lütfen bana yardım edim Allah rızası için...

ezgicik

Kayıtlı Üye
27 yaşındayım daha öncedende konu açmıştım ve artık daha berbat bi haldeyim üzerimde ki musallatmı büyümü hiçbirşey bilmiyorum bildiğimiz tek bir hoca var ona gidip duruyoruz 8-9 kez gitmişimdir ne elimde avucumda para kaldı ne çalışabiliyorum onu bırakın yataktan bile kalkamaz haldeyim gitmediğim dr olmadığım tahlil kullanmadığım ilaç kalmadı... bedensel olarak sürekli halsizim bedenimde izler çıkıyo karnım şişip iniyo sürekli bir yerlerimde ağrılar oluyo gözlerim büyüyüp küçülüyo dualar okuyorum zikirler çekiyorum arasıra 1-2 ay rahatlar gibi olur tekrar başa dönüyorum. erkek arkadaşım olamıyo kim bana yanaşsa böyle şeylere inanmayan biri bile olsa birşeylerin ona benden uzak durması gerektiğini fln söylüyo olduğunu söylüyo zaten artık bende kimseye yanaşmıyorum bile. kahkaha gibi sesler duyuyorum bazen göz perdemi 2-3 yıl önce kapatmışlardı gölge haricinde birşey görmüyorum ama perdesi açık olan bi arkadaşım yanıma geldiği zaman bana zarar verdiği zaman gördü ve o da benden uzaklaştı evime bile gelmez oldu. ben bu varlıktan nasıl kurtulucam nolur bana yardım edin kafayı yemek üzereyim

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Çok özel değilse eğer gittiğiniz hoca size neler yaptı da 8-9 kere gittiniz paylaşabilirmisiniz ?

Öncelikle ehil birisine bakım yaptırmanız gerekir.Gittiğiniz hoca ehil birisi değil sanırım okuduğu bir kaç kitap ile bilgi toplamış milletin parasını sömürüyor.
Bakımda çıkıcak sonuca göre size yapılıcak müdahale konusunda bilgilendirilirsiniz.Belki def etme işlemi yapılır belkide iyi bir koruma yapılması gerekir uzaktan bu konuda birşey söylemek zor.Yule ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

kola

Banlı Kullanıcı
27 yaşındayım daha öncedende konu açmıştım ve artık daha berbat bi haldeyim üzerimde ki musallatmı büyümü hiçbirşey bilmiyorum bildiğimiz tek bir hoca var ona gidip duruyoruz 8-9 kez gitmişimdir ne elimde avucumda para kaldı ne çalışabiliyorum onu bırakın yataktan bile kalkamaz haldeyim gitmediğim dr olmadığım tahlil kullanmadığım ilaç kalmadı... bedensel olarak sürekli halsizim bedenimde izler çıkıyo karnım şişip iniyo sürekli bir yerlerimde ağrılar oluyo gözlerim büyüyüp küçülüyo dualar okuyorum zikirler çekiyorum arasıra 1-2 ay rahatlar gibi olur tekrar başa dönüyorum. erkek arkadaşım olamıyo kim bana yanaşsa böyle şeylere inanmayan biri bile olsa birşeylerin ona benden uzak durması gerektiğini fln söylüyo olduğunu söylüyo zaten artık bende kimseye yanaşmıyorum bile. kahkaha gibi sesler duyuyorum bazen göz perdemi 2-3 yıl önce kapatmışlardı gölge haricinde birşey görmüyorum ama perdesi açık olan bi arkadaşım yanıma geldiği zaman bana zarar verdiği zaman gördü ve o da benden uzaklaştı evime bile gelmez oldu. ben bu varlıktan nasıl kurtulucam nolur bana yardım edin kafayı yemek üzereyim
sürekli halsizlik kansızlıktan oluyo olabilir yada genetik faktörler aşırı zayıflık felan 2. durum varlık demişsiniz kesin böle bi durum mu mevcut büyü vb şeyler önce onu iyi tesbit edin sorada iiyi bi hocaya danışın

namesbuk

Kayıtlı Üye
tipik bir aşık cin vak'ası fakat Allah büyüktür sizi bu imtihandan kurtaracak olanda odur.Yare-i Yarimin dediği sahter bir adam paranızı almış.
Size parasız rukye yapan tayanç karadumanı tavsiye ederim ama zannımca bakım yaptırmanız gerekecek. Sitemizde yulenin bakım yaptığını biliyorum onun haricinde haklarında iyi kötü pek bir malumatım olmayan salih memişoğlu serkan hoca gibi hocalarda var.

