ABD Huron gölü üzerinde tanımlanamayan cisim söylentisi

Atiha

Banlı Kullanıcı
Merheba arkadaşlar az önce bir haber gördüm Şöyle Yazıyordu (Kuzey Amerika Hava Savunma Komutanlığı Çin balonu ile Alaska ve Kanada üzerinde tanımlanamayan cisimleri düşürmesinin ardından, bu kez ABD ile Kanada sınırında uçan, tanımlanamayan bir cisim için harekete geçti) Tabi ki hemen inanmadım 1676306122711.pngşuan bile araştırmaya devam ediyorum sizce ne kadar doğru. Yardımcı olabilirmisiniz bu konu hakkında tartışalım lütfen. 1676306098372.png

Ekli dosyalar

• 1676305762048.png
    1676305762048.png
    149.1 KB · Görüntüleme: 1

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
dün gece oldu bu olay gece 0-2 0-3 sularıydı ben o gece uyumadan çok şiddetli aşırı şiddetli kulak çınlaması yaşadım adeta patlicaktı kulaklarım çınnn çınn zor uyudum sonra aniden uyandım uyku sersemi duvarda 3-5 saniyeligine yıldıza benzer astaroth un sigiline benziyodu sonra uyku sersemligi gidince kayboldu

star53

Kayıtlı Üye
Canlı yayın dahil her bilgiyi didik didik ettim merakımdan. Açıklama olarak:
Pentagon, bu "nesneleri" neyin havada tuttuğunu bilmiyor
ABD Hava Kuvvetleri Generali Glen VanHerck: "Onlara bir nedenden dolayı balon değil nesne diyoruz".
GÜNCELLEME - İsimsiz ABD savunma yetkilisi Reuters'a, hava nesnelerinin son zamanlarda ortaya çıkmasında "uzaylılar veya dünya dışı faaliyetler belirtisi olmadığını" söyledi.
Vurdukları "nesneleri" ise gözlemleme kabiliyeti olma ihtimali ve ticari uçakların irtifasında bulunmasından dolayı vurduklarını açıkladılar. Sonrasında SuperBowl'a bağladılar güldü eğlendiler. UFO'ları bulma şekli ise çinin casus balonundan sonra radarda filtreledikleri küçük ve yavaş nesneleri filtreden çıkarmalarıydı. (Kuşlar, küçük boyutlu yavaş nesneler uğraştırmasın diye yapılıyor sanıyorum) Tabi bunu duyan diğer devletler durur mu? Onlar da aynı taktiğe başvurunca bir de ne görsünler!? UFO bunlarında ülkelerinde var. Aklıma gelen ülkeler Çin, Kanada'yı zaten biliyorsunuz, Polonya, Endonezya, Tayvan ve Meksika var. Devamını hatırlayamadım. Sanırım Rusyada da bir bölgede devamlı görüldüğü aktarılmış. İlerki günlerde mevzu Çin ya da başka bir devlete mi bağlanır, uzaylı teması mı sağlanır bilmiyorum. İncelenmek üzere götürüldüğünü kayda almışlar ama doğruluğunu bilemem. ABD askeri ya da sivil tehdit görmediği için defcom seviyesinde bir değişiklik yapmadı. Bir UFO ise arkasında ip gibi bir şeyler sarkıtıyormuş, fakat düşen bir şey tespit edememişler. O normal bildiğimiz UFO tanımına uymayarak beni şaşırttı. Bazı kaynaklar casus cihazları ulaşım için bıraktığı yönünde tahminlerde bulunuyor ama hiçbir şey belli değil.
Meksikadaki karakoldan çekilen gamer kasa model UFO videosu
Bu da uzay istasyonundan çekildiği iddia edilen görüntü fakat bana uçak fazla dışardaymış gibi geldi. Yine de merak edenler için ekleyeyim.
Tabii ki bununla ilgili yapılan sanatsal çalışmaları da unutmayalım.
Bunlar dışında tabii ki teoriler de her zamanki gibi ortaya atılıyor. Hatta bir tanesinde:
"dün tank taşıyan bir tren gördüm ve burada wyoming'de ulusal muhafız birimleri tarafından takip edildim, birkaç dakika durdular ve geçmiş askeri deneyimlerimden dolayı onlara sordum, tüm ufo'lar neden vuruluyor ve siz ne yapıyorsunuz? ? çavuş davis (temel cheyenne dağı) muhtemel bir istilaya hazırlandıklarını söyledi , ne demek istediğini sordum. cevap vermedi aslında bunu sorduğumda terliyor ve titriyordu. düşürülen ufo'lar ne olacak dedim, geçen haftadan beri çin dahil tüm dünyada, özellikle de nükleer tesisler çevresinde rapor edildiğini söyledi. ayrıca tam olarak nereye gidiyorsun diye sordum. bana gergin bir sesle söyledi- tr3b olarak da bilinen alt kısmında 3 ışık bulunan üçgenler son 3 gündür burada wyoming'de üçlü gruplar halinde görüldü, şu anda casper, cheyenne ve fort collins yakınlarında c-rams konuşlandırıyorlardı. 3 tr3b düşürdüğünü ve artık konuşamayacağını söyledi. "
Böyle bir iddia da ortaya atıldı. Önümüzdeki günler bize neler olacağını gösterecek diye düşünüyorum.
Ekleme: Bu arada unutmuşum, genellikle nükleer santral etrafında görüldüklerini de aktarmışlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. Aklıma gelmişken bunu da söyleyeyim dedim.

