Yıldızlarda Oturanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Sin valor , haddimi aşarsam kusura bakmayın fakat bir konu yazıyorsunuz sizin kadar bilgili olmayan bizler merak edip açıklama okumak istiyoruz ama cevap yok. Amacınız gizem yaratmak mı? Insanlari ürkütmek mı?
Fikirler, görüşler paylasilsa daha güzel olmaz mi ?
Iyi forumlar.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Blachairy93 senin bu konuda hiç bir bilgin yok ve bilmediğin konu hakkında yorum yapma.Senin karman var.Dolayısla senin bunları görmen ve yorumlaman mümkün değil.Senin bu topraklarda ayağın yok.

Blackhair93

Kayıtlı Üye
çadırcı sen benim karmamı nerden gördün . istediğim gibi yorum yapma hakkım var hakaret olmadığı sürece. bana yorum yapma diyemezsin. ki sin valorun yazdığı konuyu biliyorum bana ayrıntılı anlattı o yüzden buraya da yazmasını istiyorum.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
çadırcı sen benim karmamı nerden gördün . istediğim gibi yorum yapma hakkım var hakaret olmadığı sürece. bana yorum yapma diyemezsin. ki sin valorun yazdığı konuyu biliyorum bana ayrıntılı anlattı o yüzden buraya da yazmasını istiyorum.
Sayın blachairy93 arife tarif gerekmiyor.Cahile de(alınana) tahsilat gerekmiyor.Yıldızlar yerinde ama dünya dönüyor.Ever herkes foruma istediği yorumu yapma özgürlüğüne sahip ve sen sin valorun yazdığı konuyu ayrıntılı olarak bilebilirsin fakat bu konunun esrarına vakıf değilsin.İş olsun diye de önüne gelen bilmediği konular hakkında yorum yapmasın.Gökyüzü sana açık değil o doksanın üçüncü yılındaydı. Karmana gelince herkesi geride bırakmaya çok teşnesin ama geri bıraktıkların hep seninle ilerliyor.

Blackhair93

Kayıtlı Üye
benim sana demek istediğim her konuda bilgim var değil bu konuda bilgim var diyorum. ki sin valor un bana anlattıklarından yola çıkarak birşey yazıyorum. sen gereksiz yere beni rencide etmeye çalışıyorsun. sebeb? karmam varmış. herhangi bir yeteneğim yok yada var bu beni ilgilendiriyor. ben bu konuya hakimim sen değilsin yazma demen çok yanlış.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
benim sana demek istediğim her konuda bilgim var değil bu konuda bilgim var diyorum. ki sin valor un bana anlattıklarından yola çıkarak birşey yazıyorum. sen gereksiz yere beni rencide etmeye çalışıyorsun. sebeb? karmam varmış. herhangi bir yeteneğim yok yada var bu beni ilgilendiriyor. ben bu konuya hakimim sen değilsin yazma demen çok yanlış.
dikkat et geçmişin geleceğini yıkacak.

sin valor

Kayıtlı Üye
Sin valor , . Amacınız gizem yaratmak mı? Insanlari ürkütmek mı?
Fikirler, görüşler paylasilsa daha güzel olmaz mi ?
Iyi forumlar.
Bilgi geldiği müddetçe buraya giriyorum zaten, en son seyr-ü seferimde hala karanlık içindeydik, yeni bilgi geldikçe önemi derecesinde bilgilendirmeye devam edeceğim, 2018 yılı böyle oldu, çevremde de yakinen gözlemledim olayları, arkadaşlar kanlı ay demişler, bu bi neden olamaz, ondan daha kapsayıcı bir sema olayıydı, iyi forumlar

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Güzel bir yere parmak bastın çadırcı ama siriusla doğrudan ilgili değil Ben açıkçası siriusla alakalı olduğunu düşünüyorum.Konunun üzerini kapatmaya hiç gerek yok. Herkes bilmeli bence, zaten görecekler.Kanlı ay bunun sadece bir başlangıcıydı.Arkası gelecek.Sin valor sen burada insanlara eksik bilgi veriyorsun onları korkutmamak için.Zaten nmarduk da üzeri kapatıldı.

