ve bunu nasıl fark edip ortaya çıkaran arkadaşlar cevap yazarsa daha yönlendirici olur.

Keira

Moderator
Bu konuda uzman sayılırım. :) Aldatıldığımı hissediyorum ama bunu karşımdakine durusezilerime güveniyorum, beni şu boylarda şu tende biriyle ya da şu arkadaşınla aldatıyorsun diyemiyorum. Çünkü karşı tarafa göre elle tutulur kanıtlar gerekiyor. Aldatıldığımdan %100 emin olduğum için bende hem kendimde hem de çevremdeki arkadaşlarım ilişkilerinde karşı cinsi gözlemlemeye başladım. En çok söylenen yalanları sıralayayım size;
1. Aldatan her erkek şu cümleyi söyler. "Beni başkalarıyla kıyaslama ben birisini aldatacak kadar karaktersiz değilim." Bu cümleyi kuran karşı cins karşı tarafı uyuttuğunu düşünen en zeki! aldatan karşı cinstir. :)
2. Telefonda konuştuğu kişiyi "Kuzenimdi, en yakın arkadaşım yaaa ben ona hep telefonda hayatım derimm inanmıyorsan ara ama aradığında doğru söyledğimi görüp bana güvenmediğin için bu ilişki biter." O kuzen ya da arkadaş denen kişiyi arayın sevgili üyeler, çünkü bu blöf en çok kullanılan blöflerdendir. O kişiyi mutlaka arayın. Karşınıza bir kuzen ya da kanka değil, sizi aldattığı kişi çıkacaktır. :)
3. Sizi saçma sapan nedenlerden dolayı kısıtlıyorsa, markete bile gitseniz burnunuzdan getiriyor, devamlı sizin onu aldattığınızı ya da aldatacağınızı söylüyorsa evet sevgili üyeler kişi kendinden bilir hesabı, kesinlikle sizi aldatıyordur.
4. Bir başka popüler yalan ise "Bu ara ailevi-psikolojik sorunlarım var bunalımdayım. Seni çok seviyorum, üzmek istemiyorum o yüzden bir süre ara verelim. Sorunlarımı çözünce yeniden başlarız. Lütfen anlayışlı ol." Bu yalanın türkçe meali şudur sevgili üyeler: "Bir kızla tanıştım, onunla bir süre takılmak istiyorum. Eğer onla daha iyi zaman geçirirsem seninle bir daha olmayacağım ama umduğum gibi gitmezse bu ilişki sana yeniden dönerim o yüzden açık bir kapı bırakmak istiyorum. Sen beni bekle tamam mı şeker?"

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Aklıma geldikçe eklerim. Sevgi ve ışıkla.. :)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Sevgili Helen, sevgili Keira' nın düşüncelerine ek olarak ilave etmek istediğim nokta, bir ilişki içinde olmak demek, zaten iki tarafın da birbirlerini az çok tanımaları yani ''huyunu suyunu'' biliyor demektir. Bu ortak noktalardan yola çıkarak ve bir güven temeli atarak genelde insanlar bir ilşki içine girerler. Şuan ki durumunuz ile alakalı olarak sende partnerına karşı üzücü bir güvensizlik hissi doğmuş. Helen, konu ikili ilşkiler söz konusu olduğunda genel olarak dışarıdan hiçkimse sizin içinde bulunduğunuz ve yaşadığınız tecrübenin sebep ve boyutunu tam olarak size söyleyerek ne yapmanız gerektiği hakkında size rehberlik yapamaz. Bu sayın Urum'un da belirttiği gibi ya spekülasyonlara ve ilişkinin daha da kötüye gitmesine yada sizde büyük bir evham yaşamanıza sebep olabilecek ki buda sizin psikolojik olarak kısır bir döngü ile karşılaşmanıza yol açabilir. Bu yüzden size kendi şahsi tavsiyem; eşinizi en iyi tanıyan biri olarak sizin, bazı gözlemlerde bulunarak, eşinizin verdiği sinyalleri fazla abartıya vurmadan mantık çerçevesinde değerlendirmeniz. Çünkü bazen duygular ile hareket etmek, bizleri yanıltabiliyor ve yanlış kararlar almamıza sebebiyet verebiliyor.

Bu sinyaller ne olabilir örneğin?

