Adet kanı ile yapılan büyüyü bozmak için

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu konunun dışına çıkan bir durum oluyor ama yine de cevaplayacağım. Devamında ki konu dışı sorularınızı özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz :)

Tanriyi nasil tanimliyorsunuz @Seraphine ?
Yazili kaynak uzerinden mi ? Sezgisel olarak mi ?
Tanrıyı hiç bir zaman yazılar aracılığı ile tanımlamadım. Hisler ve bilgi aktarımları ile deneyimledim o enerjiyi. Yüce Tanrı sonsuz form ve olanağa sahiptir. Işığı kendisinin izinden gidenleri korurken yoldan çıkmışları yakar. Bana Tanrı'yı tanımla deseniz bunu yapamam, çünkü onu tanımlayabilecek sözlere sahip değilim. Ona olan sevgim ve sadakatim kalptendir, kalbimde tuttuğum tek sevgi. Bu sevgi beni başkalarına yardım etmeye veya çeşitli konulara yönlendiriyor. Bir kaç sözcük onu tanımlamak benim haddim değil.

Mesela insani yaratan, kendi ruhundan veren, sistem mimari gibi mi ? Yoksa heryere nufuz eden bir enerji tabanlilik uzerinden yola cikarsak, insanlar asil tanrilar mi ?
Aslında her ikisi de. Tanrı insanlara kendi özünden bahşettiği için reenkarnasyon gerçekleşiyor ve ruhumuz daimi bir devamlılık sağlıyor. Psişik yeteneklerimiz ve diğer duyularımız bu sayede daha biz bebekken aktifleşmeye başlıyor. Tanrı bir çok evren yaratmış ve bunları kendi kuralları ile düzenlemiştir. Milyonlarca ırk, milyonlarca hayat. Bizim realitemizde Tanrı bize olan sevgisini çok net bir şekilde belirtiyor ve bize tanrısallık güçlerinden hediye ediyor. Bunun yanı sıra o her yere nüfuz eder, .çünkü enerjinin kaynağı kendisidir. Gökyüzünde devamlı yağmakta olan yaşam enerjisi yine onun özünden gelir. İnsanların burada ki amacı dünya içerisinde ölüp ölüp dirilmek değil, kendilerini geliştirip diğer alttan gelenlere yardım etmektir. Tıpkı yükselmiş varlıklar gibi, Arkturuslular gibi. Ruh seviye atladıkça reenkarne farklılaşmaya başlar. Tanrı hem mimar, hem binanın kendisidir. Diğer sorunuzu özür dileyerek cevaplamayacağım, Tanrı'nın kendisinden haberi var mı demeniz benim için oldukça yanlış bir cümledir.

Tanrinizin insana olan bakis acisi nedir ? Ogutleri ya da tavsiyeleri var mi ? kirmizi cizgileri var mi ?
İnsanlar Tanrı'nın evladıdır, tıpkı tüm diğer yaratılanlar gibi. Siz hala bu kadar eziyete uğramış bir dünyada nefes alabiliyorsanız, bu Tanrı'nın lütfundandır. O her zaman merhamet ve yardım eder. Çünkü evlatlarının yaptıklarını fark etmesini ve kendilerini düzeltmesini ister. Verdiği onca şeye rağmen insanlık Tanrı'yı yok sayıyor ve bu dünyevi illüzyonun hırsına yeniliyor. Bu benim içinde geçerli, ben sadece dışarıdan bir göz olarak anlatıyorum. Yarın olmayacakmış, bedel ödemeyecekmiş gibi yapılır bu.

Tanrı onun ışığında kalmamızı ve kendimizi yükseltmemizi ister. Biz yükseldiğimizde ve derinleştiğimizde alttan gelenlere yol göstereceğizdir. Onun ışığını yaymak ve onun sevgisini aşılamak temel amaçlardan birisi. Ama bu ışıktan ayrılanlara merhamet yoktur. Onlar cazasını çekmeli ve arınana kadar diğerleri ile kalmak zorundadır. Arınmalar oldukça zor süreçlerdir, bizim bu konuda en çok karşı çıktığımız şey yozlaşmış ilişkiler. İnsanın ışığa uymayan tabiatı bu kötü birleşme esnasında ortaya çıkar. Farklı dürtüler ile hareket eder ve ruhsallığına zarar verir. Öğütler ve kırmızı çizgiler olark adlandırdığınız şeyler bunun çevresinde oluşuyor. Eğer bu kutsal ışığı red eder ve yozlaşmaya başlarsanız bu kırmızı çizgiyi geçmiş olursunuz.

