16 Nisan Dolunayı

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022 günü saat 18.54'te terazi burcunun 26°45' derecesinde dolunay gerçekleşecek. Deri, idrar yolları, pankreas ve damarlar terazi burcunun yönetiminde olduğu için ekstra bu bölgelerde hassaslaşma olabilir ve yine bu bölgelerle alakalı şifa çalışmalarıma başlayabilirsiniz. Ben egzamama yönelik bir çalışma bulabilirsem yapacağım örneğin. Ay ve güneş karşıt olduğu için özellikle baba (ama anne de olur) ile alakalı şifa çalışmaları da yapabilirsiniz. Özellikle dolunaydan sonra gelecek ay tutulması hayat ile alakalı pek çok noktayı şekillendireceğinden ve tutulmanın derecesinin daha çok başarı, şöhret gibi konular ile alakalı olmasından ötürü iş hayatınıza, paranıza dair çalışmalar yapmak için de uygun bir zaman. Bitkileri, çiçekleri ve element olarak suyu özellikle çalışmalarında kullanmak isteyenler kullanabilir çünkü etkileri güçlü. 30 Nisan Dolunayı da çok önemli olduğu için yine o sürece kadar daha somut konulara yönelmek bence daha mantıklı olur. Örneğin emeğiniz kadar para kazanamıyorsunuz diyelim buna yönelik bir çalışma yapmak mantıklıdır. Bir değişim dönemi geliyor ve bunu iyi değerlendirmek gerek. Yine de ille de aşk çalışmaları yapacağım diyen varsa özellikle bitki kullanmasını tavsiye ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Örneğin emeğiniz kadar para kazanamıyorsunuz diyelim buna yönelik bir çalışma yapmak mantıklıdır

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2218
Formül kanınızı ve cildinizi temizler. Sadece ekzema değil genel olarak cilt sorunlara uygun. Niyet okurken sorununuzun yok olacağını belirtin.
Çok teşekkür ederim.

Bunun için de tabi. Ne yapacağını bilmeyenler için gerçekten yol gösterici.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2218
Formül kanınızı ve cildinizi temizler. Sadece ekzema değil genel olarak cilt sorunlara uygun. Niyet okurken sorununuzun yok olacağını belirtin.
Ben bunu yaptığımda direkt temizlenme yaşamadım kanımda vs ama aynı hafta içinde elime egzamama iyi gelen şeyler geçti ve kullandım. Aşırı stresten cildimde egzama yeniden zuhur edince sonlandırdım çalışmayı. Aklıma gelmişken yazayım dedim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaptığımda direkt temizlenme yaşamadım kanımda vs ama aynı hafta içinde elime egzamama iyi gelen şeyler geçti ve kullandım. Aşırı stresten cildimde egzama yeniden zuhur edince sonlandırdım çalışmayı. Aklıma gelmişken yazayım dedim.
Bütün bunlar bir hafta içinde mı oldu?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bu arada güneş lekeleri için niyet etsem geçerler mi? Sonuçta cildi temizliyor. Geçen gün sınavda ailem beni güneşte tazelenmemiş güneş kremiyle yarim saat dışarıda beklettikleri için parasız pulsuz leke doldum maalesef ve çok üzülüyorum şu an. Bir iki tane olsa neyse her yerim geçmeyecek lekelerle doldu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu arada güneş lekeleri için niyet etsem geçerler mi? Sonuçta cildi temizliyor. Geçen gün sınavda ailem beni güneşte tazelenmemiş güneş kremiyle yarim saat dışarıda beklettikleri için parasız pulsuz leke doldum maalesef ve çok üzülüyorum şu an. Bir iki tane olsa neyse her yerim geçmeyecek lekelerle doldu.
Deneyin. Ben güneş lekelerin cilt sorunu olarak görmüyorum. :) Bence şirin bir şey. Ek olarak ta limon ve yoğurt maskeleri yapın.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Deneyin. Ben güneş lekelerin cilt sorunu olarak görmüyorum. :) Bence şirin bir şey. Ek olarak ta limon ve yoğurt maskeleri yapın.
Limon aslında çok zararlı güneş lekeleri için. Doktorlar kesinlikle önermiyor. C vitamini serumlarında bile maksimum %15 oranlı serumlar öneriliyor aslında. Lisede kullanmıştım yüzümdeki bir leke için iyice büyütmüştü. İşte maalesef venüsyenim ama venüsüm düzgün çalışmıyor çok takıntılıyım güzelliğe. Aşırı takınca da bir şeye olmuyor :/