Ü

Üye silindi 62166

Abi ben bazen balkona çıkıp yıldızlara bakıyorum bir yıldız var diğer yıldızlardan daha ihtişamlı sanki gözünü bana dikmiş bana doğru bakıyor.
ne zaman balkona çıksam yıldızlara bakarım bazen yıldız kayar.. Kütüphaneye gittiğimde bir kitap görmüştüm yıldızlarda yaşayanlar diye
yazarı aklıma gelmiyor. Kadınlar venüsten erkekler marstan diye kitapdı herhalde.. Çok karmaşık birşey Eğer yıldızlarda yaşayanlar varsa
buda inanılmaz ötesi...

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Kadınlar Venus'ten, Erkekler Mars'tan kitabının konusu kadın erkek ilişkileridir.
Başka bir kitap ile karıştırmış olabilirsiniz.

marble

Kayıtlı Üye
Astrala çıktığımda kendimi arıyorum dedim kendi kedime ve yıldızları tek tek gezmeye başladım bir anda ötelerde bir yıldıza ulaştım bir anda karanlık bir odada buldum kendimi yıldızın içinde yaşlı bir adam oturuyordu elini yüzüne koymuş sakalları ve saçları yeri kaplamıştı 15 saniye göz göze geldik gözlerinden yorgunluğunu okuyabiliyordum sonra vücuduma döndüm sonra kendi kendime tanrıyı gördüm dedim uyanır uyanmaz

sin valor

Kayıtlı Üye
Ben açıkçası siriusla alakalı olduğunu düşünüyorum.Konunun üzerini kapatmaya hiç gerek yok. Herkes bilmeli bence, zaten görecekler.Kanlı ay bunun sadece bir başlangıcıydı.Arkası gelecek.Sin valor sen burada insanlara eksik bilgi veriyorsun onları korkutmamak için.Zaten nmarduk da üzeri kapatıldı.
Kim kime tam bilgi veriyor ki çadırcı. Bu konuyla ilgili açabileceğim ayrıntıları zaten açtım. Konunun içinde bi kaç konu geçiyor zaten. Fazla üstüne gitmek istemiyorum zaten topu başka üyelere attım (tabi bi şey biliyorlarsa) onlarda yazsın diye, fakat dişe dokunur bir şey yazılmadı. Sen kanlı ay ve sirius üzerine yoğunlaşıyorsun, tabi ki yaklaşımın güzel hatta, ilk kayda değer bir şey yazan üye sensin. Ama şunu eklemem lazım evet tam yıldızına yaklaştın, ama gezegenlerde marduk yok. Evet kanlı ay işaretlerden biri. Fakat bu görüler bir silsile halinde tümelden bir şey kopartıp evet şudur diyemem, sonu ne olur bilmiyorum, sözgelimi de güney doğudan karartılan bi gökyüzü var.

(...)Kütüphaneye gittiğimde bir kitap görmüştüm yıldızlarda yaşayanlar diye
yazarı aklıma gelmiyor. Kadınlar venüsten erkekler marstan diye kitapdı herhalde.. Çok karmaşık birşey Eğer yıldızlarda yaşayanlar varsa
buda inanılmaz ötesi...
Hevesini kırmak istemem Tsubasa06 fakat yıldızlarda insan namına hiç bir şey görmedim, takımyıldızında oturan kadın diyorum çünkü eşgali bir kadının cismaniyetine benziyordu başında tacı vardı, gövdesi, tacı altın rengindeydi, bedeni tam degildi konturluydu, yıldızla yek vücuttu bulunduğu yıldızdan aşağıya dünyaya bakıyordu, artık ifadesini söyleyemeyeceğim

Kadınlar Venus'ten, Erkekler Mars'tan kitabının konusu kadın erkek ilişkileridir.
Başka bir kitap ile karıştırmış olabilirsiniz.
Tsubasa06 haklı olabilir ihtiyar76, o dans eden gezegenler normal kadın erkek gibiydiler.

