Bir Şey Sormak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Geçenlerde bir yerde önceden satanist olan fakat şimdi müslüman olan bir çocukla tanıştım. Çocuğun tipide korkunç ve çocuk onlarla (cinlerle) uğraşmış. Yanıma geldiğinde enerjim azalıyo ve bayılma hissim geliyo. Ve bana bakarken hep pis pis sırıtıyor. Bunları açıklamam yasak mı bilmiyorum ama düşünce okuduğumu ve düşünce değiştirebildiğimi öğrenmiş arkadaşlarmdan. Bu yüzden bana çok yakın davranıyo. Neyse çok uzatmadan 1. neden böyle davranıyo 2.si neden onun yanında enerjim azalıyo bayılma hissi geliyo e başıma ağrılar giriyor?
YERİN DİBİ NOT:Bir gün çcuğun yanındaydım arkadaşlarımla. Ve çocuk bana gülümsedi sonra başıma ağrı girdi sonrasını hatırlamıyorum. Arkadaşlarımın dediğine göre bayılmışım...
Şimdiden teşekkürler...
Saygılarımla...

La-edri

Kayıtlı Üye
Bir insana bir takim gücler isnad ederseniz, o kisiye hayatinizin iplerini vermis olursunuz, o kiside hic bir güc olmasa dahi siz pisikolojikmen o kisiye tebgi göstertirsiniz.Aslina bakarsaniz korkmaniz yada cekinmeniz gereken hic bir sey yok o kiside, kendi yolunuzu yürüyün icab edersede onun bulndugu yerlerde bulunmayin.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım psişik vampirler diye etraftaki insanların enerjilerini emip özellikle enerji geçişi yaşayan insanların yerle yeksan olmasına neden olan insanlar var bazıları kullanmak istemez ama bazıları da bundan büyük bir zevk alır bu ihtimali de gözden geçir kendine koruma yapmanı öneririm sitemizde korunma yöntemleri mevcuttur.

eş-şeyh

Kayıtlı Üye
Belki ''atıyorsun la'' diyeceksiniz ama ben de bir süreliğine satanist olmuştum :D Satanist olduğumu açıkladıktan sonra tepki aldım müslümanım ayağına yattım ve bütün dedikodular bitmişti.Yeteneğinizin seviyesini bilmiyorum ama satanizmde güç tutkusu çok baskındır (materyalist yanii Laveyan satanizminde maddi güç var gerçi) Bu sebeple bu kişi sizinle yakınlaşmak ve sizi kullanmak istiyordur(ben de öyle yapardım dibimde telepat var :D ) Siz kötü hissediyorum fenalık geçiriyorum demişsiniz.Bunu test edin kötü enerjiler yayan insanlardan hayvanlar nefret eder mesela.Hatta davetlerde gelen varlığın iyi mi kötü mü olduğunu anlayabilmek için davet öncesi 6. hissi 3. gözü geliştirirler.Birde kişi erkek ve siz bir bayansanız vay sizin halinize.Ama sakın benimle konuşma gibi ser cevaplar atmayın bu tarz kişiler okulda dışlanarak, ailesinden dayak yiyerek büyüyen bir anda çıldırabilen kişilerdir.Kendinize iyi bakın dini inancınıza göre korunmalar uygulayın.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Belki ''atıyorsun la'' diyeceksiniz ama ben de bir süreliğine satanist olmuştum :D Satanist olduğumu açıkladıktan sonra tepki aldım müslümanım ayağına yattım ve bütün dedikodular bitmişti.Yeteneğinizin seviyesini bilmiyorum ama satanizmde güç tutkusu çok baskındır (materyalist yanii Laveyan satanizminde maddi güç var gerçi) Bu sebeple bu kişi sizinle yakınlaşmak ve sizi kullanmak istiyordur(ben de öyle yapardım dibimde telepat var :D ) Siz kötü hissediyorum fenalık geçiriyorum demişsiniz.Bunu test edin kötü enerjiler yayan insanlardan hayvanlar nefret eder mesela.Hatta davetlerde gelen varlığın iyi mi kötü mü olduğunu anlayabilmek için davet öncesi 6. hissi 3. gözü geliştirirler.Birde kişi erkek ve siz bir bayansanız vay sizin halinize.Ama sakın benimle konuşma gibi ser cevaplar atmayın bu tarz kişiler okulda dışlanarak, ailesinden dayak yiyerek büyüyen bir anda çıldırabilen kişilerdir.Kendinize iyi bakın dini inancınıza göre korunmalar uygulayın.
Evet o erkek ben kızım.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Bu sefer bi değişiklik yap görür görmez sinsi bir gülüş at ve yeteneklerini kullan karşı koy o gülünce gözünün içine bak sen ondan daha pis bi şekilde sırıt

