1977 yılında Televizyon Kanalını Ele Geçirip Ashtar Mesaj Veriyor

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Niye acaba bu tür mesajlar hep Hrıstiyanlar üzerinden verilmeye, onların kanallarıyla aktarılmaya çalışılıyor? Bu gerçekten düşündürücü, Hrıstiyanlık gibi bozulmuş ve kilise kanalıyla yozlaştırılmış bir dinin mensuplarının beyinlerine hükmetmek daha mı kolay geliyor acaba? Bunu uzun uzun düşünmek ve tartışmak lazım aslında, bu uzaydan gelen mesajları uzaydan gelen bilgelik tarzı kitaplar aracılığıyla türkçeye çeviren araştırmacı yazarlarımız var ve yavaş yavaş televizyonlara bu bilgiler taşınmaya başlandı. Bu bilgilere inanmak veya inanmamak ne kadar sağlıklıdır, bunlar bizim ilerde başımı belaya sokacak bazı kodlar içermekte midirler yoksa dinler üstü bir gerçeği mi yansıtmaktadırlar. Parapsikoloji ilmine göre, henüz ortaya çıkmamış, bir yerlerde saklı tutulan bir dini kitap, yeni bir dine ait bir kitap insanlığı beklemekte, oysa ki kur'an-ı kerim yeryüzüne inmiş son dini kitap, son dine ait kutsal rehber değil miydi?... Bence bu işte ya bir kötü niyet, bir melek yüzlü şeytanlık var ya da yüce Allah dünya ile ilgili planlarını değiştirmiş ve açıkçası ikincisine inanmak gerçekten zor...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Videoyu izledim.Bi daha izleyim dedim kullanıcı tarafından silinmiş video :D

ikbal1505

Guest
uluminattinin neyapmaya çalıştığını açıkçası anlamıyorum ama bişey eklemek istiyorum eski mısır piramitlerin uzaylılar tarafından yapıldığı söyleniyor kaynaklarda yeni mısırlılarda bu medeniyet zeka yok ulumminatti ezoterik sembol kullanıyor osirisin gözü bana karman çorman geliyor neyin mesajı bu büyü tarikatımı uzaylılara inan tarikatmı yahudi lobisimi masonmu birde herşeyi uluminattiye bağlayan arkadaşlar var hamasi nefret var ortada kavram karmaşası var bu konuyu iyi bilen üstadlarımız halkımıza anlatmalı kendi şahsıma bende anlamaya çalışıyorum uluminatti nedir?gizli mabet tam bir konu açsa bana araştırmalarım açıklayıcı gelmedi uluminatti deyince israil masonluğu ben ezoterik tarikat gözüyle bakıyorum eski mısır israil bağlantılı tarikat bazı kardeşlerim gazze filistin mason kavramını habire gözümüze sokuyorlar.

İlluminati konuları ve mesajları yasaktır. İlluminati içerikli konu ve mesajlar silinir. Sevgiler.
http://www.gizlimabet.com/threads/23318

