30 Kasım Halkalı Ay Tutulması

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Evet arkadaşlar sayfamda paylaştığım tutulma ile ilgili yazımı sizlerle de paylaşmak istedim. Uzun süredir baskılayıcı, zorlayıcı enerjiler altındayız. Paylastığım resimler hafta sonu gezimden yaptığım Kasım ayının son demlerinden ve sonbaharın en güzel anları🍁🍂 arınma ve ruhu dinleme zamanı💜 Yaklaşan ikizlerde halkalı ay tutulmasi beni kısa yolculuklara, ruhsal arınmaya doğru çekti ki tutulma 8 evimde ve Ay'ım, Venüsüm, Jüpiter ve Satürnümden 120lik olumlu açılar yapmakta.💜 ( kişisel haritalar olumlu/olumsuz etkilenir. )SmartSelectImage_2020-11-26-13-52-17.pngSmartSelectImage_2020-11-26-13-52-17.pngSmartSelectImage_2020-11-26-13-52-01.pngSmartSelectImage_2020-11-26-13-55-05.pngSmartSelectImage_2020-11-26-13-52-43.pngSmartSelectImage_2020-11-26-14-04-04.pngSmartSelectImage_2020-11-26-14-03-46.png)

Dünyamızda ve ülkemizce yaşanan yasaklar ve yeni düzenlemeleri yaşarken gelelim gökyüzünün işaretlerine, yakın zamanda 30 Kasım'da halkalı ay tutulması yaşayacağız. Yarı gölgeli bir tutulma ve ikizler burcunda ülkemizde 12.evde etkisini hissettirecek.Tutulma İkizler-Yay hattında 8 derece de Aldeberan ve Antares sabit yıldızları 1orb ile kavuşumda gerçekleşecek.

Kavusumda ki sabit yıldızlar kraliyet yıldızlarıdır. Doğunun ve batının gözcüleridir. Aldeberan ikizler hattında kişinin hayatına başarı, zenginlik getiren bir yıldızdır. Kişi de etik, erdemlilik, ahlak, doğruluk, insanlık kavramlarını sorgulatır. Sınavlara tabi tutar. Antares, Mars Jüpiter karekterindedir. Savaşçı, kavgaya meyil, stretejik zeka, gözü karalık, güç, hırs, ani beklenmedik olaylar, kazaya açıklık enerjisi yayar. Aldeberan da Antareste vereceği güzellikler için kişinin aşırıya kaçmamasını, abartmamayı, takıntılı ruh halinden uzaklaşmayı, hırsa, öfkeye kapılmamayı, erdemli, ahlak sahibi olmayı ister. Kişi eğer üstesinden gelmezse çöküşü er yada geç kaçınılmaz olacaktır. Kişi faziletini korumazsa getirileri yerine kayıpları yaşamasına neden olur. İflas, hastalık, kayıp, ölüme kadar götürebilir. (Kişisel haritalarda olumlu /olumsuz yansır) Bu yüzden sınanacagımız zamanlar yakında hakedişler yaşanacak. ⚠

Tutulmanın İkizler burcunda ki etkisine gelince haberleşme, sosyal medya, eğitim sektörü,öğretmenler, haber ağları, trafik,kargo şirketleri, kardeşler, kısa yolculuklar, toplu taşıma ile ilgili alanlarda önemli kararlar alınmasını, bu konularda sorunlar cözümlemelere gidilmesi gibi durumlar gün yüzüne çıkabilir.

Geçen sene 2019 yılında yaşadığımız Halkalı ay tutulması etkisi ile başlayan Wuhan'da yayılan salgınında bu tutulma ile beraber soruların, gizli saklı konuları gündeme getirebilir. Tutulmanın etkisi 6 aylık 2021 yılı Ağustos ayına kadar sürebilir. Tutulma Amerika'nın tamamını etkilerken Asya'nın doğusunda da etkisi yoğun hissedilecektir. Türkiye ve Avrupa bu noktada o bölgelere göre daha az etki altında kalacaktır.

Duygusal ve psikolojik alanınızı etkileyen alanlarda Venüsten aldığı olumsuz açı ve 12.evde değişken bir burç yerleşiminden ötürü ilişkilerde, para piyasalarında zorlanacağımız, sıkıntılı günler geçireceğimiz günlerin eşiğinde olduğumuz gözüküyor. ilişkilerde duyguları bastırmaya hissetmemeye görmezden gelmeye, ötelemeye, analiz edip tartarak hareket etmeye, kararsızlıklar yaşamaya, Yanlış seçimlere, huzursuzluklar yaşamaya, kadınlarla ilgili sorunlara, şiddete karşı propagandalara, geçmiş travmalarla yüzleşmeye, yaraların üstünü örtme durumlarını yaşama olasılıklarını deneyimleyebiliriz.

Bunun yanı sıra 12.evde Satürn'den Plüto'dan Merkür'den 135'lik Uranüs'ten kare açılar olması siyasi liderler ile ilgili sağlık sorunlarının, hastane, (virüs kaynaklı yaşadığımız sağlık sorunları ile ilgili artışlara) alınacak kural düzenlemelerine, hapishane, suçlular, ceza kanunların da düzenlemeye gidilmesi, dış politikanın Türkiye üzerinde baskısı, ekonomide zorlanmaları, para piyasalarında beklenmedik değişimleri, ani iniş çıkışları, kredi borç alma durumlarında artışı, gizli haberleşme teşkilatlarının bu alanda bilgilerin ortaya sızmasını, ülkemiz için tehdit unsuru oluşturacak devletlerin oyunlarını iş çevirenlerin varlığına daha güçlü hissetmeye, 30 Kasım sonrası beklenmedik doğa olaylarına deprem, sel baskın,patlama volkanik etkili durumların ortaya çıkmasını görebiliriz. (Doğa olayları 2021 ilk üç ayında daha etkin) Özelden ortaklık kurduklarımızla, eşimizle ortak para mal varlıklarında sorunlar, sınanma, vazgeçme, kopma durumlarını yaşayabiliriz. Türkiye'nin haritası pek iç açıcı değil. Ancak kişisel haritalarımız da etki konfigürasyonlara göre daha olumlu yaşanabilir.