M5lih

Kayıtlı Üye
Koskaca gezegen milyonlarca nefis bu dünyada tek değiliz mantıklı karşılıyorum uzaylıları

Atiha

Banlı Kullanıcı
dün gece oldu bu olay gece 0-2 0-3 sularıydı ben o gece uyumadan çok şiddetli aşırı şiddetli kulak çınlaması yaşadım adeta patlicaktı kulaklarım çınnn çınn zor uyudum sonra aniden uyandım uyku sersemi duvarda 3-5 saniyeligine yıldıza benzer astaroth un sigiline benziyodu sonra uyku sersemligi gidince kayboldu
Çok garipmiş geçmiş olsun.

AsiRuhh

Kayıtlı Üye

Vurdukları "nesneleri" ise gözlemleme kabiliyeti olma ihtimali ve ticari uçakların irtifasında bulunmasından dolayı vurduklarını açıkladılar. Sonrasında SuperBowl'a bağladılar güldü eğlendiler. UFO'ları bulma şekli ise çinin casus balonundan sonra radarda filtreledikleri küçük ve yavaş nesneleri filtreden çıkarmalarıydı. (Kuşlar, küçük boyutlu yavaş nesneler uğraştırmasın diye yapılıyor sanıyorum) Tabi bunu duyan diğer devletler durur mu? Onlar da aynı taktiğe başvurunca bir de ne görsünler!? UFO bunlarında ülkelerinde var. Aklıma gelen ülkeler Çin, Kanada'yı zaten biliyorsunuz, Polonya, Endonezya, Tayvan ve Meksika var. Devamını hatırlayamadım. Sanırım Rusyada da bir bölgede devamlı görüldüğü aktarılmış. İlerki günlerde mevzu Çin ya da başka bir devlete mi bağlanır, uzaylı teması mı sağlanır bilmiyorum. İncelenmek üzere götürüldüğünü kayda almışlar ama doğruluğunu bilemem. ABD askeri ya da sivil tehdit görmediği için defcom seviyesinde bir değişiklik yapmadı. Bir UFO ise arkasında ip gibi bir şeyler sarkıtıyormuş, fakat düşen bir şey tespit edememişler. O normal bildiğimiz UFO tanımına uymayarak beni şaşırttı. Bazı kaynaklar casus cihazları ulaşım için bıraktığı yönünde tahminlerde bulunuyor ama hiçbir şey belli değil.
Bu da uzay istasyonundan çekildiği iddia edilen görüntü fakat bana uçak fazla dışardaymış gibi geldi. Yine de merak edenler için ekleyeyim.
Bunlar dışında tabii ki teoriler de her zamanki gibi ortaya atılıyor. Hatta bir tanesinde:

