Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Doğum tarihim ------------ *nefertiti* . Hayattaki esas amacımı az cok tahmin etsem de hala arayistayım.

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
-------- bana da analiz yapar mısınız?

4

43887

3k0; Karekter ve Kişilik analizinde kartınız Araba

kral2pac ; Karekter ve Kişilik Kartınız Aşıklar

Cansev ; Karekter ve Kişilik Kartınız Ermiş

Karahan ; Karekter ve Kişilik Kartınız Ermiş

Tesla -Yuri; Karekter ve Kişilik Kartınız Aşıklar

luck ;Karekter ve Kişilik Sayınız : Araba

Sevgili üyeler hepsinin açıklamasını konu içerisinde yaptığından ötürü tekrarlama gereği duymuyorum; yalnız siz bu yaşamdaki arayışınızı ,çıkardığınız dersleri , size yansıttıklarını anlamlandırmak adına kartların manasına daha derin bir şekilde inmek için araştırabilirsiniz ,sitemizde de bilgiler mevcuttur...

Neden karekter ve kişilik analizi aynı çıkıyor diye kafanız karışmasın. Hesaplama Büyük Arkana (Büyük Sır)kartları sisteminden yola çıkılarak yapılmaktadır ayrıca belirtmek istedim...

Eleman ; Karekter Sayınız ; Dünya Kişilik Sayınız ;İmparatoriçe

Karekter sayısı olarak dünya Neşeli,hayatında ele aldığı şeyleri başarıyla tamamlayan yada tamamlamak için mücadele eden sorumluluk sahibi bir yapı sergiler,insanlara net ve açıktır ,duru ve samimidir,iş bitiricidir,eline aldığı her görevi yılmadan usanmadan görevli gibi azmederek başarır ama mutlaka başarır,yaşam sevinci yüksek ,kalıcı dostluklar ilişkilere önem veren ,sağlığına düşkün bir karekter yapısı vardır...

Kişilik Analiziniz :İmparatoriçe belirtmiştim.Okuyabilirsiniz Yalnız Hem dünyanın hem de İmparatoriçenin size verdiği sır yaratıcılığınızı kullanarak, değişimlere gelişmelere ayak uydurursanız ve bunu yaşam tarzı haline getiriseniz hayatınızdaki tamamlanmışlığı istediğiniz başarıları maddi manevi nihai olarak elde edeceğinizi söyler...Biraz düşünün bakalım....
sevgi ve ışıkla.....

• Beğendim
Tepkiler: 3k0

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Kısa ama büyüleyici yorum için çok teşekkürler nefertiti... :Angel_anim: Tam da üzerinde çalıştığım, kafa yorduğum konularla ilgili bir açıklama olmuş. Dediğiniz kartları ilk fırsatta daha derinlemesine araştıracağım...

Mahrusa

Kayıtlı Üye
*nefertiti* emeginize teşekkürler, ermiş gerçekten beni yansıtıyor.

Zek0808

Kayıtlı Üye
Ben de çok merak ettim şimdi :) Doğum tarihim ----------- , şimdiden teşekkür ederim :)

fadiş1

Kayıtlı Üye
doğum tarihim ---------,şimdiden teşekkürler

Stephanie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Solist
dogum tarihim --------- simdiden tesekkürler

4

43887

Cennetorduları ;karekter sayınız ve kişilik analiniz sonucu kartınız :İmparatoriçe

Grallon ;Karekter ve Kişilik Analiziniz sonucu kartınız :Aşıklar

2.letsRock ;Karekter ve Kişilik Analiziniz sonucu kartınız :İmparator

İpekböceği ;Karekter ve Kişilik sonucu kartınız :İmparatoriçe

Fadiş ;Karekter ve Kişilik sonucu kartınız :Araba

Stephanie ;Karekter Analizi Kartınız :Güç Kişilik Sayınız :Azize

Çıkan analiz sonuçlarını önceden yorumladım.Konu içerisinde okuyabilirsiniz,ayrıca bununla yetinmeyip kartlarınızın size neler fısıldadığını, hayatınızdaki amaçlarınızı ,yapmanız gerekenleri öğrenmek adına daha derin araştırmanızı öneririm herhangi bir yerde takılı kalırsanız yardım ederim ...Sevgiler...