Tutulma özellikle İkizler, Başak, Yay, Balık ve Kova burçlarını ciddi etki altına alacak.

Bu tutulma ile birlikte ortaya çıkan bilgi her ne ise bizi aydınlığa uyanışa farkındalığa götürmesi dileğiyle
Sevgi ve ışık ile....
Nefertiti

Ekli dosyalar

• SmartSelectImage_2020-11-26-13-53-42.png
    SmartSelectImage_2020-11-26-13-53-42.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 13

Naden

Kayıtlı Üye
Çok değerli ve ciddi emek verilen bir paylaşım olmuş öncelikle çok teşekkür etmeliyim. Kendi sayfamda paylaştım demissiniz, sizi takip edebileceğimiz herkese açık bir platform var mıdır ?

4

43887

Çok değerli ve ciddi emek verilen bir paylaşım olmuş öncelikle çok teşekkür etmeliyim. Kendi sayfamda paylaştım demissiniz, sizi takip edebileceğimiz herkese açık bir platform var mıdır ?
Teşekkür ederim :)) platformum açık yalnız kendi ismimle paylaşım yapıyorum. Arada bulan arkadaşlar oluyor. Karşılaşmak dileğiyle deyim 🙏

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Çok enteresan ya iki gündür bildiğiniz hislerdeydim aklını başına alma, daha mantıklı hareket etme, garip bir istemsiz aydınlanma VS. Farklı ama kendiliğinden ve ben de içimdeki kız çocuğu büyüdü, anca kalın kafam bastı diyip gülüyordum. Garip bir farklılık hissediyordum.
Cidden evrenin bir ayarı olmalı. Böyle bir şey oluyor sanki zihnimize güncelleme geliyor. Algısal olarak hissediyorum. Belki de kibir bilemiyorum ama şu dönem zaman algısı ve günlük algı olarak çok garip.
Umarım kötü şeyler olmaz demek isterdim ama sanırsam geliyor gelmekte olan.
Emeğinize sağlık.

4

43887

Arkadaşlar tutulma seyri boyunca yazımda etki eden olayları paylaşmıştım. 6 aylık bir etkisi olacak. Özellikle etkili olanları paylaşıyorum. Ki haber niteliği taşıyanlar gündemde olacak. Baglantılı olayları da ayrı incelemesini yapıp sayfada paylasacagım. Geçmiş olsun 🙏

Ekli dosyalar

• SmartSelectImage_2020-11-30-13-17-39.png
    SmartSelectImage_2020-11-30-13-17-39.png
    860.6 KB · Görüntüleme: 6
  • SmartSelectImage_2020-11-30-13-29-08.png
    SmartSelectImage_2020-11-30-13-29-08.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 6
  • SmartSelectImage_2020-11-30-13-20-10.png
    SmartSelectImage_2020-11-30-13-20-10.png
    999 KB · Görüntüleme: 6

Dracolia

Moderator
Tutulma bu gece mi etkisini gösterecek acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

makssenberg

Kayıtlı Üye
Güneş antaresin alanı içinde. Bu tutulmada ay'ın güneşle açısı neydi karşıt açı mı oluyor ve bunun bireysel veya dünyaya etkisi var mıdır, varsa nedir?

Son düzenleme:
4

43887

Güneş antaresin alanı içinde. Bu tutulmada ay'ın güneşle açısı neydi karşıt açı mı oluyor ve bunun bireysel veya dünyaya etkisi var mıdır, varsa nedir?
Dolunaylar da, Ay tutulmalarında Güneş ile Ay karşıt konumda olur. Bu değişmez. Genel yorum bilgilerini yazdım. Bireysel anlamda pek tabi etkileri vardır. Özellikle 27 kasım -3 Aralık doğum tarihlileri ve 9 derece İkizler - Yay hatlarında ki burca sahip kişiler, Başak, Balık, Kova burçları daha fazla etkileneceklerdir. Danışmanlık alınarak kişisel bilgi alınır. Herkesin haritası kendine özeldir. İyi /kötü etkilerini yaşarlar. Bugün yetistirebilirsem burçlara etkilerini tarot kart destekli yorum yaparak paylaşacağım.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Tutulmanın İkizler burcunda ki etkisine gelince haberleşme, sosyal medya, eğitim sektörü,öğretmenler, haber ağları, trafik,kargo şirketleri, kardeşler, kısa yolculuklar, toplu taşıma ile ilgili alanlarda önemli kararlar alınmasını, bu konularda sorunlar cözümlemelere gidilmesi gibi durumlar gün yüzüne çıkabilir.
Haberlerde gördüm ulaştırma bakanlığının bir demiryolu ihalesiyle ilgili ses getiren bir şey yaşandı. İkizler burcu ülkenin astroloji haritasında sanırım ulaştırma ve altyapı bakanlığını gösteriyor? Bakanlığın eski adında haberleşme de vardı hatta. Siz de saymışsınız haberleşme, yolculuk, toplu taşıma diye.