Bir büyücü başkasının büyücü olduğunu anlayabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Merhaba ben hiç büyü vs yapmadım ancak birisininin büyücü olduğunundan aşırı derece şüpheleniyorum üstelik tanımamama rağmen bu doğru olabilir mi ve büyücü cadı vs başkasının da öyle olduğunu anlayabilir mi ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aura, enerji, psişik özellikler fark edilir.
Ben büyücüyüm diyen varmıdır, ki onu fark edelim. Büyücü dediğin nedir ki?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Büyücüden kastınız nedir?Tanımadan nasıl şüphe ettiniz?Ne tarz tepki yada yaklaşımına maruz kaldınız ki böyle bir şüphe içindesiniz?Soruya soruyla cevap oldu:),ama kişiyi anlayabilmek için soruyorum.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Demek istediğim karşımdaki kişi büyü yapabilen birisi bir wiccan da olabilir ya da istediklerini elde etmek için büyü yapan biriside bu benim şüphelendiğim kısım onun dışında mesela bir cadı karşısındakinin cadı olduğunu hissedebilir mi ya da anlayabilir mi ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Demek istediğim karşımdaki kişi büyü yapabilen birisi bir wiccan da olabilir ya da istediklerini elde etmek için büyü yapan biriside bu benim şüphelendiğim kısım onun dışında mesela bir cadı karşısındakinin cadı olduğunu hissedebilir mi ya da anlayabilir mi ?
Genelde hissedilir ancak böyle bir kaide yoktur. Hatta siz ne kadar uzman olsanız da, bazen direk size saldıran kişiyi bile bulamayabilirsiniz. Çok üst düzey kamuflaj teknikleri mevcuttur. İyi bir majisyen en az iz bırakan majisyendir. Zira varlıklarla saptama yapılmak istendiğinde dahi gizlenebilen insanlar ve teknikler mevcuttur.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Genelde hissedilir ancak böyle bir kaide yoktur. Hatta siz ne kadar uzman olsanız da, bazen direk size saldıran kişiyi bile bulamayabilirsiniz. Çok üst düzey kamuflaj teknikleri mevcuttur. İyi bir majisyen en az iz bırakan majisyendir. Zira varlıklarla saptama yapılmak istendiğinde dahi gizlenebilen insanlar ve teknikler mevcuttur.

Ben birisinin böyle bir işle uğraştığından çok çok şüpheliyim hatta üzerime dikkat çekme büyüsü yaptığını bile düşünüyorum belki çok paranoyaksınız diyeceksiniz ancak durup dururken neden bir kişi hakkında böyle düşüneyim ? Gidip şüphelendiğim kişiye sen büyümü yapıyosun da diyemem maalesef

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben birisinin böyle bir işle uğraştığından çok çok şüpheliyim hatta üzerime dikkat çekme büyüsü yaptığını bile düşünüyorum belki çok paranoyaksınız diyeceksiniz ancak durup dururken neden bir kişi hakkında böyle düşüneyim ? Gidip şüphelendiğim kişiye sen büyümü yapıyosun da diyemem maalesef
Kendiniz görebilme kabiliyetine sahipseniz görmeye çalışın. Yok yapamıyorsanız ve çok çok önemliyse bir uzmandan sizin yerinize kontrol etmesini isteyin ya da gidip büyüden majiden konu açın bir şekilde ağzını arayın..

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Kendiniz görebilme kabiliyetine sahipseniz görmeye çalışın. Yok yapamıyorsanız ve çok çok önemliyse bir uzmandan sizin yerinize kontrol etmesini isteyin ya da gidip büyüden majiden konu açın bir şekilde ağzını arayın..

Peki hislerimin doğruluk payı nedir çok yüksek miktarda böyle hissetiğim için doğru olabilir mi ?

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Olabilir olmaya bilir yapabilir yapmaya bilir olasılıklar olasılıklar :D bunların sonu gelmez burdanda kimse sana net bir cevap veremez uzmana git görüş danış oturduğun yerden hiçbirşey olmaz olamaz

"Delilik hep aynı şeyi yapıp farklı sonucu beklemektir"
Albert Einstein

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hislerin ,şüphelerin büyük olasılıkla doğrudur,yüzde yüz olmamakla birlikte.Mesela bende şu insan fal bakabilir diye düşünürüm çoğunluktada doğru çıkar.Ancaaak bazen hisler yanıltır.Net bu insan büyücüdür demek burdan zaten yanlış,yanılıyorda olabiliriz.Ne diye günahını alalım?Acil bi durumun yoksa akışa bırak ve uzaktan izle derim.Emin ol zamanla taşlar yerine oturtur ve bi bakarsın ki cevabı biliyorsun.

cherish

Kayıtlı Üye
O kişinin diğerlerinden farklı şeyler hissettirmesinin farklı nedenleri olabilir, daha önce benzer şeyler yaşamış veya kendinizle ilgili bir nedenden dolayı davranışlarını farklı bir yere koyuyor olabilirsiniz. Birinin büyü yapıp yapmadığını şimdiki zamanda hissetmenin mümkün olmayacağını düşünüyorum, daha önce yapılmış olduğu için. Yapmışsa bile işini bitirmiş sizi takipte olmaz..Ancak korumanızı güçlendirerek bunun bir saplantı haline gelmesinin önüne geçebilirsiniz, zihin varlığına inandığı şeyleri yaratma gücüne sahiptir

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki hislerimin doğruluk payı nedir çok yüksek miktarda böyle hissetiğim için doğru olabilir mi ?
Hislerinizin doğruluk payını ben bilemem. Bir şeyi çok hissetmek, sanmaktan da gelebilir, gerçekleri sezmekten de. Siz kendi hislerinizi ve doğruluk payını kendiniz bilebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...