14 şubat için burç yorumları

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,108
Tepkime puanı
5,020
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hafta boyunca Venüs- Mars arasındaki güzel ve detskeleyici açı sevgi ve duygu dünyanıza cesaret aşılayacak. Dengeli, uyumlu, barışçıl hissedeceksiniz.

Merkür tam Sevgililer Gününde gerilemeye ( retrograte) başlıyor. Alışverilerinizi 14.Şubat dan önce tamamlamanızda. Bununla birlikte Merkür gerilemesi yanlış anlamalara sebep olur. Ders çalışmak, bir konuyu kavramak, sınavlarda başarılı olmak her zamankinden zor olabilir. Merkür düşünme, öğrenme ve iletişim kapasitenizdir. Gerilerken öğrenme, düşünme ve iletişim düzeniniz bozulur. Tv., radyo, cep telefonu gibi iletişim araçlarınız bozulabilir, arkadaşlarınızla aranız bozulabilir, ailenizle aranızda bozulabilir. 8.Mart' a kadar sakin kalmalı ve yanlış anlama ihtimalini hep aklınızda tutmalısınız.

Bu dönemde şikayet etme eğiliminiz artacaktır, frenlemelisiniz. Yoksa sıkıcı ve katlanılmaz olmanız, terk edilmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Şimdi bakalım bu hafta Merkür hangi burcu nasıl etkileyecek? Ve haftanız nasıl geçecek!

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın!

KOÇ: Merkür gerilemesi yanlış tedavilere açık olacağınızı gösteriyor. Ailenizi etkilemeniz bu hafta hiç zor değil. Perşembe, duygusal ve cesur tavırlarınız puan toplamanızı sağlayacak.

BOĞA: Haftanın en romantik burçlarından birisiniz. Arkadaşlarınızla birlikte kurslara veya eğitim pogramlarına yada okul çalışmalarına katılabilirsiniz. Merkür gerilemesi arkadaşlarınızla aranızda sorun yaratabilir.

İKİZLER: Bu hafta ailenizin veya kardeşinizin göz bebeği olacaksınız. Merkür gerilemesi ailenizle, özellikle babanızla tartışmalara sebep olabilir. Pazar duygusal zekanızı ortaya koyabileceksiniz.

YENGEÇ: Pazartesi sağlığınız sıkıntılı sinyaller verebilir. Kardeşleriniz sinirinizi bozabilir. Çarşamba duygu ve düşünceler arasında denge kurabileceksiniz. Perşembe sevgi dolu ve etkileyici bir hava taşıyacaksınız. Merkür eğitim alanınızı zorlayacak.

ASLAN: Pazartesi sıkıntılı ve hasta hissedebilirsiniz. Merkür gizemli ve yaşam ötesi konularla ilgili olumsuz deneyimler yaşamanıza sebep olabilir. Cuma, yakın ilişkilerinize mutluluk, uyum ve denge yağmuru yağacak.

BAŞAK: Merkür yakın ilişkiler alanınızda yanlış anlama veya görüşmediğiniz yakınlarınızla barışma etkisi yaratacak. Çarşamba yakınlarınızla iletişiminiz güçlü ve hoş olacak. Pazar duygularınızı ifade etme şansı bulacak ve rahatlayacaksınız.

TERAZİ: Şirin havanız, günlük yaşamınızda gözlerin üzerinizde olmasına sebep olacak. Ancak Merkür de sağlık alanınızda geriliyor. Sağlığınıza özen göstermeliz ve odanızı toparlamalısınız. Salıdan Cumaya dek olumlu etkiler altındasınız.

AKREP: Eğlence, yaratıcı faaliyetler alanında Merkür oyunbozanlık yapıyor. Bir süre kendinizi eğlenceli ve yaratıcı hissetmeyeceksiniz. Haftasonunda kararlı ve güçlü hissedeceksiniz.

YAY: Ev ve aile konularında Merkür gerilemesi sıkıntı yaratacak. Hafta başında mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Sahip olmak istediğiniz şeyleri alabileceksiniz. Haftasonunda kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

OĞLAK: Haftanın en etkileyici ve atak burcu olacaksınız. Yakın akrabalar ve çevrenizdekilerle iletişiminizde, Merkür gerilerken, yanlış anlamalar sorun yaratabilir. Hafta başı ve hafta sonunda istediğiniz şeyleri elde etmeniz mümkün olmayabilir.

KOVA: Merkür gerilemesi yanlış alışverişlere sebep olabilir. Pazartesi çelişkili duygular içine girebilirsiniz. Haftasonunda güçlü arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Aynı zamanda sezgileriniz güçlenecek, düşleriniz yol gösterici nitelik kazanacak.

