Aileden Alkol içen birine maji yapılır mı ?

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Kendisi babam olur ve sürekli alkol kumar hiç eksik olmaz benim çocukluğumdan beri anneme çok kötü davranır çok üzer onu ama gene de benim babam yani okadar da kötü huyu olsa yine seviyorum yani yapmak istediğim işlem kötü bi işlem değil sadece böyle alkolden kumardan uzak dursa annem ile araları iyi olsa iyi olmadan kastım yani bu kötü alışkanlıkları bırakıp güzel bi aile olsa forumda bi kaç konu okudum alkol içene hiç bir şekilde tutmaz diyenler felan var buna bi çözüm varsa çok iyi olur çünkü annem çok çekti.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hayır tutuyor. Alkol da alsa madde de kullansa. Fark etmez yani hayat tarzı ne olursa olsun. Ama şeytaniların kullanıldığı büyüler tutar. Buradaki varlıksız rituelleri bilmiyorum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kendisi babam olur ve sürekli alkol kumar hiç eksik olmaz benim çocukluğumdan beri anneme çok kötü davranır çok üzer onu ama gene de benim babam yani okadar da kötü huyu olsa yine seviyorum yani yapmak istediğim işlem kötü bi işlem değil sadece böyle alkolden kumardan uzak dursa annem ile araları iyi olsa iyi olmadan kastım yani bu kötü alışkanlıkları bırakıp güzel bi aile olsa forumda bi kaç konu okudum alkol içene hiç bir şekilde tutmaz diyenler felan var buna bi çözüm varsa çok iyi olur çünkü annem çok çekti.
Sizinde üzerinizde ağir travmalar ve yıkımlar var sanırım.Zaten bu tür ilimlere genelde böyle başlanır.Sistem çıkmaza sokar veya Metafizik alemden beslemeni ister.Daha önce resimden gördüm kadarıyla biraz üstünuzde yatkınlık var bu konulara.Dogru yoldasınız.Ama bu tür şeyler dua ile geçer.Yaraticiya teslim olmanız gerekiyor.İbadetler ve dualarla düzene girer herşey.Duanin enerjisiyle olan şeyler yeniden şekil alır.Boyle konuları araştırın.Yaradana sinin ki o zaten belki sizin sığınmaniz için sizi bu sınavlardan geçiriyor.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Sizinde üzerinizde ağir travmalar ve yıkımlar var sanırım.Zaten bu tür ilimlere genelde böyle başlanır.Sistem çıkmaza sokar veya Metafizik alemden beslemeni ister.Daha önce resimden gördüm kadarıyla biraz üstünuzde yatkınlık var bu konulara.Dogru yoldasınız.Ama bu tür şeyler dua ile geçer.Yaraticiya teslim olmanız gerekiyor.İbadetler ve dualarla düzene girer herşey.Duanin enerjisiyle olan şeyler yeniden şekil alır.Boyle konuları araştırın.Yaradana sinin ki o zaten belki sizin sığınmaniz için sizi bu sınavlardan geçiriyor.
Annem 5 vakit namaz kılar yıllardır kendimi bildim bileli yıllardır dua ediyor düzelmedi hiç bir şekilde duaya ibadete inanmadığımdan değil yanlış anlaşılmasın ama babam hep böyle yıllardır anneme çok çile çektirdi genede ben ne kendi ailemden birine nede başka birine kötü huylu bi işlem yapamam yapmam bi hocaya gitmiş annem 15 yıl önce 40 yaşına geldiğinde düzelicek demiş hoca 50 oldu hala aynı teşekkür ederim. Beni anladığınız için bide birşey sorabilirmiyim resimden yatkınlık var anladım demişsiniz nasıl olduğunu anlıyamadım eski profil resmimdenmi

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Hayır tutuyor. Alkol da alsa madde de kullansa. Fark etmez yani hayat tarzı ne olursa olsun. Ama şeytaniların kullanıldığı büyüler tutar. Buradaki varlıksız rituelleri bilmiyorum.
Teşekkür ederim bilginiz için. ama şeytani bir işlem istemiyorum dediğim gibi bir işlem olabiilirse bilen birisi varsa sevinirim