1- Eşinizin yakın zamanda size karşı davranışlarında meydana gelen değişiklikler (gereğinden fazla sizinle ilgilenmeler, gereksiz yere hediyeler vermeler, size seni seviyorum demelerinde azalmalar...)
2- Küçük gereksiz konularda tartışmaların büyütülmesi belki de kapıyı vurarak dışarı çıkmalar.
3- Arada bir küçük sohbetlerde örneğin eşin diğerine ''...aramızda bir gün ilişkimiz bitse bile yine senin arkadaşın olarak kalmayı isterdim'' gibi sözleri.
4- Beraberliğinizde gözle görülebilir soğuk bir havanın etkili olması.
5- Eşinizin belki de muzik ve giyiminde gözle görülebilir değişiklikler...
6- Kapalı kapılar arasında gizli telefon yada sms görüşmeleri. Bilgisayarda daha fazla sosyal sitelerde zaman geçirme ve sorulan sorulara bahaneler üreterek mantıksız bahaneler ile gelmek v.s...

Bu ve benzeri sinyalleri örnek olarak değerlendirebilmeniz açısından ele aldım... Unutmamanız gereken nokta, burada tekrar altını çizerek belirtmek isterim ki, bu belirtilere takılıpta spekulasyonlar yapmakta doğru değil, çünkü şuan burada yüzlerce maddeler halinde bu ve benzeri sinyaller sıralayabilirim psikolojik kalıplarda ama bu demek değildir ki burada sıralanan davranışlar tam da sizin eşinize uyacak veya uyuyor.
Siz eşinizi en iyi tanıyansınız ve birbirlerinize gönderdiğiniz sinyal ve mesajlarıda en iyi değerlendirebilecek konumda olan da tek sizsiniz...

Umarım ilşkinizde istediğiniz güzellikleri bulursunuz.
İyi Forumlar!

Helen96

Kayıtlı Üye
Benimde hislerim çok kuvvetli hissediyorum ama dediğiniz gibi elle görülür kanıtlar gerekiyor ve aldatıldığımı söyleyenler oldu söyleyenler de beni seven kişiler oldukları için kulak asmadım. onu dışar da yakaladım tabii yalan söyledi ama kanıtım olmadığı için susmak zorunda kaldım ve onu yalan söylediğini söylediğimde ben suçlandım... fala baktırdım evet görüştüğü birinin olduğunu söylediler hatta isim bile verdiler ilk sorduğumda başka ikinci sorduğumda başka isim söylendi. daha öncede baktırdığımda çok emin bir şekilde aldatıldığımı söylediler.. ayrılmak istiyorum ne kadar sevsem de ama bunu ortaya çıkartamıyorum bu yüzden zorlanıyorum :(

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bir erkek olarak hemcinslerimin aldatırken nasıl davrandıklarını söyliyeyim:

1) İlk etapta hiç olmadığı kadar hediyeler alır ve ilgilenir siz şüphelenmeyin diye.

2) İkinci etapta diğer kıza daha çok bağlanır ve sizi soğutmak ister,uzak durur,kavga eder.

3) Dahada ilerledikçe kavgalar artar,en ufak şeyde kavga edip telefonunu kapatır,sizinle mümkün olduğu kadar en az şekilde konuşmaya çalışır.

4) Bağırma. Kavgalarda size bağırır,bağırarak suçunu bastırmaya,üst çıkmaya çalışır.

5) Çelişkili cevaplar verir ve alakasız cevaplar. Nerdeydin sen? dersiniz nasıl yani nerdeydim? diye yanıtlar verir.

6) Siz aldatıyor musun diye sorunca 'yuh ya beni bununla bile suçluyorsun. yazık! ben seni o kadar severken sen beni neyle suçluyorsun,hiç güvenmiyorsun bana bence bu ilişkiyi bitirelim' şeklinde yanıtlar verir.

Bu yazdıklarım gerçekleşiyorsa tereddüt etmeyin çünkü bunları bizzat yakınımda aldatan birisinden gözledim.

Helen96

Kayıtlı Üye
Henüz eşim değil ama sebepsiz yere kavgalar ve soğuk davranışlar orta da ama bu davranışlardan da emin olamıyorum çünkü bazen çok yakında olabiliyor. güvenimi sarsan en büyük olay onu dışarda yakalamamdı ve yalan söylediği ortaydı..

