Adet Kanı ile Yapılan Uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

La-edri

Kayıtlı Üye
bu varliklar ile temas halinle olan insanlar yani buyuculer bu varliklar tarafindan rahatsiz edilmezmi ??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu varliklar ile temas halinle olan insanlar yani buyuculer bu varliklar tarafindan rahatsiz edilmezmi ??
İşini bilmeyip rahatsız edilen ve hayatı alt üst olan %90'lık bir kesim var evet. Hem kendilerinin hem de işlem yaptıkları kişilerin başını yakıyorlar.

ask melegi

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüyü yaptırmak istiyorum.yapabilen arkadaşlar varsa özelden msjla iletişime geçelim lütfen yardımlarınızı bekliyorum

aswang

Kayıtlı Üye
Ben bir kaç şey duydum ama işte idrar içirilmesi gerekiyor veya ayetel kürsü okunması gerekiyor diye.Varlıkları ben nerden bulayım:S

Ne!! İdrar içirilmesi gerekiyor derken ? Büyü bozulsun diyemiymiş bu ?
Birde üstüne çok değerli bir sure okunacakmış öyle mi? !!
Pes doğrusu söyleyecek bir şey bulamadım bunu duyduğunuz kişilere.
Kesin uydurmadır. Nasıl bir mantıktır bu anlamadım. Hayır yani Ayet'el Kürsi'nin orada ne işi var anlamış değilim. Sinirlendim..
Varlıkları siz bulmuyorsunuz, bu işte uzman kimselerden yardım alıyorsunuz, onlar aracılığıyla büyü etkisiz hale getiriliyor.

La-edri

Kayıtlı Üye
İşini bilmeyip rahatsız edilen ve hayatı alt üst olan %90'lık bir kesim var evet. Hem kendilerinin hem de işlem yaptıkları kişilerin başını yakıyorlar.

... iyide buradan ögrenip yapanlarin cogunun bir bilgisi yada uzmanligi yok sanirim, sorun teskil etmezmi ??

bendeniz

Kayıtlı Üye
Bu büyünün tam tarifini gönderecek biri yokmu? özelden PN

La-edri

Kayıtlı Üye
bu uygulamayi bayan hep kendisimi yapar,yada baskasi bir bayanin istegi disinda böyle bir uygulama yapabiliyormu ? o nasil olacak diye soracak olursaniz..bilmiyorum büyüyü yapan herseyi göze alir herhalde,mesela bir kadin kizinin sivisi ile büyü yaptirabilirmi,yoksa sivinin sahibinden baskasi yapamazmi??

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
bu uygulamayi bayan hep kendisimi yapar,yada baskasi bir bayanin istegi disinda böyle bir uygulama yapabiliyormu ? o nasil olacak diye soracak olursaniz..bilmiyorum büyüyü yapan herseyi göze alir herhalde,mesela bir kadin kizinin sivisi ile büyü yaptirabilirmi,yoksa sivinin sahibinden baskasi yapamazmi??
Kendi yapacak. Hiç olur mu başkasının yapması. Ritüelin geneli tamamen kişiye ait.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Büyü okulu mu =)) Nerde bu büyü okulu?

Biz sizi sizden fazla düşünmek zorunda olduğumuz için, daha emeklemeden koşma isteklerinizi karşılamayız. İşte bu bir okul felsefesidir. Bunu göremiyorsanız veya bundan memnun değilseniz yapabileceğimiz bir şey yok.

Bu büyünün tam tarifini gönderecek biri yokmu? özelden PN
İlk sayfalardaki uyarıları okumuyor musunuz? Bu ne cesaret? Hayatınızda kaç kere varlık deneyiminiz oldu ve kaç kere bilinçli maji ile uğraştınız? Bazılarınızın bu uç majilerle alakalı kendine güveninize hayranım ama aynı oranda da üzülüyorum. Ancak ve ancak tehlikeleri ve gerçekleri iki şey unutturur: Biri kör hırs, biri cehalet. İkisinin de kimsede olmamasını dilerim.

bendeniz

Kayıtlı Üye
Özelden bu tür bilgi alışverişleri yasaktır! Kural okumuyor musunuz? Ayrıca, bu tür eksik büyülerin tam tarifi de verilmiyor.

