Aileden Alkol içen birine maji yapılır mı ?

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Kendi iradesi ile bırakmak istemediği için. Yapacağınız her işlem özgür iradeye müdahale. Yapanın da yapılanın da karmasina olumsuz etki.
Hocam konuyla alakası yok ama hazır sizi görmüşken sorayım bi oğlum var büyük olan bide kızım kızım küçük olan sürekli ağlıyor hiç bir şekilde ikna edemiyoruz 24 saatin 20 saatini ağlıyarak geçiriyor doktorlara da götürüyoruz 4 5 aydır herhangi bir sağlık problemi yok yapılabilecek birşey var mıdır ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam konuyla alakası yok ama hazır sizi görmüşken sorayım bi oğlum var büyük olan bide kızım kızım küçük olan sürekli ağlıyor hiç bir şekilde ikna edemiyoruz 24 saatin 20 saatini ağlıyarak geçiriyor doktorlara da götürüyoruz 4 5 aydır herhangi bir sağlık problemi yok yapılabilecek birşey var mıdır ?
Hiç bir fikrim yok

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Kendisi babam olur ve sürekli alkol kumar hiç eksik olmaz benim çocukluğumdan beri anneme çok kötü davranır çok üzer onu ama gene de benim babam yani okadar da kötü huyu olsa yine seviyorum yani yapmak istediğim işlem kötü bi işlem değil sadece böyle alkolden kumardan uzak dursa annem ile araları iyi olsa iyi olmadan kastım yani bu kötü alışkanlıkları bırakıp güzel bi aile olsa forumda bi kaç konu okudum alkol içene hiç bir şekilde tutmaz diyenler felan var buna bi çözüm varsa çok iyi olur çünkü annem çok çekti.
Alkol içi basit yöntem var buranın kural gereği yazamıyorum alkol su gibi içen babanın evladıydım sizi o kadar çok iyi anlıyorumki .alkolü kim icat etmişse yerinde yatmasın.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Eski sevgilim alkol alınca bir seri katile dönüşüyordu. Tam bir ruh hastası psikopata dönüşüyordu. Kıskançlıktan beni camdan aşağı atacaktı. Neler yapmadı ki. Ayılınca sanırsınız dünyanın en medeni adamı. Anlatamıyordum. Dedim bizim taraf da trakyalı içen mezara kadar içiyor hatta mezarına şişe bile gömüyorlar. Herneyse, dedim ya biri öldürecek bunu ya da kendi başını yiyecek ki kendisi amerika da isimsiz alkolikler derneği bile görmüş biri. Fena içici. Sonra bu korona aşılarından bir perikardit oldu kahve bile içemiyor artık:D Ben ölene kadar derdim de bazen hayatta böyle şeyler olabiliyor. Gerçekten birine büyü yaptırtın. Cehennemi burada yaşıyorsunuz zaten.

Şiron

Kayıtlı Üye
Kendi iradesi ile bırakacağını hiç düşünmüyorum bunları yaparken zevk alıyor gibi çünkü.
Bence 'düşünmüyorum ' Eki ile bile olumsuzu davet ettiniz. Size maji uygulamasından daha çok Retro'nun söylediklerini genel geçer değilde. Düşünerek tekrar okumanızı tavsiye ediyorum. Namaz kılan bir anne enerji kaynağı. Siz ise idrak eden olun. Bazı kötücül enerji resimlerini araştırırken. Kumar vs bu tarz şeylere sebebiyet veren bir enerjinin varlığını gördüm. Herşeyin başı temeli analiz edip iyi niyet tohumlarınızı ekmenizdir. Kökten gelen bir durum babanızın yolculuğunu etkiliyor olabilir. Bunlar adına evrenden açılımlar istemeniz daha iyi en azından yola nereden başlayacağınızı zaman size öğretme fırsatı verirdi. Dua edin , düşünün ve olumsuz kalıpların döngüsünde döndükçe durmayın. Karma büyüdükçe enerji bir gün patlar diğer arkadaşların babasının başına gelen yorumlar ise örnek bence. Buna.