Astrala çıktığımda kendimi arıyorum dedim kendi kedime ve yıldızları tek tek gezmeye başladım bir anda ötelerde bir yıldıza ulaştım bir anda karanlık bir odada buldum kendimi yıldızın içinde yaşlı bir adam oturuyordu elini yüzüne koymuş sakalları ve saçları yeri kaplamıştı 15 saniye göz göze geldik gözlerinden yorgunluğunu okuyabiliyordum sonra vücuduma döndüm sonra kendi kendime tanrıyı gördüm dedim uyanır uyanmaz
İşin açıkçası marble, astralde atmosferi geçebilmiş değilim. Fakat sana hak veriyorum ve inancımda tam, çünkü yaklaşan ifadelerin var.
Benim bahsettiğim takım yıldızında kadın vardı fakat insani literatürde erkek olduğu yazılı, işin ilginç yanlarından biri de bu

quanttum

Kayıtlı Üye
Ah şu yıldızlar ne kadar güzel varlıklar değil mi? :). Evet yıldızların sahipleridir onlar.

Unutmayın, Felekler Meleklerdir.

Aynı dansı izledik halbu ki
Ben dört gördüm sen iki
Sema da bir arbe-i mülâki
Zühre ve Merih, Zuhal ve Müşterî

Sevgi ve Işıkla

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
tacı altın rengindeydi, bedeni tam degildi konturluydu, yıldızla yek vücuttu bulunduğu yıldızdan aşağıya dünyaya bakıyordu, artık ifadesini söyleyemeyeceğim
Nasıldı yani bu yaratık?Bedeni tam değildi derken ne demek istiyorsunuz?Dünya dışı bir varlıktan mı bahsediyorsunuz?Bunu her astrale çıkan görebiliyor mu yani?

sin valor

Kayıtlı Üye
bedeni tam değildi, kalemle çizilmiş çizgileri birleştirilmiş gibi eni boyu olan iki boyutlu biriydi, yani gövdesine baktığınızda arka tarafı görebiliyordunuz. Her astrale çıkanın gördüğünü sanmıyorum, astral seyahat sorunlu bir konu bana göre, kaldı ki yıldıza herhangi bir astral döngü geçiti açık değilse varılması çok zor( astral seyahat yazım için bkz. tıklayın) üstelik ben o yüksekliğe kadar varmadım belirteyim bunu. Bir de yaratık demişsiniz de yaratık gibi değilde, sanki kraliçe gibi bir şeydi.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Şuan gökyüzünde bilindik büyük çaplı bir döngü yok, 200 yıl sonra sanırım bir tane olacak ama.Dünyanın kutuplarını değiştirecek bir tane.
güneş sistemimizdeki gezegenlerde de farklı varlıklar olabilir, kimileri yönetici varlıktır kimileri bizden daha düşük tekamüllü varlıklar.Bedenlenmiş olarak en yüksek varlık şuan insandır.Nasıl gördünüz bilmiyorum,
Merhabalar. Kaynak Ruhselman'ın kitabı mıdır?

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
YILDIZLARDA OTURANLAR KEHANET ANALİZİM Konuyla bağlantılı olarak Üstü Kapalı Korona Hipotezi

4 Mar 2018
Daha önce takım yıldızının üzerinde bir kadın vardı.
Şubat ayının ortalarında da iki gezegenin kadın erkek olarak cisimleştiği bir dansı - valsi vardı.Kim bunlar? Yıldızların sahibi mi var demek istiyorum? Döngüye mi giriyoruz acaba

6 Mar 2018
Dünya'dan çıplak gözle görülebilen iki gezegen'in şekil değiştirmesi var ki görülmeye değer deyim.
Astrale çıkan arkadaşlar bi gökyüzene bakıversinler bi zahmet
Ben galiba döngü olarak alacağım bu olayı; zira gezegenler kişileşip güneşin önünden geçtiğinde
bulunduğumuz bölgede köpekler vardı. Bunu Çin takvimine göre köpek yılına yordum.