Tam tarif vermek yasak pm yasak verilen formüller eksik. Ve verilen formüllerde var urümün vermis oldugu onlarda mi eksik. Bir kimse birsey ögrenmek istediginde mutlak onu sonunda bulur uygular veya uygulamaz sahsa kalmis. Burasi bir büyü okulu ise neye birseyler ögrenmemize izin verilmiyor. Ögrenmek istemeyen böyle forumlari girip bakmasin demekki birseyler ögrenmek isteniliyor. Izin verinde ögrenelim yapariz yapmayiz o da bizde kalsin.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Tam tarif vermek yasak pm yasak verilen formüller eksik. Ve verilen formüllerde var urümün vermis oldugu onlarda mi eksik. Bir kimse birsey ögrenmek istediginde mutlak onu sonunda bulur uygular veya uygulamaz sahsa kalmis. Burasi bir büyü okulu ise neye birseyler ögrenmemize izin verilmiyor. Ögrenmek istemeyen böyle forumlari girip bakmasin demekki birseyler ögrenmek isteniliyor. Izin verinde ögrenelim yapariz yapmayiz o da bizde kalsin.
Biz burada ne yapıyoruz henüz anlamış değilsiniz belli oldu. Siz önce bu büyülerin var olduğunu bilin, nasıl ve ne şekilde yapıldığı hakkında fikriniz olsun ki kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. Enerji çalışmaları yapıyoruz; katılın ki konuda ilerleyip uzmanlaşma yoluna adım atın. Üyelerimizin varlıklarla alakalı bilgisini, enerjileri tanıyıp tanımadığını, başına bir sorun geldiğinde ne yapacağını bilip bilmediğini bizler tek tek tayin edemeyeceğimiz gibi, olası tehlikelerin önüne geçmeliyiz; bunun için de şifreli gruplar kurduk. Azmeden herkes, nasıl olsa herşeyi öğrenecektir. Sizin gibi başta kaybedenler hariç.. Sevgiler..

origanum

Yönetici
Bu öğretide hiçbir zaman diğer bilim dalları gibi al sana kitap defter deyip de ders verir gibi öğretilmez. Hele sıfırdan başlayan ve daha majisyen adayı bile sayılmayan kişilerle asla bilgi paylaşımında bulunulmaz. Çırak ustadan görerek öğrenir, asla tek tek anlatıp da öğrenim olmaz. Çıraklık dönemindeki kişiler burada verilen eksik paylaşımları alır, ustasından görerek edindiği bilgileri de kafasında derler ve kendine has bir metod oluşturur. İşin hiç bir yerde söylenilmeyen özü budur. Her majisyen kendine göre çalışan bir yöntemi uygulamak zorundadır, bunu eskileri deneyerek ve kendinden birşeyler katarak sentezleyerek yılların tecrübesiyle bulur. Esas bilgi edinme şekli ise astral katlardaki varlıklardan majisyenin kendisi+yapacağı işler ve o varlığın enerjisinin birleşimine has bir tarifin o majisyene o varlık tarafından özel olarak verilmesi tarzıdır. Ama varlıklarla her iletişim kuran kişiler bile bilgi alamayabilir ömrünce. Bunu yapabilenler çok değerli üstatlardır.
Şimdi bilgiyi ne sıfatla istediğinizi bir düşünün.

bendeniz

Kayıtlı Üye
Siz beni biraz yanlış anladınız galiba. Benim gayem bunun nasil yapıldığını ögrenmemin sebebi özetle söyle anlatayım: Regl'e yapılan büyünün sonuçta tutması ve bu şahısın okumalarr vs bilmemesi aynı zamanda varlıkları nasıl harekete geçimesi bunlar olmayınca bir taraftan varlıklardan söz ediyoruz ama şöyle bir baktığımda vefkler tılsımlar hadim varlıklarla çalıştırılıyor bir kişi onlara hükmedemiyorsa bunları çalıştırmak mümkün olmuyor.
Burda özellikle bazı üstatların yazılarını büyük ilgi ile okuyorum ve saygi duyuyorum. Bir de çalışmalarına. Zamandan dolayi Urum üstadın çalışmalarına bir türlü katılamadım, nasip olursa katılmak çok isterim. Rabbim benim kalbimden geçenlerin hepsini biliyor, benim birşey kaybetmediğim de ortada. Allah cc herkesin müfakatını verir. Saygılarımla.

