Bir şeyler olduğunun farkındayım, fakat isimlendiremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maryamorevna

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Küçüklüğümden beri enerjimin gücünün farklı olduğunu hissediyorum. Özellikle 12-13 yaşlarımdan sonra fiziksel gözlerimle birçok şeye tanık oldum. Zaman zaman rahatsız oldum elbet, ama metanetli olmanın yararları diyelim; atlattım bircoğunu. Artık bir varlığın ne olduğu önemli değil, onları istemediğimde enerjimle bastırabiliyorum zorlanmadan. Tabi yıllarca meditasyon da yaptım. Bilinçli ve ya teknikle yapmadım. İçimden geldiğince yaptım ve araştırmalarım doğru yaptığım üzerine. Şu güne dek ne hissettiysem doğru çıktı, geleceği bazen rüyalarımda gördüm. Bazdn durugörü geldi, bazen zaman atlamaları yaptım. Astral seyahatler, lucid rüyaları vb... Şu ana dek sadece kendimi kabul etmekle yetindim. Ne çok özel bir uğraş verdim ne de kendimi reddetim. Her neyse. Parapsikoloji üzerine teknik bilgisi yüksek bir arkadaş radyestezi çubuğuyla aura genişliğimi ölçtü. Hayatında çok yetenekli insan gördüğünü ancak böyle geniş bir aurayla karşılaşmadığını söyledi. Şifa enerjisi vermeyi denedi bana. Yarım saat uğraşmasına rağmen çok az verebildiğini hissettim. En son bana dönüp, 'çok insana bunu yaparken terliyorum' dedi. Alnı sırılsıklam olmuştu. Daha derin ve ayrıntılı hususlar da var. Ancak ben bunları özel olarak bana yardımcı olmak isteyen biri olursa onunla paylaşmak istiyorum. Zira mistizm çok açık ve net her yerde sergilenmemeli diye düşünüyorum nacizane. İyi günler diliyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ne gibi bir yardım talebiniz var?

maryamorevna

Kayıtlı Üye
Yeteneklerimi ve hayata geliş amacımı (bu yönden) anlamlandırma açısından ve ayrıca sürekli görsel, işitsel temas kurulmasının sebeplerini bilmediğimden bunları öğrenmek istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yeteneklerimi ve hayata geliş amacımı (bu yönden) anlamlandırma açısından ve ayrıca sürekli görsel, işitsel temas kurulmasının sebeplerini bilmediğimden bunları öğrenmek istiyorum.
Özel mesaj yoluyla paranormal anlamda aktivitelerinizi, hislerinizi, temel tecrübeleri ve ihtiyacınız olanı çerçeveleyerek yazabilirseniz, uygun olduğum zaman yardımcı olabilecek bazı tavsiyelerde bulunabilirim. Bazı yetenekler veya bir olay esnasında yaşanan tecrübeler gizli olmalıdır, bu sebeple açıktan cevap istemedim. İyi forumlar.

maryamorevna

Kayıtlı Üye
Özel mesaj yoluyla paranormal anlamda aktivitelerinizi, hislerinizi, temel tecrübeleri ve ihtiyacınız olanı çerçeveleyerek yazabilirseniz, uygun olduğum zaman yardımcı olabilecek bazı tavsiyelerde bulunabilirim. Bazı yetenekler veya bir olay esnasında yaşanan tecrübeler gizli olmalıdır, bu sebeple açıktan cevap istemedim. İyi forumlar.

Teşekkür ediyorum ilginize. Mesaj atıyorum. İyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...