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Yayınlanan mesajın türkçesini buldum :
“Ben Ashtar Galaktik Komutanlığı temsilcilerinden Vrillion. Uzun yıllardır bizi gökyüzündeki ışıklar olarak gördünüz. Şimdi sizinle, diğer kardeşlerinizle de olduğu, gibi barış ve bilgelik adına konuşuyoruz. Irkınızın ve dünyanızın kaderi ile ilgili sizi uyarmaya geldik. Böylece kardeş varlıklarla iletişime geçebilir ve aynı zamanda dünyanızı ve çevrenizdeki dünyalarda yaşayan varlıkları tehdit eden tehlikelerden korunmak için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Bu; gezegeniniz Acquarius Çağı’na girerken, büyük uyanışa katılabilmeniz içindir. Yeni Çağ ırkınız için evrimin ve büyük barışın hüküm sürdüğü bir çağ olacaktır; tabii eğer yönetiminiz kendi kararlarını uygulatan şeytani güçlerin farkına varırsa. Şimdi dinleyin; çünkü bu şans bir daha elinize geçmeyebilir. Tüm şeytani silahlarınızı yok etmelisiniz. Çatışma zamanı bitti ve eğer hak ettiğinizi gösterirseniz, parçası olduğunuz ırk evriminin bir üst aşamasına geçebilir. Barış ve iyi niyet içinde yaşamayı öğrenmek için kısa da olsa zamanınız var. Gezegendeki küçük gruplar bunu öğreniyor ve yükselen Yeni Çağ’a geçebilmek için yaşıyorlar. Bunu kabul etmek veya reddetmekte özgürsünüz; ancak sadece barış içinde yaşamayı öğrenenler ruhani evrim alanına geçebilecekler. Şimdi Ashtar Galaktik Komutanlığı’nın temsilcisi Vrillion’un sesine kulak verin. Dünyanızda kol gezen sahte kahinler ve rehberlerin farkına varın. Onlar, sizin para adını verdiğiniz enerjinizi sizden alacak ve bunu kötü sonlar için kullanacaklar. Size de karşılığında değersiz artıklar kalacak. Yüksek benlikleriniz sizi bundan koruyacaktır. Size gerçeği, karmaşayı, kaosu ve yalanı fısıldayan içinizdeki sese karşı hassas olmayı öğrenmelisiniz. İçinizde varolan gerçeğin sesini dinlemeyi öğrenin.. ve evrim yoluna doğru ilerleyin. Bu bizim sevgili arkadaşlarımıza mesajımızdır. Sizin, gökyüzünde ışıklarımızı izlemeniz gibi biz de yıllarca sizin gelişiminizi izledik. Dünyanızda ve dünyanızın etrafında; bilimadamlarınızın da kabul ettiği daha fazla varlıklar mevcut. Sizinle ve ışığa olan yolunuzla ilgili derin endişe duyuyoruz ve size yardım edebilmek için elimizden geleni yapacağız. Korkunuz olmasın; sadece kendi benliklerinizin farkına varın ve dünyanızda uyum içerisinde yaşayın. Ashtar Galaktik Komutanlığı olarak ilginize teşekkür ediyoruz. Şimdi bulunduğunuz 3 boyutlu düzlemden ayrılıyoruz. Yüksek sevgi ve gerçeklik sizinle olsun”

xalpx

Kayıtlı Üye
2012'de geleceğini söylemişti Ashtar beyefendi Dünya'ya filolar halinde topluca geleceklerdi ancak ne gelen var ne giden.Yerli ve yabancı birçok kaynaktan görmüştüm isteyen araştırabilir.İşin ilginci bu uzaylı mesihimizin gelmesini dört gözle bekleyen yerli ve yabancı birçok insan vardı yorumlarda.Tarihin en güzel trollemesi olarak nitelendiriyorum en saf tabirle öbür türlü bu konuyla ilgili çok daha çarpıcı gerçekler var.Kurtarıcımız!? Ashtar'ın Facebook profili bile var oradan da arada mesajlarını iletiyor :) Mesih olduğunu ve dünyaya filolar halinde gelerek insanların evrimlerini tamamlamasını sağlayacağını iddia eden birine göre oldukça komik bir görüntü.Birde kendisinin aşağıdaki gibi bir resmi var herkesce bilinen.İlginçtir ki sol göğsüne siyon yıldızı sağ elindede pentagram taşıyor.Buradaki siyon yıldızının masumane bir anlamda kullanıldığını düşünmüyorum.Özetle bana göre New Age denilen inancın vardığı son noktadır uzaylı mesih Ashtar Sheran.Onu dört gözle bekleyen ve ona inananlara eleştiri yapma gibi bir hakkım yok ama geri kalanlar uyanık olsunlar.

Skleton

Kayıtlı Üye
2012'de geleceğini söylemişti Ashtar beyefendi Dünya'ya filolar halinde topluca geleceklerdi ancak ne gelen var ne giden.Yerli ve yabancı birçok kaynaktan görmüştüm isteyen araştırabilir.İşin ilginci bu uzaylı mesihimizin gelmesini dört gözle bekleyen yerli ve yabancı birçok insan vardı yorumlarda.Tarihin en güzel trollemesi olarak nitelendiriyorum en saf tabirle öbür türlü bu konuyla ilgili çok daha çarpıcı gerçekler var.Kurtarıcımız!? Ashtar'ın Facebook profili bile var oradan da arada mesajlarını iletiyor :) Mesih olduğunu ve dünyaya filolar halinde gelerek insanların evrimlerini tamamlamasını sağlayacağını iddia eden birine göre oldukça komik bir görüntü.Birde kendisinin aşağıdaki gibi bir resmi var herkesce bilinen.İlginçtir ki sol göğsüne siyon yıldızı sağ elindede pentagram taşıyor.Buradaki siyon yıldızının masumane bir anlamda kullanıldığını düşünmüyorum.Özetle bana göre New Age denilen inancın vardığı son noktadır uzaylı mesih Ashtar Sheran.Onu dört gözle bekleyen ve ona inananlara eleştiri yapma gibi bir hakkım yok ama geri kalanlar uyanık olsunlar.

