22 Ağustos Dolunay

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
22 Ağustos Dolunay

Kava burcun da gerçekleşecek bu dolunay maalesef ki dengelerin iyice bozulacağını gösteriyor.
Numerolojik değerinin karşılığı ise felaketler. felaketleri
Dolunay İçin çektiğim kart ise kılıçların dokuzlusu.
Hava ile bulaşan virüs etkisi daha da artacak. Covid olabilir, mutasyonu olabilir ya da bambaşka bir virüs ile karşı karşıya kalabiliriz.
Bir ülkenin lideri veya Dünyayı etkileme gücüne sahip bir şirketin ya da kuruluşun liderinin ölümü gerçekleşebilir. Dolunayın etkileri öncesinde başlar ve sonrasında devam eder. 22 Ağustos öncesi ya da Ağustos ayı sonunda olabilir.

Gündem de olan terör eylemleri daha da Erkin hale gelebilir. Afganistan’da yaşananlar daha da kötüleşecek. Siyasi karmaşa, başka Ülkelerde de oluşacak. insanlara, doğaya, hayvanlara şiddet olayları artacak.
Ortaçağ dönemimin, günümüz de yeniden yaşanması gibi maalesef ki hem doğal felaketler hem de insaların oluştuğu felaketler yaşanmaya devam edecek.
Kişisel hayatımız da aynı şekilde özellikle güvenliğimize dikkat etmemiz gerekiyor.
Uyanış öncesi kaos diyebileceğimiz bir dönemdeyiz. Şişkin ay içinde, Büyük değişim ve dönüşümleri simgeleyen kova da gerçekleşecek bu dolunayın enerjisi çok büyük.

Özel hayatımız da ani kararlar almamak gerekiyor. Gerilimler artabilir. Sakin kalmaya, panik yapmamaya ve duygusal kararlar vermemeye özen göstermeliyiz.
Güvenlik, korunma, tedbir, temel kavramlarımız olmalı.

Dolunay çalışması İçin en uygun aktivite, doğa ile bütünleşmek, doğanın içinde olamayacaksak evimize doğayı getirmek. Su sesi, ağaç, toprak gibi unsurlarla Altar oluşturulabilir. İçsel çalışmanın ana teması da farkındalık olmalıdır. Doğru yanlış, iyi kötü, güzel çirkin her şey bir dengededir ve bir dönüşüm halindedir. Var oluş yok oluşla başlar. Yok oluş yeni var oluşlar meydana getirir. Evren durmadan bir akış halindedir.
Sevgi ve ışıkla

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Umarım yakın zamanda aydınlığa kavuşuruz tüm insalık olarak...Yazın için teşekkürler urum.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bu yıkım döngüleri kaç haneli yıllarca sürüyor? 10 yıl mı, 100 yıl mı, 1000 yıl mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu yıkım döngüleri kaç haneli yıllarca sürüyor? 10 yıl mı, 100 yıl mı, 1000 yıl mı?
100 yıl olduğu ifade ediliyor. Kova çağına girdik. O yüzden 2020 ve 2021 de kova çağının etkilerini yaşıyoruz. Gezegenlerin konumları ve açıları da birer tetikleme. Yani 100 yıllık döngüye hazırlanıyor. 2023 de bir döngü bitip bir döngü başlayacak. Pek çok gezegenin konumu açısı, tarihlerin numeroloji ile olasılıkları yorumluyoruz.

negatif etkiler bu dönemde pozitif etkilerden daha fazla. Kıyamet ( ayağa kalkma- aydınlanma) gelmeden önce tufan( felaketler yalanır. Spiral bir döngüde ilerleyen evrenin işleyiş yapısını, en basit mana da düşme ve Yükselme olarak tanımlayabiliriz.

dünya bir süredir yükselişte, artık düşmeye başlaması gerekiyor. Yeniden ve daha iyisini kurubilmeleri için.

temel de evren 9 ile ilişkilidir. Tamamlama İçin 10 ile ilişkilendiriyoruz.

9 yıl
99 yıl
999 yıl
99999 yıl diye devam ediyor. Bu spiral döngü sistemi.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
100 yıl olduğu ifade ediliyor. Kova çağına girdik. O yüzden 2020 ve 2021 de kova çağının etkilerini yaşıyoruz. Gezegenlerin konumları ve açıları da birer tetikleme. Yani 100 yıllık döngüye hazırlanıyor. 2023 de bir döngü bitip bir döngü başlayacak. Pek çok gezegenin konumu açısı, tarihlerin numeroloji ile olasılıkları yorumluyoruz.

negatif etkiler bu dönemde pozitif etkilerden daha fazla. Kıyamet ( ayağa kalkma- aydınlanma) gelmeden önce tufan( felaketler yalanır. Spiral bir döngüde ilerleyen evrenin işleyiş yapısını, en basit mana da düşme ve Yükselme olarak tanımlayabiliriz.

dünya bir süredir yükselişte, artık düşmeye başlaması gerekiyor. Yeniden ve daha iyisini kurubilmeleri için.

temel de evren 9 ile ilişkilidir. Tamamlama İçin 10 ile ilişkilendiriyoruz.

9 yıl
99 yıl
999 yıl
99999 yıl diye devam ediyor. Bu spiral döngü sistemi.
2023 yılının daha iyi olacağını mı söylüyorsunuz anladığım kadarıyla?
Spritüel olarak zor bir 2022 yılı geçirdiğimi sanıyorum. Sanıyorum diyorum çünkü, belki de benim için hayırlara vesile olacak zor bir inisiye yaşamış da olabilirim.
Sn URUMHAMATAHAYIL, bu olabilirmi? Gerçekten zor dayanılır 2022 geçirdim. Baktığım üç kartlık tarot falımda, her bir kartın birbirine uyumu da beni şaşırtmıştı ve hemen ardında ki Dolunayın üç günlük zamanı da biraz sıra dışı deneyimimi gözledim.
2023 pek umutlu görünmese de ülkemiz olarak, bireysel olarak biraz sevinebilirmiyiz?

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
2023 yılının daha iyi olacağını mı söylüyorsunuz anladığım kadarıyla?
Spritüel olarak zor bir 2022 yılı geçirdiğimi sanıyorum. Sanıyorum diyorum çünkü, belki de benim için hayırlara vesile olacak zor bir inisiye yaşamış da olabilirim.
Sn URUMHAMATAHAYIL, bu olabilirmi? Gerçekten zor dayanılır 2022 geçirdim. Baktığım üç kartlık tarot falımda, her bir kartın birbirine uyumu da beni şaşırtmıştı ve hemen ardında ki Dolunayın üç günlük zamanı da biraz sıra dışı deneyimimi gözledim.
2023 pek umutlu görünmese de ülkemiz olarak, bireysel olarak biraz sevinebilirmiyiz?
Şimdiden teşekkür ederim🙂