Kendi falınıza kendiniz bakın; beraber yorumlayalım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu bölümde bakımlarınızı daha geliştirmek fikir alış verişi yapmak için kendi baktığını falları açılımları ve yorumları tartışacağız.

kendi falınıza baktık sonra resmini çekin ve siteye verin resmi çekemiyorsanız açılım yönteminizi ve kartların yerleri doğru bir şekilde yazın veya painte cizerek anlatın bir şekilde bize ualştırın kısaca

yorumuzu ekleyin sonra tartışalım her arkadaş kendi üye ismi ile konuı açsın bu alana.

örneğin.

urumhamatahayil kişile torat açılımı gibi

konularını bekliyorum kolay gelsin

selene7777

Banlı Kullanıcı
süperrr bi fikir bayıldım ben buna:)
önce kendi açılmımdan bahsedeyim size adı joker açılımı..
bu açılım için niyet edip jokeri desteden ayırıyorum ve 12 adet kart çekip jokerle birleştirerek elimdeki 13 kartı birbirine karıştırıyorum sonra yanyana diziyorum örneğin bir ilişki için joker ilk kartsa o ilişkinin başı olduğunu daha yaşanıcak şeyleri olduğunu son kartsa ilişkinin bittiğini joker ortalardaysa da önceki kartlar geçmiş jokerden sonrakilerde geleceği gösteriyor .
şimdi kendi falımı yazayım:)
sevdiğim kişiylr durumun için yaptım bu açılımı..
1.kart:kılıç kralı ters
2.kart:ermiş
3.kart:değnek yedilisi ters
4.kart:şeytan
5.kart:kılıç dörtlüsü
6.kart:kupa altılısı ters
7.kart:araba
8.kart:kupa prensi ters
9.kart:imparatoriçe ters
10.kart:kılıç dokuzlusu ters
11.kart:para ası
JOKER
12.kART:Kılıç şövalyesi ters
önce kendi yorumumu yazayım mı?

selene7777

Banlı Kullanıcı
durumum pek parlak gözükmüyor jokerin konumuna bakarak:(
geçmişimden bahsedicek olursak bu kişinin başında bana karşı ters olduğunu ama benm ilahi yardım la kendi yolumu açtığımı mücadelemin ve uraşlarımın sonuçlandığını ve bu insanın bana geldiğini ama bu amaçlarının sevgiden başka şeyler olduğunu sonra ilşkide bir duraklama dönemi olduğunu ve benim bu durumdan oldukça rahatsız bir şekilde eylemsiz beklediğimi aramızın gittikçe bozulduğunu bana gelişlerinin olduğunu ama beni hayatının kadını olarak görmediğini aynı zamanda benimde onun düşündüğüm erkek olmadığını anlamam diye yorabilirim ama bu durumla ilgili sıkıntılarım tamamengeçmemekle birlikte azalmış.
gelecek içinde onun hızlı bir şekilde geri çekileceği çıkıyor..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
şuanki durum: tam bir kısır döngü yaşalınan ilişki ileride gitse geride gitse başlanılan noktaya geri dönülüyor.
kişinin karekter özelliği : kişi hava elementi özellikleri gösteriyor bu bize diyorki bu kişi sorun yaratıcı sürekli bahenleri olan bardağın boş kısmını gören sorunları sinir ve asibet ile halletmeye çalışan ve harekete geçmeyen birisi. kadınlara karşı kendine çok güvenli bir imiş gibi gösteriyor . ama içsel benliğinde tam tersi güvensiz ve kalkan oluşturmaya çalışıyor kendine bu kalkanda çok büyü sorunlar yaşamış hep kendi mucade etmiş kimseye güvenmezmiş vs vs vs

ilşkideki engel: yanlızlık ileştişim eksiliği tek taraflı düşünce ve duygu besleme birbine açık olamama ya susmayı tercih etme yada kavga etmeyi anlayış ve iletişim çok düşük

geçmişte neler olmuş: çok ani başlayan fiziksel özeliklere bakılarak karar verilen başta heyecanlı ve eğlenceli başlayan ama kişin aslında nasıl biri olduğu bilinde halde göz ardı edilerek sadece istediği ve arzu edildiği için başlanılan bir ilşki olmuş

ilşki nasıl devam etmiş : bencilce egosite istekler arzular erkeğin pofpoflanması sürekli onun işsteklerinin karşılanması ve bile bile yıkıcı bir ilşkeye devam edilmiş. ruhani çalışma yapılmış olabilir dua okuma büyü yapma enerji yollama gibi.

uyarı: bu ilşkideki kadın artık kendini düşünmeye başlamalı.

yakın gelecekte ne olacak : hayel kırıklıkları

sonuç: kısır döngü ilşki ielrmeyecek aynı şekilde kalacak yapılması gereken tek şey herkez kendi hayatına bakması

hep iyi şeylerin olacağı yönünde yeni şeylerin olacağı yönünde bir umut bir jucade var ama bu tek taraflı bir umut.

genel anlamda baktığımızda kılıçlar hakim bu sorunları ve sıkıntıları ifade eder.

başlıçta erkek var sonuçtata erkek var herşey onun üstüne kurulmuş durumda

selene7777

Banlı Kullanıcı
harika bir yorum olmuş bu çok teşekkür ederim tabii kişisel olarak üzücü bir durum ama tekniğinizden çok etkilendim..
bu kişi ikizler burcu ve yorumlarınız çok doğru ve yerinde..