origanum

Yönetici
Yazınızdan net olarak anlaşılmıyor ama birisi bu uygulamayı yaptı ve herhangi bir ritüele uymadan dümdüz bu işi yaptı ve tuttu diyorsunuz sanırım. Bu mümkün değildir normalde, eğer tuttu ise ya o kişinin parapsikolojik yeteneği vardır ve enerjisini çok iyi yüklemiştir o çalışmaya ya da eşref saati denilen tam uygun bir majikal zamanda yapmıştır. Yoksa varlık olmadan ve kuralına uymadan tutması mümkün değildir. Siz tutacağını zannederek tarif istediniz sanırım nasılsa varlık kullanılmadan tutuyor, ritüel de gerektirmiyor ben de yapabilirim diye düşündünüz değil mi? Yanlış düşünmüşsünüz tamamiyle, çünkü işler böyle yürümüyor. Varlık desteği olmadan majikal işlem neredeyse imkansızdır. Herkes varlığa birşeyler yaptıramaz, bunun uzun bir süreci vardır. Varlıklar kendileriyle iletişim kurmaya alışık kişilerin işlerinde yardımcı olurlar, bunu da babasının hayrına yapmazlar, majisyenden bir bedel alırlar. Kendiniz varlıkla iletişim kurmasanız bile bir majisyene giderek onun aracılığı ile varlık devreye sokulur, bu aşamada sizin yapmanız gereken ritüeli söyler, kendisi de kendisi yapması gerekeni yapar ve bu işin gerektirdiği bedeli de majisyene ödenirse bu iş olur bir de.
Umarım bazı şeyler açıklığa kavuşmuştur. Gereğinden fazla bile açıklama yazdım esasında.

zenithmx

Kayıtlı Üye
Kısacası şu ki; kendinizi geliştirmek için forum içeriğinden ve forumumuzda bulunan bu konuda tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz.

Fakat direkt olarak hiç kimse size bunun gibi özel uygulamarı vermezler. biraz mantıklı davranalım lütfen. Okuma yazma öğrenmeden, sayıları öğrenmeden ve 4 işlemi öğrenmeden sayının karekökünü alamayacağınız gibi hiç kimse size "al işte karekökünü böyle alıyorsun" demez. İyi forumlar.

toprak_3505

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar adet kanı byüsü çok tehlikelidır ben şahıd oldum genç bir arkadaşime yaptılar gül gibi eşinı boşadı bir çocuğu olmasıne rağmen yapan .de yapanada büyük zararlar verır aman uzak durun ne eşi evlene bildi ne kendısi hiç ne bir hoca kaldı ne bir nuska büyük paralar harcandı hepsi boşa çıktı

toprak_3505

Kayıtlı Üye
Siz beni biraz yanlış anladınız galiba. Benim gayem bunun nasil yapıldığını ögrenmemin sebebi özetle söyle anlatayım: Regl'e yapılan büyünün sonuçta tutması ve bu şahısın okumalarr vs bilmemesi aynı zamanda varlıkları nasıl harekete geçimesi bunlar olmayınca bir taraftan varlıklardan söz ediyoruz ama şöyle bir baktığımda vefkler tılsımlar hadim varlıklarla çalıştırılıyor bir kişi onlara hükmedemiyorsa bunları çalıştırmak mümkün olmuyor.
Burda özellikle bazı üstatların yazılarını büyük ilgi ile okuyorum ve saygi duyuyorum. Bir de çalışmalarına. Zamandan dolayi Urum üstadın çalışmalarına bir türlü katılamadım, nasip olursa katılmak çok isterim. Rabbim benim kalbimden geçenlerin hepsini biliyor, benim birşey kaybetmediğim de ortada. Allah cc herkesin müfakatını verir. Saygılarımla.
bak güzel arkadaşim hiç bu büyüyü öyrenme zalime bile yapsan zararı sana de gelir sakın

origanum

Yönetici
slm arkadaşlar adet kanı byüsü çok tehlikelidır ben şahıd oldum genç bir arkadaşime yaptılar gül gibi eşinı boşadı bir çocuğu olmasıne rağmen yapan .de yapanada büyük zararlar verır aman uzak durun ne eşi evlene bildi ne kendısi hiç ne bir hoca kaldı ne bir nuska büyük paralar harcandı hepsi boşa çıktı

Usulünce yapamamıştır da ondan. O yüzden diyoruz dikkat edin çok tehlikelidir diye. En küçük hata hayatların mahvolmasına yol açar. İşin ustası olmadan yapılmaması gerekir. Bu örneği verdiğiniz iyi olmuş, anlatamıyoruz kimseye. Hala tarif vermiyoruz diye yakınıyorlar. Üstad olmayan kullanamaz. Tüm şartları yerine getirerek uygulayanlar ancak başarıya ulaşıyor. Bu kadarını diyeyim, anlayan anlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...