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu kişi parapsikoloji konularıyla ilgilenmiş araştırmış. Seninde telepati vb. Konularla alakalı olduğunu duyunca konuşmak yakınlaşmak istemiştir. Bu tür konular herkesin bildiği, ilgilendiği alanlar değil, konulacak insanda çok az. Bu yüzden yaklaşmak istemiş olabilir. Gülerken iyi güldüğünü sanıyordur, pispis güldüğünün farkında değildir belki :)
Onun yanındayken enerjin bitiyorsa, bu kişi varlıklarla ilgilenmiştir. Bilincin açıksa hissediyorsundur, buda sana ağır geliyordur.
Bir derdin varsa git konuş derim :)

Faros

Kayıtlı Üye

Satanist tim diyorsunuz ama Satanizmi çok yanlis biliyorsunuz. Lutfen televizyonda gordugunuz o kedi kesen ve kan içen satanistlerle karistirmayin. Satanist dayak yiyerek buyuyen ve okulda dislanan cani psikopat demek degildir. Is adami, profesor, yazar, sanatçi bir çok satanist mevcuttur. Evet boyle asiriliga giden degisik tur satanistler mevcuttur evet ama bunlarda genellile toplumda rahatlikla ayirt edilir.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bu kişi parapsikoloji konularıyla ilgilenmiş araştırmış. Seninde telepati vb. Konularla alakalı olduğunu duyunca konuşmak yakınlaşmak istemiştir. Bu tür konular herkesin bildiği, ilgilendiği alanlar değil, konulacak insanda çok az. Bu yüzden yaklaşmak istemiş olabilir. Gülerken iyi güldüğünü sanıyordur, pispis güldüğünün farkında değildir belki :)
Onun yanındayken enerjin bitiyorsa, bu kişi varlıklarla ilgilenmiştir. Bilincin açıksa hissediyorsundur, buda sana ağır geliyordur.
Bir derdin varsa git konuş derim :)
O çocuğu araştırdık çocuk cok değişik... Bugün yanıma geldiğinde ben düşüncelerini değiştirdim

düşünce okuduğunu ve düşünce değiştirdiğini mi? sanırım arkadaş küçükken acemi cadıyı falan izleyip onun tesirinde kalmış
Afedersin ama bunlar kendiliğinden çıktı. Burda sana karşı çıkmak istemek istemiyorum. Buda düşünce özgürlüğü sonuçta. Ama bişiyi bilip bilmeden konusma.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geçenlerde bir yerde önceden satanist olan fakat şimdi müslüman olan bir çocukla tanıştım. Çocuğun tipide korkunç ve çocuk onlarla (cinlerle) uğraşmış. Yanıma geldiğinde enerjim azalıyo ve bayılma hissim geliyo. Ve bana bakarken hep pis pis sırıtıyor. Bunları açıklamam yasak mı bilmiyorum ama düşünce okuduğumu ve düşünce değiştirebildiğimi öğrenmiş arkadaşlarmdan. Bu yüzden bana çok yakın davranıyo. Neyse çok uzatmadan 1. neden böyle davranıyo 2.si neden onun yanında enerjim azalıyo bayılma hissi geliyo e başıma ağrılar giriyor?
YERİN DİBİ NOT:Bir gün çcuğun yanındaydım arkadaşlarımla. Ve çocuk bana gülümsedi sonra başıma ağrı girdi sonrasını hatırlamıyorum. Arkadaşlarımın dediğine göre bayılmışım...
Şimdiden teşekkürler...
Saygılarımla...
Her yanında bayılacak gibi olduğumuz insanın varlık veya yeteneği yoktur.
-Baz istasyonu ve benzeri yerlerde çalışan insanların yanında,
-Sürekli negatif düşünen, aslında içinde hep negatiflik taşıyanların yanında,
-Sizden nefret eden ama rol yapan insanların yanında,
-Farkında olmadan vücut dilinin doğal işleyişini değiştirenin yanında,
da da vs. vs. fenalık geçiririz, afakanlar basar ve hatta biraz enerji algılamamız güçlüyse bu fenalığın şiddeti de artar.
Ne insanların yanında afakanlar basmıştır da ne varlık ne yetenek yok.. Bayıla da bilirsiniz, çöke de bilirsiniz doğal..
Eskiden satanistmiş sonra müslümanmış hep mış muş. Bu vatandaş egosu yerlerde, kendince nam yapmaya çalışan ve çok karşılaştığımız yeni ergenlere benziyor.
En azından anlattıklarınız kadarıyla. Zaten size bu kadar anormal gelen bir durumda elinizde ne bilgi var yok anlatırdınız. Buna istinaden mevzunun bu kadar olduğunu farzederek yorum yapıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...