ptaah

Kayıtlı Üye
Allah'ım bana yardım edecek kişiyi veya vasıtayı göster diye dua edin.Etmişsen de ısrarcı olmanı temenni ederim bu duada.Çünkü ben duyuyorum bazı insanlara Allah rüyasında aradığı şeyi göstertiyor.

ezgicik

Kayıtlı Üye
gittiğim hoca maddi hiçbirşey talep etmeyen biri isim vermek istemiyorum ancak çok yaşlıydı ve vefaat etti şimdi oğlu bakıyormuş ona gittim ama bana yardımcı olamayacağını söyledi üzerimde koruma var ama bu 9. korumam ve genelde bozulduğunu hissediyorum ya kayboluyo yada açtığımda üzerinde tek bi yazı bile kalmamış şeklinde oluyo musallat olduğundan neden eminim yaptığım araştırmalardan ve işte bu yüzden hem sürekli şifa için rabbime yalvarıyorum hemde belki burada yardımcı olacak dualar önerecek birini bulurum umudundayım dediğim gibi göz perdemi kapattığından beri gölge şekli hariç birşey görmedim ama sabahları oramda buramda morluklarla emiklerle uyanak vya uyanıkken bi yerleriin tırmalanıyo gibi olması herşeyin ters gitmesi yanmalar dr dr gezip hastalık bulunamaması bu arada zayıf bi insanken şuan 76 kiloyum yemek yemesem bile git gide şişiyorum karnım 6 aylık hamile karnı gibi oluyo bazen bazen dümdüz yani anlatacağım çok şey var ancak şifa rabbimden biliyorum belki biri vesile olur tek umudum bu

kola

Banlı Kullanıcı
gittiğim hoca maddi hiçbirşey talep etmeyen biri isim vermek istemiyorum ancak çok yaşlıydı ve vefaat etti şimdi oğlu bakıyormuş ona gittim ama bana yardımcı olamayacağını söyledi üzerimde koruma var ama bu 9. korumam ve genelde bozulduğunu hissediyorum ya kayboluyo yada açtığımda üzerinde tek bi yazı bile kalmamış şeklinde oluyo musallat olduğundan neden eminim yaptığım araştırmalardan ve işte bu yüzden hem sürekli şifa için rabbime yalvarıyorum hemde belki burada yardımcı olacak dualar önerecek birini bulurum umudundayım dediğim gibi göz perdemi kapattığından beri gölge şekli hariç birşey görmedim ama sabahları oramda buramda morluklarla emiklerle uyanak vya uyanıkken bi yerleriin tırmalanıyo gibi olması herşeyin ters gitmesi yanmalar dr dr gezip hastalık bulunamaması bu arada zayıf bi insanken şuan 76 kiloyum yemek yemesem bile git gide şişiyorum karnım 6 aylık hamile karnı gibi oluyo bazen bazen dümdüz yani anlatacağım çok şey var ancak şifa rabbimden biliyorum belki biri vesile olur tek umudum bu
onlardan hamile kalmış olabilmisin acaba ??? belki bilmediğin çocukların olmuş olabilir o yüzden sana gelip gidiyo olabilirler onları muhakkak yaktır bi hocaya yoksa ömür boyu çekersin zarardan başka bişey vermezler

ezgicik

Kayıtlı Üye
bu çocuk olayı olabilir mi evet böyle şeyler okudu ama çoğu yerde olamaz diyo ben daha çok benimle alay ettiklerinin farkındayım benim mesleği görselliğimle ilgili ve günden güne kilo alıp çirkinleştim yani size 5 yıl önce ve şuan ki halimi koysam bu aynı insan olamaz dersiniz yüz göz değişikliğide dahil yaktırma dediğiniz işlemi gittiğim rahmetli hoca yapıyodu 1-2 ay rahatlama sonrası yine tekrarlıyodu ama bu ara aşırı fazlalıştı ne okuduğum dualar rahatlatıyo nede korumalar...

