Tarot Falı aldım ama ne işe yarar bilmiyorum.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Merhaba saygıdeğer mabet üyeleri; 1 ay önce tarot kağıdı aldım büyük ilgi ile ama hala tarotun ne olduğunu bilmiyorum tabir-caiz ise yani amacı ne bilmiyorum birsürü kağıt var ve ne anlama geliyor bilmiyorum.bana kısaca güzel bir biçimde anlatırmısınız.forumda araştırdım (sabit konularda )Çoğu fotoğraf silinmiş.
Bkz:http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=8824

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ne olduğunu ve anlamını bilmediğini bir şeyi almanız yanlış olmuş.

Tarot istek ve yetenek isteyen bir alandır. 1 aydır sizde olmalarına rağmen ne olduğunu hiç araştırmadıysanız bence daha fazla uzatmak yerine istekli birisine hediye edin. :)

Ek olarak Tarot'un ne olduğuyla ilgili forumda sayısızca konu var,5-10 dakikanızı ayırıp bile araştırsanız gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Krtları aldığınız kutunun içerisinde bir kitapçık olacaktır kartların anlamları ve falın nasıl bakılacağını orada göstermiş olmaları lazım,kartlar çıktıkları sıraya ve fal bakma çekline göre anlamlarını değiştirebilir yani burada anlatmamız mümkün olmayacaktır.

4

43887

sayın rothoaxvir arkadaşlarında dediği üzere sitemizde Tarotla ilgili bilgiler fazlasıyla mevcuttur .Fakat ben size ilk önce Tarotun amacını sorgumadan önce iç sesinize Tarotu almaktaki ve öğrenme isteğinizde ki amacınızı, kendinize yöneltip sorgulamanızı isterim. İç sesiniz size ne diyor bu konuda? Bunu sorgular ve cevabını bulursanız kendiliğinden çözülecektir diye düşünüyorum kafanızdaki sorularınızın cevablarını...Tarotla iç içe olan herkes Tarotu yaşam yolunda ışık tutan rehber olduğunu bilirler sizinde zamanı geldiğinde bu ışığı yakalamanız dileğiyle...:)

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Evet kartlari bana hediye edebilirsin. D bnde arastiriyorum nasil bakilir diye ama ugrastirici ve zor bayagi arastirma gerekir...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
sayın rothoaxvir arkadaşlarında dediği üzere sitemizde Tarotla ilgili bilgiler fazlasıyla mevcuttur .Fakat ben size ilk önce Tarotun amacını sorgumadan önce iç sesinize Tarotu almaktaki ve öğrenme isteğinizde ki amacınızı, kendinize yöneltip sorgulamanızı isterim. İç sesiniz size ne diyor bu konuda? Bunu sorgular ve cevabını bulursanız kendiliğinden çözülecektir diye düşünüyorum kafanızdaki sorularınızın cevablarını...Tarotla iç içe olan herkes Tarotu yaşam yolunda ışık tutan rehber olduğunu bilirler sizinde zamanı geldiğinde bu ışığı yakalamanız dileğiyle...:)

Merhaba;
1 Ay önce aldığımda öğrenmeyi planlıyordum ama iş güç araya girince kaldı haliyle.İlgisizlikten değil,Ortadoğuda simya ve büyüyü araştırdığımda tarotu bulmuştum.Ve tesadüfen alışveriş yaptığımda Gördüm ve satın aldım.içinde kitap var doğrudur.Ama ben konuyu birde sizden dinlemek istedim.Forumda dediğiniz gibi çok konu var aşırı fazla ama çok detaylı.Ben sadece temelini sormuştum.
Esen kalın

Ne olduğunu ve anlamını bilmediğini bir şeyi almanız yanlış olmuş.

Tarot istek ve yetenek isteyen bir alandır. 1 aydır sizde olmalarına rağmen ne olduğunu hiç araştırmadıysanız bence daha fazla uzatmak yerine istekli birisine hediye edin. :)

Ek olarak Tarot'un ne olduğuyla ilgili forumda sayısızca konu var,5-10 dakikanızı ayırıp bile araştırsanız gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın.

Flood gibi olacak ama yinede yazmak istedim.Ne olduğunu biliyorum ama ne için kullanıldığını sordum öte yandan.İstekli olmasam konu açmazdım daha önce yazdığım gibi 1 Aydır bende ama iş derken unuttum sayılır.Zaten merakım vardı.dediğiniz gibi forumda çok konu var ve çok detaylı.

4

43887

Bilgi edinmek amaçlı yeni bir konu açtım okuyup Tarotla ilgili bilgi edinmiş olursunuz.
Tarota yeni başlayacaksanız size önerim hem bağınızı hem sezgilerinizi kuvvetlendirmek adına Tarot Desteniz ile sürekli çalışmanızdır, mesela Tarot'a özel bir defter edinin 78 kartınızı Büyük Arkana ve Küçük Arkana serisini numaralarına göre ayırın kitaptaki anlamlarına bakmadan sırasıyla kartlarınıza bakarak size olumlu olumsuz ne hissettirdiklerini ,sembolik olarak gözünüze çarpanları ,hangi rengin yoğunluğunu ,vucut dillerini vs. size verdiği msjları yazın.Sonrası eğer kitaptan araştırmak istiyorsanız kendi yazdıklarınızla karşılaştırın ,meditasyon yapın,sessiz bir ortamda mum ışığı ve tütsülerle çalışmak daha etkili olacaktır...sevgiler...