Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: İş yerinde makam rahatlik için yardim ediniz? Lufenn

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Standart İş yerinde makam rahatlik için yardim ediniz? Lufenn

arkadaş nihayet 4 ay üzerine bi iş giriyorum. Şükür Hamdolsun. Yarın is guv. eğitimi var.pazartesi tam olarak başlıyorum. Şimdi demek istediğim. Şu...
    Fabrika yeni kuruldu. Paketleme bölümune basliyacam. Ama daha iyi daha rahat veya makam veya depocu vs vs gibi yerlere muhtemelen görev dağılımı yapacaklardır. Yanlış anlmananizi istemiyorum ama rahat bolum istiyorum çünkü belden rahatsız canı çok dar insanım. Sürekli is değiştirebiliyorum. Artık bunu yaşamak istemiyorum. Demek o ki iyi bir bölüm iyi bir rahat yer istiyorum. Bunun icin dua veya zikir onerebilirmisiniz.
    Şimdi diyeceksiniz ki 4 ay üzerine is buldun belanı mi arıyorsun ama fabrikalarda hep.ezilen benim çünkü meslek yok hicbirsey yok. Ama Rabbim. Herkesin gönlüne göre versin Allaha emanet olun.

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    27
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

İnancı sağlam bir insan değilimdir. Hatta genel olarak deist de derler ama bir şeyin olmasını istediğimde elimden geldiğince olması için çalışır gerisini Tanrı'ya bırakırım.(Tevekkül etmekti galiba bu olay) Siz de aynısını yapın muhakkak hayırlısı olanı olacaktır. İyi şanslar. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur

Zaman çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır.Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ' da, kimilerine göre Üçüncü Çağ' da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ'da, Puslu Dağlar'da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır. Ama bir başlangıçtı...

3. Mr. Şeytan Üyemize teşekkür edenler:
    Furking (10.02.2018)

Rep Puanı : 921
    Ettiği Teşekkür
    199
    274 mesaja 426 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

İşe bir başla hele ,çalışkanlığınla dürüstlüğünşe göz doldur, hemen zikir filan bilemiyorum garip bir acelecilik,ilerde başın sıkışırsa yardım alırsın (Allahtan) ama önce kendini ispatlamlısın.

5. asterix Üyemize teşekkür edenler:
    Furking (10.02.2018)

Rep Puanı : 39
    Ettiği Teşekkür
    36
    16 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Büyük bir firmaysa depoda zorlanırsınız. Ama depoda ürün giriş çıkış faturaları ya da muhasebede asistanlık biraz daha kolaydır. Kısaca evrak işlerini öğrenmeye bakın. Onlarla ilgili bölümlere yardımcı olun gerektikçe. Hem öğrenir hem de o bölümlerde insan ilişkilerinizi geliştirirseniz şansınız olur bence.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Şimdilik uretimdeyim. Rabbim yardimcim Olsun. Hayirlisi ne ise o olsun

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    10
    9 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Namaz, Dua, zikir, kuranı kerim okumak, hayır yapmak vs bunları zaten her halükarda yapmakla mükellefsin. Sen bunları yap gerisini Rabbime bırak. Sayılı zikirlere girme sen havas ile ilgilenen birisi de değilsin, gerekli korumaları da yapmıyorsun. Sayılı zikirler dualar seni tehlikeye sokar. Niyet ederken Allahım senin rızan için çekiyorum bu zikirleri de yeter. Allahın rızasını kazananın sırtı yere gelmez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. meliqe