Zelcemex

Kayıtlı Üye
Gittiğiniz kişiyi kesinlikle bırakın.
öncelikle durumunuzun ne olduğunu kesin görmek için tecrübeli kişiler tarafından bakım yapılması şart sonrası için temizlik çalışması veya farklı uygulamar ile durumunuz düzelir.Tecrübesine güvenmediğiniz kişilerin yanına gitmeyin asla durumunuz maddi yönden ziyade fiziksel,ruhsal çöküntüye uğramanız an meselesi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
karaciğer yetmezliğine benziyor belirtileriniz. bağışıklık sistemi zarar görür. deri hassasiyet başlar. yorganın bir kısmı değse bile morluklar oluşabilir. yorgunluk halsizlik, kafa karışıklığı duygusal olarak mutsuz hisetme, karında şişlik oluşması gibi belirtileri vardır. anlatıklarınızdan ben musallata benzetemedim. ilaç kullanımı benim düşündüğüm gibi karaciğerde sıkıntı varsa belirtileri daha da artıracaktır. ülkemizde maalesef eğer bir bölüm bir şey bulamazsa diğer bölümlere yölnedirme de bir sıkıntıya sahip. modern tıbbın en büyük sorunu hastaneler ve sağlık politikası yani doktora gitmek çözüm olmuyor iyi bir doktora gitmek çözüm oluyor. benim tavsiyem karaciğer için araştırma hastanesine ve proflara bir kez daha gitmeniz yönünde olur. eğer burada bir sorun yoksa regrasyon terapisini deneyin.

ezgicik

Kayıtlı Üye
karaciğer yetmezliğine benziyor belirtileriniz. bağışıklık sistemi zarar görür. deri hassasiyet başlar. yorganın bir kısmı değse bile morluklar oluşabilir. yorgunluk halsizlik, kafa karışıklığı duygusal olarak mutsuz hisetme, karında şişlik oluşması gibi belirtileri vardır. anlatıklarınızdan ben musallata benzetemedim. ilaç kullanımı benim düşündüğüm gibi karaciğerde sıkıntı varsa belirtileri daha da artıracaktır. ülkemizde maalesef eğer bir bölüm bir şey bulamazsa diğer bölümlere yölnedirme de bir sıkıntıya sahip. modern tıbbın en büyük sorunu hastaneler ve sağlık politikası yani doktora gitmek çözüm olmuyor iyi bir doktora gitmek çözüm oluyor. benim tavsiyem karaciğer için araştırma hastanesine ve proflara bir kez daha gitmeniz yönünde olur. eğer burada bir sorun yoksa regrasyon terapisini deneyin.

bunlar yaşadığım fiziksel belirtiler morluklar daha çok tırmalana şeklinde bütün tetkiklerim herşeyim yapıldı yapılıyo tomografiler mrlar karnımda ki için endeskopi kolonoskopi bile oldum ama hiçbirşey yok... zaten sürekli hastanede doktordayım ve hiç bi yerimde en ufak birşey yok ama ben hiç bir şekilde iyi değilim fotoğraf atabilsem sırtımda çıkan izleri atıcam buraya

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bedensel belirtiler dışında ne gibi belirtiler var.

ezgicik

Kayıtlı Üye
bedensel belirtiler dışında ne gibi belirtiler var.

Çalışamaz durumdayım bütün rızık kapılarım kapanmış durumda erkek arkadaşım bilr olamıyor üstte yazmıştım zaten benim göz perdem kapalı yani kspatıldı gçrüdğüm birşey yok ancak anlatmamış olsam bile hoşlandığım bişeylere başlıcak olduğım insan rahatdız edilmeye başlıyo göz perdesi olan arkadaşlarım bazen yanımda görebiliyo annemde aynı şekilde hayatım düğüm olmuş gibi evden dışarı çıkamıyorum arada kahkaha sesi duyuyorum ama tabi bunların önceside var şuan ki sorunlarım bunlar irademle dualarla korunmaya çalışıyorum ama namaz kılarken bilhassa ellerim kıpkırmızı olup yanmaya başlıyo yinede tamamlıyorum ama bu ara onu bile yağamaz durumdayım brnim işim sahnryle insan içinde olmakla ilgili değil insan içine çıkmak insan yüzü göremiyorum herkes bi anda düşman oldu dediğim gibi iş kapılarıda kapandı... görsellik çok önemliyken yemek yemediğim halde 75 kiloya çıktım çarpıntılarımı gören doktor şok oluyo 160 170 le acile gidiyorum eko holter efor sindigrafi kalbimdede bişey yok psikiyatri psikilog hiçbitşeyin faydası yokkaacası uyku hapı içiyorum yine bazen öğlene kadar uyuyamıyorum yanmalar üşümeler ardı ardına...