Döngü diyorum çünkü; geride bıraktığımız şubat ayı bir şeylere gebe kaldı kanaatindeyim, doğa üstü bir felakette olabilir. Kişisel yolculuklara başlama bitiş veya hasatta olabilir

Sin Valor 4 Mart'ta dediği döngü olayını 6 Mart'ta tekrar yinelemiş
Doğa üstü felaketten kastı bence değişik coğrafyalarda ki deprem olayları Avustralya da ki yangın çünkü bu yangında kehanetin sonlarında söylediği gibi güney doğudan gökyüzünden sokulan bir karanlık var diyor, dumandan dolayı olmalı bu ve Avustralya Türkiye'ye göre güney doğuda yer alıyor. Ayriyeten Korona'nın küresel bir patlama olduğunu belirtmiş burada, Korona'nın merkezi Çine atıf yapmış korona dünyada insan hasadı yaptı bunu bile belirtmiş.6 Martta bahsettiği köpek olayını 4 Temmuz da yinelemiş bunu 4 Temmuz için ayriyeten yazacağım.
3 Tem 2018
Arkadaşlar bu konuyla ilgili son yorumum bu. Yıldızla ilgili olanı anlattım, gezegenlerle ilgili olanı anlattım iki olayda farklı zamanlarda cereyan ettiğinden, arada bir bağ görememiştim ama şimdi edindiğim yeni bilgiye göre arada bir bağ var ve bunu iki metnide okursanız bulabilirsiniz. Buna bir üçüncü göksel olayı ekleyerek sükunetime dönüyorum; yaklaşık 5 gün önce gökyüzünde bir olay daha oldu ki, ürkmüyor değilim, bunu da artık sizlere bırakıyorum, bunu bilip susanlar konuşabilir mesela kendim çalıp kendim söylemeyim hazaR gibi bi antitezde getirebilirler ama kimse karışmıyor galiba

Burada 3'ncü bir göksel olaydan bahsetmiş, bu nedir bilemiyoruz bunu bize bırakmış çözmemiz için. Bundan anladığım olayların birbirlerini tetiklemesi çünkü arada bağ var diyor. Avustralya yangını korona virüs zaman bakımından ayrı ayrı zamanlara düşmüyor felaket silsilesi birbirini kovaladı ve ikisinin de küresel sonuçları oldu. Avustralya ve Çin birbirine coğrafi olarak ta yakın bu arada. Burada hazaR adlı üyeye atıfta bulunmuş hazaR gibi antitez de getirseniz kabulüm diyor yani hazaR'ın antitezi bu durumda Sin Valor'un tezi imiş. yani hazaR'ın karşı çıktığı konuyu savunmuş hazaR'ın yorumuna baktığımızda

2 Tem 2018
Şuan gökyüzünde bilindik büyük çaplı bir döngü yok, 200 yıl sonra sanırım bir tane olacak ama.Dünyanın kutuplarını değiştirecek bir tane.
güneş sistemimizdeki gezegenlerde de farklı varlıklar olabilir, kimileri yönetici varlıktır kimileri bizden daha düşük tekamüllü varlıklar.Bedenlenmiş olarak en yüksek varlık şuan insandır.Nasıl gördünüz bilmiyorum,