Böyle bir iddia da ortaya atıldı. Önümüzdeki günler bize neler olacağını gösterecek diye düşünüyorum.
Ekleme: Bu arada unutmuşum, genellikle nükleer santral etrafında görüldüklerini de aktarmışlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. Aklıma gelmişken bunu da söyleyeyim dedim.
Amerikan'ın bunu açık açık yayınlayacağını asla düşünmüyorum. Başka bir şey var gibi geliyor bana ama enerjiyi hissedenler olmuş o da garip bir durum.

Atiha

Banlı Kullanıcı

Gerçekten okurken heyecandan elim ayağıma dolaştı ileriki günleri heyecanla bekleyeceğim ama biraz da saçma geliyor. Uzaylı teknolojisi bir aracı kuş gibi vurup düşürmek belki sahte bir istilada olabilir bilmiyorum ama her şey zamana bağı bekliyorum heyecanlar teşekkürler bilgiler için.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Bir dakika bende o gece çok şiddetli frekans sesleriyle karşışmış bir kulak çınlaması yaşadı birkaç gün önce bu durumla ilgili mabette konuştum hatta.Tesadüf mü bu?

star53

Kayıtlı Üye
Gerçekten okurken heyecandan elim ayağıma dolaştı ileriki günleri heyecanla bekleyeceğim ama biraz da saçma geliyor. Uzaylı teknolojisi bir aracı kuş gibi vurup düşürmek belki sahte bir istilada olabilir bilmiyorum ama her şey zamana bağı bekliyorum heyecanlar teşekkürler bilgiler için.
Uzaylı olduklarına dair bir belirti bulamadılar. Olmadıklarına dair de bulamadılar. Pentagonun kafasını karıştıran şey hava sahasını nasıl ihlal ettikleri ve nasıl sabit durabildikleri. Vurmayı da şöyle düşünün, biz nasıl marsa araştırmak için bir sonda gönderdiysek, o da belki sadece araştırmak için gelmiştir. İlla savunma mekanizması olması gerekmez öyle bile olsa :D Sahte istila teorileri son yıllarda bolca konuşuluyordu. O da bir ihtimal olabilir ama şimdi anlamak imkansız.
Amerikan'ın bunu açık açık yayınlayacağını asla düşünmüyorum. Başka bir şey var gibi geliyor bana ama enerjiyi hissedenler olmuş o da garip bir durum.
Açıklama yapmasalar sıkıntı olabilirdi, aynı haftada sadece kendileri 4 cisim buldu, insanlar şahit oldu. Ayrıca dikkatleri tren faciasından kaydırmak için on numara sebep buldular. Tabi sırf bunun için böyle bir şey yapıp uydurduklarını düşünenler de var.

Retro

Kayıtlı Üye
Dünya bir poker masası ve Amerika yılların eskitemediği bir kumarbaz olarak uzaylı kartı ile dönüp dönüp blöf yapıyor.

Uzaylı yakalanmıș olsa ifșa ederler mi Allah aşkına? Buna kadir bile inanmaz.

Yani akıl var mantık var. Adamlar inceleme yapar, geldiği yeri, gittiği yeri, hammaddesini, teçhizatını, varsa, açıksa bilincini tepkilerini inceler adamlar. Uzaylı düşse Amerika yeni elementleri falan inceler. Yani devlet sırrı olur o ișler.

İlk cümleme dönüyorum : Amerika kumarbazdır. Herkesin elini görür. Bizim uzay merakımızı da görüyor ve bizle bisey geçiyor ama söyleyemem.

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Dünya bir poker masası ve Amerika yılların eskitemediği bir kumarbaz olarak uzaylı kartı ile dönüp dönüp blöf yapıyor.

Yani akıl var mantık var. Adamlar inceleme yapar, geldiği yeri, gittiği yeri, hammaddesini, teçhizatını, varsa, açıksa bilincini tepkilerini inceler adamlar. Uzaylı düşse Amerika yeni elementleri falan inceler. Yani devlet sırrı olur o ișler.