kimimben46

Kayıtlı Üye
27 yaşındayım daha öncedende konu açmıştım ve artık daha berbat bi haldeyim üzerimde ki musallatmı büyümü hiçbirşey bilmiyorum bildiğimiz tek bir hoca var ona gidip duruyoruz 8-9 kez gitmişimdir ne elimde avucumda para kaldı ne çalışabiliyorum onu bırakın yataktan bile kalkamaz haldeyim gitmediğim dr olmadığım tahlil kullanmadığım ilaç kalmadı... bedensel olarak sürekli halsizim bedenimde izler çıkıyo karnım şişip iniyo sürekli bir yerlerimde ağrılar oluyo gözlerim büyüyüp küçülüyo dualar okuyorum zikirler çekiyorum arasıra 1-2 ay rahatlar gibi olur tekrar başa dönüyorum. erkek arkadaşım olamıyo kim bana yanaşsa böyle şeylere inanmayan biri bile olsa birşeylerin ona benden uzak durması gerektiğini fln söylüyo olduğunu söylüyo zaten artık bende kimseye yanaşmıyorum bile. kahkaha gibi sesler duyuyorum bazen göz perdemi 2-3 yıl önce kapatmışlardı gölge haricinde birşey görmüyorum ama perdesi açık olan bi arkadaşım yanıma geldiği zaman bana zarar verdiği zaman gördü ve o da benden uzaklaştı evime bile gelmez oldu. ben bu varlıktan nasıl kurtulucam nolur bana yardım edin kafayı yemek üzereyim[/QaUOTE] üveys zikri yap inşirah suresi ve salavatı fatihi oku tüm gün

Constantin3

Kayıtlı Üye
27 yaşındayım daha öncedende konu açmıştım ve artık daha berbat bi haldeyim üzerimde ki musallatmı büyümü hiçbirşey bilmiyorum bildiğimiz tek bir hoca var ona gidip duruyoruz 8-9 kez gitmişimdir ne elimde avucumda para kaldı ne çalışabiliyorum onu bırakın yataktan bile kalkamaz haldeyim gitmediğim dr olmadığım tahlil kullanmadığım ilaç kalmadı... bedensel olarak sürekli halsizim bedenimde izler çıkıyo karnım şişip iniyo sürekli bir yerlerimde ağrılar oluyo gözlerim büyüyüp küçülüyo dualar okuyorum zikirler çekiyorum arasıra 1-2 ay rahatlar gibi olur tekrar başa dönüyorum. erkek arkadaşım olamıyo kim bana yanaşsa böyle şeylere inanmayan biri bile olsa birşeylerin ona benden uzak durması gerektiğini fln söylüyo olduğunu söylüyo zaten artık bende kimseye yanaşmıyorum bile. kahkaha gibi sesler duyuyorum bazen göz perdemi 2-3 yıl önce kapatmışlardı gölge haricinde birşey görmüyorum ama perdesi açık olan bi arkadaşım yanıma geldiği zaman bana zarar verdiği zaman gördü ve o da benden uzaklaştı evime bile gelmez oldu. ben bu varlıktan nasıl kurtulucam nolur bana yardım edin kafayı yemek üzereyim[/QaUOTE] üveys zikri yap inşirah suresi ve salavatı fatihi oku tüm gün

Sakın üveys zikri yapma kardeşim. İyice musallatlanırsın. Bu insanları dinlemeyin. Karaciğer tetkini arkadaşın dediği gibi yap sonra da 11 ayetel kürsi okuyup sağ yanına yatmayı dene rüyanda ne göreceksin bakalım. Eğer bir varlık görürsen senin derdin tamamen hocalıktır. Belki itikadın yüksektir kendin de öldürürsün rüyada o varlıkları.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Üveys zikrinin ne gibi bir zararı var ? Bende çok duydum hep yapıp ile yapmama arasında kaldım.