hazaR'ın antitezi maalesef 200 yıl sonraya kalmadı, bilim insanları manyetik kutup alanlarının Kanada'dan Sibirya'ya hızla yöneldiğini yazıyor ne zamandır. Yani Sin Valor hazaR'ın tezini kendisi için karşıt alıyor yani antitez diyor.
4 Tem 2018
Takımyıldızın da ki kadında zaten insan gibi bir şey değildi daha olağanüstü bir varlıktı. O yüzden yıldızın sahibi yakıştırması yaptım. Konuyu mart ayında girmişim epey bi zaman geçti, zaten mart ayından öncesine giden bir olaydı. Gezegen olayları da olunca artık konuyu gireyim dedim. Evet iki gezegen ortak bir elipste tıpkı bir çift kelebeğin dansı gibi döne döne güneşin arkasından geçtiler diğer tarafa çıktıklarında biri kadın biri erkek oldu aynı danslarına devam ettiler. Beni korkutan bir şey yok aslında ama dediğim gibi bu gezegen olayı olurken bulunduğumuz bölgede dışarıda sadece köpekler dolaşıyordu , onlar da zaten gökyüzünden bir şey bekliyormuş gibiydiler. Dışarıda ki tek tük insan da hızla evine gidiyor, evlerine kapanmış insanlar bir şeyin bekleyişi içinde çekiniyorlardı, korkuyorlardı.
Bunların açılımı diğer yorumlarda yaptım zaten.
Beni korkutan olaya gelince haziranın bitimine doğru, gündüz iken gök kubbenin karartılmasıydı. O aydınlık içine bilerek sokulan bi karanlık vardı. Zaten bunun ardından da olanlar oldu.

4 Temmuz girdisi daha fazla kehanet içeriyor ve yazdıklarının bir toplamı bence. İlk girdisi zaten 4 Martta imiş gördüğünüz üzere. Temmuz ayında Marta dönmesi ve Mart ayına vurgu yapıp öncesine gidiyor demesi virüs zaten Çin'de vardı Martta da ülkemizde çıktı bunu söylemeye çalışıyor olmalı. Burada gezegenlerin iki çift kelebek gibi döne döne güneşin arkasına geçti ve diğer yörüngeye çıktılarında kadın erkek olarak valslerine devam ettiler diyor. Bu tam bir bilmece kelebek dönüşümü anlatıyormuş yaptığım araştırmaya göre. Kurt kozasına çekilir ve kendisinden apayrı bir şeye dönüşür, kadın ve erkek olarak demesi iki devleti kast ediyor olabilir. Kelebek yani ipek yolu bu Çin olabilir, dönüşüme giren ülkeler olabilir.
Kelebeğin dışında köpeklere dikkat çekmiş, dışarıda kimse yoktu tek tük insanda hızla evine gidiyor evlerine kapanıyor korku içinde bekleyişteler diyor. Yani korona günleri sokaklara çıkma yasakları hastalık bulaşır kaygısı ile sosyal izolasyon olmalı bu. Sokaklarda hayvanlardan başka kimse dolaşmıyor zaten ve Çin köpek yılı 2018 Çin'e atfı olmalı
29 Agu2018
Güzel bir yere parmak bastın çadırcı ama siriusla doğrudan ilgili değil,
karanlık olayıda açıkladım, artık başa gelen çekilir hoşçakalın .

Başa gelen çekilir demesi olan olacak anlamında söylemiş olmalı.
Siriusla doğrudan ilgili değil demiş ben kanlı ayı ve sirius köpek yıldızını baz almıştım sirius ölüm yıldızı

31 Agu 2018
Bilgi geldiği müddetçe buraya giriyorum zaten, en son seyr-ü seferimde hala karanlık içindeydik, yeni bilgi geldikçe önemi derecesinde bilgilendirmeye devam edeceğim, 2018 yılı böyle oldu, çevremde de yakinen gözlemledim olayları, arkadaşlar kanlı ay demişler, bu bi neden olamaz, ondan daha kapsayıcı bir sema olayıydı, iyi forumlar
Olayların devam ettiğini ve global olduğunu yazmış

30 Eyl 2018

Evet kanlı ay işaretlerden biri. Fakat bu görüler bir silsile halinde tümelden bir şey kopartıp evet şudur diyemem, sonu ne olur bilmiyorum , sözgelimi de güney doğudan karartılan bi gökyüzü var.
-takımyıldızında oturan kadın diyorum çünkü eşgali bir kadının cismaniyetine benziyordu başında tacı vardı, gövdesi, tacı altın rengindeydi, bedeni tam degildi konturluydu, yıldızla yek vücuttu bulunduğu yıldızdan aşağıya dünyaya bakıyordu, artık ifadesini söyleyemeyeceğim
-Benim bahsettiğim takım yıldızında kadın vardı fakat insani literatürde erkek olduğu yazılı, işin ilginç yanlarından biri de bu