İlk cümleme dönüyorum : Amerika kumarbazdır. Herkesin elini görür. Bizim uzay merakımızı da görüyor ve bizle bisey geçiyor ama söyleyemem.
En doğru yorum👏 bana göre

business woman

Kayıtlı Üye

Belki daha büyük bşyi gizlemek için dikkati bu yöne çekmişlerdir. Hemen öncesinde kimyasal taşıyan bi tren kaza yapmış çevredeki canlılar ölmüş ve bu haberi duyuran gazeteciler tutuklanmış. Hemen ardından bunu servis ettiler dikkat dağıtmak için.

Retro

Kayıtlı Üye
Belki daha büyük bşyi gizlemek için dikkati bu yöne çekmişlerdir. Hemen öncesinde kimyasal taşıyan bi tren kaza yapmış çevredeki canlılar ölmüş ve bu haberi duyuran gazeteciler tutuklanmış. Hemen ardından bunu servis ettiler dikkat dağıtmak için.

Di mi? Olabilir.

Ramazan Kurtoğlu' nun kirve örneklemesi geldi aklıma.

Eskiden sünnet çocukları sünnet olurken acı çektiğini anlamasın diye kirveler olurmuş yanlarında.
Akrabalardan amca, dayı, büyük kuzen gibi ergenliği çoktan atlatmış erkekler arasından öne çıkan, daha neşeli șen şakrak olanlardan seçilirmiș bu kirveler.

Ve çocuk tam sünnet edilirken tüm marifetlerini göstererek çocuğun dikkatini öyle bir alıp götürürlermiș ki bir şekilde oyalayarak beli güldürerek ; çocuk ne olup bittiğini anlayana kadar sünneti gerçekleşirmiș. Sonra da kirve çocuğun ağzına bir lokum koyup çocuğu bir güzel tatlandırıp hediyesini verirmiș. Tabi bu iyi anlamda bir algı saptırma numarası o başka konu.

Iste Amerika da dünyaya çok derin operasyonlar uygularken kirveler gibi milleti filmlerle, aktörlerle, ufoloji gibi gündemlerle oyalamayı çok iyi başarıyor.

Aya gidişleri bile bir kirve numarası olabilir.

O zaman gitselerdi, bu zamana ay turizmi başlamış olurdu.

business woman

Kayıtlı Üye
Di mi? Olabilir.

Ramazan Kurtoğlu' nun kirve örneklemesi geldi aklıma.

Eskiden sünnet çocukları sünnet olurken acı çektiğini anlamasın diye kirveler olurmuş yanlarında.
Akrabalardan amca, dayı, büyük kuzen gibi ergenliği çoktan atlatmış erkekler arasından öne çıkan, daha neşeli șen şakrak olanlardan seçilirmiș bu kirveler.

Ve çocuk tam sünnet edilirken tüm marifetlerini göstererek çocuğun dikkatini öyle bir alıp götürürlermiș ki bir şekilde oyalayarak beli güldürerek ; çocuk ne olup bittiğini anlayana kadar sünneti gerçekleşirmiș. Sonra da kirve çocuğun ağzına bir lokum koyup çocuğu bir güzel tatlandırıp hediyesini verirmiș. Tabi bu iyi anlamda bir algı saptırma numarası o başka konu.

Iste Amerika da dünyaya çok derin operasyonlar uygularken kirveler gibi milleti filmlerle, aktörlerle, ufoloji gibi gündemlerle oyalamayı çok iyi başarıyor.

Aya gidişleri bile bir kirve numarası olabilir.

O zaman gitselerdi, bu zamana ay turizmi başlamış olurdu.
Bunu uçakla taşıyabilirlerdi yada otobanı kapatabilirlerdi ama tırla üstüne bi örtü kapatıp etraftakiler videoya çekerken göstere göstere gittiler. Belki şu insanlık buna hazır değil sözünden bıkıp yeni düzen saçmalıklarıyla bize gizlediklerini de sunacak olabilirler. Bilemeyiz. Kafamda bi sürü teori var.