yasemin

Kayıtlı Üye
Elimde tarot kartları yok internetten seçtim umarım olur.
1.kart ace
2.kart ters tılsım dokuzlusu
3.kart yıldız
4.kart ay
5.kart kraliçe
6.kart ters kılıç üçlüsü
7.kart tılsım sekizlisi
8.kart tılsım ikilisi
9.kart tılsım beşlisi
10. kart kral
11. kart tılsım prensi
12.kart kupa ikilisi
yorumlarsanız sevinirim.

origanum

Yönetici
Elimde tarot kartları yok internetten seçtim umarım olur.
1.kart ace
2.kart ters tılsım dokuzlusu
3.kart yıldız
4.kart ay
5.kart kraliçe
6.kart ters kılıç üçlüsü
7.kart tılsım sekizlisi
8.kart tılsım ikilisi
9.kart tılsım beşlisi
10. kart kral
11. kart tılsım prensi
12.kart kupa ikilisi
yorumlarsanız sevinirim.

Konuyu yanlış anlamışsınız. Burada fal yorumlanmıyor. Klasik tarot kartları ile kendinizin tercih ettiği ya da severek uyguladığınız fal açılımlarından biri ile falınızı açıyor ve yorumluyorsunuz. Sonra bu bölümde kendi adınıza bir konu açıyor ve falınızı burada paylaşıyorsunuz. Yorumunuz hakkında fikir alışverişinde bulunuluyor ve kendinizi fal bakımlarınız konusunda daha da geliştirmeniz sağlanıyor böylece.
Not: Tarot bakacaksanız kendinize ait bir desteniz olması ve sizden başka kimseye elletmemeniz gerekmektedir. İpek bir örtüye sermeli ve onun içinde muhafaza etmelisiniz. Kağıtlarla aranızda özel bir bağ oluşmalıdır, internetten kağıt seçmek uygun değildir.

yasemin

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Ofiste kartlarım vardı eve getiririm açtığımda kendi yorumumu yazacağım ve bunu tartışacağız değil mi yanlış anlamamışsam.

yasemin

Kayıtlı Üye
Kelt biçiminde açtım.
1-Kılıç sekizli
2-Aşıklar
3-Tılsım Kraliçesi
4-Tılsım sekizli
5-Tılsın Şövalyesi
6-Tılsım üçlüsü
7-Kupa onlu
8-tılsım dörtlü
9- ay
10-tılsım kralı
ilişki için bakmıştm. Benim yorumum içinde bulunduğum durum kötü bunda aşık iki kişi (onun ve sevgilisinin) payı var. Yakn gelecekle işte başarı görülüyor, beni ay kartıyla tuzaklara ihanetlere karşı uyarıyor ve sonuçta tılsım kralı iyi olduğunu düşünüyorum. Kartların hepsi düz çıktı hiçbiri ters çıkmadı . Yorumumla ilgili bana yardımcı olursanız sevinirim.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Bu bir sene aşk hayatımda ciddi bir ilişki veya evlilik olacak mı diye bakmak için kelt açtım kendimi kılıç kraliçesini terazi olduğum için ayırdım
1 kart ters değnek 9
2 ters kılıç sekiz
3. kart güneş
4. kart denge
5. kart değnek 5
6. kart kupa4
7. kart kupa 2
8. kart kılıç 2
9 kart para as
10. kart değnek kralı

benim yorumum şu: geçmişteki aldatılmışlığımdan dolayı aşktan korkuyorum huzur ve dengeli bir ilişki istemişim ama ortalık karışmış ve ilişki bir şekilde anlaşılmayan bir sebepten bitmiş...önümde koç yay aslan burcu bir insanla karşılaşma ve ilişki var evlilik umuduyla beklentisinde olacağım. Ama bu arada eski ilişkimdeki insan gelecek ve yakın çevrem yanlış karar vermemden korkacak ama ben yeni insana yöneleceğim...ama sonucu tam anlamadım yani aşk olacak ama evlilik olacak mı bilmiyorum siz ne dersiniz???

DNZ33

Kayıtlı Üye
benim kartım ok banada bakın bana yazık ama:(

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Bu bir sene aşk hayatımda ciddi bir ilişki veya evlilik olacak mı diye bakmak için kelt açtım kendimi kılıç kraliçesini terazi olduğum için ayırdım
1 kart ters değnek 9
2 ters kılıç sekiz
3. kart güneş
4. kart denge
5. kart değnek 5
6. kart kupa4
7. kart kupa 2
8. kart kılıç 2
9 kart para as
10. kart değnek kralı

benim yorumum şu: geçmişteki aldatılmışlığımdan dolayı aşktan korkuyorum huzur ve dengeli bir ilişki istemişim ama ortalık karışmış ve ilişki bir şekilde anlaşılmayan bir sebepten bitmiş...önümde koç yay aslan burcu bir insanla karşılaşma ve ilişki var evlilik umuduyla beklentisinde olacağım. Ama bu arada eski ilişkimdeki insan gelecek ve yakın çevrem yanlış karar vermemden korkacak ama ben yeni insana yöneleceğim...ama sonucu tam anlamadım yani aşk olacak ama evlilik olacak mı bilmiyorum siz ne dersiniz???
HADİ ARKADAŞLAR SİZLERİN DE YORUMLARINIZI MERAK EDİYORUMMMMM:willy_nilly:

DNZ33

Kayıtlı Üye
Yorum paylaşımı yapabilmeniz için önce sizin yorumlamanız gerekiyor demişsin Yeşil Cingene,ama galiba derdimi yanlış anlattım.Benim kartım yok demiştim, zaten tarotu nasıl kullanacağımı da bilmiyorum,genede teşekkür ediyorum.:(