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Annem 5 vakit namaz kılar yıllardır kendimi bildim bileli yıllardır dua ediyor düzelmedi hiç bir şekilde duaya ibadete inanmadığımdan değil yanlış anlaşılmasın ama babam hep böyle yıllardır anneme çok çile çektirdi genede ben ne kendi ailemden birine nede başka birine kötü huylu bi işlem yapamam yapmam bi hocaya gitmiş annem 15 yıl önce 40 yaşına geldiğinde düzelicek demiş hoca 50 oldu hala aynı teşekkür ederim. Beni anladığınız için bide birşey sorabilirmiyim resimden yatkınlık var anladım demişsiniz nasıl olduğunu anlıyamadım eski profil resmimdenmi
Vallahi bende babam çok büyük sorunlar yaşadım.Bunlar sınav.Allah istemediği sürece geçmez.Hz.İbrahim babası kafirdi düzelte bilse o düzeltirdi.Sabretmekten ve dua etmekten başka çare yok.
Evet eski resime bakınca ben öyle hissettim.

Retro

Kayıtlı Üye
Annem 5 vakit namaz kılar yıllardır kendimi bildim bileli yıllardır dua ediyor düzelmedi

Allah varsa namaz varsa sorun yok. Annenin namazı birçok kendine müslüm diyenin namazından çok bile daha makbul olur. Baskı altında kılınan namazı sonradan mumla arayacak hale bile gelebilir. Duaları kabul olmuyorsa annen de kendi karmasını hızla temizliyordur babana sabır göstererek. Süreç anca müslümanın lehine işler çünkü.

Herşeyde bir hayır var. Herşey 4 işlem değil. Çok daha karmaşık hesaplamalar ve geçmişte kalmış alacaklıların uzantıları var üstümüzde. Farkında bile değiliz.

Ama bu dünyada tüm dualar kabul olur. Yani her kadir gecesinde (yani kader gecesinde) yıllık kırılma noktalarının şiddeti hesaplanır. Hayat baştan sona aynı düzende gitmez. Düzen sürekli yeni hal alır. Bu değişimlere de uzun süredir ettiğimiz dualar mana aleminde tüm kapladığı tekrarları ile adeta devleşen bir şekilde, kadersel kırılmalara denk getirilerek en doğru zamanda ecirlerimiz verilir. Bu sistemin maç daha bitmeden oyuncu ve taktik değişikliklerine inanmak ve formda kalmak gerek.

Dua bazen de bir fidanı sulamak gibidir. Doğru tezahür zamanı geldiğinde tüm kalpten birikmişinin ne kadar olduğuna bakılır. Bir mal alırken bile para biriktiriyorsun. Bazı şeyler için de dua biriktirmek gerek.

Son düzenleme:

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Dua ile olacak iş değil. Kişinin kendi iradesiyle bırakmak istemesi lazım ki bu bile yeterli değil. Bazen destek alan insanlarda bile yeniden dönüş olabiliyor karanlığa düştüklerinde. Direkt iradesine veya iradesizliğine mi demeliyim buna etki etmek gerekiyor ve ben zaten böyle iradesiz birinde büyünün tesirinin daha kolay olacağının kanaatindeyim. Siteyi biraz kurcalarsanız birinin bununla alakalı bir çalışması vardı diye hatırlıyorum. Profil fotoğrafında yeşil bir cadı vardı, eski kullanıcı da adını hatırlayamadım. Bunun dışında semboller kısmını kurcalarsanız oralarda da kendi formüllerinizi oluşturabilirsiniz diye düşünüyorum yine.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Dua ile olacak iş değil. Kişinin kendi iradesiyle bırakmak istemesi lazım ki bu bile yeterli değil. Bazen destek alan insanlarda bile yeniden dönüş olabiliyor karanlığa düştüklerinde. Direkt iradesine veya iradesizliğine mi demeliyim buna etki etmek gerekiyor ve ben zaten böyle iradesiz birinde büyünün tesirinin daha kolay olacağının kanaatindeyim. Siteyi biraz kurcalarsanız birinin bununla alakalı bir çalışması vardı diye hatırlıyorum. Profil fotoğrafında yeşil bir cadı vardı, eski kullanıcı da adını hatırlayamadım. Bunun dışında semboller kısmını kurcalarsanız oralarda da kendi formüllerinizi oluşturabilirsiniz diye düşünüyorum yine.
Bu arada yapacağınız işlemin iyi mi kötü mü olduğuna bu şekilde karar veremezsiniz. İyi sandığınız şey gerçekten iyi mi bilemezsiniz. Bu kadar iyicil ve masum bakmamak gerektiğine inanıyorum bu tarz şeylere.

