7. Boyut

Denizc

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar

Birkac gun once bir ruya gordum ve kafama takildi. Nettede arastirma yaptim ama tatmin edici bir sonuca ulasamadim. O yuzden sizlerinde fikrini almak istiyorum. Ruyam kisaca soyle tam olarak kac kisi oldugumuzu hatirlamiyorum ama erkek kadin karisik alti yada yedi kisiyiz. Karanlikta bir yerdeyiz basimizda bir kadin var bize onderlik ediyor ve 'su an 7. boyuttayiz' diyor. Ama telaslida sanki bir olaya mudahale etmek icin ordayiz. Cok fazla olay oluyor biliyorum ama ne gordugumu bir turlu hatirlayamiyorum. Sanki biri zamani cekip almis ve tum olaylar ust uste binmis gibi. Boyutlarla ilgili cok fazla bilgim yok 7. Boyutta ne var bilmiyorum. Boyle birsey mumkun mu? Bu konuda bilgiye sahip arkadaslarin fikirlerini bekliyorum.

Sevgiler.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
bu konuya yorum yapıcak ehli kişi bulmak zor şanslısınız bir tanesi benim

hepimizin paralel evrenlerde milyonlarca benligi ve milyonlarca yaşayan vücudu var rüyamızda bazen bu olaylara şahit oluruz veya gerçek hayatta yaptıgımız şeyler istemsizce başka boyutlara deyebilir veya orda yaşayanlara zarar verebilir burdaki dengeyle ordaki dengeyi sağlamak

bana göre ruh uykuda evreni seyahat eder paralel evrenlere gider biz rüya olarak görürüz veya başka alemlerdeki varlıklara temas eder rüyada korkma vs gibi şeyler yaşarız bana göre uyumak kısmı olarak ölmek le aynı farklı boyutlarada geçiyor teorime göre karadelikler başka boyutlaradan başka boyutlara açılan birer geçiş kapısı orada demon dedigimiz varlıklar enerjisel olarak besleniyor bunu yazan kitaplarda var grimoire vs

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
bende rüyamda bir ara böylebir şey yaşamıştım beyaz insanlarla bir delikten geçip farklı boyuta felan geçmiştik gördügünüz insanların suretleri nasıldı güzelmi çirkinmi

Denizc

Kayıtlı Üye
Cirkin degillerdi. Bende yarattigi etki sanki bilincli ve gorevliydiler ama kadinin cok baskin ve lider oldugunu soyleyebilirim. Genelde zikir calismalarimi ruyalarimi niyet alarak yaparim. Cogunlukla cok degisik ruyalar gorurum ama yorumlamada zayifim malesef.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar

Birkac gun once bir ruya gordum ve kafama takildi. Nettede arastirma yaptim ama tatmin edici bir sonuca ulasamadim. O yuzden sizlerinde fikrini almak istiyorum. Ruyam kisaca soyle tam olarak kac kisi oldugumuzu hatirlamiyorum ama erkek kadin karisik alti yada yedi kisiyiz. Karanlikta bir yerdeyiz basimizda bir kadin var bize onderlik ediyor ve 'su an 7. boyuttayiz' diyor. Ama telaslida sanki bir olaya mudahale etmek icin ordayiz. Cok fazla olay oluyor biliyorum ama ne gordugumu bir turlu hatirlayamiyorum. Sanki biri zamani cekip almis ve tum olaylar ust uste binmis gibi. Boyutlarla ilgili cok fazla bilgim yok 7. Boyutta ne var bilmiyorum. Boyle birsey mumkun mu? Bu konuda bilgiye sahip arkadaslarin fikirlerini bekliyorum.

Sevgiler.
Boyle ruyalari belki istedigimiz icin goruyor olabiliriz. Bende benzer bir ruya gormustum. Paylasmak isterim.

Orada farkli bir hayatim vardi. Ben ayniydim ama zihnim farkliydi, ailem arkadaslarim farkliydi her sey bambaskaydi. Mutlu bir aile tablosu gibiydi izlerken. Sonra uyanmaya basladigimda orada kotulestim bi anda uyku basti ve yere yigildim. Ailem ve arkadaslarim cok endiseliydi iclerinden birisi "sarı bolgedesin cik oradan" dedi bir boyuttan bahsediyordu ismini sari (yolculuk boyutu) koymuslar. Ben anlamaz bakislarla bakarken baska biri " orda uyanirsan burda uyursun yani burda ölürsün bizi birakcak misin? Uyanmamaya diren" dedi. Hangi hayatim gercek ayirt edemedim bi an. Uyanmamaya direnemedigimden ruyada gozlerimi kapatirken gercek hayatta gozlerimi actim. Geri kapattim ruyaya donmek icin ve kendimi orada kus bakisi gordum ben orada olmustum ve oradaki ailem agliyolardi sonra goruntu gitti ve gozlerimi tekrar actim tekrar kapatip ruyaya donmek istemistim ama donemedim.

Ruyamizdaki ortak nokta birisinin bize bilmem ne adindaki boyutunda oldugumuzu soylemesi. Bana gore anlami bilincalti. Muhtemelen siz de son zamanlarda boyutlari veya hayatinizin varyasyonlarini dusunuyor olabilirsiniz.

Denizc

Kayıtlı Üye
Boyle ruyalari belki istedigimiz icin goruyor olabiliriz. Bende benzer bir ruya gormustum. Paylasmak isterim.