Keira

Moderator
Karşı taraf sizi paranoyaklıkla suçlamasın, düzgün şekilde kanıtlayarak ayrılayım istiyorsunuz. Ben ve Ambriel size belirtileri anlattık. İlişkinizi irdelerken tavsiyelerimiz size yardımcı olacaktır ve içinizi ferah tutun ve Meleklerinize dua edin. Şu şekilde bir dua edebilirsiniz: "Başmelek Uriel ve meleklerim ışığınızla lütfen ilişkim hakkında görmem gereken sorunları ve gerçekleri bana gösterin." Yardımı dokunacaktır.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yaşadığımız zamandan kaynaklı kötü düşünceler düşünmekteyiz her şeye bakış açımız hiç olmadığı kadar kötü iyi bakmıyoruz çünkü artık her şey yaşanılır duruma geldiği için ki sizde bundan kaynaklı kötü düşüncelere itmiş olabilirsiniz kendinizi. Aranızda kavga tartışma anlaşmazlık olabilir ya da başka şeyler bunları yaşıyorsanız diye sizi aldattığını düşünmeyin. Ne kadar size bunları söylemiş olsamda bende sezgici bir insanım sezgilerimin düşüncelerimin bakış açımın beni yanıltmayacağından eminim. Ama tabi bu başkalarında nasıldır bilemem ve sezgilerle yola çıkmakta ne kadar doğrudur bilemem ama ben bana göre doğru yaptığım düşüncesindeyim. Eğer gerçekten aldatılıyorsanız onu yakalamanızda mümkündür. Telefonunu kurcalayın en çok hangi numaralarla görüştüğüne bakın. Erkek ismiyle kayıtlıysa bile çok görüştükleri inanmayın arayın erkek sesi çıkarsa kapayın. Nette bütün şifreli faceydi ya da skpydi gibi şeyleri kurcalayın pc kurcalayın Bütün gün napıyor ne diyor biliyorsunuzdur. bilmiyorsanız bilin. onu takip edin ona haber vermeden yanına gidin sık sık napıyorsan ne ediyorsun diye ara ama tabi bunları kuşku çekerek yapma. Sonra sana aldatıyor diyenlerden kız ismi isteyin o kızları arastırın ne var ne yok öğrenin. ŞÜPHE ETTİĞİNİZ ne varsa üzerine gidin netleştirin konuyu. Sakın ona senden şüpheleniyorum vs demeyin bu ilişkinize zarar verebilir. Kendi kendinizce öğrenmeye çalışın.

Helen96

Kayıtlı Üye
Hepinize çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Mimikler, özellikle gözler kendini cidden ele veriyor. Sizinleyken keyif almadığını hatta belki sıkıldığını hissedebilirsiniz. Hem gözlerinde donukluk hem de gülümserken dudaklarında yapmacık bir gerginlik sezersiniz.

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Sevgilinizin yakın çevresiyle ve sırlarını paylaşması muhtemel arkadaşlarıyla arkadaşlıklarınız olsun.Arkadaşlarıyla samimi dostluğunuz olursa sevgiliniz hakkında bazı bilgilerde alabilirsiniz onlardan.İsteyerek olmasa bile sohbet anlarında sevgilinizin bazı durumlarını ele verebilirler.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
"Ben bir kadınım ve aldatıldığımı hissediyorum. Hem de bir değil birçok kişiyle. Evet, sana güvenmiyorum çünkü hal ve hareketlerin beni bu noktaya getirdi. Bu ilişki böyle devam edemez. Sonuçta boş bir paranoyaya takılmış olma durumunu, hatta seni tamamen kaybetmeyi göze alıyorum. SON 3 AYLIK DETAYLI FATURANA BAKMAK İSTİYORUM! ANLIYOR MUSUN?" dedim. Baktım. Gördüm. Öğrendim. Nokta.

linetim

Kayıtlı Üye
yazmadan duramadım..bence fal baktırmayın yada aldatılıp aldatılmadığınızı öğrenmeye çalışmayın. yanlış anlaşılmasın razı olun demiyorum, bu enerji size çok ağır gelip, günlük rutin sakinliğinizi bozar. Üstelik bir soru sormak, 1den fazla cevaba hazır olmayı ister, tüm cevaplara hazırsanız, ilişkiniz hakkında bu soru ile değişmeyecek bi cevabınız vardır muhtemelen.neyse belirtileri gayet iyi analiz etmiş arkadaşlar, benimde önerim ilişkinizi bir adım ileri götürecek bişey yapmanız, yaşınız müsaittir değildir bilmiyorum, söz,nişan,ortak bir iş gibi bi fikirle giderseniz sizle ilgili samimi hislerini yoklamış olursunuz, bakarsınız bi adım daha ilerlemişsiniz, ne şiş yanar ne kebap..o kadar basit yaşıyoruzki bazen bu özenli uygulamalar,harcanan saatler, yaradana müracatlar fazla özel oluyor gördüğümüz muamele düşünülünce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...