Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Altın Üçgen Enerjisinde İsisi Çağırma Durumu

Paylaş

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6553
    Ettiği Teşekkür
    1.349
    1.010 mesaja 3.291 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    55

İnancınıza ters ise altın üçgen şifa enerjisine uyumlanmaz , enerjisini kabul etmezsiniz. Kendi inandığınız yoldan ilerlersiniz. Bu kadar basit.

Altın üçgen şifa enerjisi ile çalışmak yada şifa almak büyüye girmez. Ben uyumluyum. Diger sifa sistemlerinden daha yakın hissediyorum. Şifa verirken de büyü yapmıyorum

'' Ruhlarım kuşlar gibidir, ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

2. 3 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    HeLga (18.11.2017),quanttum (18.11.2017),X6K3 (18.11.2017)

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    436
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

@*nefertiti*, uyumlama olmamasının sebebi sanırsam dinsel olmasından çok kişinin arzusu, eğer kişi şifayı Allah'tan dilerse inancı ve uygulamaları bu yönde olduğu için şifa niteliğinde ki uygulamalar sağlanabilir, ama altın üçgen şifa enerjisinde talep Allah'tan istenmediği için inanca ve kişinin görüşlerine ters düşüyor, bu nedenden dolayı kişi kendini ve enerjiyi uyumlayamadığı/içten istemediği için şifa işlemi gerçekleşmiyor. Doğru mu anladım acaba?

Not: İslam hakkında ki bilgim çok kısıtlı, hatam varsa üzgünüm.

Rep Puanı : 155
    Ettiği Teşekkür
    41
    55 mesaja 77 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı Grafigirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan sona kadar aynı şeyleri yaşamışız bende bunu merak ediyorum. Isis ı çağırmak büyüye girer mi? Aydınlatacak kimse yok mu? Veya altın üçgen e uyumlananlar 1 ay sonra neler yaşadı?
    Çağıdığımız isis eğer geliyorsa yani ruhani olarak geliyorsa gerçekten yardım eder mi ? Eski Mısırda kendine tanrı diyenler Allah düşmanı insanlardı. Çok mu cahilce düşünüyorum
    Isisin gelmesi diye birsey olamaz. En fazla motivasyona kapilip yetersiz biririmin de verdigi kontrolsuz bir psisik cizirtiyla Kendisini Isis olarak tanidan cinni bir varlik kulak verebilir

Kadim buyuculerin kendilerinden sonraki devirler icin kendisi ve isbirlikci cinleri ile adeta 2 taraf arasinda sifrelenmis belli bir rituel anlasmasi yapabilirler. Cok uzun uygarliklar gelip gecebilir tarih sahnesinden ama buyucunun el verdigi kisiler ya da gomut olarak biraktigi kitap, sandik vs sadece cinlerinin anlayacagi hazirolun komutunda bekletilen vazifeli taife, ritueli isleyebilecek bir kisi tarafindan kaldigi yerden devralinabilir. ISisin kendisini cagirmak mumkun degildir ama ona tabi olmus cinni soyundan gelenekci cinlerini belki cagirmak mumkun olabilir . Evrende bunun mumkunati vardir en azindan . Cinler muhafazakar ve gelenekcidirler cunku, onlarin aleminde bizimki gibi 50 100 yilda bir dusunce akimlari degismez. Tarihi karakter ile cok yuzeysel bir arastirmam var yanilabilirim de.. ISis konusunda en iyi niyetle soyleyecegim bu

Islami acidan bakacak olursak ta :

Peygamber doneminde kafir de munafik ta PEygamber de cubbe giyiyordu. PEygamberden once de namaz ve oruc vardi. Namazi kilan Putlarina kiliyordu.
    Ama genel sorun enerji butunlugunun tatmin edici olmamasindan saglanan baglanti kopuklugu idi. MEdet umulan put kisa vadede bir motivasyon sagliyor orta vadede etkisiz kaliyordu. Insanlar bir turlu reel olarak sahip cikabilecekleri bir dusunce ve inanc butunlugune sahip olamadiklari icin surekli tanri degistiriyorlardi. Gunese, aya, tabiata, yagmura, kendilerine, mala tapiyorlardi. Bu cok tanrililik temelde yetersiz olan inanc sisteminin surekli yeni tanrilar katilarak update edilmesi dongusune sapti ve artik zihinler ciddi anlamda yipranmaya basladi. Kiz cocuklarinin kotu kadere isaret ettigini soyleyen tanrilar cikti ..

Kuran bu yuzden Allahtan baska tapilan medet umulan hicbirseyin kalici olarak gecerli olmayacagini soylerken,, bunu kisa vadedeki iyi pazarlanmis cazip putlari kiskandigi icin degil, uzun bir hayat vadesinin tek sarti olarak soyluyor. Uzun hayat derken obur hayatin da en isabetli katilimci ve VIP sefaatcilerini de ortaya koyarak meydan okuyor. Kuranda eksiklik birakmadik derken,, Ben yeterliyim bende sorun yok senin ilmi zemininde sorun var ilim ogrenmeye devam et diyor.
    Kuran bir ilim kitabi degil, yoksa hala inmeye devat etmesi gerekirdi, Birsuru ilim var etrafta ve oyle ilim sahipleri var ki Musa AS bile o ilim sahiplerinde birinin girtlagina yapisacakti tahayyul otesi oldugu icin

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (2 üye ve 2 konuk)

1. Eranor,
  2. Hergeld