Orada farkli bir hayatim vardi. Ben ayniydim ama zihnim farkliydi, ailem arkadaslarim farkliydi her sey bambaskaydi. Mutlu bir aile tablosu gibiydi izlerken. Sonra uyanmaya basladigimda orada kotulestim bi anda uyku basti ve yere yigildim. Ailem ve arkadaslarim cok endiseliydi iclerinden birisi "sarı bolgedesin cik oradan" dedi bir boyuttan bahsediyordu ismini sari (yolculuk boyutu) koymuslar. Ben anlamaz bakislarla bakarken baska biri " orda uyanirsan burda uyursun yani burda ölürsün bizi birakcak misin? Uyanmamaya diren" dedi. Hangi hayatim gercek ayirt edemedim bi an. Uyanmamaya direnemedigimden ruyada gozlerimi kapatirken gercek hayatta gozlerimi actim. Geri kapattim ruyaya donmek icin ve kendimi orada kus bakisi gordum ben orada olmustum ve oradaki ailem agliyolardi sonra goruntu gitti ve gozlerimi tekrar actim tekrar kapatip ruyaya donmek istemistim ama donemedim.

Ruyamizdaki ortak nokta birisinin bize bilmem ne adindaki boyutunda oldugumuzu soylemesi. Bana gore anlami bilincalti. Muhtemelen siz de son zamanlarda boyutlari veya hayatinizin varyasyonlarini dusunuyor olabilirsiniz.
Evet bu ihtimalide dusundum belki bir yerde duydum veya okudum da aklimdami kaldi acaba diye benim ruyamdaki gariplik normalde ruyalarda olaylar bizim etrafimizda doner olaylar basrol bizizdir. Ama ruyamda daha cok figuran gibiydim. Gercek hayatta gibi karekter sahibiydiler sanki.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Evet bu ihtimalide dusundum belki bir yerde duydum veya okudum da aklimdami kaldi acaba diye benim ruyamdaki gariplik normalde ruyalarda olaylar bizim etrafimizda doner olaylar basrol bizizdir. Ama ruyamda daha cok figuran gibiydim. Gercek hayatta gibi karekter sahibiydiler sanki.
Son zamanlarda ben her zaman bu sekilde goruyorum ruyalarimi. Hatta karakterler arasinda gecisler yapiyorum. Ve uzun zamandir ben yokum hep farkli karakterler var. Ama istersem ben olabiliyorum. Bazen kus oluyorum daha genis acidan izlemek icin. Hatta bitki bile oldum. :))

Denizc

Kayıtlı Üye
Yaa cok ilgincmis. Peki nasil bir duyguydu 😊 Bu konuda bir calismaniz var mi yoksa kendiliginden mi oluyor. Bende iki kez bedenim olmadan gozlemci olarak gecmiste yasayan insanlari izlemistim. Sonra ilgim artti. Zikirlerle desteklemeye basladim. Bence ruyalarinda kendi icinde bir sistematigi var. Belki de birileri tarafindan bilincli olarak farkli boyutlara cekiliyoruz ya da farkinda olmadan bunu tetikliyoruz

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Yaa cok ilgincmis. Peki nasil bir duyguydu 😊 Bu konuda bir calismaniz var mi yoksa kendiliginden mi oluyor. Bende iki kez bedenim olmadan gozlemci olarak gecmiste yasayan insanlari izlemistim. Sonra ilgim artti. Zikirlerle desteklemeye basladim. Bence ruyalarinda kendi icinde bir sistematigi var. Belki de birileri tarafindan bilincli olarak farkli boyutlara cekiliyoruz ya da farkinda olmadan bunu tetikliyoruz
Ruyalari kontrol etmekle ilgili bir konu acmistim. Belki faydasi olabilir. :) Ben genelde kurgusal ruyalar goruyorum hatta ruyalarim dizi gibi oluyor ben sadece izliyorum geri uyudugumda yada sonraki gecelerde onceki ruyalarimda kaldigim yerden izlemeye devam ediyorum. Bunu cogu zaman duygu ve istek kontrolleriyle yapiyorum daha ruyada oldugumun farkinda olmadan, zaten farkinda olduktan sonra her sey yapiliyor ama uyanmaya yakin zaman oldugu icin kisa surer bir kac saniye kadar. Evet sistematikler. Ruyalarim sayesinde bi panik atagimin sebebini buldum ve aklimin ucundan bile gecmezdi ondan kaynaklanmis oldugu. Ve kaynagi ise yillar oncesine, cok kucuklugume dayaniyordu. Bir cok farkinda olmadigim travmalarimin sebeplerini ogrendim.

Denizc

Kayıtlı Üye
Cok yararli bir surec olmus sizin acinizdan. Ruyalarimiz cok kisisel oldugu icin mutlaka kimseyle paylasmadiginiz kendi anektodlariniz vardir. Bilmek isterdim dogrusu🙄 Bu konu merakimi cezbediyor ve size sormak istediğim cok fazla soru var. Maalesef bu konuyla ilgilenen cok fazla insan yok yada ben karsilasmiyorum. Genelde aldigim cevaplar bilincaltidir deyip geciyorlar. Buda bana cok yavan bir cevap gibi geliyor. Ruyalar alemi tam anlamiyla cozulememis gizem yigini gibi degil mi?