nerden biliyosun ashtar facesinden veya başka yerlerden mesajlar yayınlayan kişilerin gerçek kaynağından aldığını. nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz. bir Mesih olarak kabul edilmiyor ama semavi dinleri de Mesih beklediğini farzedersek sizin o inancı taşıdığınızı düşünüyorum ve siz nasıl bu kadar Mehdiyet denilen kavrama inanabiliyorsunuz. inançlara nasıl inanıyorsunuz nasıl bu kadar emin siniz. siyonist yıldızı ve pentagram olmayan yıldız taşıması olumsuzluğu mu simgeler. bu sembol bilgisizliğiniz sizin cahilliğinize veriyorum. ben Türkçe açıklamasında yanlış bir şey göremedim. iyi okuyun yazıyı.

xalpx

Kayıtlı Üye
Niyetim tartışmak değil.Ben sadece burada paylaşılan tırtıklanmış türkçe metine yada fotoğrafa göre konuşmuyorum.New Age ilgi alanıma girdiği için uzun zaman araştırdım ve Ashtar karşıma sık sık çıktı.Onunla ilgili birçok yabancı kaynakları okudum insanların yorumlarını okudum.Link paylaşmak yasak bildiğim kadarıyla eğer değilse seve seve paylaşırım.İnsanlar Ashtar'a Mesih gözüyle bakıyor hatta kendisinin İsa peygamber olduğuna yönelik bir inanış yaygın.Bunun sebebide kendi ifadeleridir kimse bunu kafasında kurmuyor.Eğer amaç gerçek bilgiye ulaşmaksa isterseniz ben çeviriyi yapayım merak ettiğiniz ve çeviremediğin metin olursa vaktim oldukça sizlerede çeviririm İngilizceden.Bu ifadelerinizide yetersiz ve yüzeysel olan Türkçe metinleri kaynak olarak baz almanıza veriyorum.Kumandan Ashtar Topluluğu-Uyanış Hareketi olarak bilinen Usa kökenli oluşumu dikkate alabilirsiniz mesela.Eğer amaç gerçek bilgiyse kökenine gidiniz.

Neye inandığıma gelince belirtmek istedim semavi dinleri incelemekten ,onlara ait kutsal kitapları okumaktan zevk alıyorum.Ama sadece okuyup inceliyorum bir hobi gibi.Örneğin reenkarnasyonda aynı şekilde bol bol okuyup araştırıyorum çünkü oda aynı şekilde ilgi alanıma giriyor yada fantastik edebiyatıda çok severim bu türde sürekli okurum.Ama bunların hiçbirine tutkulu bir inanç duymuyorum.Öğreniyorum ve orada kalıyor.Bir Mesih'de beklemiyorum başka bir kurtarıcıda.Dini kökenimde benim için sadece aileden gelen kültür ve geleneğimi temsil ediyor daha fazla içerisinde değilim.Deizm'e daha yakınım diyebilirim.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Barış için gelen birileri için ses fazla ürkütücü değil mi? Asthar'ı biraz araştırmıştım eskiden. Ondan gelen(!) mesajlarda bazı tutarsızlıklar var.
Dünya dışı varlıklara inanıyorum evet ama galaktik federasyona, emin değilim.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kullanılan temsili Ashtar resminin de hem erkeğe hem de kadına benzemesi, belli bir etkileyicilik yaratma açısından faydalı olacağı düşünülerek kullanılmışa benziyor. Kişiler üzerinde farklı bir etkileyicilik oluşturmak için iyi bir yöntem. Ayrıca geniş alınlı bir kişi olarak temsil edilmesi, insanların üzerinde güven ve sadıklık etkisini arttığı muhtemel.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bence normal insanlar bu tarz konuşmalar yapamaz gerçeklik payı var diye düşünüyorum ve açıklanamayan böyle videolar var genelde şaka yaptık kedidir o kedi diye geçiştiriyorlar biz dünyada kendimizi tek yegane biricik sandığımız için dünyanın dışına ufkumuzu açmaya çekiniyoruz oysa onlar biz hazır olamadığımız için bizden kibarca gizleniyorlar.