Buna rağmen Tabrı'nın yüce merhametine kanalize olduğumuz sürece bir çok durumu görmezden gelebiliyoruz. Yapı olarak benzer din mensupları ile daha kolay anlaşmamızı sağlıyor bu, mesela wiccalık. 3 katı yasası onları çoğu yanlış davranışı yapmaktan alıkoyuyor. En kısa böyle anlatabilirim sanırım. Ama Tanrı'nın sakın sadece merhametten yana olduğunu düşünmeyin. Onun gazabı bu hayatta en son istenebilecek şeydir ve ilerlediğimiz gidişat yakında insanların onunla tanışacağını gösteriyor. Bu o kadar acı dolu bir enerjidir ki, tüm iyiliğin bedeninizden çekildiğini ve ışığın gözlerinizden gittiğini hissedersiniz. Dileyelim ki Tanrı masum kulları hatrına merhamet göstermeye devam etsin.

D

DAİMON

Sizin bakış açınızı genelde takdir ediyorum zaten. Nedense şu sıralar anlamlandıramadığım bir şey var ve yazdığım şeyler sert eleştiri olarak algılanıyor :D Oysa ki sadece düşüncemi belirtiyorum. İyi niyetli açıklamanız için teşekkür ediyorum. Şimdi ben bir savunma amacı ile bunu söylemeyeceğim ama her şeyi enerjiye bağlamamızın sebebi, herşeyin enerjiden var olması :)

Yani evet, kendiniz deneyimlediğinizde daha farklı açıları görebiliyorsunuz. Ben burada bu kanın içilebileceğini savunmuyorum tabii, ancak bu temelli uygulamalara kesin bir rest çekilmemesi gerektiğini söylüyorum. Söylediğim gibi adet kanı popüler kültürün etkisinde kalmamıştır. Ve taşıdığı potansiyel aslında onu değerli kılar. Tabii doğru kullanıldığı sürece.

Teşekkür ediyorum, böyle düşünüyor olmanız beni mutlu etti.

Yorumlarınız sert sanılıyor ya aslında pek değil, abartılıyor burda.
Benim başıma da buna benzer bir şey geldi. İnsanlar geçmiş yorumlarımıza bi göz atıyorlar ve son günlerde bir defa biriyle zıtlaştıgınızı gördüklerinde ona yaptgınız yorumu beğenmedikleri takdirde hemen itham edip kendi nefislerini haklı çıkartıyorlar. :)
Eline fırsat geçtiğinde dünyayı ters yüz edecek insanlar var.

Ü

Üye silindi 58480

Diğer sorunuzu özür dileyerek cevaplamayacağım, Tanrı'nın kendisinden haberi var mı demeniz benim için oldukça yanlış bir cümledir.

Yazdiklarininiz %100 une katiliyorum, bende de birsekilde karsiligi olan olgular.
Aklin yolu bir, o yola sagdan da cikilabilir, soldan da cikilabilir demek ki.

Alintiladigim kisim cimbizla cekilmis gibi olmasin diye oncelikle bunu belirtmek istedim.

Bununla birlikte, merak ettigim icin sormustum. Cunku oyle inanc sistemleri var ki icten ice asil tanrinin isin sonunda kisinin kendisi olduguna kisiyi sevkediyor. Bu sistemlerde tanrinin kendisellik rolu minimuma indirgenmis iken, insanlar tanriyi bir edilgen enerji tabanlilik gibi algiliyorlar.
Sanki tanrinin kendi kendisinin farkinda olmayacagi, tamamen sembolik bir acik kaynak olarak ele aliyorlar tanriyi. Kotu mu iyi mi bilemem. Her tek tanrili dinde olan bir potansiyeldir sonucta.

Sizin inandiginiz tanri kendi kendisini biliyor mu derken tanriyi yargilamak veya icten ice itibarsizlastirmak gibi algilandiysam ben bunu duzeltmek isterim. Sonradan farkettim ki tahtadan yapilan putlar icin soylenen bir bir soylem bu.

hasan06

Kayıtlı Üye
Bilgi için teşekkür ederiz.
Peki doğrusu nedir?
adet kanı ile çok büyü yapan ( profesyonel anlamında orda burda bulup haydiiiiiiiiii bakalım oluyor mu anlamında değil ) biri olarak birincisi bu iş çok tehlikelidir , ikincisi hafife alınmamalıdır , referans olan kişiler tarafından yapılmalı ( benim yaptığım gibi bu yüzden siteden formdan ulaşanlara büyü , bakım filan yapmıyorum) bu da daha önce iş yapmış bitirmiş başarısı olmuş demektirki hem size güven verir hemde büyü yapana, o büyüyüde bozmak hiçde kolay bişi değildir.

cigdemtepe06

Kayıtlı Üye
adet kanı ile çok büyü yapan ( profesyonel anlamında orda burda bulup haydiiiiiiiiii bakalım oluyor mu anlamında değil ) biri olarak birincisi bu iş çok tehlikelidir , ikincisi hafife alınmamalıdır , referans olan kişiler tarafından yapılmalı ( benim yaptığım gibi bu yüzden siteden formdan ulaşanlara büyü , bakım filan yapmıyorum) bu da daha önce iş yapmış bitirmiş başarısı olmuş demektirki hem size güven verir hemde büyü yapana, o büyüyüde bozmak hiçde kolay bişi değildir.
e peki biz size nasil ulasacagiz dolandirilmaktan yoruldum usandim yardim edin lytfen ya