Merdut

Kayıtlı Üye
Bazı havas uygulamaları var bağımlılıklar üzerine. Akşama doğru müsait olduğum bir vakit paylaşım yapmaya çalışırım.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bu Dua ile Anneninle Babanın kalblerini birbirine sevgi ihsan etmesi için okuyabilirsin...İkinci fotoğrafda ibni yazan yerde sırasıyla Örnek;Fatma oğlu Mehmet ile Ayşe kızı Hatice şekilde oku.O kişinin kalpleri birbirine ısınır.
IMG_20230410_134756.jpgIMG_20230410_134823.jpg

Merdut

Kayıtlı Üye
Dua ile olacak iş değil. Kişinin kendi iradesiyle bırakmak istemesi lazım ki bu bile yeterli değil. Bazen destek alan insanlarda bile yeniden dönüş olabiliyor karanlığa düştüklerinde.
Bağımlılıklardan kurtulmak gerçekten çok zor. 1 sene psikiyatri, 1.5 sene psikoterapi gördüm ve sonuç; son 1 aydır tekrar psikiyatriye başlamış bulunmaktayım. Peşinden gelen psikoz ve atipik OKB teşhisi de cabası. İnsanı yoruluyor fazlasıyla.

Retro

Kayıtlı Üye
Cüneyt Arkın da alkol bağımlısıymış. İçip içip karısını dövermiş. Sonraki gün de sete gidermiş.
Tipik bir yeşilçam sendromu. Ünün bitti mi bitecek mi kaygısı, gerçek hayatta seni her görenin senden bir Battal Gazi ses tonunu beklentisi vs vs.. Sürekli bunalıma giriyormuş..

Birgün karısı o dönem için pahalı sayılabilecek bir yönteme başvurmuş. Cüneyt Arkın birgün eve sarhoş geldiğinde hal ve hareketlerini videoya çekmiş.

Ayıkken son derece mantıklı hareket eden biri olduğu için de (sonuçta yönetmen ve yapımcı da) kendi sarhoş hallerinin videolarını görünce daha o gün alkolu bırakmış. Kendi anlatması bu.

Sonuç : bazen sorunlar hafifletilmeye çalışılarak değil, süreci körükleyerek çözülür. Babanın alkollü olmasından kaynaklanacak ve kendinden utanmasını veya pişman olmasını sağlayacak bir duruma düşmesi için bir kırılma talep edebilirsin.

Benim babam da çok içerdi ama bir anda bıraktı. Ne olduğunu anlatmiyim. Babamı bir daha o düştüğü durumda görmek istemem.

Son düzenleme:

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Ben de bildiğimden değil bir tanıdıgıma yapılıyor ve tutuyor. O nedenle söyledim. Ya Hadi esmasını çekin.
Teşekkür ederim.
Dua bazen de bir fidanı sulamak gibidir. Doğru tezahür zamanı geldiğinde tüm kalpten birikmişinin ne kadar olduğuna bakılır. Bir mal alırken bile para biriktiriyorsun. Bazı şeyler için de dua biriktirmek gerek.
Teşekkür ederim verdiğiniz değerli bilgiler için.
Bazı havas uygulamaları var bağımlılıklar üzerine. Akşama doğru müsait olduğum bir vakit paylaşım yapmaya çalışırım.
Çok sağ olun bekliyor olacağım sizi.
Bu Dua ile Anneninle Babanın kalblerini birbirine sevgi ihsan etmesi için okuyabilirsin...İkinci fotoğrafda ibni yazan yerde sırasıyla Örnek;Fatma oğlu Mehmet ile Ayşe kızı Hatice şekilde oku.O kişinin kalpleri birbirine ısınır.
Ekli dosyayı görüntüle 2643Ekli dosyayı görüntüle 2644
Siz de çok sağolun deniyeceğim bunu biyerde daha görmüştüm inşallah yarar.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Sonuç : bazen sorunlar hafifletilmeye çalışılarak değil, süreci körükleyerek çözülür. Babanın alkollü olmasından kaynaklanacak ve kendinden utanmasını veya pişman olmasını sağlayacak bir duruma düşmesi için bir kırılma talep edebilirsin
Dedikleriniz doğru ama bunun babam da işe yarayacağını düşünmüyorum gerçekten.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Kendi iradesi ile bırakacağını hiç düşünmüyorum bunları yaparken zevk alıyor gibi çünkü.