zena

Kayıtlı Üye
Sevgili Nefertiti doğum tarihim ------------- benim içinde analiz yapabilmeniz mümkün mü ?

thgece

Kayıtlı Üye
Merhaba Nefertiti benim için de analiz yapar mısınız? -----------

Mahrusa

Kayıtlı Üye
*nefertiti* rica etsem --------- tarihine de bakar mısın ? teşekkürler :)

4

43887

balzamik sirke ;Karekter sayınız :Kader Çarkı ,Kişilik Sayınız:Büyücü

lala ; Karekter Sayınız ve Kişilik Sayınız :Azize

Shadows ;Karekter Sayınız ; Ölüm Kişilik Sayınız ;İmparator

albeda; Karekter Sayınız ve Kişilik Analiziniz :Adalet

zena ;karektar Analiziniz ve Kişilik Analizinizin sonucu kartınız :Araba

thegece; Karekter ve Kişilik Analiziniz sonucu kartınız :Azize

darkinstinet ;Karekter ve Kişilik Analizi sonucu kartınız :İmparatoriçe

cansev ;Karekter Analizi sonucu kartı ;Asılan Adam Kişilik Kartı :İmparatoriçe

sevgili üyeler çıkan analiz sonuçlarınız konu içerisinde mevcuttur ;yalnız sizden istediğim özellikle okuduktan sonra çıkan sonuçları değerlendirip ,sizinle uyuşan yada uyuşmayan ,nerelerde eksik kaldığınız ,sizi sürekli besleyen uyaran taraflarınızı yazmanız olacaktır yoksa konunun amacı biraz eksik kalıyor sizinde tamamlamanız lazım:)

gamzeugurum; Karekter Analiziniz Asılan Kişişel Kartınız :İmparatoriçe

Karekter Analizi sonucunda çıkan kartınız ;Asılan Adam.Asılan Kişinin özveri sahibi ,kaderini kabullenen bir yapı,düşünceli,ruhsal yönü yüksek,fedakar,beklemenin sabretmenin sonucunda gayesine ulaşacağına inanan bu uzun zaman alsada düşüncesinde herhangi bir değişiklik olmayan,anı yaşayan,olaylara hep farklı bir bakış açısı sunan ,zengin bir iç dünyası olan ,hayatında hep gecikmeler yaşayan ,düşüncede bazen tezatlıklar yaşayan biraz dalgın biraz buğulu bakışlara sahip bir karekteri yansıtır ...

Kişilik Analiziniz ;İmparatoriçe ; Anlatmıştım.Konuda araştırabilirsiniz...

Karekter kartınızın Asılan Adam çıkması manevi anlamda ruhsal doygunluğa ulaşmak ve düşünce tarzınızda farkındalığa ulaşmak için hayatınızda önemli değişimler ve fedakarlıklar yaparak, bu süreç uzun bir dönemide içerse de sabırla bekleyerek; maddi ve manevi zenginliğe erişeceğinizi söyler...

Sevgiyle...

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Sevgili nefertiti çok güzel bir konu olmuş öncelikle teşekkürler. ben arkadaşımınkini de sordum, benim kartıma ermiş demistiniz. İçime fazlasıyla dönubiriyim, yalnızlıktan kolay kolay sıkılmam ve maneviyatı olmayan bir meslegi para icin seçemem bu yüzden tercihimi öğretmenlikten yana. yaptım. İnsanlara destek olmayi severim. Ama ne kadar enerjik de hissetsem bi dalıp gittiğimde ne düsunüyorsun bu kadar derler ve " bana huzur veriyosun" bu söz ü cok sık duyarım.

Ajjta

Kayıtlı Üye
-------- lütfen.. Şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...