13.Cuma ve Dolunay Günü

biard

Kayıtlı Üye
En iyisi herkesin uyumasını beklemek. Hem ay iyice doğar o zaman. Başarılar size de.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Bugün berbattı ya şehir dışından istanbula dönerken kaç kişiden sebebsiz yere fırça yediğimi hatırlamıyorum , bide bugün birbiriyle kavga eden tartışan çok insan gördüm yoldaki herkes birbirini gırtlaklıyacaktı sanki.
tabi sıcaklıklarında etkisi var ama bu kadarı normalde değil yani , bu gün bir başkaydı
uğursuzluk kat sayısı birazdaha yüksekti.

4

43887

Aslında o şekilde daha iyi olur.Çünkü açık havada enerjiyi çekmeniz ve o enerjiyle bütünleşmeniz çok daha kolay olur. :) Ve daha yoğun hisler ve etkiler yaşarsınız. :)

Ek olarak aman dikkat edin birisi sizi uygulamalarınızı yaparken görmesin laf eder uğraşmak zorunda kalırsınız. :D

ritüelimi ve meditasyonumu bitirdim ay tüm güzelliğiyle karşımdaydı camı açtım uyguladım yalnız balkonda karşı tarafta oturanlar vardı;) bazı pozisyonlarda ellerimi kaldırıyordum komik bir durum yaşanmasın diye ışıkları kapattım öyle uyguladım şu anda bitirmenin mutluluğunu yaşıyorum,meditasyon yapıpta gözünüze farklı şeyler beliren oldumu bende kristal bir pramit, m harfi ve ay'ı elimde tutarken gördüm...sevgiler...

biard

Kayıtlı Üye
ben açık havada yapamadım ne yazıkki bunu çok isterdim ama etrf cidden çok kalabalık. Bazen şehir hayatından nefret ediyorum. Gerçi her zaman ediyorum ama doğduğum topraklar olduğu için sempatik geliyor bazen samimi buluyorum, ama sonra yine nefret ediyorum. Evet @frozensoul ben de bu gün saçmasapan şeyler yaşadım insanlarla ve alttan aldım ne yazıkki. Yaptıkları iğrenç olsa bile. Şuan düşününce sinir oluyorum.n

acid

Kayıtlı Üye
ritüelimi ve meditasyonumu bitirdim ay tüm güzelliğiyle karşımdaydı camı açtım uyguladım yalnız balkonda karşı tarafta oturanlar vardı;) bazı pozisyonlarda ellerimi kaldırıyordum komik bir durum yaşanmasın diye ışıkları kapattım öyle uyguladım şu anda bitirmenin mutluluğunu yaşıyorum,meditasyon yapıpta gözünüze farklı şeyler beliren oldumu bende kristal bir pramit, m harfi ve ay'ı elimde tutarken gördüm...sevgiler...
Ben imajinasyon ile meditasyon yaptım. Farklı durum olursa rüyamda göreceğimi düşünüyorum. Hoş bir deneyim yaşamışsınız. Bulunduğum yerde direk görebilmem ayı pek mümkün olmuyor. Ama huzurlu olabiliyorum şu an. Bu bile benim için büyük bir fark.