Meditasyonla 3. Gözün bağlantısı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zehter

Kayıtlı Üye
İlk önce merhabalar,bu sefer meditasyonla ilgili yaşadığım bir sorum var.Dünkü meditasyonda gözlerim kapalı bir halde alnımın ortasında turuncu bir nokta (karartıda olabilir)yanlarında ikitane oval çizgi vardı,bu cizgiler yavaş yavaş birleşip tüm etrafım turuncu oldu.Sonraki aşamada çim ve turkuaz çalımı bir yeşil kabladı,fakat daha sonra lacivetin hafif açık bir mavisi olmaya başlamışken beynimde oluşan ağrı yüzünden ara vermek zorunda kaldım bunun 3. gözle alakası varmı?Yoksa beynimizin oynadığı oyunumu

Murat333

Kayıtlı Üye
Gördüğün senin enerjin. Rengine göre açıklamaşar olmasınlazım forunu bi ara bulamaZsan başkansitelerden arat :)

zehter

Kayıtlı Üye
Sağ ol ben yeni görüyorum bu siteyi, çocukluğumdan beri meditasyon gibi şeylere çok ilgiliydim 11 yaşımda enerjinin vücutta kontrolunu öğrendim burnumu kanatıp dersten kaçabiliyordum:) sonra ısıyı öğrendim ayaklarıma enerji yardımıyla ısı gönderiyodum,değişikti sonra 14 yaşımda chi enerjisi ile tanıştım fakat kanallar hakkında birşey bilmiyordum,çin light noveli okuya okuya daitan diye birşey oğrendim , bu aslında bizim kök kanalımızmiş sonra burayı buldum birkaç kere meditasyon yaptım bulutları yok etme çalışması yaptım işte geldiğim gelişme bu pek birşey bilmiyorum size göre

origanum

Yönetici
İlk önce merhabalar,bu sefer meditasyonla ilgili yaşadığım bir sorum var.Dünkü meditasyonda gözlerim kapalı bir halde alnımın ortasında turuncu bir nokta (karartıda olabilir)yanlarında ikitane oval çizgi vardı,bu cizgiler yavaş yavaş birleşip tüm etrafım turuncu oldu.Sonraki aşamada çim ve turkuaz çalımı bir yeşil kabladı,fakat daha sonra lacivetin hafif açık bir mavisi olmaya başlamışken beynimde oluşan ağrı yüzünden ara vermek zorunda kaldım bunun 3. gözle alakası varmı?Yoksa beynimizin oynadığı oyunumu

Meditasyona alışmaya çalışmada vücudunuzun verdiği reaksiyon. Alıştığınızda normal bir şekilde yapacaksınız zaten. 3. gözünüzle falan hiçbir alakası yok. Sadece acemilik dönemi.

zehter

Kayıtlı Üye
Sağ olun,doğrudur ben bir acemiyim fakat hırslı sabırlı ve azcuk tehlikeli bir insanım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...