Takım yıldızında kadın var demesi beni zühreye venüse götürdü ama venüs bir gezegen yıldız olduğundan ve insani literatürde erkek olarak geçti demesinden orion takım yıldızı olabilir diye düşünüyorum çünkü sirius orion'u takip edermiş ve aslında orion erkek takım yıldızı olarak gösterilse de başında Zeus'un kızı Artemis var
21 Eki 2018
- bedeni tam değildi, kalemle çizilmiş çizgileri birleştirilmiş gibi eni boyu olan iki boyutlu biriydi , yani gövdesine baktığınızda arka tarafı görebiliyordunuz.
-Bir de yaratık demişsiniz de yaratık gibi değil de, sanki kraliçe gibi bir şeydi.
Bu taç olayını internet araştırmalarımdan ve sin valorun korona hipotezinden çıkarıyorum yanılıyor da olabilirim
corona latince "çelenk, taç, hâre, güneş tacı" anlamına geliyor virüsün dışa çıkık uçları güneş tacına benzetilmiş ve "corona" adı verilmiş. internette yazan bu.
Sin valor virüsü metinlerinde kişileştirmiş o yüzden başında tacı vardı, tacı altın rengindeydi, bedeni tam değil konturluydu(iki boyutluluk) diyor. Bu arada güneşte bir yıldızdır ve taç, altın rengi taç, krallıklara otoritelere yorulur krallıklar yönetimini gök yüzündeki cisimlere dayandırır. Aynı zamanda ikilikleri iki gezegen güneşin arkasından geçti derken de görüyoruz yani biri erkek biri kadın oldu diyor bu ikilem çok şey barındırıyor olabilir biri Çin biri Amerika ya da diğer krallıklarda kişileştirilmiş olmalı. Yada olayların sonunda gelecek kadın iktidarını işaret ediyor olabilir
İtalya'dan çıkan beyaz yılanın Heleni yıkmasına ise bir anlam vermedim korona günleri ile alakası var mı yok mu bilemiyorum. Bunu Sin valor'la iletişime geçip öğrenebilirsem analizlerime devam edeceğim benim gördüklerim şimdilik bu kadar arkadaşlar.

Darkon

Kayıtlı Üye
Avustralya ve Çin birbirine coğrafi olarak ta yakın bu arada.

Merhaba Avustralya ve Çin Halk Cumhuriyeti birbirine yakın değildir. Aralarında yaklaşık 5700 km mesafe bulunmaktadır. Çin Halk Cumhuriyeti Kuzey Kutbunda, Avustralya ise Güney Kutbunda yer alır.

Bu mesafeye örnek vermek gerekirse Türkiye ile Zambiya arasındaki mesafeye neredeyse denktir. Kanada'da iseniz bu mesafeyi Toronto ve Peru ülkesinin kuzeyi gibi düşünebilirsiniz.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Merhaba Avustralya ve Çin Halk Cumhuriyeti birbirine yakın değildir. Aralarında yaklaşık 5700 km mesafe bulunmaktadır. Çin Halk Cumhuriyeti Kuzey Kutbunda, Avustralya ise Güney Kutbunda yer alır.

Bu mesafeye örnek vermek gerekirse Türkiye ile Zambiya arasındaki mesafeye neredeyse denktir. Kanada'da iseniz bu mesafeyi Toronto ve Peru ülkesinin kuzeyi gibi düşünebilirsiniz.
3g_dunya_siyasi_haritasi.png
Evet gerçekten de birbirini çok uzak ülkeler.Arada ada ülkecikleri var.Gerçekten seçemiyorum ikisi de farklı kutup noktasında gibi anlatıyorsunuz.Türkiye göre Avustralya Güney- Doğu'ya düşüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...