BALIK: Merkür burcunuzda geriliyor. Düşüncelerinizi ifade etmek ve doğru düşünmek bu dönemde zor olabilir. Pazartesi gerilimli ve tartışmacı davranabilirsiniz. Hafta boyunca bir arkadaşınızla daha yakın ve iyi ilişki geliştireceksiniz. Haftasonu sezgileriniz güçleniyor.
--------------------
buda merkür gerilemesi olursa ne olur

KOÇ: Merkür gerilemesi yanlış tedavilere açık olacağınızı gösteriyor. Etkileyiciliğinizi kariyer yaşamınızda önemli bir adımı sağlayabilir. Perşembe, duygusal ve cesur tavırlarınız puan toplamanızı sağlayacak.

BOĞA: Haftanın en romantik burçlarından birisiniz. Arkadaşlarınızla seyahate çıkabilir, çeşitli sertifika programlarına katılabilirsiniz. Merkür gerilemesi arkadaşlarınızla aranızda sorun yaratabilir.

İKİZLER: Romantizm size uğramıyorsa bu hafta kariyer-kazanç hanenize artılar ekleyebilirsiniz. Merkür gerilemesi kariyer basamaklarının çürük kısımlarının kırılmasına sebep olacak. Pazar duygusal zekanızı ortaya koyabileceksiniz.

YENGEÇ: Pazartesi iş ortamı sıkıntı verebilir. Seyahatler için sağlığınız uygun olmayabilir. Çarşamba duygu ve düşünceler arasında denge kurabileceksiniz. Perşembe erotik ve etkileyici bir hava taşıyacaksınız. Merkür seyahat ve eğitim alanınızı zorlayacak.

ASLAN: Pazartesi sıkıntılı ve hasta hissedebilirsiniz. Merkür ortak paralar, cinsellik ve yaşam öteki konularla ilgili olumsuz deneyimler yaşamanıza sebep olabilir. Cuma, yakın ilişkilerinize mutluluk, uyum ve denge yağmuru yağacak.

BAŞAK: Merkür yakın ilişkiler alanınızda yanlış anlama veya partnerinizle tekrar bir araya gelme etkisi yaratacak. Çarşamba yakınlarınızla iletişiminiz güçlü ve hoş olacak. Pazar duygularınızı ifade etme şansı bulacak ve rahatlayacaksınız.

TERAZİ: Erotik havanız, iş yaşamınızda gözlerin üzerinizde olmasına sebep olacak. Ancak Merkür de iş alanınızda geriliyor. Sağlığınıza ve iş ilişkilerinize daha fazla dikkat etmelisiniz. Salıdan Cumaya dek olumlu etkiler altındasınız.

AKREP: Aşk, yaratıcı projeler ve çocuklarla ilişkiler alanında Merkür oyunbozanlık yapıyor. Anlayışınızı güçlendirin. Haftasonunda ev ve yatırımlar konularında etkileyici, kararlı ve güçlü tutumlarınız kazandıracak.

YAY: Ev ve aile konularında Merkür gerilemesi sıkıntı yaratacak. Hafta başı mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Finansal konulardaki çabalarınızın sonuçlarını alabileceksiniz. Haftasonunda kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

OĞLAK: Haftanın en etkileyici ve atak burcu olacaksınız. Yakın akrabalar ve çevrenizdekilerle iletişiminizde, Merkür gerilerken, yanlış anlamalar sorun yaratabilir. Hafta başı ve hafta sonunda finsnal sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

KOVA: Merkür gerilemesi finansal konularda yanlış yatırımlara yönelmenize sebep olabilir. Pazartesi çelişkili duygular içine girebilirsiniz. Haftasonunda güçlü dostlarınızın desteğini alacaksınız. Aynı zamanda ruhsal deneyimler, düşler yol gösterici nitelik kazanacak.

BALIK: Merkür burcunuzda geriliyor. Düşüncelerinizi ifade etmek ve doğru düşünmek bu dönemde zor olabilir. Pazartesi gerilimli ve tartışmacı bir imaj çizebilirsiniz. Hafta boyunca bir arkadaşınızla yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Haftasonu sezgileriniz güçleniyor.
 

nazar

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eyl 2008
Mesajlar
59
Tepkime puanı
2
Yaş
2023
güzel bir gün geçmesi dileğiyle
 

ssessiz

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ara 2008
Mesajlar
85
Tepkime puanı
5
İş
halkla ilişkiler uzmanı
aman ben ne zaman güldümki zaten 14 şubatta gülücem off off
 

kar tanesi

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ara 2008
Mesajlar
84
Tepkime puanı
4
merkürün gerileme tarihi bitti 1 şubatta sondu
 

DNZ33

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Ocak 2009
Mesajlar
121
Tepkime puanı
7
sevdiğimin burcu çarşamba barışma diyor dua edin bana dönsün:hurray:
 
Üst